Dodaj do ulubionych

Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i...

    • Gość: Rochu Gołota, Gołota, Gołota!!! IP: *.e-wro.net.pl 24.10.09, 21:49
      Come on! Adamek może być szybszy, ładniejszy, sprawniejszy, modniejszy i w
      ogóle, ale nigdy nie był "nadzieją białych". A Gołota będzie jak Rocky w
      ostatniej części tzn. jak nie łupnie, nawet jeśli Adamek będzie miał całą
      wieczność na ułożenie gardy to i tak w głowie zaszumi. Jak dla mnie pierwsza,
      może druga runda zdecyduje. Albo Adamek oklepie jak natrętna mucha Gołotę i
      tak się będą męczyć do końca, Albo Gołocie wyjdzie jeden cios i Adamek wyleci
      z ringu - stawiam właśnie na tą opcję.
      • magic3 Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! 24.10.09, 23:55
        Trzeba naprawdę nie znać się na boksie, żeby myśleć, że tylko i wyłącznie siła w
        nim decyduje. Owszem - tak jest w przypadku zderzenia wagi papierowej z
        superciężką, ale już nie w przypadku Gołoty i Adamka- zwłaszcza że Gołota polega
        głównie na sile, a nie na technice. To za mało. Dzisiaj był dobitny tego przykład.
        • Gość: gg Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! IP: *.zone12.bethere.co.uk 25.10.09, 00:10
          no sory ale wydaje sie ze endriu w takiej dyspozycji jaka zaprezentował dostałby
          w pape z byle cieciem,dlatego nie wyciągałbym wielce idących wniosków na temat
          szans adamka w tej wdze i w walkach z bokserami na topie,choc nie powiem
          zaimponował mi
          • magic3 Re: Gołota, Gołota, Gołota!!! 25.10.09, 01:43
            Na topowych pewnie za wcześnie, ale jest zdolny i ambitny.
    • Gość: phillly Na zywo bez zadnego sciaganiai innego dranstwa IP: 68.80.59.* 24.10.09, 21:53
      www.justin.tv/fliperkr/popout
      tutaj jest
      pozdro z Philadelphi
    • pandzik Ibish... 24.10.09, 21:53
      ...przez ten botoks wygląda jakby właśnie co wyszedł z ringu...

      Żal.

      Kto go wymyślił do tej gali? Terentiew?
      • Gość: s pandzik IP: *.2-1.cable.virginmedia.com 24.10.09, 22:13
        hahahahahaha.... dobre. Usmialem sie na maksa.
    • Gość: jaro walka stulecia , jaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 21:57
      wstyd i komercja gratulacje pajace
    • Gość: pocalujta_wujta Akurat ta piosenka dla Adamka jest mocno prawdziwa IP: *.nwrknj.east.verizon.net 24.10.09, 22:13
      Zyje w USa na stale od 14 lat i moge potwierdzic ze slowa tej
      piosenki sa dossc prawdziwe i opisuja nie tylko Jackowo.

      Ja natomiast nie zyje w takiej okolicy bo stac mnie na cos lepszego.

      (Polak od lat na stale w Stanach Zjednoczonych)


      A kibicujcie komu chcecie... tylko ze na podtawie prawdziwej
      piosenki to tak troche glupio. To swiadczy o Waszym poziomie.
      • Gość: loll ssij pale IP: *.57.classcom.pl 25.10.09, 01:26
        znalazl sie ku... american dad.
    • Gość: a&g Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:16
      jedna
      wielka
      reklama
    • Gość: gosc USA Golota-Cholota IP: *.socal.res.rr.com 24.10.09, 22:18
      walka-pozywka dla tluszczy czyli lumpenproletariatu.Golota jest
      nikim w Chicago oprocz paru pijanych Polakow bez zielonej karty.Poza
      Chicago i tych paru niewiadomo skad, nikt z poloni nie wie kto to
      jest Golota i bardzo dobrze bo nie ma co sie szczycic.Najlepsza
      walka Goloty byla pare lat temu i trwala 3 sekundy dla Goloty.Zeby
      on jescze umial powiedzie jedna okragle zdanie po polsku(podmiot,
      orzeczenie jakies okreslenie)
      • Gość: fh Re: Golota-Cholota IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:37
        czy ty naprawde myslisz ze skrót USA znaczy we współczesnej polsce tyle samo co
        20 lat temu???
        pod lodem przelezałes?...skad wy sie kkuur bierzecie....

        kogo obchodzi jakies chicago i jego pseudo elyty którym wystaje słoma z butów i
        mozgów
    • Gość: charlie Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.xdsl.centertel.pl 24.10.09, 22:19
      polsat to pojebało z tymi reklamami w przerwach, kretyni
    • Gość: dyda2 Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:23
      hej:)

      Przełączcie sobie na polsat sport HD- tylko tam nie ma reklam:) Właśnie to
      odkryliśmy i już nas nic nie stresuje.
    • Gość: Zygmunt Prusiński Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.p3.InterArena.pl 24.10.09, 22:26

      Zygmunt Jan Prusiński



      MÓJ BOKSER MA NA IMIĘ ANDRZEJ



      Mistrzowi wagi ciężkiej A. Gołocie



      Nigdy nie odwracałem się plecami,

      kiedy przegrałeś na ringu.

      Może dlatego że sam byłem sportowcem,

      sprinterem na krótkie dystanse.



      - Znam smak zwycięstw i porażek w sporcie...



      Andrzeju, cieszyłem się kiedy wygrałeś,

      smuciłem się kiedy przegrałeś.



      Dzisiaj stawiam na Ciebie,

      moją całą inteligencję.

      Pokonasz Tomasza Adamka –

      bo to Twoja ostatnia szansa.



      Andrzeju – mój drogi przyjacielu,

      zatańcz z Adamkiem tak jak powinieneś...



      - Po to zaproszony do tańca zostałeś !



      Po prostu zbij go na kwaśne jabłko...!



      24.10.2009 - Ustka


    • Gość: tomi Linki do transmisji w internecie - gala boksu IP: *.igloonet.pl 24.10.09, 22:30
      zapraszam na transmisję na żywo Gołota -Adamek tylko tutaj!
    • Gość: Półświatek VIP Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.aster.pl 24.10.09, 22:34
      jestesmy za Endriu bo to kumpel ale wiemy, ze wygra Adamek i na
      niego postawilimy kase w zakladach bukmacherskich
    • Gość: fan Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 22:39
      ja obstawiam na gołotę morze jest już stary ale krzepę ma. już się nie mogę
      doczekać. niech gołota mu najebie
    • Gość: eeeeennnnnnddddrii Eeeeeeeennnnndrrrrrriiiiiiuuuuuuu uu!!!!!! IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:48
      jjjjeeeedddzziiiiieeeeeeszzzzzzz kkkuuuuu...aaaaaaaa!!!!!!!!
    • Gość: Zocha Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.tvk.torun.pl 24.10.09, 22:51
      ee gołota juz spadł z ringu:))?? bo poszłam zapalic a tu juz reklamy lecą
    • Gość: Kajag Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.hor.ucl.ac.uk 24.10.09, 22:54
      Adamek Gołotę. Bo tak.
    • Gość: xf polska gala IP: *.zone12.bethere.co.uk 24.10.09, 22:58
      haha
      michalczewski na koksie, wszystkoo sie kreci
    • Gość: jaceloth walka będzie ustawiona IP: *.icpnet.pl 24.10.09, 22:59
      wygra gołota. a dlaczego? żeby obaj oraz polsat mogli zarobić na rewanżu. w
      końcu endrju były bokser, a teraz inwalida potrzebuje gotówki.nie wierzę w
      uczciwość w zawodowym boksie.
    • Gość: obserwator Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.aster.pl 24.10.09, 23:00
      w-ce prez łodzi jak leniwiec z epoki lodowcowej heh :)
    • Gość: p. Cała Polska czeka?!?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:03
      Cała Polska czeka?!?! Ja jestem zła, że nie ma serialu "Gotowe na
      wszystko"!
    • Gość: ms Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 24.10.09, 23:03
      Krzysztof Ibisz - prawie ja Michael Buffer ;)
      • swiety_76 Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba 25.10.09, 00:16
        Przyjemność z oglądania gali chyba najbardziej popsuł mi Krzysztof
        Ibisz.
        Kto wpadł na genialny pomysł aby do anonsowania zatrudnić
        wybotoksowanego prezentera z powiększonymi collagenem wargami
        znanego z prowadzenia jakiś tandetnych programów dla gospodyń
        domowych ?
        A jak zaczął się silić na doniosły głos w stylu Michaela Buffera to
        poprostu prawie spadłem z fotela. Większego kiczu już być nie mogło.
        Czy w Polsacie nie mają prawdzich facetów ?
        Może nastepnym razem Polsat zatrudni Kasię Cihcopek albo Ninę
        terentiew do anonsowania ?


        Ta telewizja chyba nigdy nie przestanie być tandetna i kiczowata.
        I jeszcze ten "pas Polsatu".
    • Gość: KasiaKoz Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.retsat1.com.pl 24.10.09, 23:03
      boje sie ze ibiszowi od tego nadymania zaraz cały botoks wyprysnie..
    • Gość: Piotr Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:03
      Endrju zje tego frajerka na śniadanie :)
      • Gość: snajm Re: Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 23:45
        frajera Adamek to jest ten jedyny w ringu
    • Gość: tjl Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.ghnet.pl 24.10.09, 23:07
      Toooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz...!!!
    • Gość: bolek Walka stulecia, czyli Gołota - Adamek Z Czuba i... IP: *.trzebinia.mm.pl 24.10.09, 23:10
      Ibisz chyba nie wyjdzie cało z tamtej hali. Jego zachowanie wzmaga agresję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka