Dodaj do ulubionych

DO NUDZĄCYCH SIĘ

16.02.06, 12:52
W tym roku spędze w Darłowie jakieś 3 miesiące, a prawie nikogo tam nie
znam! W związku z tym poszukuje znajomych. Może to głupie, że przez net, ale
jak inaczej? Jeśli jest ktoś to nie ma co robić (w sezonie - wątpie, ale
ryzykuje) to gorąco się polecam. A! Coś o sobie: jestem 33-letnią wesołą
Krakowianką, można się ze mną i ponudzić i pobawić. Mam 3- letnią córeczką
więc .... może jakaś mama? :) Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • ulotqa Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 16.02.06, 18:49
      Ty na 3m-ce a ja mam w planach przenieść się do Darłowa na stałe...z dużego
      miasta...i to mnie troszkę przeraża;)
      • sloggi Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 16.02.06, 18:53
        ulotqa napisała:

> Ty na 3m-ce a ja mam w planach przenieść się do Darłowa na stałe...z dużego
        > miasta...i to mnie troszkę przeraża;)

A ja Ci zazdroszczę.
        ps. rozkręcimy to forum?
        • ulotqa Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 16.02.06, 19:01
          Rozkręćmy! PS.Komu zazdrościsz? i jeśli mnie..to dlaczego?
          • akanter witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.02.06, 08:26
            Ja mieszkam w Darłowie od pazdziernika 2005. przyjecałam z Dolnego Śląska.
            Tutaj w zimie jest okropnie nudno czekam na cieplejsze dni to może coś ruszy.
            Ale chętnie Was poznam. Mam 8,5 miesięcznego synka. Może w końcu coś się tutaj
            na forum rozkręci bo czasem zdaje mi się że ludzie w Darłowie nie mają
            internetu. Pozdrawiam Agnieszka
            • niutaki Re:rozkręcajta bo My Darłowiacy to w marazm 17.02.06, 10:04
              popadliśmy:((((
            • sloggi Re: witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.02.06, 12:17
              Coś nam Gagunia wsiąkła, Ona ma zawsze 1000 pomysłów.
              • gagunia Re: witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.02.06, 20:04
                niestety- nowa praca, nowe obowiazki i na forum czasu jakby mniej :(
                Najbardziej czasochlonne sa jednak dojazdy. No i nie co dzien tez wracam do
                domu, a tam gdzie pomieszkuje kilka dni w tygodniu nie ma netu :(
                Caly czas jednak mam nadzieje, ze to sie wkrotce zmieni...
            • tairisha_krakow Re: witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! DO AKANTER 20.02.06, 14:12
              CO TY TAM ROBISZ? :) Nie zanudziłaś się jeszcze? Kocham Darłowo, ale życia
              sobie tam nie wyobrażam tak na stałe, choć bardzo chce tam mieszkać.
              Przyjeżdżam na 2-3 miesiące od 3 lat. Do tego pare razy w roku na chwilkę. I
              raczej mi to wystarcza. Nie żałujesz? Hm... może dzięki Tobie zmienie zdanie?
              Kto wie :)))) Pozdrawiam.
          • sloggi Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 17.02.06, 12:14
            ulotqa napisała:

> Rozkręćmy! PS.Komu zazdrościsz? i jeśli mnie..to dlaczego?

Tobie, bo mi bardzo podoba się w Darłowie.
            • ulotqa Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 17.02.06, 19:01
              sloggi napisał:

> ulotqa napisała:
              >
              > > Rozkręćmy! PS.Komu zazdrościsz? i jeśli mnie..to dlaczego?
              >
              > Tobie, bo mi bardzo podoba się w Darłowie.
              Podoba Ci się bo bywasz w Darłowie...czy jesteś tubylcem?
              • sloggi Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 18.02.06, 20:31
                Podoba mi się.
                Nie jestem tubylcem.
      • niutaki Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 10:36
        czynu jeśli można spytać?
        • ulotqa Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 18:20
          niutaki napisała:

> czynu jeśli można spytać?
          facet!:)
          • niutaki Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 19:50
            rozumiem:)
            • ulotqa Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 19:54
              niutaki napisała:

> rozumiem:)
              cieszę że Ty rozumiesz!;)
              • niutaki Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 20:31
                a co? jest ktoś kto nie rozumie?:) może Ty sama?:) nie jesteś przekonana?
                • ulotqa Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 17.02.06, 21:10
                  niutaki napisała:

> a co? jest ktoś kto nie rozumie?:) może Ty sama?:) nie jesteś przekonana?
                  ha ha ha!
                  nieprzekonanych jest wielu...
                  ja sama jestem przekonana (to wynika z zakochania), co jednak nie wyklucza
                  przerażenia perspektywą życia w małym miasteczku..czyż nie?
                  • niutaki Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 18.02.06, 09:52
                    nieprzekonanych jest wielu - dobre:)))) pozdrawiam
                  • gagunia Re: ulotqa:) co Cię zmusz do tego desperackiego 19.02.06, 10:30
                    Podziwiam. Nie zdecydowalabym sie na tak desperacki krok nawet w imie milosci.
      • tairisha_krakow Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 14:04
        W Tobie cała nadzieja! Kiedy się przeprowadzasz?
        • tairisha_krakow Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 14:14
          To musi być wielka miłość :)))) Ale znam to uczucie, choć ja wolałam swoją
          zaciągnąć do siebie (chyba żałuje, bo duże miasta mnie męczą). Pozdrawiam Cię
          i życzę powodzenia. A tak na marginesie - to też będziesz tam obca,
          więc..... ;)
          • ulotqa Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 25.02.06, 21:27
            tairisha_krakow napisała:

> To musi być wielka miłość :)))) Ale znam to uczucie, choć ja wolałam swoją
            > zaciągnąć do siebie (chyba żałuje, bo duże miasta mnie męczą). Pozdrawiam
            Cię
            > i życzę powodzenia. A tak na marginesie - to też będziesz tam obca,
            > więc..... ;)
            Ja zaciągnę swoją do siebie na jakiś czas...ale "osiąść" mamy zamiar w
            Darłowie....szczerze mówiąc i kusi mnie to i przeraża...:)
        • niutaki Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 14:21
          tairisha_krakow napisała:

> W Tobie cała nadzieja! Kiedy się przeprowadzasz?
          jestem zazdrosna chlip chlip, a ze mną nie chcesz się spotkać?
          • tairisha_krakow Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 16:56
            Jak nie chcę? Ja? Ja chcę! :)))
          • tairisha_krakow Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 17:03
            Bardzo chetnie się z Toba spotkam, ale może poznamy się tutaj troszke bliżej?
            • niutaki Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 18:19
              no to dobrze:) nie bój się, nie chcę Ci się narzucać boże broń:) ale jeśli
              znajdę jakąś sensowną pracę to jakiś browarek jakimś wieczorem chyba
              wysiorbiemy, co?:))))
              • tairisha_krakow Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 18:38
                Ale ja bardzo chcę. Mam nadzieję, że znajdziesz fajną prace, ale również mam
                nadzieję, że to nie zadecyduje o naszym spotkaniu. Na szczęście piwo nie jest
                az tak drogie :)
                • niutaki Re: DO ULOTQA !!!!!!!!!!!!! 20.02.06, 19:34
                  och miałam na myśli to, że mam nadzieję, że nie będę pracować od 5 rano do 23 w
                  nocy:)))) piwo jest tanie:)))
      • odessa71 Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 25.02.06, 22:33
        Ja przeprowadziłam się do Darłowa z wielkiej miłośći, też z wielkiego miasta.
        Do tej pory, prawie przez 10 lat nie znalazłam niczego co by mnie tutaj
        zachwyciło. Wręcz przeciwnie, codziennie rozczarowywuję się. To miasto to
        relikt lat siedemdziesiątych, z taką samą mentalnością. Tu jest szaro, buro i
        nijako. Po tylu latach mogę z całą pewnością stwierdzić, że to miasto
        uwsteczniło mnie a wszelkie wyjazdy do mojego wielkiego miasta są jak wypad do
        Ameryki. Ponad to straciłam swoją całą pewność siebie. Jeżeli masz możliwość
        namówić swoją wielką miłość do przyjazdu do Ciebie, to zrób to póki czas. Do
        Darłowa zawsze możecie wpadać w sezonie, kiedy jeszcze coś się dzieje. Mi po
        wielu latach udało się namówić moją drugą połowę pomarańczy na opuszczenie tego
        miasta pełnego zawistnych ludzi.
        • lekia Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 25.02.06, 23:07
          a ja juz wymiotuje "dużym" miastem,gdzie jest równie"szaro,buro i nijako" i
          wszedzie daleko,a i zawiści sie nie ustrzeżesz
        • sloggi Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 26.02.06, 11:52
          A widzisz, ja uważam że 80% wszystkiego to nastawienie.
          Widzisz to miasto takim jakim chcesz je widzieć.
          • ulotqa Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 07.04.06, 21:25
            sloggi napisał:

> A widzisz, ja uważam że 80% wszystkiego to nastawienie.
            > Widzisz to miasto takim jakim chcesz je widzieć.
            Zgodzę się w części...druga część to emocjonalno-sentymentalna
            potrzeba "przymykania oka":) PS. Coś zamarło życie na tym forum...czyżby
            świąteczne porządki?;)
    • akanter Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 21.02.06, 09:45
      No to może jeszcze ja się wproszę do Was na browara cooooooooo?
      • niutaki Re: DO NUDZĄCYCH SIĘ 21.02.06, 09:46
        a proszę ja Ciebie bardzo:)
        • tairisha_krakow Niech będą małe litery skoro duże sa zabronione 22.02.06, 12:41
          MACIE TO GG CZY NIE? Co jest z tym cholernym kompem!? Pisze i pisze a on nie
          wkelja. A! Teraz już wiem - "za dużo wielkich liter w temacie" Świetnie, ale
          dlaczego przeszkadza mu to dziś, kiedy ja tylko odpisuje na te wielkie litery?
          Maszyny sa durne! Ale wracając do piwa - ja chętnie pójde na nie z Wami obiema.
          Nawet jeśli będę musiała się wprosić. A jeśli będziecie nawet obie pracować i
          do 24 lub lepiej to poczekam :)))) Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na to
          nieszczęsne gg.
        • tairisha_krakow Re: wiem za dużo wielkich - już się poprawiam :) 22.02.06, 12:49
          Ale widzicie - forum troszkę ożyło! :))))) Tylko niech ktoś powie co zrobic,
          aby to nie był słomiany zapał? Lato się zbliża ;) dużymi krokami (i płatkami
          śniegu). W radiu (wiem, wiem w radio ,ale mnie sie tak nie podoba)mówili, że
          nie będzie wiosny na wiosne, tylko pojawi sie na chwilkę zamiast lata, a mnie
          sie to wcale nie podoba. No dobra. Idę troszke popracowac, ale wróce tu.
          Pozdrawiam wszystkich i życze udanego dnia. hm.... Dnia? chyba już
          popołudnia :)))
      • tairisha_krakow Re: Do Akanter 22.02.06, 12:52
        Może mi odpiszesz? :))) Napisałam do Ciebie pare dni temu (patrz wyżej) i
        nic..... Jak się nie znamy tak się nie znamy. Może wreszcie to zmienimy?
        Pozdrawiam.
    • akanter do tarisha_kraków 06.03.06, 09:09
      Byłam kilka dni na urlopie w moich rodzinnych sronach i nie miałam dostępu do
      internetu(nie chciałam mieć) ładowałam akumulatory żeby przetrwać zimę w tym
      małym miasteczku pełnym nudy. Teraz z perspektywy czasu wiem że nigdy bym się
      nie przeprowadziła. Ale cóz stało się. Jestem już znudzona siedzeniem w domu
      ale przy Darłowskich zarobkach nie opłaca mi się szukać pracy i oddawać dziecko
      do żłobka czy pod opiekę niani. Więc póki co poświęcam cały swój czas
      wychowywaniu dziecka. Najbardziej doskwiera brak znajomych. Ale liczę że może
      coś się jeszcze zmieni. to narazie tyle pędzę bo Kacperek zaczyna łobuzować.
      Pozdrawiam
      • sloggi Re: do tarisha_kraków 08.04.06, 19:22
        Nudno jest tam, gdzie chcemy aby tak było.
        • lekia Re: do tarisha_kraków 08.04.06, 20:06
          jedyna rzecz jaka mnie przygnebia to znajomi a własciwie ich brak,masowo
          pryskaja za granicę
          • akanter Re: do lekia 09.04.06, 08:11
            Ciesz się że i tak jeszcze kilku znajomych Ci zostało gorzej jest jak się ich
            nie wcale. Głowa do góry:)
            • sloggi Re: do lekia 09.04.06, 18:59
              Znajomi też się zmieniają, czy jesteście otwarte na nowe znajomości?
              • akanter Re: do lekia 10.04.06, 08:37
                Ja jestem otwarta tyle tylko że ludzie tutaj jacyś dziwni mieszkam tu od
                pazdziernika i szczerze poznałam poza dziwnymi sąsiadami jedną dziewczynę
                (niutaki) i na tym się skończyło. Ale nic pocieszam się że może jak zrobi się
                ciepło to ludziska wyjdą z ukrycia i nawiąże nowe znajomości.
                • tairisha_krakow Re: do lekia 15.05.06, 14:55
                  Jest tu ktoś? Bo jakoś to zamarło :) Mój czas się zbliża i nic.....
                  • akanter Re: do lekia 16.05.06, 08:19
                    Coś tu nudno się zrobiło. Nikt nic nie pisze a może to poprawa(chwilowa) pogody
                    sprawiła że nie siedzą przy kompie. Ja zaglądam tutaj czasami ale jak nic się
                    ciekawego nie dzieje to szkoda czasu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka