Dodaj do ulubionych

dwa pytania

29.11.19, 09:58
Droga Oyalo, mialabym prosbe o postawienie kart na dwa pytania:
- w polowie grudnia spotykam sie z przedstawicielami firmy, w ktorej bardzo chcialabym pracowac. Chcialam zapytac czy zaproponuja mi prace.
- oraz o karty na nowa znajomosc z panem C - jaki jest jego stosunek do mnie.

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • oyala Re: dwa pytania 29.11.19, 17:13
      do - tamara_anna

1/ 2 kielichów + 9 kielichów + 2 mieczy - rozmowa przebiegnie serdecznie i zadowalająco, ale niestety karty pokazały, że jest/będzie coś na przeszkodzie i po samej tylko rozmowie nie otrzymasz od razu oferty pracy i/lub pozytywnej odpowiedzi. Mogą to być sprawy: np. merytoryczne, formalne, konieczność konsultacji, zastanowienia, czyjś sprzeciw etc. Może wyznaczą kolejne spotkanie.

2/ pan C - Królowa mieczy + Rycerz monet + 9 mieczy - bardzo nieprzyjemnie to wygląda, tak jakby pan nie miał dobrego zdania o waszej znajomości/relacji/stosunku. Może znajomosc zbyt "świeża" nieugruntowana, albo pana jednak coś zraziło/wywołało negatywne odczucia. W kartach widać interesowność, materialne podejście oraz surowość, zaborczość, negatywne myślenie.
      • tamara_anna Re: dwa pytania 03.12.19, 13:42
        Dziekuje bardzo za wrozbe. O ile z rozmowa, to sie okaze i to pewnie dosc szybko, to z relacja troche mnie zaskoczylas. Raczej mialam odbior bardzo pozytywny, i w stosunku do mnie, i do relacji. Ciekawe...
        • oyala Re: dwa pytania 03.12.19, 16:52
          do - tamara_anna

Sama jestem zaskoczona surowością kart. Takie się odkryły i takie pokazuję. Ciekawe jak to dalej będzie przebiegać. Czy karty zauważyły coś, czego jeszcze nie widać, czy ... niewłaściwie oceniły pana C?? sad
            • oyala Re: dwa pytania 09.12.19, 16:59
              do - tamara_anna

jaki ma stosunek do ciebie, a jak ciebie postrzega to są pytania jednoznaczne, na które już tobie odpowiedziałam w poście z dnia 29.11.

jak się będzie rozwijać znajomość: 8 mieczy + 5 monet + 7 buław - karty nie widzą rozwoju, wszystkie pokazują blokady, niedostępność, brak akceptacji, odrzucenie, rezygnację, opór, bronienie się przed innymi,.
              • tamara_anna Re: dwa pytania 03.01.20, 09:07
                Dzien dobry Oyalo, chcialam ponowic pytanie o stosunek pana C do mnie. Jak na razie znajomosc sie rozwija i wydaje sie byc ok. Bardzo dziekuje i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
                • oyala Re: dwa pytania 04.01.20, 16:45
                  do - tamara_anna

Pewnie po raz kolejny ciebie zaskoczę, a właściwie robią to odkryte karty. Są nieprzemiennie negatywne jeśli chodzi o relację/znajomość z panem C. Wg twoich wpisów wygląda, że znasz go ok. 2 m-cy, to niezbyt długo. Gwiazda + 5 monet + 3 mieczy : mamy tutaj nadzieję, harmonię, optymizm, ale niestety zakłócone przez zdradę, zawód, trudne chwile, brak empatii, odrzucenie, zadanie bólu, rozczarowanie.
                  • tamara_anna Re: dwa pytania 04.04.20, 12:29
                    Droga Ulu. zauwazylam, ze zaczelas znow wrozyc. dzieki Ci za to, bo czasy sa trudne... smile wracam znowu z pytaniem o znajomosc z C. Karty jak dotad wychodzily dosc ponure, ale mimo to jakos to sie dalej toczy. nawet nie najgorzej, chociaz kwarantanna wywoluje czasem male spiecia. czy moglabys zobaczyc jak karty teraz widza jego stosunek do mnie i jak sie to dalej moze potoczyc? z gory dziekuje serdecznie i trzymaj sie cieplo!
                    • oyala Re: dwa pytania 05.04.20, 17:46
                      do - tamara_anna

obecnie wygląda to obiecujaco, być może udało się wam dogadywać, dotrzeć, a ewentualne rozbieżności nie zostały ujawnione: Umiarkowanie + Kochankowie + 10 kielichów - przez najbliższe miesiące powinno być dobrze, a pierwsza karta przedstawia kompromis, tolerancję, wspieranie się w trudnych chwilach, czyli raczej, mimo obecnej sytuacji, te małe spięcia nie powinny stanąć na przeszkodzie. smile
                      • tamara_anna Re: dwa pytania 07.04.20, 09:56
                        Dziekuje bardzo za wrozbe! czyli generalnie nie widzisz rozstania? moze to ogolny spadek samopoczucia, ale widze wszystko ostatnio w czarnych barwach smile no i Kochankowie mnie niepokoja troche, nie lubie jakos tej karty w rozkladach.
                        • oyala Re: dwa pytania 07.04.20, 16:23
                          do - tamara_anna

Kochankowie w otoczeniu kat pozytywnych. Mam nadzieję, że twój niepokój okaże się nieuzasadniony. Osobiście do tej pory nie spotkałam się z negatywnym przesłaniem takiej karty. I oby tak było tym razem.
                            • oyala Re: dwa pytania 03.07.20, 16:21
                              do - tamara_anna

Tak, karty wskazały na jakieś zmiany, nowe wydarzenia/inne podejście, może "przebudowanie" relacji, przesyt, apatię, znudzenie, rozczarowanie, ale na razie nic drastycznego, co miałoby zakończyć ten związek. Kapłan + Sąd + 4 kielichów . Może być opcja, że powinniście od siebie odpocząć, aby wyluzować napiętą atmosferę.
                              • tamara_anna Re: dwa pytania 21.07.20, 12:31
                                Oyalo, rzeczywiscie bylo jak napisalas. Tamten konflikt udalo sie zazegnac i sporo rzeczy powyjasniac. Do dzisiaj - moglabys prosze zobaczyc czy dzisiaj to juz ostateczne zerwanie? Wydaje mi sie, ze tak
                                • oyala Re: dwa pytania 21.07.20, 17:36
                                  do - tamara_anna

Wg kart dobrze się tobie wydaje, ale czy ostatecznie (?) trudno powiedzieć: Cesarzowa + As mieczy + 5 monet. . Ostatnia karta wskazuje, że będzie rozstanie, ale może i to, że związek ma poważne braki i jego trwałość zostanie wystawiona na próbę. Jak i zwątpienie w skuteczność porozumienia. Mimo pozytywnej Cesarzowej, trochę tu wieje chłodem i odizolowaniem.
                                  • tamara_anna Re: dwa pytania 21.07.20, 18:23
                                    Dziekuje. Rzeczywiscie mamy ostatnio problemy z komunikacja, no i tymczasowe oddalenie fizyczne (przez prace). To moga byc te braki, ktore w kartach wyszly. A czy moglabym dopytac czy jest szansa na naprawe relacji? czy to zbyt podobne pytanie?
                                    • oyala Re: dwa pytania 21.07.20, 19:42
                                      do - tamara_anna

Podejmuj próby naprawy, karty tego nie zrobią. Za jakiś czas można spytać, czy te działania przynoszą skutek. Ale to musi wypływać od ciebie, z wnętrza, z tego co czujesz, a nie z tego, że karty pokazały.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka