19.08.08, 11:00
Trochę zdjęć :
www.nikandr.republika.pl/grabarka_2008.html
Obserwuj wątek
    • partizan79 Re: Spasa 19.08.08, 13:38
      Spas'ibo..
      • nikletni Re: Spasa 19.08.08, 13:49
        Nagłośnienie szwankowało . Ustawiony na zboczu góry teledim , czy
        jak mu tam - taki duzy telewizor , zaczął działać póznym wieczorem
        ku uciecze schodzacych z górki - można było sobie łapką pomachać do
        kamery . Dzisiaj chyba słuzy do puszczania reklam .
        Takie drobne usterki ...
    • tessa_bielsk Re: Spasa 19.08.08, 13:56
      Piękne zdjęcia.
      • nikletni Pomijając usterki , 19.08.08, 14:01
        bardzo sprawnie dzialała wczoraj mlodzież z obozu pracy i harcerze
        przy organizacji parkingów i ochronie " miejsc szczególnych " - nie
        dopuszczali do tłoku . Policja , jak zawsze , przede wszystkim
        organizowała mozliwie szybki wyjazd . Jasne , ze nie obyło sie bez
        korków , ale bez nich byłoby paskudnie .
    • baam1 Re: Spasa 19.08.08, 14:03
      fajne zdjątka :)
      • szrama.pl Re: Spasa 19.08.08, 14:15
        A mi to lotto !
    • nikletni Re: Spasa 19.08.08, 16:22
      Niech mi tu zachwytów nie rzucają , bo jestem
      zwykłym "pstrykaczem" . Cyfrówką , to żaden problem .
    • romanpidlaszuk Zi Swiatom! 19.08.08, 16:24
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=83546521
    • andruszczyn1 Re: Spasa 19.08.08, 16:36
      Z praznykom!
    • ja-alutka Na szczęście niektóre rzeczy są niezmienne :) 23.08.08, 07:46
      Chyba wolałam Grabagrę bez telebimów, sprzedawców chusteczek, muru
      naokoło czy choćby "Toyów" ale nadal ma swój klimat...

      img153.imageshack.us/my.php?image=dsc00044rk6.jpg
      img374.imageshack.us/my.php?image=dsc00047bt1.jpg
      img355.imageshack.us/my.php?image=dsc00057kq2.jpg
      • ja-alutka Sprostowanie 23.08.08, 08:08
        Oczywiście chodziło mi o Grabarkę!! (głupia literówka):))
    • nikletni Każdy medal ma trzy strony . 23.08.08, 08:37
      Ukamieniowano Grabarkę .Prawda , że to już inny klimat , jak przed
      ćwierćwieczem , ale ... zakonnice mogą spać spokojniej i pielgrzymi
      zadeptaliby tę gorkę bez schodków i asfaltu .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka