partizan79 10.08.06, 12:07 Już dziś Partizan Belgrad zmierzy się ze słoweńskim NK Maribor... Cóż to będzie za widowiskooo... (jednostronne, mam nadzieję). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szarik-102 Wczoraj też były eliminacje do PUEFA 10.08.06, 13:41 Legia jest już tylko krok od awansu do pierwszej rundy Pucharu UEFA. partizan79 napisał: > Już dziś Partizan Belgrad zmierzy się ze słoweńskim NK Maribor... Cóż to > będzie za widowiskooo... (jednostronne, mam nadzieję). Zakładasz coś na głowę, czy bierzesz cały zestaw? Ja wczoraj mecz obejrzałem w swojej czapeczce, warto było się pomęczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Wczoraj też były eliminacje do PUEFA 10.08.06, 13:59 Następnym przeciwnikiem Legii może być Fenerbahce:) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Już se nawet tapetkę ustawiłem okolicznościową.. 10.08.06, 15:16 www.partizan.co.yu/media/wallpaper/pfc3_1024.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Już se nawet tapetkę ustawiłem okolicznościow 10.08.06, 15:17 I zainwestowałem u buków..:D Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 0:0 i ziewam... 10.08.06, 20:25 Chyba nie wytrzymam dziewięćdziesięciu minut, zaraz kimnę. Odpowiedz Link Zgłoś
szarik-102 2:1 FT 10.08.06, 21:51 Prawie półtora tysiąca wygrałem na livie w betandwin. Jutro rano trzy kilo świeżych parówek śląskich bez wypełniacza, a reszta na rozpustę z Bezą. Żuczek, przyłączysz się? Kaszaną stawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: 2:1 FT 11.08.06, 12:58 Dla mnie 2 kupony spieprzyło CSKA Sofia wespół z Twente Enschede, ale fuksem udało się coś wygrać. Za 2 zeta 4 remisy trafiłem. Jak ktoś wczoraj kombinował z handicapami, to przykro mi. Odpowiedz Link Zgłoś