Dodaj do ulubionych

centrum stomatologiczne demed

04.11.10, 09:19
witam, czy ktoś z Was korzystał z usług tego centrum (ul. warszawska 9)? muszę wymienić korony lub założyc implanty i chciałam zasiegnąć opinii kogoś kto miał okazję korzystać z usług
pzdr
Obserwuj wątek
    • na.dym Re: centrum stomatologiczne demed 02.12.15, 12:41
      Wiem, że osobom, które pytały ta informacja się nie przyda, ale może ktoś inny skorzysta... Sama szukałam informacji na temat tej przychodni, dlatego tez dziele się moimi doświadczeniami. Do centru Demed trafiłam, gdy mój lekarz powiedział, że niestety z moim zębem nie da się już nic zrobić i trzeba go wyrwać. Szukałam rozwiązania z tej sytuacji i zapisałam się na konsultację implantologiczną do dr Zaniewicza (przyznam się szczerze, że skusiła mnie cena). Doktor na konsultacji wyjaśnił mi cały proces leczenia i na kolejnej wizycie miałam już wszczepiony implant. Bardzo fachowo podejście do pacjenta, miła atmosfera. Bałam się rezultatów, ale teraz nie żałuje i polecam tego lekarza i tą przychodnię.
    • sunlife44 Re: centrum stomatologiczne demed 02.12.15, 19:00
      ja tam byłam kilka razy z dziećmi i tez jestem zadowolona.
      pierwszy raz byłam jak mojemu 2 miesięcznemu dziecku trzeba było przyciąć wędzidełko.
      W warszawie koszt takiej usługi zaczyna się od 170 zł... a tutaj na miejscu za 50 zł pan doktor to wykonał.

kilkakrotnie tez pani doktor - niestety nie pamiętam nazwiska również przyjęła dziecko z bólem zęba gdzie nie każdy chciał 4 latka przyjąć

• Gość: wer Re: centrum stomatologiczne demed IP: *.angarod.net 09.08.20, 10:47
      SP Zagościniec

Warto przyjrzec sie osobie zarzadzajace szkołą w Zagościńcu. Przeciw tej osobie toczone jest postępowanie w Prokuraturze z powodu działania na szkodę szkoły. Tajemnicą poliszynela jest ze znajduje sie w związku partnerskim z psychologiem dzieciecym szkoły. Chyba komus LGBT za bardzo uderzyło do głowy. Czy naprawde chcecie aby ktos taki zajmowal sie waszymi dziecmi?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka