fugitive
13.04.08, 15:35
w jezycjadzie powtarza się często motyw brzydka nastolatka- piękna
kobieta. najbardziej spektakularna jest oczywiście Ida, ale tez
Nutria i cos pewnie by sie znalazło jeszcze. Czytałam ostatnio opis
Idy w KK. coś tam było o małych oczkach i płaskim nosie chyba ( tak
sobie przypominam).I tak mi się wydaję, że to raczej nie mozliwe, że
w wieku 14 - 16 lat nasze rysy sa juz tak mocno ukształtowane, że
jak ktoś urodą nie grzeszy to na pewno pięknością juz nie zostanie.
Owszem może później zostać lepiej "zrobionym" ale szans na
drastyczne zmiany juz nie ma. Tak że w życiu ta Ida z KK nie byłaby
tą pieknością z dalszych częsci ani Nutria z wystającymi zębami tą
zjawiskową kobietą z NN. a jake jest Wasze zdanie?