norbertzie 18.01.14, 14:08 Jak nie masz co robić, masz ochotę na kawę to zapraszam. Treść jest kierowana do kobiet 3+, sponsoring i inne patologie wykluczone :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalina_m Re: Może kawa ? 18.01.14, 16:21 > Co to jest [b]"kobieta 3+" Pewnie chodzi o wychowanie przedszkolne:) Odpowiedz Link Zgłoś
xfinlandia Re: Może kawa ? 18.01.14, 18:31 Dajcie spokój żartom :) TO wcale nie musi być słaby wątek. Towarzyskie bez podtekstów to nic zdrożnego. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
miyatoto Re: miseczki powyzej trójki.... 19.01.14, 12:57 Pewnie miało być 30+ .. . Moja babcia jest wdową, z tego co pamiętam, to trzydziestkę raczej ma już zaliczoną :) A tak na serio, to jak poprzednicy, nie potępiam tego postu. Panie wolne, panie poszukujące, panie chętne... . :P Piszcie na gazetowego maila autora postu. Kawa to fajna sprawa, polecam Lavazzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: miseczki powyzej trójki.... 19.01.14, 13:39 Witajcie, Przecież nie napiszę, że idealnym atutem będzie atrakcyjny mózg, na przykład do kawy... ;) Ale jak widać nie wszyscy reagują jednakowo -> na szczęście... Konwersacja z dodatkiem smacznego podtekstu zawsze będzie miała swój "urok" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: miseczki powyzej trójki.... 19.01.14, 14:45 z moje strony daje like za ciekawe podejscie Odpowiedz Link Zgłoś
n_l Re: miseczki powyzej trójki.... 19.01.14, 14:51 A ja robię właśnie kawę, w domu, samotnie przed kompem. Parę fotek z ostatniego nadbużańskiego wypadu trzeba obrobić i wydrukować. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: Może kawa ? 19.01.14, 20:05 kalina_m napisała: > > Co to jest [b]"kobieta 3+" > Pewnie chodzi o wychowanie przedszkolne:) Najwidoczniej w ślad za dinozaurami poszły twoje nieliczne "komórki" :) Odpowiedz Link Zgłoś
jolunia01 Re: Może kawa ? 19.01.14, 20:45 norbertzie napisał(a): > Najwidoczniej w ślad za dinozaurami poszły twoje nieliczne "komórki" :) Ty na pewno szukasz kobiety? Nie przewiduję powodzenia z takim poziomem dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: Może kawa ? 19.01.14, 20:58 jolunia01 napisała: > > Ty na pewno szukasz kobiety? Nie przewiduję powodzenia z takim poziomem dyskusj > i. Wróżbita Dawid przy Tobie to amator ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miyatoto Re: Może kawa ? 19.01.14, 22:30 norbertzie napisał(a): > jolunia01 napisała: > > > > > Ty na pewno szukasz kobiety? Nie przewiduję powodzenia z takim poziomem d > yskusj > > i. > > Wróżbita Dawid przy Tobie to amator ;) Kolego sympatyczny. Zacząłeś dobrze, ale wszystko sp....łeś. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: Może kawa ? 20.01.14, 22:50 miyatoto napisał: > Kolego sympatyczny. > Zacząłeś dobrze, ale wszystko sp....łeś. > Witaj, Coś temat utknął w martwym punkcie... ;) Jesteś w błędzie ;) Czasami warto napisać to co kobiety chcą przeczytać, ale bez przesady ;) PS Czasami po prostu chciałbym żyć w niewiedzy i dać się ponieść fantazji... ;) Jak uważacie, kobiety boją się inteligentnych facetów ? Czy może jest odwrotnie ? ;) Jak nie lubicie zabawy słowem to będę milczał jak "grób" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 20.01.14, 23:38 coraz bardziej się w tym utwierdzam ze one są proste a czasami prostackie , nie potrafią bez agresji i głupich uwag prowadzić dyskusji zabawne że dyskutują te które nie wezmą udziału w zabawie ......ale maja najwięcej do powiedzenia hihiiii inteligentny męzczyzna to rzadkośc i męczy się gdy poziom polemiki z płcią przeciwna jest zaniżany przez jej wyczucie taktu Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 00:10 the_1piotr napisał: > coraz bardziej się w tym utwierdzam ze one są proste a czasami prostackie , nie > potrafią bez agresji i głupich uwag prowadzić dyskusji > zabawne że dyskutują te które nie wezmą udziału w zabawie ......ale maja najwię > cej do powiedzenia hihiiii > inteligentny męzczyzna to rzadkośc i męczy się gdy poziom polemiki z płcią prz > eciwna jest zaniżany przez jej wyczucie taktu Widzę, że się rozumiemy ;) Ale aby nie wyjść na szowinistyczną świnię napiszę, że jeszcze nie ma tragedii, (podobnie z facetami). To co napisałeś jest niestety prawdą. Wszystko ma swoje granice, trzeba mieć umiar ale też się z siebie pośmiać. Tego większość nie potrafi. Nam jest w tym przypadku o wiele łatwiej bo nie grają, automatycznie pakują się do odpowiedniej szuflady ;) Nie piszę tu o jakichkolwiek uniesieniach, związkach tylko na przykład stopie koleżeńskiej. PS Mnie od zawsze kręciły kobiety inteligentne, kreatywne, mające własne zdanie itp. To chyba tyle, poczekamy na odzew feministycznego huraganu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
szkuner2 Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 07:28 Norbertzie to proponuję wybrać sie the_1piotr na kawę:). Odpowiedz Link Zgłoś
n_l Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 09:52 > coraz bardziej się w tym utwierdzam ze one są proste a czasami prostackie , nie > potrafią bez agresji i głupich uwag prowadzić dyskusji Jak autor powyższego tekstu. Przez chwilę pomyślałem ze napisał to jakiś gimbus ale chyba byłoby obrazą dla tych ostatnich, takie porównanie. Odpowiedz Link Zgłoś
xfinlandia Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 10:12 I dlatego te kawy będa dalej przy lekturze forum. Inteligent bez wyczucia minimum taktu dostałby przy stoliku w twarz.. i tak by się skończyła blyskotliwa wymiana zdań. Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 11:59 poziom ostatnich odpowiedzi potwierdza moje wyrazone wczesniej tezy................milego dnia i pysznej kawy :) Odpowiedz Link Zgłoś
n_l Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 12:54 No cóż, chwila z forumową wyszukiwarką i mamy... "poziom" ;-) forum.gazeta.pl/forum/w,12264,144687555,149062815,Re_oci...las_inteligentna_na_wies_.html gratuluję tytułu BTW- czy the_1piotr i norbrertzie to nie jest jedna osoba? gdy czytam takie wypociny: "myslę , że to kompleks bo wielkokrotnie to kobiety nie maja manier przy stole , często maja dziurawe rajstopy , czy przetarte skarpety (ale są w ich ulubionym kolorze i tyusprawiedliwiaja wyrzucenie) maja poplamione bluzki kawą często maja nie gustownie położony makijaż, albo brzydkie nie dopasowane do fiigury i stroju buty już nie wspomnę o kolorze czy w pracy nieświerze koszule do żakietów ale my o tym nie mówimy..............z grzeczności do was (ale chyba trzeba to zacząć robić bo wiele waszych matek was tego nie nauczyło) " (pisownia oryginalna) forum.gazeta.pl/forum/w,16,147570908,147847571,Re_Delikatna_sprawa.html to nabieram pewności. Czy przypadkiem nie obraziłeś szczególnie mocno jakiejś kobiety? Może to za to przed Świętami, koleś sklepał ci miskę ? Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 18:23 czy to nie prawda ? wielkokrotnie to kobiety nie maja manier przy stole > , często maja dziurawe rajstopy , czy przetarte skarpety (ale są w ich ulubiony > m kolorze i tyusprawiedliwiaja wyrzucenie) maja poplamione bluzki kawą często m > aja nie gustownie położony makijaż, albo brzydkie nie dopasowane do fiigury i s > troju buty już nie wspomnę o kolorze czy w pracy nieświerze koszule do żakietów > ale my o tym nie mówimy..............z grzeczności do was (ale chyba trzeba to > zacząć robić bo wiele waszych matek was tego nie nauczyło) " > (pisownia oryginalna) mysle że prawda odnośnie sklepania miski hahahaaa, ....skakał jak kangur aż się zasapał , a z dzioba leciała mu krew, taki był wściekly że zacżał z nienawiści pluśc krwią na mój płaszcz , wrócił już z pralni z rachunkiem dla pana jacka s sam sobie próbował wyprawić wigilię i przy okazji popsuć moją, cóż zdarza się. święta miał trochę opuchnięte ale to jego wybór odnośnie obrazania...jesli jestem zaczepiany przez kobietę i mówię że nie chcę u niej pracować to powinna to uszanowąć, jesli jest nachalana i beszczelana mówie że niechcę znią wogóle rozmawiać , i oczekuje tego że odejdzie w swoją stronę , jesli dalej jest beszczelna i nachalna i stosuje pouczanie i swoje madrości wobec mnie , zwróciłem jej uwagę że nieżyczę sobie rozmawiania z nią i nie che by przebywała w moim otoczeniu bo wezwe patrol z interwencją........poszla jak "zmyta" a rzecz sie miała w wakację pod koniec sierpnia nie zycze sobie takich znajomości.....jak szuka przyjaciela bo jacek sie znudził to do tego jest sympatia.pl z mojej strony to niejest w moim typie nie mam ochoty na jaki kolwiek kontakt wracajac do głownego wątku pracuje zwykle z kobietami i wsród całej populacji jest grupa która sobie za dużo pozwala a ja z takimi nie mam ochoty na kontakt życze powodzenia u innych męższczyzn Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 19:57 n_l napisał: > BTW- czy the_1piotr i norbrertzie to nie jest jedna osoba? Pewność i głupota bijąca blaskiem patologii kiedyś Cię zabije ;) Ogarnij się i pomyśl logicznie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 19:50 xfinlandia napisał: > I dlatego te kawy będa dalej przy lekturze forum. > Inteligent bez wyczucia minimum taktu dostałby przy stoliku w twarz.. i tak by > się skończyła blyskotliwa wymiana zdań. Nadpobudliwość się leczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
kerac32 Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 20:38 the_1piotr napisał: > coraz bardziej się w tym utwierdzam ze one są proste a czasami prostackie , nie > potrafią bez agresji i głupich uwag prowadzić dyskusji norbertzie napisał(a): > Widzę, że się rozumiemy ;) Ale aby nie wyjść na szowinistyczną świnię napiszę, > że jeszcze nie ma tragedii, (podobnie z facetami). To co napisałeś jest niestet > y prawdą. Nie zauważyliście, że forumowe Panie nie podjęły tematu, ani jako zainteresowane wypiciem kawy w Waszym towarzystwie, ani w obronie swojej godności wobec zaczepek i ataków jakich się tu wobec nich dopuściliście. Po prostu pokazały klasę nie zniżając się do poziomu jaki prezentujecie. Ps. Dziękujcie Bogu, że na forum przestała udzielać się bogini_nocy. Ona uwielbiała pokazywać miejsce w szeregu takim tryglodytom jak Wy. Oj, nie byłoby Wam do śmiechu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: cóż... jesteśmy inteligentniejsi 21.01.14, 20:47 kerac32 napisał: > Ps. Dziękujcie Bogu, że na forum przestała udzielać się bogini_nocy. Ona > uwielbiała pokazywać miejsce w szeregu takim tryglodytom jak Wy. Oj, nie byłob > y Wam do śmiechu ;) Właśnie o taką mi chodzi, wołaj ją ) Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: Może kawa ? 21.01.14, 18:35 tutaj musze przeprosić norbertzie przykro mi że popsuł się wątek który miał ciekawe założenia i bardzo mi sie spodobał ale śiedleckie forum ma specyficzny klimat pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
norbertzie Re: Może kawa ? 21.01.14, 20:03 the_1piotr napisał: > tutaj musze przeprosić norbertzie > przykro mi że popsuł się wątek który miał ciekawe założenia i bardzo mi sie sp > odobał ale śiedleckie forum ma specyficzny klimat > pozdrawiam Niech Ci nie będzie przykro, to tylko forum. Piszemy sobie i tyle. Jedni podtekstami, inni prowokując, jeszcze inni manipulując... ;) Najważniejsze aby było "kulturalnie" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
n_l Re: Może kawa ? 22.01.14, 09:24 Piotrze W. ze swoimi wszystkimi pacynkami- słoma nie tylko z butów ci wychodzi. Podsumowaniem niech będą słowa skierowane do ciebie przez jedną z pań: "wiesz...tak czytam i myślę....może czasami warto wyciągnąć sobie ten kij z tyłka i zacząć cieszyć się życiem a nie ustawiać każdego po kątach? polecam !! nooo...chyba,że lubisz go tam mieć...." Coffei.na gdybyś nie pamiętał ;-) Z mojej strony EOT Odpowiedz Link Zgłoś
the_1piotr Re: ciesze sie ze.... 22.01.14, 20:22 ciesze sie ze....wyrzuciłes to z siebie, mam nadzieje ze zle emocje odeszły powiedz czemu nie założysz nowego wątku ad persona do mnie a psujesz wątek norbertze to jego temat i może nie wypada poproszę stwórz esej z całym tym żalem do mnie i wrzuć go w oddzielny wątek , jestem znany więc niech sobie siedlczanie poczytają, sam ciekaw jestem , a wciskasz się w inne wątki i je psujesz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mpppm Re: ciesze sie ze.... 22.01.14, 20:52 Jeśli od kawy dostajecie "szału" pijcie więc herbatę. Odpowiedz Link Zgłoś
butterfly_33 Re: ciesze sie ze.... 23.01.14, 22:58 Oj Panowie zrobila sie jakas jatka a miala byc goraca kawa:-) Odpowiedz Link Zgłoś