Dodaj do ulubionych

Praca - internet

16.04.08, 12:24
Masz nadmiar wolnego czasu w domu lub w pracy? Chcesz dorobic kilkaset zlotych
do pensji? Jezeli jestes zainteresowany/a napisz pod – nvnt@gazeta.pl zapoznam
Cie ze wszystkimi szczegolami wspolpracy. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • pracaoline Ori-Network 18.07.13, 08:52
      Dobrze wybrana i systematycznie wykonywana praca przez Internet może Ci w efekcie przynieść niezależność finansową oraz zabezpieczanie do końca Twoich dni, a co najważniejsze również dobrobyt Twoim dzieciom. Warunkiem jest podejście długofalowe oraz rzetelność i systematyczność w pracy. Pobierz bezpłatnego e-booka i poznaj szczegóły starej, sprawdzonej pracy w nowym wydaniu. Najpierw przeczytaj, a potem decyduj!
      pracaonline.ori-network.pl/
    • ami6661 Re: Praca - internet 01.08.13, 15:44
      n.v.n.t napisała:

> Masz nadmiar wolnego czasu w domu lub w pracy? Chcesz dorobic kilkaset zlotych
      > do pensji? Jezeli jestes zainteresowany/a napisz pod – nvnt@gazeta.pl zap
      > oznam
      > Cie ze wszystkimi szczegolami wspolpracy. Pozdrawiam.
      Witam prosze wiecej informacji na ten temat na maila pysiaaa3@o2.pl
    • rhcp92 Re: Praca - internet 07.09.14, 11:00
      Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu Qassa. W programie tym zbierasz punkty, które możesz zamienić później na pieniądze.

Zbieraj punkty (tzw Qoins) za:
      - klikanie w e-maile (reklamy)
      - robienie zakupów na powiązanych stronach internetowych (dzięki temu dostajesz rabat bo część pieniędzy ci się zwraca, a sklepy te to m.in.: zalando, next, promod, c&a, media markt, empik, sony, plus, play i wiele innych)
      - granie w bingo i inne gry (w bingo wygrana to od 100 zł w górę)
      - i wiele więcej!

Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link:
      www.qassa.pl/142625
      Na początku myślałam, że to kolejne oszustwo, ale uzbierałam 50 zł i po tygodniu pieniążki były na moim koncie ;) dlatego serdecznie polecam ten portal, dziennie poświęcicie mu z 5 min a zawsze dodatkowe pieniążki wpadną do portfela :)
    • aniasiwiec Re: Praca - internet 01.11.14, 17:05
      Witam, jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem przez Internet bez wychodzenia z domu, zachęcam do skorzystania z programu partnerskiego ebroker. Ja sama długo się zastanawiałam, aż w końcu podjęłam tą decyzję i się zarejestrowałam. Wydawało mi się, że to nie działa - myliłam się. Zapraszam goo.gl/CTKXJ
      • kate36 Re: Praca - internet 30.10.19, 16:56
        Ja polecam PaidVerts klikanie w reklamy jest miłe i przyjemne czasu należy poświęcić niewiele ale i przyjemność też duża jest, gdy w gierkę zagrasz i wpadnie ci 5000 BAP punktów podaję link do strony zawsze można spróbować
        oto link: www.paidverts.com/ref/katarzyna36
    • karol897 Re: Praca - internet 17.09.18, 08:44
      Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów naklikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation
      gmoney.tech/7593324425350/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka