21.11.06, 21:02
Może oprócz dyskusji na temet wyższości jednego z kandydatów z II tury
stworzylibyśmy profil idealnego kandydata na burmistrza wymieniając jego
najważniejsze cechy.
Ja proponuję: pracowity, nieprzekupny ...
Obserwuj wątek
    • wujekjarek1 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:19
      inteligentny
      • mlokos8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:21
        elokwentny, reprezentacyjny, prawdomówny
        • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:22
          I trochę starszy, żaden tam młokos:P
          • mlokos8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:27
            hehe, o ile dobrze sobie przypominam to poprzedni burmistrz obejmując urząd
            miał kolło 32 lat:P a moje pseudo to tylko pseudo;p
        • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 21:22
          tolerancyjny , otwarty
      • keliusz Re: Burmistrz 22.11.06, 09:57
        I powinien mieć za doradców wszystkich... no może nie wszystkich forumowiczuff.
    • napchafte_chochoncy Re: Burmistrz 21.11.06, 21:29
      Musi mieć dobre nazwisko, np takie:
      img521.imageshack.us/my.php?image=wybory2by0.jpg
      • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:30
        Powinien się myć codziennie..

        (a co, nie powinien?!)
        • faudwa Re: Burmistrz 21.11.06, 21:32
          i zmieniac bielizne
          • dark_shield Re: Burmistrz 21.11.06, 21:35
            kompetentny i fachowy, doświadczony
            • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 21:36
              uprawiać sport
              • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:39
                Najlepiej wędkarstwo ;)
                • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:40
                  Ciekawe, czy by uprawiał, jakby ryby miały "głos".
              • to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:40
                proffet napisał:

                > uprawiać sport

                ===

                np: łapówkarstwo?
                • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 21:44
                  koszykówkę lub siatkówke a jak wiek nie pozwala to szachy brydż albo scrabble
                  • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:48
                    A propo szachow i brydza, zapraszam wedkarzy i ich sympatykow do siedziby Kola
                    wedkarskiego. Rozpoczely sie spotkania brydzystow wedkarzy, niedlugo beda
                    szachistow. Nie kazdy zima lowi ryby, a czas spedzic mozna mile i porozmawiac
                    na tematy wedkarskie
                    • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:59
                      Moze jeszcze ktos ma jakies propozycje co do wymagan idealnego kandydata na
                      burmistrza?
                      Bedzie 4 lata by sie dostosowac ;)
                      • ja-alutka Powinien być kobietą!! 22.11.06, 10:45
                        Wtedy spełni wszystkie wyżej i niżej wymienione wymagania!! ☺
                        • nikandr Re: Powinien być kobietą!! 22.11.06, 10:53
                          ja-alutka napisała:
                          > Wtedy spełni wszystkie wyżej i niżej wymienione wymagania!! ☺
                          Kobiety z natury są dbające o dom,a tu trzeba dbać o sprawy publiczne.
                          Mogłoby pieniędzy publicznych zabraknąć dla burmistrza w sukience.
                          • ja-alutka Re: Powinien być kobietą!! 22.11.06, 11:06
                            I tak wciąż ich brakuje, więc gdzie tu "coś nowego"?? ☺
                          • usmiechnij_sie1 z natury to facetom spod pach wali 22.11.06, 12:49
                        • natka134 Re: Powinien być kobietą!! 22.11.06, 10:58
                          Żeby tylko nie transwestytą
                • mlokos8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:45
                  eee łapówkarstwo nie.. to już takie zjeżdżone i powszechne w naszym mieście ;-)
                • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:45
                  Oj to_ja8 jak palniesz to palniesz, moze bys sie wyrazil trochę jasniej?
                  • to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 21:47
                    widzę, że nie czisz fazy - co uprawia władza?
      • obserwer11 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:10
        rewelacja ! kto zarejestrował takie nazwisko ? Wodecki ?
    • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:01
      Powinien biegle władać po-swojomu:P
      • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:04
        partizan79 napisał:
        > Powinien biegle władać po-swojomu:P

        To moze byc. A moze jeszcze chciales powiedziec: "wziac slub w cerkwi, a dzieci ochcic w kosciele?"
        To ja odpadam w przedbiegach, juz nic nie zmienie.
        • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:05
          :))
      • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:04
        i po łacinie
    • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:07
      Nie powinien do pracy przychodzić w adidasach, chooociaż...
      • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:11
        i w sandałach ze skarpetkami na nogach
        • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:11
          I w stringach.
          • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:14
            jeśli nałoży spodnie to może i w stringach a niech mu tam będzie
            • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:15
              Nie powinien molestować kobiet
              • szpila555 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:16
                A czy kobiety powinny molestowac burmistrza?
                ;)
              • partizan79 Re: Burmistrz 21.11.06, 22:16
                I mężczyzn też.
              • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:17
                i mężczyzn również
                • proffet Re: Burmistrz 21.11.06, 22:17
                  Powinien też być człowiekiem
              • to_ja8 Re: Burmistrz 21.11.06, 23:02
                ... i nie powinien mobbingować, ani ulegać mobbingowi
                • jaszal Szukajmy kandydata wśród Świetych. 22.11.06, 10:15
                  Koniecznie wśród wszystkich obrządków.
                  Tylko ten sprosta wymaganim bielszczan.
                  Tymczasem wybierajmy to co mamy ,aby z głową, bez emocji, spokojnie.
                  Rozwagi życzę w niedzielę i uszanowania woli większości.
                  • to_ja8 Re: Szukajmy kandydata wśród Świetych. 22.11.06, 14:20
                    Jak podała RZEPA:
                    "Prezydent zamówił mszę św. w intencji..."
                    www.rzeczpospolita.pl/News/1,10,46778.html?rss=1
    • pruspawel Re: Burmistrz 21.11.06, 23:41
      eeee, takie rzeczy to tylko w Erze...:)))
    • kosmopolakk Re: Burmistrz 22.11.06, 09:48
      Takim wymaganiom to może sprostać jedynie - JAMES BOND!
    • dracula_dracula Re: Burmistrz 22.11.06, 10:20
      a może by tak za 4 lata jakaś fajna kobitka by sie wylansowała i ostała naszym
      burmistrzem
      • obserwer11 Re: Burmistrz 22.11.06, 14:26
        przykładem przezydenta Frankonii ?
    • khaki3 Re: Burmistrz 22.11.06, 12:56
      idealny kandydat? hmmm nie istnieje cos takiego nawet gdyby mu placono za bcye
      idealnym to sprostal by wymaganiom niewielkiej czesci spoleczenstwa.
      • proffet Re: Burmistrz 22.11.06, 17:55
        No to mamy katalog zalet ideału a teraz...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka