doktorakagi
09.12.07, 00:32
Uchwała dla „Wilka”
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Chełm podjęto uchwałę o rozpoczęciu prac
nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 10-hektarowego
terenu pomiędzy ul. Lubelską
i Rejowiecką. Zgodnie z nową koncepcją obszar ten ma być
przeznaczony pod zabudowę usługową i mieszkaniową. To dobra
wiadomość dla właścicieli firmy „Wilk”, którzy skupili tam około 6 ha
ziemi. Od lat zabiegają o to, by na swojej działce wybudować centrum
handlowe z wielkopowierzchniowymi sklepami, jakich w Chełmie jeszcze
nie ma. (BAR)