Dodaj do ulubionych

Co przyniesie rok

01.01.20, 08:58
I ja poproszę co przyniesie mi 2020 rok. I wszystkiego dobrego w nowym roku dla ciebie
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Co przyniesie rok 01.01.20, 22:13
     do - hiacynta90

     Zbyt ogólnie. Pytasz o kogoś z kim jesteś, czy z kim niedawno byłaś, czy to, że starasz się poznać i obecnie szukasz, czy akurat poznałaś i chcesz wiedzieć jak się to rozwinie, czy masz pana "na oku" i chciałabyś znać jego podejście/stosunek do ciebie. Pytanie musi być jakoś sprecyzowane, a nie takie z tzw. "chmury".
      • oyala Re: Co przyniesie rok 07.01.20, 16:06
       do - hiacynta90

       Król kielichów + 9 kielichów + Koło - karty pokazały pozytywną/romantyczną relację między wami ale nie ma gwarancji na zamieszkanie/bycie razem. Koło może przynieść niespodziewane zmiany, jest niestabilne i niewiadome. Nawet jeśli będzie wyglądało/zapowiadało się, że jest szansa być razem, nagle może się to obrócić dokładnie w przeciwną stronę. Nawet uczucia, które pokazuje Król, mogą się zmienić i okazać się złudne. Czyli wszystko może się zdarzyć.
  • hiacynta90 Re: Co przyniesie rok 04.04.20, 22:18
   Droga Ulu. Jeszcze raz proszę cię o rozkład na relacje z tym mężczyzna. Znowu stoję przed dylematem co dalej. Czy możesz mi powiedzieć czy w najbliższym czasie będziemy razem. Czy jego uczucia do mnie się zmieniły. Czy przyszłość przed nami
   • oyala Re: Co przyniesie rok 05.04.20, 18:54
    do - hiacynta90

    chyba dalej będziesz mieć dylemat. Niby mogłoby się zapowiadać obiecująco, ale niestety pojawiają się utrudnienia, przeszkody, przykrości, zdrada, rozczarowania: Król buław + 9 monet + 3 mieczy.

    Jego uczucia: 4 monet + Słońce + Koło - znowu powtórzyło się Koło, nie ma pewności, że jego uczucia są określone i chyba nie należy się spodziewać zmian u niego, bo 4 monet to tkwienie w tym samym położeniu, miejscu, kurczowe trzymanie się tego co było. Słońce wprawdzie jest radosne, ale może również oznaczać, że ktoś się sparzy. Tak wygląda, że on nie potrafi się określić, w jakim kierunku ma podążać.
    • hiacynta90 Re: Co przyniesie rok 22.06.20, 08:59
     Dziękuję za poprzednią wróżbę, dylematów ciąg dalszy. I moje pytanie czy w najbliższym czasie nadal będziemy razem? czy nastapi jakis przełom? wspólne zycie ? rozstanie? pozdrawiam
     • oyala Re: Co przyniesie rok 22.06.20, 15:53
      do - hiacynta90

      Sytuacja pokazana w kartach jest nierozwojowa w kierunku jakiego oczekujesz. Twoja cierpliwość/wytrwałość/oddanie nie będzie nagrodzone i obecnie nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Może tylko przysporzyć tobie cierpienia, bólu, depresji, rozczarowań. Królowa monet + Paź buław + 9 mieczy - tym bardziej Paź, to bardziej flirt, romans, kochanek - niż stały, odpowiedzialny partner.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka