Gość: dan normalnościfan
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.11.09, 15:01
Cieszę się, że Barcelona stara się opierać hegemonii angielskich klubów.
Uwierzcie mi, że po kilku latach dominacji tylko angielskich drużyn, zrobiłoby
się strasznie nudno w LM. A tak Barca, mam nadzieję, może Real, powalczą z
ekipami z Wysp Brytyjskich jak równy z równym. ;-) I ciekawe co Inter pokaże w
tym roku...