olna
05.02.06, 14:35
Wczoraj piekne slonce,prawie 20 stopni,bylismy na dlugim spacerze,dzieciaki
do 18h biegaly po dworze a dzis bialo,sypie dalej i pewnie jutro znow nie
bedzie szkoly.Takie cos to jest mozliwe chyba tylko w tym klimacie.
Pozdrawiam sniegowo!