Dodaj do ulubionych

Prośba o rozkład kart

17.06.20, 16:07
Czy pewien mężczyzna czuję się źle, ma wyrzuty sumienia po tym co się między nami wydarzyło ? Czy ma mi coś za zle ?
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Prośba o rozkład kart 17.06.20, 16:47
      do - blublucem

As monet + 9 monet + 7 buław: nie wygląda, aby miał coś złego wobec ciebie, albo miał pretensje. Nawet dwie pierwsze karty wskazują na zadowolenie, dobry czas, komfort, relaks, przyjemności, ale 7 buław to wzbranianie się, obrona, blokada, bariery, opór. Jeśli np. spędził z tobą miłe chwile, albo bycie w twoim towarzystwie sprawiło mu przyjemność, to teraz wyznaczy granice, zdecydowanie odgrodzi się od ciebie. .
        • oyala Re: Prośba o rozkład kart 17.06.20, 18:52
          do - blublucem

Wzbrania się, bo wg kart, może ciebie oceniać/widzieć jako kobietę: silną, władczą, odnoszącą sukcesy, zmysłową , spełnioną, zadbaną, nieco egoistyczną, interesowną itp, która może uzależniać, a to może źle wpływać na niego i być przyczyną cierpienia, nieprzyjemności, toksycznego układu, przykrych sytuacji: Cesarzowa + Rycerz monet + 10 mieczy..

Myśli o tobie pozytywnie (prawdopodobnie się podkochuje), co nie zmienia faktu, że może obawiać się kobiety zbyt energicznej: 10 monet + Król buław + As kielichów
                • oyala Re: Prośba o rozkład kart 17.06.20, 22:41
                  do - blublucem

Czy ty masz jakieś do mnie pretensje??
                  Karty pokazały, to co pokazały. Przedstawiłam je tobie rzetelnie , sama możesz sprawdzić co one oznaczają.
                  A jeśli tobie coś się nie zgadza, czy nie pasuje, nic na to nie poradzę.
                  W stopce pod każdym moim postem jest mój dopisek : cytuję "Tak jest wg kart.Proszę mieć dystans do wróżb".

Jeśli ktoś uważa, że weryfikacja przedstawia co innego, to może zmienić wróżąca.

Również piszesz, cytuję twój post: " Nie pokazałam się jako silna kobieta...." , ja nie pisałam, że tak jemu się pokazałaś.
                  Pytanie było: cytuję twój post: "Dlaczego on się przede mną wzbrania ?", moja odpowiedź, cytuję: "..... może ciebie oceniać/widzieć jako kobietę: silną..."

A to chyba co innego.
                    • oyala Re: Prośba o rozkład kart 18.06.20, 14:52
                      do - blublucem

Niestety nie wdaję się w polemikę, filozofowanie. To jest luźne forum do wróżb, a chyba każdy wie, że mogą nie być trafne, albo sprawdzają się po czasie. Zawsze zaznaczam: Prosze mieć dystans do wrób., co widać w stopce moich postów, jak również w opisie forum (rozwiń na początku forum pod kartą Tarota).
                      Nikogo nie przekonuję, nie namawiam, nie zmuszam. Wyciągam karty losowo w dobrej wierze i rzetelnie je prezentuję. Opisy można sobie znaleźć w książce, czy Internecie.
                      Każdy może tu być uczestnikiem, pytającym, jak i wróżącym. Aby tylko w kulturalny sposób.

Twoje niektóre posty uważam za kąśliwe oraz nie rozumiem czemu to ma służyć.

Dziękuję, że skorzystałaś z tego forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka