Dodaj do ulubionych

Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.09, 15:01
Cieszę się, że Barcelona stara się opierać hegemonii angielskich klubów.
Uwierzcie mi, że po kilku latach dominacji tylko angielskich drużyn, zrobiłoby
się strasznie nudno w LM. A tak Barca, mam nadzieję, może Real, powalczą z
ekipami z Wysp Brytyjskich jak równy z równym. ;-) I ciekawe co Inter pokaże w
tym roku...
Obserwuj wątek
    • Gość: rr Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ... IP: 217.153.59.* 03.11.09, 15:14
      Arsenal problemy z wyjsciem?? wystarczy im 1 wygrana:

      1. Arsenal 7pkt
      2. Olympiacos 6pkt
      3. AZ Alkmaar 2pkt
      4. Standard Liege 1pkt
      • Gość: Curtis50 Re: Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Lig IP: *.toya.net.pl 03.11.09, 15:25
        A jakie Real miał potknięcie, 5-2 z Zurychem, czy 3-0 z Marsylią? Bo przegrana z
        drugą najbardziej utytułowaną drużyną w Europie nie nazwał bym potknięciem, mimo
        że A.C Milan ma słabszy początek sezonu, chociaż ostatnio zdobyli w lidze 10 na
        12 możliwych punktów. Znowu kibic barcy pisał artykuł???
    • Gość: czeniek Arsenal?... IP: *.sa-vi.org.uk 03.11.09, 15:22
      A jakiez to problemy moze miec Arsenal? Dwa zwyciestwa i remis,
      korzystny terminarz... Inter to ma problemy, moga miec je Real/Milan
      (ten, kto przegra w tej kolejce), Bayern czy nawet Barca.
    • Gość: żenada Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ... IP: *.serv-net.pl 03.11.09, 15:31
      czlowieku co ty piszesz ze arsenal ma problemy z wyjsciem z grupy
    • Gość: zuczek91 Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ... IP: *.static.xcore.pl 03.11.09, 15:32
      nie wiem kto pisal ten artykuł ale jezeli Arsenal ma miec problem z wyjsciem z
      grupy to niech ten ktos zajmie sie pisaniem o innej dyscyplinie sportu....
    • Gość: LOL? Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ... IP: *.xdsl.centertel.pl 03.11.09, 18:24
      arsenal problemy?? że nie ma kompletu punktów to nie znaczy ze problemy załoze
      sie ze na ostatni mecz w grupie wystawi rezerwowy skład
    • Gość: (L)egionista Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Ligę ... IP: *.chello.pl 03.11.09, 18:57
      "Liverpool i Arsenal mogą mieć problemy nawet z wyjściem z grupy."
      Co do Liverpoolu to się zgodzę, ale Arsenal, który ma 7pkt po 3 meczach(więcej
      od Barcelony) wyjdzie z grupy na pewno. To, że w lidze manchaster utd. wygrał
      z Kanonierami fartem i jest o 3pkt wyżej w tabeli mając 1 mecz rozegrany
      więcej to nie znaczy że może się czuć tak pewnie(Arsenal mając przed sobą
      zaległy mecz z Bolton jest w Premier League na 99% wyżej w tabeli od diabłów z
      powodu lepszego statusu bramkowego). Ferguson powinien chować swą niechęć do
      Wengera i się nie ośmieszać.
      Go Go The Gooners!!!
      • Gość: rozowy_slonik Re: Alex Ferguson: Angielskie kluby zdominują Lig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 21:41
        Może lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem bo Ferguson nie powiedział że
        Arsenal ma problemy z wyjściem z grupy. Był to strasznie "mądry" dopisek autora.
        Właściwie to Ferguson i Wenger zazwyczaj wypowiadają się o sobie z szacunkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka