12.06.09, 14:37
A jaka jest cena za metr?
Obserwuj wątek
    • aniamania14 Re: JURTEX 12.06.09, 14:39
      aniamania14 napisała:

> A jaka jest cena za metr?
      Sorry chodzilo mi o to, czy ktos mial z ta firma do czynienia, czy ogrodki,
      ktore oni maja w standarcie zapewniaja jakas prywatnosc i jaka jest cena za metr
      takiego lokalu, jak widze w ogloszeniach agencyjnych to roznie to wyglada,
      ciekawe jaka cene oferuje developer.
          • aniamania14 Re: JURTEX 12.06.09, 20:56
            pawelhelmut napisał:

> aha ja w tę inwestycję wszedłem.

Wybrales mieszkanie, na gorze czy na dole, jak myslisz ktora opcja jest lepsza,
            ja przebywam za granica i w Warszawie bede pod koniec czerwca, wiec dopiero
            wtedy bede mogla ocenic. Czy jest jakas prywatnosc czy sasiedzi moga Ci zagladac
            do ogrodka :) ? I ostatnie czy cena jest do negocjacji w przypadku platnosci w
            gotowce? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz. :)
            • pawelhelmut Re: JURTEX 17.06.09, 19:37
              ja wybrałem na dole deweloper dzieli plac więc nie ma
              niejasności,wiesz zawsze ktoś ci zagląda do ogródka ale tam jest
              bardzo przyzwoicie rozwiązane, miejsce parkingowe od frontu co do
              ceny myślę że rozpatrują indywidualnie mi negocjacje poszły w miłej
              i korzystnej atmosferze- polecam tego dewelopera (jak na razie
              wszystko gra)ps.na dole jest76m na górze też plus ogromne poddzasze
              do zagospodarowania no i cena wyższa bo więcej metrów, dół jest
              przyjemny bo z salonu wychodzi taras i ogródek.pozd.
          • kalciok1 Re: JURTEX 27.07.10, 23:15
            Witam Serdecznie,Przepraszam, ale właśnie zastanawiamy się nad
            kupnem mieszkania w firmie JURTEX i szukamy opinii. Wiemy że Państwo
            też chyba kupili mieszkanie więc jeśli można wiedzieć jakie są
            Państwa doświadczenia. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Kalciok
      • japriv Re: JURTEX 28.07.10, 10:27
        nie wiem ile teraz biorą za metr 2, kupowaliśmy z mężem od Jurtexu
        mieszkanie w Kobyłce 2 lata temu i powiem wam, że z całą pewnością
        moge ich polecić, przede wszystkim załatwianie spraw totalnie bez
        problemu, robią dodatkowe prace bez dodatkowych dopłat. ogólnie
        polecam.
        Monika
        • martawaskk Re: JURTEX 28.07.10, 14:20
          Witam, Zakupiłam mieszkanie ok 2,5 roku w Zielonce od tej firmy i
          jak do tej pory nie mialam zadnych wiekszych problemów, jedynie co
          to sztachety mi popekaly w bramie ale zostaly wymienione. Mieszkanko
          jest fajne, mam wystarczajaca dzialeczke, ogolnie jestem zadowolona.
          Osobiscie nie moge powiedziec zlego słowa. Pozdrawiam. M.
          • kalciok1 Re: JURTEX 28.07.10, 15:05
            Witam, Czy ktoś z Państwa odbierał może swoje mieszkanie z firmą
            zajmującą się odbiorami? Jeśli tak czy deweloper nie miał nic
            przeciwko? Pozdrawiam, Krzysztof
    • jupios Re: JURTEX 01.07.09, 21:16
      Witam, ja też zakupiłam mieszkanie od Jurtex, mam mieszkanie na
      górze, nie polecam, po pierwsze za strych sie dodatkowo płaci. po
      drugie jest spora klatka schodowa za którą tez się płaci, po trzecie
      strasznie gorąco od dachu, a po czwarte najmiejsze ogródki, chociaż
      z aktu notarialnego wychodzi inaczej. Ogólnie firma niesolidna,
      budują szybko i byle jak, ja po 2,5 roku mam dosć, ściany pękają,
      tynki odpadają, dach przecieka i wilgoć u wszystkich wychodzi.
      Tragedia.
        • rozalia816 Re: JURTEX 09.10.09, 19:50
          Witam, Ja również zakupiłam wraz z rodziną mieszkanie w Firmie Jurtex w Kobyłce i jestem bardzo zadowolona jak narazie. Mieszka mi sie bardzo milo i raz mialam maly problem z rynną ale nie bylo problemu z przyjazdem kogos z pracowników by to naprawić. Tykich ludzi, jak właściciele tejze firmy, którzy podchodzą tak do Klientów bardzo rzadko sie spotyka. Znajomym, którzy bedą chcieli kupić jakieś mieszkania bez wahania polece Jurtex
          • jacradoj Re: JURTEX 10.10.09, 18:20
            Jurtex wydziela ogródki, inne firmy tak nie robią. Każdy ma kawalek wlasnego placu. Domy buduja solidnie, Bylem 3x w tygodniu na budowie i widzialem. Firma solidna- Zdecydowanie POLECAM!!!!!!!!!!!!
            • stokroteczka1984 Re: JURTEX 12.10.09, 20:19
              ja tez planuje zakup w firmie Jurtex, na ul. Okrzei. Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy przestępnej? Do osób mieszkających w oddanych już inwestycjach: co myślicie o budynkach, jak wyglądają ew reklamacje...? czekam na jakieś info.
              • rozalia816 Re: JURTEX 14.10.09, 20:21
                Witam
                Generalnie w standardzie wykonczenia, który Ci Jurtex da jest wszystko opisane. Ja akurat kupowalam mieszkanie przed tynkami, to moglam kilka drobnych zmian wprowadzic, przestawienie scianki, poszerzenie wejscia do salonu etc. Nie bylo z tym problemu.
                Co do umowy przedwstepnej to zweryfikuj czy wszystko co daja w standardzie, jest umieszczone na papierze w umowie np.: grzejniki, piec, okna(jakiej firmy), parapety itd.
                Co do ewentualnych reklamacji, to duzo ich nie mialam, ale maja bardzo zgrana ekipe racownicza, wiec nie podejrzewam, by robili z tym problem
                pozdrawiam
            • kalciok1 Re: JURTEX 27.07.10, 23:19
              kupnem mieszkania w firmie JURTEX i szukamy opinii. Czy Państwo też
              kupili mieszkanie? Jakie są Państwa doświadczenia. Czy były lub są
              problemy? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Kalciok
      • jurtex Re: JURTEX 07.07.10, 21:48
        jestem pod wrażeniem, po prostu nie wierzę, że są ludzie którzy kupli mieszkania
        od dumnie brzmiącego dewelopera JURTEX i są zadowoleni. Mieszkania od nich t
        tragedia i niekończący się ciąg reklamacji .....
        Grają na zwłokę i czekają aż się skończy gwarancja - ja też mam dosyć po 2,5
        roku. Też nam ściany pękają i sufit, wszystko się sypie ..... KATASTROFA Ludzie
        nie kupujcie od nich, wszędzie wyłazi wilgoć, zero kontaktu, niby przysyłają
        jakichś fachowców, ale to nic nie daje ... Z tego co wiem, to mieli już nie
        jedną sprawę o odszkodowania, ale nie tędy droga ... Wiem, że na innych budowach
        mieszkańcom zamarza woda, gdzie indziej całe mieszkania są remontowane po dwóch,
        góra trzech latach, tak nie buduje szanujący się deweloper :(:(:( Jedno im
        trzeba przyznać - domy stawiają terminowo, ale wykończeniówka to kolejny dramat
        no i najważniejsze - wszytko brac od nich na piśmie, nic na "gębę"

• kalciok1 Re: JURTEX 27.07.10, 23:11
          witam serdecznie, mogę wiedzieć na którym z osiedli firmy JURTEX
          Pan / Pani mieszka. Właśnie oglądaliśmy mieszkanie na Okrzei w
          Kobyłce i prawie się zdecydowaliśmy, ale czytając tą opinię to
          zaczynamy się zastanawiać. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
        • blackroland Re: JURTEX 28.07.10, 10:15
          jak tak mozna pisac? Nie rozumiem Ciebie kolego, kolezanko o loginie "JURTEX"? Z twojego opisu wnioskuje ze dom Ci sie zawala ze mieszkasz w stodole albo jakims chlewie? Ja czekam na odbior mieszkania i przed kupnem rozmawialem z klientami, którzy juz zakupili i nie spotkalem sie z opinia negatywna. Tak wiec nie rozumiem Twojego stosunku? Czy mozesz mi to wytłumaczyć?
            • kalciok1 Re: JURTEX 28.07.10, 10:25
              Witam "blackroland", właśnie też chcemy kupić mieszkanie od JURTEXU
              i teraz nie wiemy co robić. Można wiedzieć gdzie kupujesz mieszkanie
              i jaki miałeś kontakt do tej pory z tym deweloperem? Pozdrawiam
              • blackroland Re: JURTEX 28.07.10, 10:38
                Ja czekam na mieszkanie w wesołym osiedlu w Zielonce ale moi znajomi kupili od nich mieszkanie na pustelnickiej i stad sie dowiedzialem. Z tego co wiem sa zadowoleni. Na okrzei tez ogladalismy, ale byly tylko gorne mieszkania, a my chcelismy dolne. Poprostu czekam na odpowiedz od tej osoby co rzekomo mieszka w ruderze by cos wiecej mi powiedziala, bo to az dziwne co jest napisane na forum, a co mowia na zywo. Pozdrawiam
              • blackroland Re: JURTEX 28.07.10, 10:49
                Nie wiem, cos tekst mi sie nie zatwierdza. Ogolnie to ja ogladalem
                mieszkania na Okrzei ale interesuje mnie dolne, wiec czekam na
                mieszkanie na wesolym osiedlu w Kobylce. Ale dowiedzialem sie o tej
                firmie od znajomych, ktorzy zakupili mieszkanie w Zielonce. Z ich
                opini wynika ze sa zadowolenie ale sie nie dziwie bo fajne
                mieszkanko maja. Dziwi mnie tylko ta osoba o loginie "jurtex", która
                takie rzeczy wypisuje na forum, bo w rzeczywistosci ludzie nie mowia
                takich rzeczy jak ona wypisuje. Bo robila moja zona rekonesans po
                sasiadach w Zielonce. Ale czekam na jej odpowiedz
                  • cotelle24 Re: JURTEX 28.07.10, 12:32
                    opinie wg mnie są raczej opiniami subiektywnimi + tymi co inni wyczytali na forach:)
                    Jeśli podobają Wam się mieszkania tego dewelopera najlepiej pojechać na miejsce budowy z kimś kto się zna na budowlance i będzie umial zobaczyć ewentualne mankamenty i doradzić czy kupować czy nie.

My kupiliśmy mieszkanie od innego dewelopera. I na każdą wizytę zabieraliśmy kogoś kto sie znał. Aby w różnych etapach budowy mógł sprawdzić czy budowany budynek jest zgodny ze sztuką budowlaną.
                    • blackroland Re: JURTEX 28.07.10, 14:04
                      zgadzam sie opinia "cotelle24". Poza tym nie ma dewelopera, który
                      nie wpuszcza na plac budowy. Dlatego ja czasem wpadam na budowe i
                      widze etapy, a i tak poprosze jakiegos fachowce o osobna opinie:)
      • kalciok1 Re: JURTEX 27.07.10, 23:17
        kupnem mieszkania w firmie JURTEX i szukamy opinii. Wiemy że Państwo
        też kupili mieszkanie więc jeśli można wiedzieć jakie są Państwa
        doświadczenia. Czy problemy zostały zlikwidowane? Bardzo proszę o
        odpowiedź. Pozdrawiam, Kalciok
        • karola.kar Re: JURTEX 30.07.10, 09:14
          Witam Państwa,
          Jestem włascicielką mieszkania w Kobyłce od prawie dwóch lat i mogę
          wystawić opinie pozytywną firmie Jurtex. Nie mam zastrzeżeń
          technicznych, mieszka mi sie dobrze i sąsiadów też mam sympatycznych.
    • van_m Re: JURTEX 31.07.10, 09:14
      Proponuje poszukać www.jurtex.com adresów zrealizowanych inwestycji pojechać i
      porozmawiać z mieszkańcami samemu zobaczyć jak to wygląda po roku czy więcej.
      Wśród moich sąsiadów wszyscy mają zastrzeżenia, wilgoć, pękające ściany, zgadzam
      się z 'jupios' we wszystkim. Radzę szukać innego dewelopera.
      • blackroland Re: JURTEX 02.08.10, 19:03
        witam
        van_m skoro takie rzeczy wypisujesz podaj namiar do siebie i pokaz mieszkanie, chetnie zobacze jak wygląda. Z jakiego osiedla piszesz? Pozdrawiam
      • marcinwronski3 Re: JURTEX 03.08.10, 20:40
        Witam Panstwa
        Ja również jestem włascicielem jednego z mieszkan kupionych od
        firmy Jurtex. Co jak co ale nie moge zle napisac o kompetencjach
        tego dewelopera. Mieszka mi sie dobrze, pod wzgledem technicznym
        nic sie nie dzieje. Na dzien dzisiejszy gdybym mial kupowac od tej
        firmy raz jeszcze - nie zawahalbym sie!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się