maryiou 21.07.09, 13:45 Witam.Szukam pracy w Sosnowcu lub miastach ościennych.Będę wdzięczny za zainteresowanie,na e-mail mogę wysłać Cv.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maryiou Re: Szukam pracy 21.07.09, 18:46 > Witam.Szukam pracy w Sosnowcu lub miastach ościennych.Będę wdzięczny za zainteresowanie,na e-mail mogę wysłać Cv.Pozdrawiam dodam ze mam 27 lat Odpowiedz Link Zgłoś