Dodaj do ulubionych

proszę o pomoc

10.10.10, 21:04
Witam!
Pilnie poszukuję firmy odszkodowawczej. Ktoś skorzystał z usług jakiejś?
Obserwuj wątek
    • doragon Re: proszę o pomoc 10.10.10, 21:40
      Proponuję firmę z najdłuższą tradycją i renomą- "Europejskie Centrum Odszkodowań". Wpisując w wyszukiwarce to hasło, łatwo można odnaleźć ich stronę:)
    • nefrytka123 Re: proszę o pomoc 10.10.10, 21:48
      Reprezentuję bardzo rzetelną firmę EUCO (do sprawdzenia www.euco.pl)
      Kontakt do mnie tel 508 933 540 , wszystko wyjaśnię .Firma nie pobiera opłat wstępnych, bardzo duża skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań i bardzo wysokie odszkodowania.
      Pozdawiam M.Kamińska
    • doradztwoprawne123 Re: proszę o pomoc 19.11.10, 21:15
      Witam,
      zapraszam do skorzystania z usług biura doradztwa prawnego i dochodzenia odszkodowań. Służymy rada i doświadczeniem, nie pobieramy opłat wstępnych.
      Pomagamy odzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie jeżeli zdarzył się:

-wypadek komunikacyjny (byliście Państwo kierowcą, pasażerem, pieszym),
      -wypadek w pracy lub drodze do pracy,
      -wypadek na chodniku lub innym miejscu,
      -jeżeli miał miejsce błąd w sztuce lekarskiej,
      -jeżeli z powodu wypadku utraciliście Państwo korzyści finansowe,
      -jeżeli nastąpiła śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku,
      -jeżeli nie otrzymaliście Państwo odszkodowania lub otrzymaliście za niskie
      doradztwoprawne@hotmail.com
      • penjo Re: proszę o pomoc 14.01.14, 19:42
        Zapraszam do kontaktu tel : 881 441 842
        chętnie udzielę darmowej konsultacji oraz poradzę jak starać się o odszkodowanie, gdyż interesuje się tym tematem od jakiegoś czasu i posiadam sporą wiedzę :)
        Pozdrawiam:)
    • arleta.war Re: proszę o pomoc 26.01.11, 10:16
      Witaj. Nie korzystaj z żadnej z takich firm, to nie są dobrzy prawnicy. POszukaj sobie jakiegoś radcę prawnego czy adwokata który zajmuje się takimi sprawami. Z nimi też można się dogadać co do wynagrodzenie i nie zawsze chcą z góry pieniądze. JA miałam taką sprawę i prowadził mi radca też na procent. Szukałam różnych frim ale jak posłuchałam głupot któe opowiadają przedstawieciele to się przeraziłam. Jak chcesz namiar na tego radce to się odezwij na maila arleta.war@gazeta.pl
      • tomasz.gesieniec Re: proszę o pomoc 27.01.11, 00:12
        Pozwoli Pani, że się nie zgodzę. Sam korzystałem z usług EuCO i wiem, że się w tym specjalizują. Dodatkowo robią to szybko za dobrą kasę i dobre odszkodowanie.
        Czytając Pani posty w innych tematach mam podstawy domyślać się, że celowo Pani dyskredytuje inne firmy bo chce Pani pozyskać Klientów dla kogoś innego.
        Pozyskiwanie OK
        czarny PR bardzo nieładnie
        Pzdr
    • experci14 proszę o pomoc 17.02.11, 11:20
      WAŻNA INFORMACJA

TRWA OGÓLNOPOLSKA AKCJA POMOCY
      POSZKODOWANYM W WYPADKACH

• Uczestniczyłeś w wypadku lub kolizji
      • Zostałeś potrącony przez samochód
      • Siedziałeś w samochodzie sprawcy wypadku
      • Zginęła lub została poszkodowana Ci bliska osoba
      • Uległa wypadkowi osoba, którą ty znasz i chcesz jej pomóc
      • Byłeś sprawcą wypadku – pokaż poszkodowanemu, że nie jest
      Ci obojętny

WE WSZYSTKICH TYCH SYTUACJACH I WIELU INNYCH
      MOŻEMY POMÓC – ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ CZY NALEŻY SIĘ TOBIE
      LUB KOMUŚ INNEMU ODSZKODOWANIE
      Tel. 0793792485, 0513135014
      LUB
      SKONTAKTUJ SIĘ ZA POMOCĄ MAILA
      agata__karpinska@o2.pl, ekostulska@wp.pl
    • joasia766 Re: proszę o pomoc 03.02.14, 19:10
      adwokat w moim dzieci imieniu podpisał ugodę z PZU wykorzystał moją depresję po stracie męża już drugi adwokat nie chce podjąć się tej sprawy co robić zanim się przedawni?
    • lawschool11 Re: proszę o pomoc 03.02.14, 22:38
      Dzien dobry, jestem konsultantem Kancelarii Prawno-odszkodowawczej. Ukonczylam wyzsze studia prawnicze i chetnie udziele bezplatnej porady prawnej z zakresu odszkodowan, a takze pomoge uzyskac nalezne odszkodowanie. Prosze o kontakt 501 52 47 51.Pozdrawiam serdecznie
    • odszkodowaniapowypadku Re: proszę o pomoc 28.07.14, 12:20
      Zapraszamy do Kancelarii Odszkodowawczej GTS, wieloletnie doświadczenie i podejmują się ciężkich spraw. Po wygranej sprawie przez nich zostałem ich przedstawicielem bo wiem, że warto. Zapraszam tel. 509997755, biuro@gtsko.pl lub na www.gtsko.pl.
    • odszkodowania.czuwamy Re: proszę o pomoc 24.09.14, 16:00
      Tutaj każdy będzie zachwalał konkretną firmę lub negował konkurencję. Zresztą na każdej stronie tak będzie. Poszukaj w internecie opinii o wybranych firmach, ale czytaj takie opinie, które opisują konkretne przypadki. Wielokrotnie, poszkodowany będzie źle mówił o firmie, którą wybrał, gdy ta mimo swoich usilnych starań nie uzyskała dla niego odpowiedniej lub jakiejkolwiek formy zadośćuczynienia, które zależy od wielu czynników.
    • michu.kichu Re: proszę o pomoc 01.11.14, 14:48
      kancelaria odszkodowawcza, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy i wypadki w gospodarstwie rolnym
      www.zglaszamszkode.pl/odszkodowania-za-wypadki/wypadki-komunikacyjne.html
    • firma-pio Re: proszę o pomoc 26.11.14, 11:17
      Witam polecam Firmę PIO Polski instytut odszkodowawczy z główna siedzibą w Warszawie. Firma profesjonalna podchodząca do każdej sprawy indywidualnie. Firma nie pobiera opłat przed sądowych i sądowych. kontakt Wojciech Zaskórski tel 662-554-587 e-mail w.zaskorski@pio-odszkodowania.pl
    • lemk4 Re: proszę o pomoc 22.01.15, 13:45
      Masz na rynku do wyboru do koloru. Natomiast warto iść do firmy z doświadczeniem, która specjalizuje się w tego typu sprawach i ma już wiele wygranych na koncie - tutaj masz votum chociażby.
    • 1odszkodowanie Re: proszę o pomoc 23.09.15, 14:23
      Pro Juris, rzetelna firma z doświadczeniem, walczą o najwyższe odszkodowanie, nie pobierają opłat wstępnych a nawet dają zaliczki na prywatną rehabilitację, polecam i podaję kontakt 570575528
    • adka787 Re: proszę o pomoc 05.08.16, 23:56
      Ja polecam dla uzupełnienia usług dobrego rzeczoznawcę, takiego jak www.twojrzeczoznawca.com/ - fachowa pomoc, na pewno też lepsza skuteczność w wycenie, pełen profesjonalizm
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka