Gość: Rochu Gołota, Gołota, Gołota!!! IP: *.e-wro.net.pl 24.10.09, 21:49 Come on! Adamek może być szybszy, ładniejszy, sprawniejszy, modniejszy i w ogóle, ale nigdy nie był "nadzieją białych". A Gołota będzie jak Rocky w ostatniej części tzn. jak nie łupnie, nawet jeśli Adamek będzie miał całą wieczność na ułożenie gardy to i tak w głowie zaszumi. Jak dla mnie pierwsza, może druga runda zdecyduje. Albo Adamek oklepie jak natrętna mucha Gołotę i tak się będą męczyć do końca, Albo Gołocie wyjdzie jeden cios i Adamek wyleci z ringu - stawiam właśnie na tą opcję. Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! 24.10.09, 23:55 Trzeba naprawdę nie znać się na boksie, żeby myśleć, że tylko i wyłącznie siła w nim decyduje. Owszem - tak jest w przypadku zderzenia wagi papierowej z superciężką, ale już nie w przypadku Gołoty i Adamka- zwłaszcza że Gołota polega głównie na sile, a nie na technice. To za mało. Dzisiaj był dobitny tego przykład. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! IP: *.zone12.bethere.co.uk 25.10.09, 00:10 no sory ale wydaje sie ze endriu w takiej dyspozycji jaka zaprezentował dostałby w pape z byle cieciem,dlatego nie wyciągałbym wielce idących wniosków na temat szans adamka w tej wdze i w walkach z bokserami na topie,choc nie powiem zaimponował mi Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! 25.10.09, 01:43 Na topowych pewnie za wcześnie, ale jest zdolny i ambitny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: phillly Na zywo bez zadnego sciaganiai innego dranstwa IP: 68.80.59.* 24.10.09, 21:53 www.justin.tv/fliperkr/popout tutaj jest pozdro z Philadelphi Odpowiedz Link Zgłoś
pandzik Ibish... 24.10.09, 21:53 ...przez ten botoks wygląda jakby właśnie co wyszedł z ringu... Żal. Kto go wymyślił do tej gali? Terentiew? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s pandzik IP: *.2-1.cable.virginmedia.com 24.10.09, 22:13 hahahahahaha.... dobre. Usmialem sie na maksa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro walka stulecia , jaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 21:57 wstyd i komercja gratulacje pajace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pocalujta_wujta Akurat ta piosenka dla Adamka jest mocno prawdziwa IP: *.nwrknj.east.verizon.net 24.10.09, 22:13 Zyje w USa na stale od 14 lat i moge potwierdzic ze slowa tej piosenki sa dossc prawdziwe i opisuja nie tylko Jackowo. Ja natomiast nie zyje w takiej okolicy bo stac mnie na cos lepszego. (Polak od lat na stale w Stanach Zjednoczonych) A kibicujcie komu chcecie... tylko ze na podtawie prawdziwej piosenki to tak troche glupio. To swiadczy o Waszym poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loll ssij pale IP: *.57.classcom.pl 25.10.09, 01:26 znalazl sie ku... american dad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a&g Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:16 jedna wielka reklama Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc USA Golota-Cholota IP: *.socal.res.rr.com 24.10.09, 22:18 walka-pozywka dla tluszczy czyli lumpenproletariatu.Golota jest nikim w Chicago oprocz paru pijanych Polakow bez zielonej karty.Poza Chicago i tych paru niewiadomo skad, nikt z poloni nie wie kto to jest Golota i bardzo dobrze bo nie ma co sie szczycic.Najlepsza walka Goloty byla pare lat temu i trwala 3 sekundy dla Goloty.Zeby on jescze umial powiedzie jedna okragle zdanie po polsku(podmiot, orzeczenie jakies okreslenie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fh Re: Golota-Cholota IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:37 czy ty naprawde myslisz ze skrót USA znaczy we współczesnej polsce tyle samo co 20 lat temu??? pod lodem przelezałes?...skad wy sie kkuur bierzecie.... kogo obchodzi jakies chicago i jego pseudo elyty którym wystaje słoma z butów i mozgów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlie Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.xdsl.centertel.pl 24.10.09, 22:19 polsat to pojebało z tymi reklamami w przerwach, kretyni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyda2 Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:23 hej:) Przełączcie sobie na polsat sport HD- tylko tam nie ma reklam:) Właśnie to odkryliśmy i już nas nic nie stresuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Prusiński Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.p3.InterArena.pl 24.10.09, 22:26 Zygmunt Jan Prusiński MÓJ BOKSER MA NA IMIĘ ANDRZEJ Mistrzowi wagi ciężkiej A. Gołocie Nigdy nie odwracałem się plecami, kiedy przegrałeś na ringu. Może dlatego że sam byłem sportowcem, sprinterem na krótkie dystanse. - Znam smak zwycięstw i porażek w sporcie... Andrzeju, cieszyłem się kiedy wygrałeś, smuciłem się kiedy przegrałeś. Dzisiaj stawiam na Ciebie, moją całą inteligencję. Pokonasz Tomasza Adamka – bo to Twoja ostatnia szansa. Andrzeju – mój drogi przyjacielu, zatańcz z Adamkiem tak jak powinieneś... - Po to zaproszony do tańca zostałeś ! Po prostu zbij go na kwaśne jabłko...! 24.10.2009 - Ustka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Linki do transmisji w internecie - gala boksu IP: *.igloonet.pl 24.10.09, 22:30 zapraszam na transmisję na żywo Gołota -Adamek tylko tutaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Półświatek VIP Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.aster.pl 24.10.09, 22:34 jestesmy za Endriu bo to kumpel ale wiemy, ze wygra Adamek i na niego postawilimy kase w zakladach bukmacherskich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:39 ja obstawiam na gołotę morze jest już stary ale krzepę ma. już się nie mogę doczekać. niech gołota mu najebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeeennnnnnddddrii Eeeeeeeennnnndrrrrrriiiiiiuuuuuuu uu!!!!!! IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:48 jjjjeeeedddzziiiiieeeeeeszzzzzzz kkkuuuuu...aaaaaaaa!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zocha Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.tvk.torun.pl 24.10.09, 22:51 ee gołota juz spadł z ringu:))?? bo poszłam zapalic a tu juz reklamy lecą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajag Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.hor.ucl.ac.uk 24.10.09, 22:54 Adamek Gołotę. Bo tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xf polska gala IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:58 haha michalczewski na koksie, wszystkoo sie kreci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth walka będzie ustawiona IP: *.icpnet.pl 24.10.09, 22:59 wygra gołota. a dlaczego? żeby obaj oraz polsat mogli zarobić na rewanżu. w końcu endrju były bokser, a teraz inwalida potrzebuje gotówki.nie wierzę w uczciwość w zawodowym boksie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.aster.pl 24.10.09, 23:00 w-ce prez łodzi jak leniwiec z epoki lodowcowej heh :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p. Cała Polska czeka?!?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:03 Cała Polska czeka?!?! Ja jestem zła, że nie ma serialu "Gotowe na wszystko"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 24.10.09, 23:03 Krzysztof Ibisz - prawie ja Michael Buffer ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swiety_76 Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba 25.10.09, 00:16 Przyjemność z oglądania gali chyba najbardziej popsuł mi Krzysztof Ibisz. Kto wpadł na genialny pomysł aby do anonsowania zatrudnić wybotoksowanego prezentera z powiększonymi collagenem wargami znanego z prowadzenia jakiś tandetnych programów dla gospodyń domowych ? A jak zaczął się silić na doniosły głos w stylu Michaela Buffera to poprostu prawie spadłem z fotela. Większego kiczu już być nie mogło. Czy w Polsacie nie mają prawdzich facetów ? Może nastepnym razem Polsat zatrudni Kasię Cihcopek albo Ninę terentiew do anonsowania ? Ta telewizja chyba nigdy nie przestanie być tandetna i kiczowata. I jeszcze ten "pas Polsatu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KasiaKoz Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.retsat1.com.pl 24.10.09, 23:03 boje sie ze ibiszowi od tego nadymania zaraz cały botoks wyprysnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:03 Endrju zje tego frajerka na śniadanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajm Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:45 frajera Adamek to jest ten jedyny w ringu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tjl Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.ghnet.pl 24.10.09, 23:07 Toooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.trzebinia.mm.pl 24.10.09, 23:10 Ibisz chyba nie wyjdzie cało z tamtej hali. Jego zachowanie wzmaga agresję. Odpowiedz Link Zgłoś