21.12.19, 13:00
Oyalo bardzo Cię proszę o odpowiedz na jedno pytanie. Tylko Ty mi się sprawdzasz, więc nie chcę sobie mieszać w energiach uncertain Czy Artur 4.02.1983 odezwie się do mnie. Odzyskaliśmy kontakt po wielu latach i wczoraj znowu zniknął.
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Pytanie 21.12.19, 20:25
      Rycerz mieczy + Rycerz monet + Wieża - trudno będzie utrzymać ten kontakt, być może on się odezwie, ale nie widać, aby zależało jemu na tej znajomości. To co było ważne przed laty, nie musi być istotne obecnie dla kogoś. Karty przedstawiają brak empatii, chaotyczność, odizolowanie i zniszczenie.

PS. wczoraj zniknął, a to tylko jeden dzień, uncertain . Czy nie za szybko na takie pytanie??? sad
        • oyala Re: Pytanie 24.12.19, 15:56
          dziękuję za życzenia, również wszystkiego dobrego, rodzinnych świąt, najlepszego w Nowym Roku i żeby wróżby były pozytywne i się spełniały, smile
          • kami1115 Re: Pytanie 26.12.19, 14:44
            A nuż odpowiedz, bo wrócisz wcześniej od rodziny. W Święta pokłóciłam się z pewną osobą. Nie była to jakaś tam zwyczajna sprzeczka tylko rozmowa na noże z wyzwiskami największego kalibru uncertain Skończyło się na tym, że napisałam tej osobie coś, o czym nie wiedziała, że wiem i było powodem mojego zachowania i wszczęcia awantury. Liczyłam, że zadzwoni lub napisze maila, bo ich nie zablokowałam, ale nie. Czy Mariusz K.odezwie się?

Dziękuję
            • oyala Re: Pytanie 26.12.19, 22:22
              do - kami1115

10 mieczy + 8 mieczy + Królowa buław - "nieźle" musieliście sobie dowalić, co widać po mieczach. Pokazała się całkowita blokada, niedopuszczenie do porozumienia, oziębłość, zamknięcie się w sobie, gwałtowny koniec. Nie przypuszczam, aby w ciągu najbliższego czasu Mariusz zdecydował się zareagować, odpisać, czy skontaktować. Jeśli zależy tobie na tej relacji/układzie, to sama od siebie staraj się wpłynąć na naprawę. Mamy tutaj Królową, być może jej wdzięk (czyli twój), żywiołowość, przedsiębiorczość, pomoże w tej przykrej sytuacji.
              • kami1115 Re: Pytanie 27.12.19, 14:13
                Dziękuję kochana. Napisałam mu wczoraj smsa, w którym wyłożyłam kawę na ławę. Nie chamsko, ale faktami, bo nie zachowałam się źle bez powodu. Będzie odzew? Nie mam za co go przepraszać aważam, że zawinił i mam prawo być zła, powinien wytłumaczyć się
                • oyala Re: Pytanie 27.12.19, 17:28
                  do - kami1115

ja nie napisałam, że masz go przepraszać, tylko: możesz wpłynąć na naprawę sytuacji, co właśnie zrobiłaś.
                  Zobaczymy czy będzie odzew.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka