Dodaj do ulubionych

ZAGINĄŁ PIES !!!

17.10.06, 18:34
Dnia 16.10.2006 na ul. Lipowej zaginął pies.Mój psiaczek ma na imię Ares.Jest
mały (wysokości teriera, troche wyższy nić jamnik). Ma czarną sierść (dość
długą) i gdzieniegdzie jasno-brązowe wstawki( łapki, pysczek, brwi oraz pod
ogonkiem).Jest masywnej budowy (ok. 16 kg).Nie miał na sobie obroży, co mogło9
zostać odebrane jako bezpańskość. Jest zadbany i przyjaźnie nastawiony do
ludzi.Dla znalazcy lub informatora przewidziana jest nagroda.Jesli ktoś
widział psa do którego pasuje ten opis prosze o zgłoszenie się na maila
:nata23@buziaczek.pl lub gg: 4107485. Tam zostanie przesłane zdjęcie i w razie
potwierdzenia wyglądu Areska dalsze informacje. PROSZĘ O POMOC !!
Jeśli macie jakiś znajomych an ul Lipowej to proszę o przekazanie tej
wiadomości dalej (wrtaz z otrzymanym zdjęciem...jeśli ktoś jegop przydatność
zgłosi )
P.S: Nie wiecie może czy można dołanczać zdjęcia to wątków ??
Obserwuj wątek
    • czarka77 Re: ZAGINĄŁ PIES !!! 17.10.06, 23:29
      Współczuję, mam nadzieję, że Ares się szybko znajdzie.
      Zdjęcia bezpośrednio wstawić się nie da, ale jeśli chcesz, możesz je umieścić
      gdzieś indziej w internecie, a tu wstawić link.
      Spróbuj np. tu: foto.onet.pl/

      Pozdrawiam

      Napisz koniecznie, gdy psiak wróci!
    • nata023 Re: ZAGINĄŁ PIES !!! 18.10.06, 13:45
      Dzisiaj rano obudziła mnie radosna wieść. Moja kruszynka się odnalazła. Cykl "3
      dni dookoła Hajnowki" niedługo wyjdzie w formie powieści ;).Dziękuje wszystkimz
      a pomoc i zainteresowanie. Pozdrowienia od Aresa.
      • czarka77 Re: ZAGINĄŁ PIES !!! 18.10.06, 22:19
        Całe szczęście!
        • stasss Re: ZAGINĄŁ PIES !!! 18.10.06, 22:47
          tak, cale szczescie
          bo by sie jeszcze skumal z jakas podejrzana banda wilkow
          i straszyl by po zmierzchu ludzi kulturalnie wracajacych z lasu
          • stasss Re: ZAGINĄŁ PIES !!! 18.10.06, 22:49
            hm... z banda wilkow taki maly piesek to moze i nie
            ale zajace tez potrafia byc zawziete
            pamietacie bialego kroliczka z monty pythona ?? :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka