Dodaj do ulubionych

Lech wybrał kiboli - komentarz

IP: *.chello.pl 30.03.10, 18:24
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: kris.azs Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 109.255.178.* 30.03.10, 18:25
      Gratulacje dla Zarzadu Lecha Poznań!
      • Gość: ... Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 82.160.24.* 30.03.10, 21:56
        za co gratulacje ? ze nie jest w staine sam zapewnic bezpieczenstwa tylko
        dogaduje sie z kibicami ? jak dla mnie to amatorka jakich malo, to normlanie
        wioska a nie europejjski stadion ze sie wchodzi w jakies dziwne umowy miedzy
        kibicami/kibolami, kibic ma isc spiewac, ogladac mecz lub psioczyc na druzyne. a
        klub za zapewnic taka ochrone zeby nie pierdneli nawet jakby bardzo chcieli.
        sami sie pakuja w niezly bajzel, bo jak dasz mlotkom troszke wladzy to za jakis
        czas sie upomna o wiecej. jedna iksra i ta wsolpraca im sie odbije tylnia
        czescia ciala. Jezeli sytuacja jets taka ze wybrana grupa kibicow pilnowala
        porzadku to na miejscu sposonsorow bym zrywal kontrakty, bo to znakomita podstwa
        do tego.
        • Gość: Pietrzej Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 23:10
          Wolę że zapewniają ochronę i spokój kibole niż żebym miał dostać oklep
          siedząc z dzieciakiem - co? źle się sprawdzało? spokój był, świetne
          oprawy były i nikt do nikogo nie miał pretensji, a jak tobie było źle
          to nie trzeba było łazić/
          • Gość: moni Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP Legia IP: 217.153.32.* 31.03.10, 09:30
            jak się okazało, jedynym legalnym źródłem zeznań, które zamieścił w
            artykule szkalującym Lecha, mógł być odpis zeznań pobrany przez
            działacza KP Legia Jaroslawa Ostrowskiego na potrzeby jego procesu.

            Wspólpraca ITI/GW trwa w najlepsze
            • Gość: as Re: Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP L IP: 213.156.124.* 31.03.10, 11:33
              ciekawe co on na to
              • Gość: hakon666 Re: Artykuł Szadkowskiego sponsorowany przez KP L IP: 217.147.243.* 31.03.10, 12:27
                on na to nic bo jest tchórzem. zawsze pisze jakies bzdury i nigdy tego nie
                prostuje, więc o czym rozmawiamy?
    • Gość: tom-london Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.zone8.bethere.co.uk 30.03.10, 18:25
      Gazeta spadajcie do Izraela ...
      • Gość: witus Ty dymaczu swojej matki IP: *.62-188.cust.bluewin.ch 04.04.10, 08:51
        juz wyjechales widze. I tam zostan na zmywaku.
    • Gość: Monomotapa Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:28
      No to mu dokopmy...
      Idźcie modlić się pod ołtarzem waszej Wisły
      • Gość: ik Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:29
        Tak dobrze idzie i są ze stratą 4 pkt?
        I remisują lub przegrywają z leszczami?
        • Gość: Monomotapa Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 20:33
          Oczywiście, MiszCZ i vicemiSZcz gromią rywali.
        • Gość: dede Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.173.30.236.tesatnet.pl 30.03.10, 21:41
          a czy ktos tu pisal o jakies stracie do nedznej Wisly naczele z jej
          piknikowymi kibicami?
          • Gość: bigzbig Re: Coś za dobrze Lechowi idzie, co? IP: *.chello.pl 01.04.10, 12:07
            Futbol, dudusiu, nie polega na jałowym darciu mordy i ustawkach. to
            są inne dyscypliny - jak jesteś taki mocny (i nie masz nic do
            stracenia, bo przecież nie mózg) to idź na ring a nie obijaj innych
            od siebie. Ćwok jesteś i tyle.
    • Gość: antyolo Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:31
      Jeśli jedyną prawdą jaką znasz, jest prawda GW to żal mi ciebie...
    • Gość: mancur Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.client.duna.pl 30.03.10, 18:31
      To bardzo stronniczy punkt widzenia. Oni naprawdę kochają swój klub...
    • Gość: GW=SHIT ha ha pismaki z gw zdębieli ;-] IP: *.chello.pl 30.03.10, 18:32
      szitkowski i inne pismaki są w szoku..
      jak można być przeciw gw??

      BRAWO ZARZĄD LECHA!! MACIE JAJA!!!
      • Gość: abc Re: ha ha pismaki z gw zdębieli ;-] IP: *.net.stream.pl 31.03.10, 17:51
        jaja? chyba zamiast mózgu, trzymać sztamę z bandytami no no jest powód do dumy
    • Gość: gość portalu Gaszę światło-uwaga! IP: *.toya.net.pl 30.03.10, 18:33
      Wszyscy już poszli?
      Szadkowski-nie boisz się siedzieć po ciemku? Zostałeś sam.
      -PSTRYK-
    • Gość: wyborcza rules Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:37
      sa rozroby - źle, nie ma rozrob - jeszcze gorzej
      pograzasz sie gazetko wybiórcza, brawo dla Lecha, jak widac wychodza na tym wszystkim 100 razy lepiej niz kochana przez was legia walczaca z kibicami
      • Gość: Prot Różnica między Poznaniem, a Warszawą IP: 213.156.124.* 30.03.10, 23:55
        Kibice w Poznaniu są źli, bo z klubem współpracują
        Kibice w Warszawie są źli, bo z klubem nie współpracują

        GW - zdecydujcie się... :/
        uprawiacie dziennikarstwo czy politykę? bo to w polityce tak jest, że działacz
        mówi robotnikom "podniesiemy pensje" a pracodawcom "rozumiemy zwolnienia
        zbiorowe" . Om idzie o utrzymanie stołków. A wam ?

        p.s.
        kibol to pozytywne określenie KIBICA LECHA Poznań. Wywodzi się z gwary poznańskiej.
        Nie wiem dlaczego dawniej używane określenia: pseudokibice, chuligani etc wyszły
        z mody...
    • Gość: mendez Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:37
      no to byle do pierwszej zadymy na stadionie - wyjda na tym jak zablocki
      na mydle
    • Gość: tola Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:38
      boli wasz ze POZNAN ma najlepszych kibiców w polsce . W krakowie ,
      warszawie
      zwykły człowiek moze dostacz z kosy na ulicz od ludzi ubranych w
      szale koszulki miejscowych druzyn a klub wypiera się mówiąc to nie
      nasi kibice . w poznaniu kto niechce nie bierze udziału w bójkach
      w innych miastach musi się bronic sam lub siedziec w domu przed
      internetem
      • kibol_wrog_gw Re: Lech wybrał kiboli - komentarz 31.03.10, 00:52
        bo jak ktoś kogoś ciacha, to nie jest kibicem, tylko bandytom, więc czemu klub
        ma brać go pod skrzydła?

        Wcale nie uważam, że Wisła ma słabszy doping niż Lech. Rzekłbym, że o wiele lepszy.
    • Gość: aaa Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 87.192.222.* 30.03.10, 18:38
      i bardzo dobrze zrobił,gazeta wyborcza szuka sensacji ,ale juz nie
      dlugo nikt nie będzie jej kupował.
    • maxelpe Brawo Lech, koniec GW 30.03.10, 18:41
      Tak to jest jak oczernia się swojego patrona :)
      Brawo zarząd Lecha, lepiej być z kibicami, niż zakłamanym brukowcem.
      Koniec imprezy haha
      • Gość: dix Re: Brawo Lech, koniec GW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 22:13
        niszczyć brukowce!! brawo lech
        • Gość: qwe Re: Brawo Lech, koniec GW IP: 213.156.124.* 30.03.10, 23:49
          popieram, Lech poradzi sobie bez GW,a ona o Lechu i tak będzie musiała pisać. A
          że źle, to i tak teraz wszystko jedno - pd dawna to robiła.
      • Gość: zenek Re: Brawo Lech, koniec GW IP: *.net.stream.pl 31.03.10, 17:49
        co za jełop, to gazeta była patronem klubu a nie odwrotnie, dokształć się
        przygłupie w dresie
    • Gość: Beksa Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.icpnet.pl 30.03.10, 18:41
      No wiadomo ze Lech wybral Kiboli - co wiecej zapewne jest z tego Dumny tak jak i
      Kibole Lecha Poznan.
    • Gość: Rutim Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.sds.uw.edu.pl 30.03.10, 18:42
      Czemu się dziwicie że rozwiązali umowę? Po tym co piszą Szadkowski i Leniarski
      każdy by tak zrobił. Nie możecie się odczepić od Lecha w końcu? Macie kontakty
      tylko w poznańskiej policji (i z tego o czym piszecie - nic ciekawego - na to
      wygląda)? Dno totalne (jak wczorajszy "artykół" o 132 bramkach Frankowskiego).
    • Gość: Laionik GW wybrało bankructwo IP: *.icpnet.pl 30.03.10, 18:42
      I tyle w temacie... Brawo dla inteligencji GW...
      • Gość: Cienkstraklasa GW sales plummet, and jobs go as hooligans unite IP: *.ists.pl 30.03.10, 23:47
        Jasne, upadają. Przecież to oczywiste dla kibola.
    • Gość: aaa Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 87.192.222.* 30.03.10, 18:42
      gazeta wyborcza niech zajmie się czyms pozytecznym,jeszcze nidawno
      pisaliscie o kibolach legi warszawa,jak stadion jest pusty w
      warszawie to piszecie juz kibice,teraz piszecie o kibolach z
      poznania.jestescie załosni
    • pepikcz Re: Lech wybrał kiboli - komentarz 30.03.10, 18:43
      Lech nie zarzucił nam pisania nieprawdy.

      Hehe bo nie muszą chyba oni sami wiedzą lepiej co się dzieje u Nich w klubie. A
      to, że wam się to nie podoba to ich nie obchodzi i nie będą odbijać piłeczki.
      Smród został u was i już tam będzie :)
      • Gość: ktos wazny Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.pila.vectranet.pl 30.03.10, 19:29
        hahaha smrod jest w innych klubach gdzie nie ma porzadku na
        stadionie, na lechu jest bezpiecznie nie to co gdzies indziej,
        szukacie sensacji wiesniaki ?!
        • Gość: ik Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:31
          Aleś gościu walnął.
          Pozazdrościć intelektu (a wiesz co to?).
      • Gość: kibol,handlarz itp Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 20:45
        właśnie...Lech wie najlepiej a nie wybiórcza...zacznie się bojkot
        wtedy nie jeden sie przekona co znaczy jedność...GW już może
        szykować cięcia w pensjach i redukcję stanowisk. Stawiacie zarzuty
        majac niejasne dowody ujawnione przez "tajnych" informatorów którzy
        są aż tak tajni,że tylko autorzy tych bzdet ich widzą...żal mi was;)
        Możecie szczekać dalej im bardziej tym gorzej dla was bo tym
        bardziej zrzeszta to ludzi przeciw GW...plując na kibili plujecie
        pod wiatr!:)see'ya:)
      • bmc3i Wcale nie 02.04.10, 21:08
        pepikcz napisał:

        > Lech nie zarzucił nam pisania nieprawdy.
        >
        > Hehe bo nie muszą chyba oni sami wiedzą lepiej co się dzieje u Nich w klubie. A
        > to, że wam się to nie podoba to ich nie obchodzi i nie będą odbijać piłeczki.
        > Smród został u was i już tam będzie :)


        Nie. Smierdzi teraz na podwórku lecha. Czuć swąd w całej Polsce, łącznie z
        Wielkopolską.
    • Gość: heaven Lech świetna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 18:45
      GW powinna się cieszyć, że Lech ich nie pozwał do sądu. Narkotyki mogą być
      sprzedawane wszędzie na każdym stadionie na ulicy w centrum handlowym ale
      uczepiliście się Lecha. Że kibic napisze coś na forum na innych forach jest to
      samo. Żal czytać te wasze artykuły myślałam że pracują tu mądrzejsi ludzie.
      • Gość: ik Re: Lech świetna robota IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:24
        To po co czytasz ,a później jeszcze odpisujesz - buraku?
        • Gość: mouse Re: Lech świetna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 21:22
          bo się łudził, tak jak i pozostali, że GW poszła po rozum do głowy i
          nie pisze juz artykułów na zamówienie ITI... i sie zawiódł tak jak
          pozostali... a teraz daje temu upust... Do tego jest m.in. wolny
          internet
    • Gość: Do Olo i gw Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.lupro.net 30.03.10, 18:46
      Pisanie glupot to wasza domena. Piszecie co wam slina przyniesie, nie
      sprawdzacie i nawet nie sprawdziliscie tego ze wszyscy zatrzymani sa juz na
      wolnosci, albo nie chcieliscie ??

      Najlepiej wymienic cala publicznosc. Zostawic na stadionach tylko tych co bede
      robic wszystko co klub (czyli zarzad) każe, czyli marionetki.

      Szkoda gadac w ogole z wami.

      Nie lubie Lecha ani jego kibiców, ale pełne poparcie dla klubu oraz kibicow
      Lecha Poznan.
      Pozdrowienia od BKSu Bielsko.
      • Gość: wojcio Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 19:58
        20 lat kupowałem GW i wystarczy!!!!

        Od jutra powrót do Głosu Wielkopolskiego.

        • Gość: ik Re: Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.chello.pl 30.03.10, 20:24
          To ty umiesz czytać - buraku?
          • Gość: mouse Re: Pora wrócić do Głosu Wielkopolskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 21:25
            ik - znasz inne słowo niż wszędzie przez Ciebie wypisywane: "burak" -
            gazetowy sługusie?
    • swidur Lech wybrał kiboli - komentarz 30.03.10, 18:47
      Lech czerpie najlepsze wzorce z ligi argentyñskiej
    • Gość: dziennikarz ciota Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 18:47

      ale trzeba byc ciota zeby pisac takie newsy buahhaha
    • Gość: Włocławiak Lech wybrał kiboli - komentarz IP: 109.243.227.* 30.03.10, 18:48
      Brawo Lech dość manipulacji Wyborczej
    • Gość: bartek Re: Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.promax.media.pl 30.03.10, 18:50
      nawet nie wiesz o czym mówisz! nie znasz kompletnie sytuacji w
      poznaniu! walczyc z chuliganstwem TAK ale nie z kibicami którzy są
      naprawde oddani swojemu klubowi! dzięki takim jak Wy WIARA LECHA
      rośnie w siłe!!!! dziękujemy:)
    • Gość: bartek Lech wybrał kiboli - komentarz IP: *.promax.media.pl 30.03.10, 18:52
      panom już dziękujemy:)
      WIARA LECHA rośnie w siłe!!!!! dzięki Wam jestem dumny że jestem
      kibicem klubu który nas wspiera!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka