Dodaj do ulubionych

Relacje z obecnym byłym

11.10.18, 22:03
Dobry wieczór.
Proszę o wróżbę na relacje z mężem do sprawy ( jesteśmy w trakcie rozwodu). Sama sobie wróżyła i wyszedł mi cesarz+rycerz kielichów+ mag. Niestety karty chyba pokazały mi zyczeniowkę bo na pytanie: co chce osiągnąć wyciągnęłam Asa kielichów+8 denarow+6 kielichów. Po ostatnich wydarzeniach trudno mi w to uwierzyć. Nie wiem co musiałoby się stać.
Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do ula-pula - Relacje z obecnym byłym 12.10.18, 16:17
      Oto karty: 4 monet + Rycerz mieczy + Rycerz kielichów - jak sama widzisz rycerz kielichów się "pięknie" powtarza smile . Ale ja nie odczytałabym tego, jako jego nagły nawrót miłości, ale jako próba załagodzenia sytuacji i przymilanie się. Bo on chyba ma w sobie Rycerza mieczy, a 4 monet sugeruje, że on trzyma na wodzy swoje nerwy i nie chce pokazać, że czuje się niepewny i zagrożony (być może chętnie by wszczął niezłą awanturę) . Do tego dochodzi twój Mag , który stosuje wyśmienite triki, aby wyprowadzić kogo w pole. Pewnie chętnie by twój mąż chciał naprawić stosunki miedzy wami (8 monet) i jakieś wspomnienia go dosięgają (6 kielichów) , ale byłabym ostrożna, aby w to wierzyć, chociażby ze względu na Maga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka