Dodaj do ulubionych

Wczoraj eliminacje do Ligi Mistrzów, dziś do PUEFA

10.08.06, 12:07
Już dziś Partizan Belgrad zmierzy się ze słoweńskim NK Maribor... Cóż to
będzie za widowiskooo... (jednostronne, mam nadzieję).
Obserwuj wątek
    • szarik-102 Wczoraj też były eliminacje do PUEFA 10.08.06, 13:41
      Legia jest już tylko krok od awansu do pierwszej rundy Pucharu UEFA.

      partizan79 napisał:

      > Już dziś Partizan Belgrad zmierzy się ze słoweńskim NK Maribor... Cóż to
      > będzie za widowiskooo... (jednostronne, mam nadzieję).

      Zakładasz coś na głowę, czy bierzesz cały zestaw? Ja wczoraj mecz obejrzałem w
      swojej czapeczce, warto było się pomęczyć.
      • partizan79 Re: Wczoraj też były eliminacje do PUEFA 10.08.06, 13:59
        Następnym przeciwnikiem Legii może być Fenerbahce:)

    • partizan79 Już se nawet tapetkę ustawiłem okolicznościową.. 10.08.06, 15:16
      www.partizan.co.yu/media/wallpaper/pfc3_1024.jpg
      • partizan79 Re: Już se nawet tapetkę ustawiłem okolicznościow 10.08.06, 15:17
        I zainwestowałem u buków..:D
    • szarik-102 0:0 i ziewam... 10.08.06, 20:25
      Chyba nie wytrzymam dziewięćdziesięciu minut, zaraz kimnę.
    • szarik-102 2:0 do przerwy, merdanko 10.08.06, 20:55
    • szarik-102 62` ciągle 2:0, zasypiam 10.08.06, 21:19
    • szarik-102 64` 2:1, zaczynam być czujny 10.08.06, 21:21
    • szarik-102 2:1 FT 10.08.06, 21:51
      Prawie półtora tysiąca wygrałem na livie w betandwin. Jutro rano trzy kilo
      świeżych parówek śląskich bez wypełniacza, a reszta na rozpustę z Bezą.

      Żuczek, przyłączysz się? Kaszaną stawiam.
      • partizan79 Re: 2:1 FT 11.08.06, 12:58
        Dla mnie 2 kupony spieprzyło CSKA Sofia wespół z Twente Enschede, ale fuksem
        udało się coś wygrać. Za 2 zeta 4 remisy trafiłem. Jak ktoś wczoraj kombinował
        z handicapami, to przykro mi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka