nata023
17.10.06, 18:34
Dnia 16.10.2006 na ul. Lipowej zaginął pies.Mój psiaczek ma na imię Ares.Jest
mały (wysokości teriera, troche wyższy nić jamnik). Ma czarną sierść (dość
długą) i gdzieniegdzie jasno-brązowe wstawki( łapki, pysczek, brwi oraz pod
ogonkiem).Jest masywnej budowy (ok. 16 kg).Nie miał na sobie obroży, co mogło9
zostać odebrane jako bezpańskość. Jest zadbany i przyjaźnie nastawiony do
ludzi.Dla znalazcy lub informatora przewidziana jest nagroda.Jesli ktoś
widział psa do którego pasuje ten opis prosze o zgłoszenie się na maila
:nata23@buziaczek.pl lub gg: 4107485. Tam zostanie przesłane zdjęcie i w razie
potwierdzenia wyglądu Areska dalsze informacje. PROSZĘ O POMOC !!
Jeśli macie jakiś znajomych an ul Lipowej to proszę o przekazanie tej
wiadomości dalej (wrtaz z otrzymanym zdjęciem...jeśli ktoś jegop przydatność
zgłosi )
P.S: Nie wiecie może czy można dołanczać zdjęcia to wątków ??