Dodaj do ulubionych

Czy się odezwie?

02.01.19, 21:30
Witam.
Mam prośbę o położenie art na pewnego Pana. S. CZY IDE WIE SUE DO MNIE? JAK POTOCZY SIĘ NASZA RELACJA? POZDR I DZIEKUJE
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do ferrero85 - Czy się odezwie? 03.01.19, 15:24
   1/ co czuje: 6 kielichów + 7 monet + 8 kielichów - pan pewnie czuje jakaś sympatię i sentyment (jeśli łączyła was bliskość to może czasem wspomina), ale wg kart nie za bardzo utrzymuje się w tej "nostalgii"/tęsknocie. Jeśli nie byliście w zbyt zażyłej relacji, to pan ma pozytywne nastawienie tak ogólnie, ale nie planuje pogłębiania/rozwijania znajomości. O ile łączyła was np. przyjaźń czy miłość/romans - to dla niego jest już to zakończone, chociaż 7 monet pokazuje, że on (albo ty) czegoś oczekiwał/spodziewał się, ale już zrezygnował (lub ty). Albo znudziło się/straciło cierpliwość/znaczenie, nie było to rozwojowe (brak rezultatów).

   2/czy się odezwie: 3 mieczy + 2 kielichów + 10 mieczy - jest niewielka szansa, że się odezwie, ale jeśli, to wg kart ta relacja/znajomość/koleżeństwo nie powróci. 3 mieczy pokazuje tutaj jakąś przykrą zdradę/zawód/rozczarowanie/oszustwo. No i jak wiadomo, miecze są zimne, chłodne, odpychające więc nie ma co liczyć na przyjemności i ciepło duchowe.
   • ferrero85 Re: do ferrero85 - Czy się odezwie? 03.01.19, 19:32
    Dziękuję bardzo smile zawsze mi się u Ciebie Karty sprawdzają ale jako kolejne wydarzenia. Nigdy jako odpowiedzi na pytania co czuje lub myśli. Także myślę, że jyz pierwsza karta 6 kielichow mówi o wznowieniu relacji tylko myślę jak i napisałaś, że nic to nie da. Może nawet dojść do jakieś kłótni i przykrości. nie wiem tylko co tu te 2 kielichy mogą oznaczać.? Hmm
    Wrócę z weryfikacją.
    • apope Re: do ferrero85 - Czy się odezwie? 07.06.19, 13:02
     ferrero85 napisał(a) do Oyala:
     zawsze mi się u Ciebie Karty sprawdzają ale jako kolejne wydarzenia. Nigdy jako odpowiedzi na pytania co czuje lub myśli.

     Mam swoją teorię na temat pytań o czyjeś uczucia i myśli, ale ciekawa jest ogólnie jak Ty Ferrero85 weryfikujesz karty na uczucia i myśli innych, oraz jak uważasz, czemu tak się dzieje, że ta część pytań się nie sprawdza?

     • apope Re: do ferrero85 - Czy się odezwie? 07.06.19, 13:04
      *ta część wróżb
      • ferrero85 Re: do ferrero85 - Czy się odezwie? 15.06.19, 19:24
       Bo karty pokazują tylko przyszłość... To twoja intuicja ukazana w kartach... Ale nie czytasz w kogoś myślach zatem uczyć nie pokaże tylko to co się wydarzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka