Dodaj do ulubionych

Szukam pracy

21.07.09, 13:45
Witam.Szukam pracy w Sosnowcu lub miastach ościennych.Będę wdzięczny za zainteresowanie,na e-mail mogę wysłać Cv.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • maryiou Re: Szukam pracy 21.07.09, 18:46

      > Witam.Szukam pracy w Sosnowcu lub miastach ościennych.Będę wdzięczny
      za zainteresowanie,na e-mail mogę wysłać Cv.Pozdrawiam

      dodam ze mam 27 lat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka