Dodaj do ulubionych

Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futbol...

27.08.10, 19:08
dwa cytaty:

"Trener Hapal ma spokój i zawodników, których chce."

"Ostatnio przegraliśmy jakiś ligowy mecz i prezes akurat miał zły dzień, więc
mnie zwolnił. On nie toleruje błędów."

widze pewna rozbieznosc. albo pan prezes to taki polski wojciechowski z
warszawskiego groclinu albo pan radolsky juz nasiakl na tyle polska mysla
szkoleniowa, ze szybko zapomina o swoich spektakularnych wtopach i nazywa je
potem 'jakims ligowym meczem'. kto wie, moze to byl wazny mecz :) ?
Obserwuj wątek
    • maciej188 Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futbol... 28.08.10, 11:32
      Zylina ograla aston ville nie rok, a 2 lata temu!!!!!!! w przed
      ostatniej kolejce!!!!!!!!!!!!!!!!
    • klosowski333 Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb 28.08.10, 12:56
      Projekt stworzenia ligi czesko-slowackiej? Pierwsze slysze. Moze ktos moglby
      wrzucic tu linki rozjasniajace nieco te sprawe?
      • Gość: ja Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb IP: *.41.broadband4.iol.cz 28.08.10, 14:15
        Linki nie, ale 12 drużyn czeskich, 6 słowackich, spadają dwie czeskie i słowacka
      • Gość: ... Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb IP: 82.177.83.* 28.08.10, 14:18
        mowi sie o tym, tak jak od lat wszyscy Szkoci mowia o przylaczeniu Celtic i Rangers do Ligi Angielskiej (1 liga, nie premier - bo są zasłabi na początek)

        chodzi o kase, bo Szkocka TV i przywatne stacje w Szkocji obcinają ceny. Z pojedynków z Inverness albo Kilman nie ma zabardzo oglądalności i biletów - no i jacy sponsorzy będą z tego cos mieli??

        to samo sie tyczy ligi Słowackiej - chodzi o wływy finansowe. Nic innego, dla klubów słowackich i czeskich - zeby liga była silna a mecze na poziomie.
        Jak i czechy tak i słowacja nie mają wystarczającego rynku nawet na Polską Ekstraklase.
        • Gość: bumcyk Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb IP: *.range86-163.btcentralplus.com 28.08.10, 14:48
          taa, gadaja.
          poza tym rangersi i celtic chca grac od razu w premiership. pare klubow
          z anglii jest sklonnych poprzec ten projekt, o ile premiership zostanie
          zwiekszona do 22 druzyn, na co nie ma zgody mocnych zespolow. kompletny
          impas. dlatego celtic i rangersi caly czas kombinuja z ligami
          atlantyckimi itp.
        • Gość: bumcyk Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb IP: *.range86-163.btcentralplus.com 28.08.10, 14:50
          ps. poza tym wszyscy szkoci, ktorzy nie mieszkaja w glasgow sa
          przeciwko, bo boja sie ze bez dwoch najlepszych klubow ich lige czeka
          los ligi irlandzkiej, gdzie pies z kulawa noga nie zaglada.
      • Gość: mal Re: Liga Mistrzów. Duszan Radolski: Słowacki futb IP: *.rz.izeto.pl 28.08.10, 14:48
        tu masz -> www.sport.pl/pilka/1,64946,7827208,Pilka_nozna__Czesi_i_Slowacy_zakladaja_wspolna_lige.html

        dodam, że ja chętnie bym widział taką jedną ligę razem z polskimi drużynami, choć na początku zyskałyby na tym przede wszystki czeskie i zwłaszcza słowackie kluby, ale w dłuższej perspektywie wszyscy by zyskali

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka