Dodaj do ulubionych

ale sypie!!!

05.02.06, 14:35
Wczoraj piekne slonce,prawie 20 stopni,bylismy na dlugim spacerze,dzieciaki
do 18h biegaly po dworze a dzis bialo,sypie dalej i pewnie jutro znow nie
bedzie szkoly.Takie cos to jest mozliwe chyba tylko w tym klimacie.
Pozdrawiam sniegowo!
Obserwuj wątek
    • bachula_gr Re: ale sypie!!! 05.02.06, 21:11
      A u nas niedziela pod znakiem sciany sniegu z deszczem. Brr..
      Caly mijajacy tydzien byl zato super. Cos co ja nazywam grecka zima: full
      sniegu i temperatury 5-10 stopni powyzej zera przy ostrym sloneczku.
      Plan mialam iscie sportowo-rekreacyjny. Duza rano do przedszkola, Mala na
      sluzbe do hotelu z ojcem a ja za kierownice i na stok.
      Wczoraj natomiast zadebiutowala na stoku moja prawie czterolatka!!! Sanki juz
      sa be czyli dla mlodszej siostry a ona jak mama na nartach. Bylo fajnie.
      Najpierw nie mogla uwierzyc, ze bedzie musiala zalozyc plastikowe buty, potem
      sie wyklocila o rozowe kijki w wypozyczalni a potem cwiczyla poruszanie sie w
      sprzecie oraz "jazde" z gorki na pazurki (gorka- to okreslenie bardzo na
      wyrost wink miedzy nartami mamy.

      MAm tylko nadzieje, ze jutro przedszkole otwarte a nie kolejne w tym roku ferie.
    • ewka2004 Re: ale sypie!!! 06.02.06, 08:09
      U nas jak zwykle nic. Ale i tak pewnie zamkna przedszkole sad((
    • grazyna0501 Re: ale sypie!!! 06.02.06, 13:49
      a u nas 15 cm bialego puchu i chyba nawet lekki mroz. tyle tylko , ze my
      mieszkamy na greckiej prowincji w gorach. pozdrawiam serdecznie, graz
      • bachula_gr Re: ale sypie!!! 06.02.06, 13:59
        ...my mieszkamy na greckiej prowincji w gorach.

        Ktore to prowincja i ktore gory?
        Bo my Metsovo i Epirus.
        NAdal sypie pieknie... leniwie...
    • olna Re: ale sypie!!! 06.02.06, 14:11
      Sniegu mamy pod dostatkiem!Sasiedzi z zazdroscia i podziwem patrzyli na
      meza,ktory odwazyl sie wyjechac samochodem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka