Gość: Olo IP: *.chello.pl 30.03.10, 18:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kris.azs Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 109.255.178.* 30.03.10, 18:25 Gratulacje dla Zarzadu Lecha Poznań! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 82.160.24.* 30.03.10, 21:56 za co gratulacje ? ze nie jest w staine sam zapewnic bezpieczenstwa tylko dogaduje sie z kibicami ? jak dla mnie to amatorka jakich malo, to normlanie wioska a nie europejjski stadion ze sie wchodzi w jakies dziwne umowy miedzy kibicami/kibolami, kibic ma isc spiewac, ogladac mecz lub psioczyc na druzyne. a klub za zapewnic taka ochrone zeby nie pierdneli nawet jakby bardzo chcieli. sami sie pakuja w niezly bajzel, bo jak dasz mlotkom troszke wladzy to za jakis czas sie upomna o wiecej. jedna iksra i ta wsolpraca im sie odbije tylnia czescia ciala. Jezeli sytuacja jets taka ze wybrana grupa kibicow pilnowala porzadku to na miejscu sposonsorow bym zrywal kontrakty, bo to znakomita podstwa do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietrzej Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 23:10 Wolę że zapewniają ochronę i spokój kibole niż żebym miał dostać oklep siedząc z dzieciakiem - co? źle się sprawdzało? spokój był, świetne oprawy były i nikt do nikogo nie miał pretensji, a jak tobie było źle to nie trzeba było łazić/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moni Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP Legia IP: 217.153.32.* 31.03.10, 09:30 jak się okazało, jedynym legalnym źródłem zeznań, które zamieścił w artykule szkalującym Lecha, mógł być odpis zeznań pobrany przez działacza KP Legia Jaroslawa Ostrowskiego na potrzeby jego procesu. Wspólpraca ITI/GW trwa w najlepsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP L IP: 213.156.124.* 31.03.10, 11:33 ciekawe co on na to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hakon666 Re: Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP L IP: 217.147.243.* 31.03.10, 12:27 on na to nic bo jest tchórzem. zawsze pisze jakies bzdury i nigdy tego nie prostuje, więc o czym rozmawiamy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom-london Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.zone8.bethere.co.uk 30.03.10, 18:25 Gazeta spadajcie do Izraela ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witus Ty dymaczu swojej matki IP: *.62-188.cust.bluewin.ch 04.04.10, 08:51 juz wyjechales widze. I tam zostan na zmywaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monomotapa Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:28 No to mu dokopmy... Idźcie modlić się pod ołtarzem waszej Wisły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:29 Tak dobrze idzie i są ze stratą 4 pkt? I remisują lub przegrywają z leszczami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monomotapa Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 20:33 Oczywiście, MiszCZ i vicemiSZcz gromią rywali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.173.30.236.tesatnet.pl 30.03.10, 21:41 a czy ktos tu pisal o jakies stracie do nedznej Wisly naczele z jej piknikowymi kibicami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigzbig Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.chello.pl 01.04.10, 12:07 Futbol, dudusiu, nie polega na jałowym darciu mordy i ustawkach. to są inne dyscypliny - jak jesteś taki mocny (i nie masz nic do stracenia, bo przecież nie mózg) to idź na ring a nie obijaj innych od siebie. Ćwok jesteś i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyolo Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:31 Jeśli jedyną prawdą jaką znasz, jest prawda GW to żal mi ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mancur Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.client.duna.pl 30.03.10, 18:31 To bardzo stronniczy punkt widzenia. Oni naprawdę kochają swój klub... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GW=SHIT ha ha pismaki z gw zdębieli ;-] IP: *.chello.pl 30.03.10, 18:32 szitkowski i inne pismaki są w szoku.. jak można być przeciw gw?? BRAWO ZARZĄD LECHA!! MACIE JAJA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: ha ha pismaki z gw zdębieli ;-] IP: *.net.stream.pl 31.03.10, 17:51 jaja? chyba zamiast mózgu, trzymać sztamę z bandytami no no jest powód do dumy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Gaszę światło-uwaga! IP: *.toya.net.pl 30.03.10, 18:33 Wszyscy już poszli? Szadkowski-nie boisz się siedzieć po ciemku? Zostałeś sam. -PSTRYK- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborcza rules Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:37 sa rozroby - źle, nie ma rozrob - jeszcze gorzej pograzasz sie gazetko wybiórcza, brawo dla Lecha, jak widac wychodza na tym wszystkim 100 razy lepiej niz kochana przez was legia walczaca z kibicami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prot Różnica między Poznaniem, a Warszawą IP: 213.156.124.* 30.03.10, 23:55 Kibice w Poznaniu są źli, bo z klubem współpracują Kibice w Warszawie są źli, bo z klubem nie współpracują GW - zdecydujcie się... :/ uprawiacie dziennikarstwo czy politykę? bo to w polityce tak jest, że działacz mówi robotnikom "podniesiemy pensje" a pracodawcom "rozumiemy zwolnienia zbiorowe" . Om idzie o utrzymanie stołków. A wam ? p.s. kibol to pozytywne określenie KIBICA LECHA Poznań. Wywodzi się z gwary poznańskiej. Nie wiem dlaczego dawniej używane określenia: pseudokibice, chuligani etc wyszły z mody... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mendez Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:37 no to byle do pierwszej zadymy na stadionie - wyjda na tym jak zablocki na mydle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tola Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:38 boli wasz ze POZNAN ma najlepszych kibiców w polsce . W krakowie , warszawie zwykły człowiek moze dostacz z kosy na ulicz od ludzi ubranych w szale koszulki miejscowych druzyn a klub wypiera się mówiąc to nie nasi kibice . w poznaniu kto niechce nie bierze udziału w bójkach w innych miastach musi się bronic sam lub siedziec w domu przed internetem Odpowiedz Link Zgłoś
kibol_wrog_gw Re: Lech wybrał kiboli - komentarz 31.03.10, 00:52 bo jak ktoś kogoś ciacha, to nie jest kibicem, tylko bandytom, więc czemu klub ma brać go pod skrzydła? Wcale nie uważam, że Wisła ma słabszy doping niż Lech. Rzekłbym, że o wiele lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 87.192.222.* 30.03.10, 18:38 i bardzo dobrze zrobił,gazeta wyborcza szuka sensacji ,ale juz nie dlugo nikt nie będzie jej kupował. Odpowiedz Link Zgłoś
maxelpe Brawo Lech, koniec GW 30.03.10, 18:41 Tak to jest jak oczernia się swojego patrona :) Brawo zarząd Lecha, lepiej być z kibicami, niż zakłamanym brukowcem. Koniec imprezy haha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dix Re: Brawo Lech, koniec GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 22:13 niszczyć brukowce!! brawo lech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwe Re: Brawo Lech, koniec GW IP: 213.156.124.* 30.03.10, 23:49 popieram, Lech poradzi sobie bez GW,a ona o Lechu i tak będzie musiała pisać. A że źle, to i tak teraz wszystko jedno - pd dawna to robiła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Brawo Lech, koniec GW IP: *.net.stream.pl 31.03.10, 17:49 co za jełop, to gazeta była patronem klubu a nie odwrotnie, dokształć się przygłupie w dresie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beksa Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.icpnet.pl 30.03.10, 18:41 No wiadomo ze Lech wybral Kiboli - co wiecej zapewne jest z tego Dumny tak jak i Kibole Lecha Poznan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rutim Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.sds.uw.edu.pl 30.03.10, 18:42 Czemu się dziwicie że rozwiązali umowę? Po tym co piszą Szadkowski i Leniarski każdy by tak zrobił. Nie możecie się odczepić od Lecha w końcu? Macie kontakty tylko w poznańskiej policji (i z tego o czym piszecie - nic ciekawego - na to wygląda)? Dno totalne (jak wczorajszy "artykół" o 132 bramkach Frankowskiego). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laionik GW wybrało bankructwo IP: *.icpnet.pl 30.03.10, 18:42 I tyle w temacie... Brawo dla inteligencji GW... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cienkstraklasa GW sales plummet, and jobs go as hooligans unite IP: *.ists.pl 30.03.10, 23:47 Jasne, upadają. Przecież to oczywiste dla kibola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 87.192.222.* 30.03.10, 18:42 gazeta wyborcza niech zajmie się czyms pozytecznym,jeszcze nidawno pisaliscie o kibolach legi warszawa,jak stadion jest pusty w warszawie to piszecie juz kibice,teraz piszecie o kibolach z poznania.jestescie załosni Odpowiedz Link Zgłoś
pepikcz Re: Lech wybrał kiboli - komentarz 30.03.10, 18:43 Lech nie zarzucił nam pisania nieprawdy. Hehe bo nie muszą chyba oni sami wiedzą lepiej co się dzieje u Nich w klubie. A to, że wam się to nie podoba to ich nie obchodzi i nie będą odbijać piłeczki. Smród został u was i już tam będzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos wazny Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.pila.vectranet.pl 30.03.10, 19:29 hahaha smrod jest w innych klubach gdzie nie ma porzadku na stadionie, na lechu jest bezpiecznie nie to co gdzies indziej, szukacie sensacji wiesniaki ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:31 Aleś gościu walnął. Pozazdrościć intelektu (a wiesz co to?). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol,handlarz itp Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 20:45 właśnie...Lech wie najlepiej a nie wybiórcza...zacznie się bojkot wtedy nie jeden sie przekona co znaczy jedność...GW już może szykować cięcia w pensjach i redukcję stanowisk. Stawiacie zarzuty majac niejasne dowody ujawnione przez "tajnych" informatorów którzy są aż tak tajni,że tylko autorzy tych bzdet ich widzą...żal mi was;) Możecie szczekać dalej im bardziej tym gorzej dla was bo tym bardziej zrzeszta to ludzi przeciw GW...plując na kibili plujecie pod wiatr!:)see'ya:) Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Wcale nie 02.04.10, 21:08 pepikcz napisał: > Lech nie zarzucił nam pisania nieprawdy. > > Hehe bo nie muszą chyba oni sami wiedzą lepiej co się dzieje u Nich w klubie. A > to, że wam się to nie podoba to ich nie obchodzi i nie będą odbijać piłeczki. > Smród został u was i już tam będzie :) Nie. Smierdzi teraz na podwórku lecha. Czuć swąd w całej Polsce, łącznie z Wielkopolską. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heaven Lech świetna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:45 GW powinna się cieszyć, że Lech ich nie pozwał do sądu. Narkotyki mogą być sprzedawane wszędzie na każdym stadionie na ulicy w centrum handlowym ale uczepiliście się Lecha. Że kibic napisze coś na forum na innych forach jest to samo. Żal czytać te wasze artykuły myślałam że pracują tu mądrzejsi ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Re: Lech świetna robota IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:24 To po co czytasz ,a później jeszcze odpisujesz - buraku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouse Re: Lech świetna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 21:22 bo się łudził, tak jak i pozostali, że GW poszła po rozum do głowy i nie pisze juz artykułów na zamówienie ITI... i sie zawiódł tak jak pozostali... a teraz daje temu upust... Do tego jest m.in. wolny internet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Olo i gw Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.lupro.net 30.03.10, 18:46 Pisanie glupot to wasza domena. Piszecie co wam slina przyniesie, nie sprawdzacie i nawet nie sprawdziliscie tego ze wszyscy zatrzymani sa juz na wolnosci, albo nie chcieliscie ?? Najlepiej wymienic cala publicznosc. Zostawic na stadionach tylko tych co bede robic wszystko co klub (czyli zarzad) każe, czyli marionetki. Szkoda gadac w ogole z wami. Nie lubie Lecha ani jego kibiców, ale pełne poparcie dla klubu oraz kibicow Lecha Poznan. Pozdrowienia od BKSu Bielsko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojcio Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 19:58 20 lat kupowałem GW i wystarczy!!!! Od jutra powrót do Głosu Wielkopolskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Re: Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:24 To ty umiesz czytać - buraku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouse Re: Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 21:25 ik - znasz inne słowo niż wszędzie przez Ciebie wypisywane: "burak" - gazetowy sługusie? Odpowiedz Link Zgłoś
swidur Lech wybrał kiboli - komentarz 30.03.10, 18:47 Lech czerpie najlepsze wzorce z ligi argentyñskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz ciota Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:47 ale trzeba byc ciota zeby pisac takie newsy buahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włocławiak Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 109.243.227.* 30.03.10, 18:48 Brawo Lech dość manipulacji Wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.promax.media.pl 30.03.10, 18:50 nawet nie wiesz o czym mówisz! nie znasz kompletnie sytuacji w poznaniu! walczyc z chuliganstwem TAK ale nie z kibicami którzy są naprawde oddani swojemu klubowi! dzięki takim jak Wy WIARA LECHA rośnie w siłe!!!! dziękujemy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.promax.media.pl 30.03.10, 18:52 panom już dziękujemy:) WIARA LECHA rośnie w siłe!!!!! dzięki Wam jestem dumny że jestem kibicem klubu który nas wspiera!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś