nikletni 19.08.08, 11:00 Trochę zdjęć : www.nikandr.republika.pl/grabarka_2008.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nikletni Re: Spasa 19.08.08, 13:49 Nagłośnienie szwankowało . Ustawiony na zboczu góry teledim , czy jak mu tam - taki duzy telewizor , zaczął działać póznym wieczorem ku uciecze schodzacych z górki - można było sobie łapką pomachać do kamery . Dzisiaj chyba słuzy do puszczania reklam . Takie drobne usterki ... Odpowiedz Link Zgłoś
nikletni Pomijając usterki , 19.08.08, 14:01 bardzo sprawnie dzialała wczoraj mlodzież z obozu pracy i harcerze przy organizacji parkingów i ochronie " miejsc szczególnych " - nie dopuszczali do tłoku . Policja , jak zawsze , przede wszystkim organizowała mozliwie szybki wyjazd . Jasne , ze nie obyło sie bez korków , ale bez nich byłoby paskudnie . Odpowiedz Link Zgłoś
nikletni Re: Spasa 19.08.08, 16:22 Niech mi tu zachwytów nie rzucają , bo jestem zwykłym "pstrykaczem" . Cyfrówką , to żaden problem . Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk Zi Swiatom! 19.08.08, 16:24 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=83546521 Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Na szczęście niektóre rzeczy są niezmienne :) 23.08.08, 07:46 Chyba wolałam Grabagrę bez telebimów, sprzedawców chusteczek, muru naokoło czy choćby "Toyów" ale nadal ma swój klimat... img153.imageshack.us/my.php?image=dsc00044rk6.jpg img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00047bt1.jpg img355.imageshack.us/my.php?image=dsc00057kq2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Sprostowanie 23.08.08, 08:08 Oczywiście chodziło mi o Grabarkę!! (głupia literówka):)) Odpowiedz Link Zgłoś
nikletni Każdy medal ma trzy strony . 23.08.08, 08:37 Ukamieniowano Grabarkę .Prawda , że to już inny klimat , jak przed ćwierćwieczem , ale ... zakonnice mogą spać spokojniej i pielgrzymi zadeptaliby tę gorkę bez schodków i asfaltu . Odpowiedz Link Zgłoś