proffet 21.11.06, 21:02 Może oprócz dyskusji na temet wyższości jednego z kandydatów z II tury stworzylibyśmy profil idealnego kandydata na burmistrza wymieniając jego najważniejsze cechy. Ja proponuję: pracowity, nieprzekupny ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mlokos8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:27 hehe, o ile dobrze sobie przypominam to poprzedni burmistrz obejmując urząd miał kolło 32 lat:P a moje pseudo to tylko pseudo;p Odpowiedz Link Zgłoś
keliusz Re: Burmistrz 22.11.06, 09:57 I powinien mieć za doradców wszystkich... no może nie wszystkich forumowiczuff. Odpowiedz Link Zgłoś
napchafte_chochoncy Re: Burmistrz 21.11.06, 21:29 Musi mieć dobre nazwisko, np takie: img521.imageshack.us/my.php?image=wybory2by0.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:30 Powinien się myć codziennie.. (a co, nie powinien?!) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:40 Ciekawe, czy by uprawiał, jakby ryby miały "głos". Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:40 proffet napisał: > uprawiać sport === np: łapówkarstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 21:44 koszykówkę lub siatkówke a jak wiek nie pozwala to szachy brydż albo scrabble Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:48 A propo szachow i brydza, zapraszam wedkarzy i ich sympatykow do siedziby Kola wedkarskiego. Rozpoczely sie spotkania brydzystow wedkarzy, niedlugo beda szachistow. Nie kazdy zima lowi ryby, a czas spedzic mozna mile i porozmawiac na tematy wedkarskie ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:59 Moze jeszcze ktos ma jakies propozycje co do wymagan idealnego kandydata na burmistrza? Bedzie 4 lata by sie dostosowac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Powinien być kobietą!! 22.11.06, 10:45 Wtedy spełni wszystkie wyżej i niżej wymienione wymagania!! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
nikandr Re: Powinien być kobietą!! 22.11.06, 10:53 ja-alutka napisała: > Wtedy spełni wszystkie wyżej i niżej wymienione wymagania!! ☺ Kobiety z natury są dbające o dom,a tu trzeba dbać o sprawy publiczne. Mogłoby pieniędzy publicznych zabraknąć dla burmistrza w sukience. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Re: Powinien być kobietą!! 22.11.06, 11:06 I tak wciąż ich brakuje, więc gdzie tu "coś nowego"?? ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
mlokos8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:45 eee łapówkarstwo nie.. to już takie zjeżdżone i powszechne w naszym mieście ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:45 Oj to_ja8 jak palniesz to palniesz, moze bys sie wyrazil trochę jasniej? ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:47 widzę, że nie czisz fazy - co uprawia władza? Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:10 rewelacja ! kto zarejestrował takie nazwisko ? Wodecki ? Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:04 partizan79 napisał: > Powinien biegle władać po-swojomu:P To moze byc. A moze jeszcze chciales powiedziec: "wziac slub w cerkwi, a dzieci ochcic w kosciele?" To ja odpadam w przedbiegach, juz nic nie zmienie. ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:07 Nie powinien do pracy przychodzić w adidasach, chooociaż... Odpowiedz Link Zgłoś
proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:14 jeśli nałoży spodnie to może i w stringach a niech mu tam będzie Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:16 A czy kobiety powinny molestowac burmistrza? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 23:02 ... i nie powinien mobbingować, ani ulegać mobbingowi Odpowiedz Link Zgłoś
jaszal Szukajmy kandydata wśród Świetych. 22.11.06, 10:15 Koniecznie wśród wszystkich obrządków. Tylko ten sprosta wymaganim bielszczan. Tymczasem wybierajmy to co mamy ,aby z głową, bez emocji, spokojnie. Rozwagi życzę w niedzielę i uszanowania woli większości. Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Szukajmy kandydata wśród Świetych. 22.11.06, 14:20 Jak podała RZEPA: "Prezydent zamówił mszę św. w intencji..." www.rzeczpospolita.pl/News/1,10,46778.html?rss=1 Odpowiedz Link Zgłoś
pruspawel Re: Burmistrz 21.11.06, 23:41 eeee, takie rzeczy to tylko w Erze...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kosmopolakk Re: Burmistrz 22.11.06, 09:48 Takim wymaganiom to może sprostać jedynie - JAMES BOND! Odpowiedz Link Zgłoś
dracula_dracula Re: Burmistrz 22.11.06, 10:20 a może by tak za 4 lata jakaś fajna kobitka by sie wylansowała i ostała naszym burmistrzem Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Burmistrz 22.11.06, 12:56 idealny kandydat? hmmm nie istnieje cos takiego nawet gdyby mu placono za bcye idealnym to sprostal by wymaganiom niewielkiej czesci spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
proffet Re: Burmistrz 22.11.06, 17:55 No to mamy katalog zalet ideału a teraz... Odpowiedz Link Zgłoś