03.02.20, 08:29
Witam serdecznie. Chciałabym prosić o wróżbę na sprawy zawodowe.Pracuje w dużej korporacji prawdopodobnie wedle umowy będę jeszcze pracować do końca czerwca.Chciałabym prosić czy do końca roku znajdę nową pracę? Druga sprawa 2 lata temu miałam propozycję pracy w szkole odrzuciłam ofertę z powodu oczekiwanego zabiegu, Chciałabym wiedzieć czy mam szansę będę pracować w szkole jak skończę karierę w mojej obecnej pracy.
Dziękuję
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Praca 03.02.20, 16:53
   do - chmurkamoja1

   Chyba dobrze by było wstrzymać się z tymi pytaniami przynajmniej do maja. W sprawie szkoły kary są bardzo pogmatwane, przez co niemożliwa jest logiczna interpretacja. W sprawie innej pracy karty są bardzo złe, ponure, tragiczne: Król monet + 10 mieczy + 9 mieczy.
   Dlatego myślę, że niewiadoma jest jeszcze twoja dalsza praca/umowa z korporacją i powinno to być wyraźnie wiadome, zanim zapyta się kart.
   • chmurkamoja1 Re: Praca 03.02.20, 17:57
    Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Wyskoczyłam jak Filip z konopi z tymi pytaniami dlatego wyszło pogmatwane.Przepraszam
    Dobrze Pani napisała Najlepiej było prosić Panią jakbym już nie pracowała w korporacji jasna byłaby sytuacja.
    Czy mogłabym odezwać się z prośbą jak już nie będę pracować?
    Dziękuję
      • chmurkamoja1 Re: Praca 17.02.20, 03:34
       Witam
       U mnie w pracy aż huczy , nie jest wiadoma jak będzie w marcu robią będzie redukcja etatów z każdego działu komuś podziękują za współpracę.Tego akurat się nie spodziewałam umowę mam do końca lutego w firmie powinnam, mogę tylko pracować do czerwca.
       Chciałabym prosić o radę od kart i wróżbę czy na marzec zostanie przedłużona mi umowa.
       Dziękuję
       • oyala Re: Praca 17.02.20, 15:02
        do - chmurkamoja1

        Król kielichów + Sąd + Świat - widać tutaj karty pozytywne, pewnie otrzymasz przedłużenie,
        ale mogą być jakieś zmiany w umowie, w obowiązkach/stanowisku, może oddelegowanie, inne propozycje. Życzę, aby tak się stało, nie widać przykrych zdarzeń.
        • chmurkamoja1 Re: Praca 30.03.20, 11:16
         Dzień dobry 🙂
         Dokończę weryfikację wróżby , umowę przedłużuli Pisała Pani o zmianach w umowie,obowiązkach stanowisku co ciekawe w połowie marca dostałam umowę na kwiecień stąd takie zmiany,jak zawsze Pani na 100 dar. Z przykrymi zdarzeniami sytuacjami się nie zdarzyłam,od siebie dodam,że od przełożonej miałam codziennie nieciekawe sytuację w pracy ale z 3 miesiące temu .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka