Gość: wojkowice IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.10, 10:31 Peszko jesteś największym debilem jakiego znam żeby w takim momencie odejść z Lecha do jakiegoś słabiutkiego Koln. żal mi cie ...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: true Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.man.poznan.pl 28.12.10, 10:39 Peszko zawsze wydawałes mi sie drobnym cwaniaczkiem na to wyglada ze sie nie pomyliłem.. chlej za eurasy w Koln i zjeb se kariere frajerzyno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Transfer Peszki już niemal pewny IP: 46.112.252.* 28.12.10, 10:40 dokładnie zamiast bić się o 8 w lidze europy biędzie kopoł w słabiutkim klubiku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL KOLEJORZ Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 10:57 no cóż takie jego prawo .. odejść ..... ale tu już trzeba się zdrowo walnąć w łepetynę .... wiadomo gdzie gra i jakie są plusy i minusy ale tam ... jedyny plus to "ojro" i na tym plusy się niestety kończą odchodzi do spadkowicza ... jak wypromować się w takim klubie ? jak spadną niby ma prawo odejść ... ale jak rozmawia się z zawodnikiem który musi znaleźć klub jest sam bez wsparcia, nie stoi za nim żaden klub itd. ? Grał dla nas i było super .. nie wolno teraz na niego walić wiadrami pomyj .... zrobił jak uważał .. a to że to głupota .. no cóż .... Jak bym był takim Peszko bardzo by mi było wstyd podpisać kontrakt z taka drużyną ... Lewy poszedł do mocnej ekipy a tu ... bida. Nasza liga nie jest ciekawa ani dochodowa (!?) jednak 90 koła na miesiąc miał ... i teraz te rozgrywki w Lidze Europy .. kolejne mecze ... Braga .. może z chwilę Liverpool ... no Sławek .... ilu nszych musi się jeszcze sparzyć żeby takie pomysły nie przychodziły im do głowy ... aha jeszcze tak na marginesie Sławek jak strzelasz na bramkę z prawego skrzydła strzelaj zawsze zewnętrzną stroną stopy jest wysoce prawdopodobne że piłka będzie dochodzić do bramki, jeśli strzelisz zewnętrzną stroną to piłka będzie tzw. odchodząca czyli nie wpadnie do bramki to takie abecadło piłkarskie o którym niektórzy wspaniali nasi kopacze niestety zapominają a Sławek jesteś tego wybitnym przykładem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek Ale w tym Koln frajerzy :D IP: *.147.67.88.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.12.10, 11:04 Takiego łosia kupić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zu Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.sds.uw.edu.pl 28.12.10, 11:06 Jakoś Piszczek w tamtym roku wypromował się w spadkowiczu i teraz gra o mistrzostwo Niemiec. A Peszko będzie walczył o utrzymanie z Koeln w Bundeslidze zamiast z Lechem w Ekstraklasie. To mimo wszystko spora różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.10, 11:26 sek w tym ze Peszko głupi nie jest, lech w lidze nie wiadomo jak zakonczy,w sensie czy bedzie miał szanse na ligę eur. za rok, teraz bedzie miał 4spotkania max (2x braga, 2xLiverpool) i to max, kariere dluga nie jest, ale w nastepnym sezonie juz sie nie pojawi, a tu trafia mu się idealna druzyna, spadkowicz, aa wiec jak za niego zabulili (+signing fee to pewnie dostał te pieniadze które odda menago za wykup) to beda wystawiać, na skrzydle poszaleje i się wypromuje jeszcze, a to był ostatni gwizdek, to że koln spadnie nie spdnie to juz inna bajka, ale w bundeslidze zakotwiczy na dobrze, w nim czy w innym klubie. Jakby przeszedł na wypozyczeniu to przesiedziałby na ławie, stawia sie na zakupionych piłkarzy, bo przynajmniej jest szansa ze ich sie sprzeda, juz była taka sytuacja ze polak na wyporzyczeniu zmarnowal sobie cały sezon na ławie, bo był ost zawodnikiem którego opłacało się wstawiac do składu, skoro i tak wróci. Sławek dobrze robi, nie kumam was zawistnych, też bys cie zmienili pracę, jakbyście mieli lepsze warunki, a droga piłkarza to same przejścia, więc nie ma co sie dziwić. Ucz się Sławek angielskiego bo kluby Premier League nie bedą pisać umow w jęz. Goethego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 198.178.236.* 28.12.10, 11:59 Mało który z tych imbecyli to rozumie. Poza tym piłkarz musi zarobić na całe życie, a zapewne ci wypisujący tu imbecyle grali by dla honoru i za garstkę ryżu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pajakk Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.10, 14:38 Peszko w Lechu zarabiał 90 tyś. zł. miesięcznie. Mało kto zarabia tyle rocznie, a biorąc pod uwagę stały wzrost plac w futbolu można zakładać, że przy utrzymaniu obecnej formy jeszcze co najmniej jeden wyższy kontrakt byłby w jego zasięgu. Nawet jeżeli Peszko kończyłby grać w wieku 32 lat (czyli za ok. 6 lat), to przed nim ok. 70 wypłat mniej więcej tej wysokości. Tragedia normalnie. Nie sposób zarobić na całe życie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 15:40 Peszko zarabiał 60 tys. a nie 90, ale nawet biorąc pod uwagę 90 to jak mu zaproponowali powiedzmy 250 tys to co miał zrobić? Ty byś pewnie siedział w dotychczasowej robocie jakby Ci u konkurencji dali 3 razy więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak_sobie_myślę Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.pkp.wroc.pl / 10.32.2.* 28.12.10, 16:07 Większość z wypowiadających się powyżej dała znakomity przykład obłudy, zawiści, chamstwa a przede wszystkim zwykłej głupoty. Więc po pierwsze wbijcie sobie do swoich durnych łbów, że Peszko jest zwykłym pracownikiem. Podpisuje umowę o pracę, a jeśli trafia mu się lepsza i bardziej mu odpowiadająca to ją po prostu zmienia. Większość z was (bo przypuszczam, że wypowiadają się przeważnie małolaty) też być może kiedyś będzie pracować (co nie jest takie oczywiste biorąc pod uwagę zaprezentowaną tu logikę) i jeśli znajdzie lepszą, lepiej płatną pracę bez wahania zrezygnuje ze starej pracy. Jeżeli więc ćwoku jeden z drugim uważasz, że masz prawo zmienić pracę , dlaczego tego prawa odmawiasz innym. Po drugie rozbawiło mnie stwierdzenie, że Lech jest silniejszy od klubu z Kolonii. Może to umknęło waszej uwadze, ale oni grają w jednej z najsilniejszych lig na świecie i naszą tzw. ekstraklasę dzielą od niej lata świetlne. Dla każdego potencjalnego pracodawcy gra nawet w drugiej lidze niemieckiej ma większą wartość niż kopamnie w jakimś tam Lechu. Po trzecie Liga Europejska jest tak naprawdę drugą ligą i dla takich drużyn jak MC czy Juventus gra w tej lidze to obciach. Ani z tego prestiż ani wielkie pieniądze. Dlatego grali rezerwowymi składami i wyraźnie zlekceważyli Lecha (szczególnie Juventus w pierwszym meczu i MC w drugim). Do tego doszło wyjątkowe szczęście w meczu z Austriakami. Dlatego nie przeceniałbym znaczenia tych zwycięstw i remisów. Jeśli Braga potraktuje te mecze poważnie Lech nie ma najmniejszych szans. Tak samo jak ma niemal zerowe szanse na obronę tytułu i minimalne na grę w pucharach. Reasumując Peszko wykazałby się rozumem zbliżonym do swoich krytyków gdyby został w Lechu. Dla niego to już raczej ostatnia szansa, żeby zaistnieć na "piłkarskich salonach". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marco Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 79.173.46.* 28.12.10, 18:13 Piłkarz podpisuje umowę o pracę? Taa... i jeszcze na macierzyński idzie lub dostaję odprawę rentową. Piłkarze pracują na kontraktach, czyli w rozumieniu cywilnoprawnym są równorzędną stroną w umowie zobowiązaniowej. Ubytki w myśleniu i wiedzy widzę, więc w odniesieniu to twojego nicku radzę nie myśleć więcej, sugeruję również mniej Koszernej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pajakk Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.10, 00:48 "wbijcie sobie do swoich durnych łbów" "Jeżeli więc ćwoku jeden z drugim" 1.Kim ty jesteś prostaku żeby pisać do mnie takim tonem? Znasz mnie? Wiesz kim jestem? Jakie mam wykształcenie, pracę? Może zatem wiesz ile mam lat? Nie? To mnie nie wyzywaj. "Podpisuje umowę o pracę" 2.Od kiedy kontrakt jest umową o pracę nieuku? Cały zresztą wywód porównawczy piłkarza do pracownika korporacyjnego jest wielce nietrafiony. Wiesz, że piłkarz to jednoosobowa działalność gospodarcza o ograniczonym polu prawnym? Nie jest on zatem niczyim pracownikiem tylko zobowiązuje się do świadczenia usług, które zapisane są w kontrakcie z klubem. Nie znasz się to nie sil się na tego typu gadki. Poza tymi totalnymi głupotami piszesz też trochę o futbolu. Lekceważenie Lecha przez rywali oceniasz na podstawie wyników, prawda? "Reasumując Peszko wykazałby się rozumem zbliżonym do swoich krytyków gdyby został w Lechu." A tak, niestety dla niego wykaże się on rozumem zbliżonym do twojego. Odpowiedz Link Zgłoś
gh83 Re: Transfer Peszki już niemal pewny 28.12.10, 11:18 Dla Peszki taki transfer to jak Boga za nogi chwycić i najwyraźniej sam zainteresowany zdał sobie w końcu z tego sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Transfer Peszki już niemal pewny IP: 46.113.56.* 28.12.10, 11:19 no i to jest dobra wiadomość. Będzie to ewidentne wzmocnienie Lecha!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKS Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.tktelekom.pl 28.12.10, 11:27 własnie przeszko idioto. A myslalem ze jestes prawdziwym poznaniakiem. Mamy szanse wygrac LE a ten odchodzi. Trzeba xaviego sciagac do lecha teraz ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 11:35 a w przyszłym roku pewnie wygracie ligę mistrzów...:) Zejdź na ziemię człowieku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkjnln Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.12.10, 13:22 Szansę LE wygrać? ROOOOOTFL::D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 11:37 Moment na odejście jest najlepszy. Lech z LE odpadnie w marcu a później nikt nie będzie pamiętał o jakimś klubiku z Polski. Teraz są na topie więc najlepszy moment na odejście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 79.173.46.* 28.12.10, 18:21 2 lata temu też byli na topie jak doszli do 1/16 i prawie przeszli Udinese(w Udine było do przerwy 1:0 dla Lecha). I nie klubik tylko największy i najpopularniejszy klub w Polsce, mistrz Polski z największym rocznym przychodem, największym stadionem i najdrożej sprzedanym zawodnikiem w dziejach polskiej ligi kopanej. Aspiruje co prawda jedynie do średniaka europejskiego ale jest już pewną markę, którą wyrobił sobie dobrą grą(w tak krótkim czasie) a bagatelizowanie jego tegorocznych sukcesów i tych sprzed dwóch lat jest zwykłem kompleksiarstwem ze strony innych polskich kibiców, którzy nie mają i długo nie będą mieli możliwości chociaż powąchać wielkich europejskich teamów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zygol2005 Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.range86-177.btcentralplus.com 28.12.10, 11:37 Normalny pilkarz , na takim etapie rozgrywek w jakim znalazl sie LECH, przygotowuje sie ze swoja drurzyna do bronienia wywalczonego tytulu MISTRZA. Tym bardziej koncetruje sie na najlepszym zaprezentowaniu sie w Lidze Europejskiej zeby ewentualnie w nastepnym sezonie przypomnialy sobie o nim jakis sreniak z zachodu. A pan Slawek poszedl na skroty, jutro euro a pozniej jakos to bedzie ,a wszyscy przeciez wiemy jak konczy sie takie myslenie. Pewnie panu Slawkowi powiedzieli ze i tak kiedy jego drurzyna spadnie do 2 bundesligi to i tak ma szanse na powolanie do reprezentacji bo to i tak wyzsza liga jak ekstraklasa a do tego caly czas euro zarobki .Wiec pan Slawek dlugo nie myslac podpisal kontrakt i zostawil LECH samemu sobie.Tylko pogratulowac . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bossu Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 11:45 Peszko niezle pojechal ,z jaby nie bylo Mistrza Polski ,druzyny ktora pokonala najbogatszy klub swiata ,ktora jest nadal w lidze europejskiej przeniesie sie do praktycznie 2 ligowego zespolu bez zadnych szans na tytuly :/ Nawet dziecko ,by zauwazylo ,ze to nie ma sensu ,a nie wiem czy cos takiego jest warte tej podwyzki pienieznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Typowy Polak, idiota, Peszko ;) IP: *.toya.net.pl 28.12.10, 12:00 Niestety, ale będzie to kolejny ławkowicz a nie gracz pierwszego planu. Ja wiem, że Błaszczykowski, Piszczek i Lewy teraz karierę w BvB robią i Peszko im pewnie trochę zazdrości, ale Panie Peszko Koeln jest DUŻO gorszą drużyną niż Lech. Dwa Koeln NIGDY nic nie zwojuje w Bundeslidze, ba nie jest pewne czy w przyszłym sezonie w ogóle się do Bundesligi dostaną (spadną z Bundesligi na 100%). No, ale dla Pana Peszki mamona jest najważniejsza. Co z tego, że Lech gra w LE, co z tego, że jeszcze ma szansę na obronę mistrzostwa kraju :0. Czy Polscy piłkarze nigdy się nie nauczą, że jadą za granicę w 90% przypadków grzać ławę? Heh. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble Re: Typowy Polak, idiota, Peszko ;) IP: 198.178.236.* 28.12.10, 12:18 A jaki jest typowy Polak idioto? I jeszcze małe uświadomienie na 10 meczów Koeln z Lechem wygrywa 7. Gdzie ten Lech ma szansę na obronę mistrzostwa? Chyba mistrzostwa Poznania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad 11 punktów straty do lidera to nie tak dużo ;) IP: *.toya.net.pl 28.12.10, 13:24 Szczególnie, że wszystko w Polsce się może zdarzyć (wszystkie drużyny z czołówki zaczną nagle przegrywać). Dwa Koeln wygrywa 7 razy z Lechem? Chciałbym to zobaczyć. Chciałbym przypomnieć, że Lech powinien w grupie LE wygrać może 2x góra (z Salzburgiem :P), a dwa razy zremisował z Juventusem i wygrał z Man City! Powiem tak, tak źle z Polską piłką wcale być nie musi o ile piłkarze będą grali bez kompleksów i będą się mobilizować na każde spotkanie. Jeśli Lech grałby tak w lidze jak gra w LE to żaden klub by go nie tknął w Polsce przez lata. Problem w tym, że nasza liga jest mierna i dwa ile razy przez myśl przechodzi "wynik ustawiony." :) Dziwisz się, że Lech odpuścił grę w lidze? Ja nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwester Z innej beczki. Czy za 25.12 należy się .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 12:02 się wszystkim dzien wolny od pracy. Czy to zależy od wielkosci zakładu pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y.y Re: Z innej beczki. Czy za 25.12 należy się .... IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.12.10, 13:23 należy się jak psu zupa, a wielkość firmy nie ma znaczenia, Kodeks pracy jest taki sam dla wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marco Re: Z innej beczki. Czy za 25.12 należy się .... IP: 79.173.46.* 28.12.10, 18:34 A nie jest taki sam. Może nie akurat w tym przypadku ale np. inne uprawnienia ma pracownik z umową na czas określony a inne z umową na czas nieokreślony :PPPPPPPPP Tak, żeby niektórym się nie wydawało, że prawo jest takie jasne i przejrzyse Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gó... wyborcze Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.icpnet.pl 28.12.10, 12:05 buhahaha czyli Sławek sam się wykupił jak transfer już pewny? odstępne w umowie jest tak skonstruowane, że on sam musi je zapłacić nie klub który go chce tylko on sam a najlepsze, że musi to zrobić do końca roku zanim otworzy się okienko transferowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 188.33.221.* 28.12.10, 12:10 dokładnie , w najtrudniejszym i w najważniejszym momencie odchodzi ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kmo Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.internetia.net.pl 28.12.10, 12:12 Peszko w pomocy + Podolski w ataku, więc może być ciekawie. Nie mogę już się doczekać na rundę wiosenną bundesligi w eurosporcie 2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poinformowany Transfer Messiego już niemal pewny IP: *.cable.net-inotel.pl 28.12.10, 12:34 PRZEGLĄD PRASY. Lech Poznań i FC Barcelona doszły do porozumienia. We wtorek poznaniacy mają wysłać pieniądze za Lionela Messiego - informuje Przegląd Szmatławy. Argentyńczyk z nowymi kolegami ma spotkać się już na zimowym zgrupowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
redgunner Transfer Peszki już niemal pewny 28.12.10, 12:36 Nie wiem w jakim świecie żyją niektórzy tu pisząc, że Koeln jest słabą drużyną. Ok, na warunki niemieckie jest słabą drużyną, a Lech to jaki jest? Mocny klub z mocnej ligi?? Ale waszym zdaniem Polacy powinni przechodzić do jakich klubów? Do Bayernów, Manchesterów, do Milanu? Zejdźmy na ziemię! Brożek skomlał o transfer w słabym Fulham i gdyby się udał to byłby prezent od losu, tak jak w przypadku Peszki, któremu gratuluję bo przechodzi na wyższy poziom wtajemniczenia piłkarskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.cable.net-inotel.pl 28.12.10, 15:31 Na warunki europejskie to wyjątkowo słaba drużyna, bo nie mieści się nawet w 300 rankingu UEFA. Od lat niczego FC Koeln nie osiągnęło (ostatnie mistrzostwo Niemiec w 1983 r.!), a teraz broni się przed spadkiem. Przypomnę, że Lech w tymże rankingu zajmuje 98 pozycję i gra dalej w LE, o której FC Koeln od dłuższego czasu może tylko pomarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem Transfer Peszki już niemal pewny 28.12.10, 12:41 "- Pół miliona euro wyłoży prywatny inwestor, więc klub nie ponosi żadnego ryzyka" Lech popełnił błąd bo suma za jaką może odejść Sławomir jest mała, a on przecież nie od wczoraj jest jednym z najważniejszych zawodników. Tym bardziej skoro Lewandowski poszedł za 4.750.000 € to Peszko poniżej 1 mln to kpina. 0,850-1,2 mln to odpowiednia kwota za podporę drużyny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: true Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.man.poznan.pl 28.12.10, 12:52 LECH nie ma nic wspólnego z przejsciem peszki!!! tak jak niektórzy tu i cała wybiórcza jesli nie maja zielonego pojecia niech sie wypowiadają..!!!!!!!! Choć Gazetka wychodzi z założenia: IM MNIEJ WIEM TYM CHĘTNIEJ SIE WYPOWIEM! Peszko chciał juz odejsc wczesniej podpisał umowę z lechem tylko dlatego bo istniała w nim klauzula wykupienia samego siebie za niewielkie pieniądze tj 500 000e. Wiec o transferze nie ma tu mowy to poprostu odejscie alkoholika na niemiekie salony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 46.113.31.* 28.12.10, 13:30 Peszko to wielki talent który zmarnuje sie w słabiutkim klubiku Niemieckim. który nigdy nie mial zadnych sukcesow... Nawet LE. Peszko poszedl tylko chyba po to aby wiecej hajsu trzepnac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrus Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: 178.56.97.* 28.12.10, 14:04 Jak dla mnie to mógł poczekać i rozegrać z Lechem te mecze w lidze europy Jak odejdzie to niech spada w Poznaniu nie bedzie miał co szukać a zresztą jak dla mnie w jego miejsce moze grać c całkiem dobry piłkarz Jacek Kiełb na Peszce sie swiat nie konczy Zeby nie załował za pół roku A Mimo wszystko powodzenia panie Sławku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.10, 19:20 Zgadzam się. Odchodzi za śmieszne pieniądze do klubu, który nigdy nie zagra w europejskich pucharach. Jakiś gość wytrzepał trochę drobnych z kieszeni i kupił jednego z najlepszych zawodników ekstraklasy. Zarządzajcie tak dalej klubami!!! (kpina) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kowal Transfer Peszki już niemal pewny IP: 94.254.187.* 28.12.10, 14:12 Brawo Peszko!!! ;/// Galatasaray interesuje się Podolskim! Kupią go i wtedy Koeln napewno spadnie;// a Peszko wróci do Polski i bd robił kariere w jakims polskim spadkowiczu ;) GRATULUJE WYBORU! PIENIĄDZ RZĄDZI ! POLACY SIĘ CHYBA NIGDY NIE NAUCZĄ NORMALNIE MYŚLEĆ :/// Tylko się tam zmarnujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Kiełb IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.10, 14:40 o co wam chodzi?mamy kogo wlozyc za peszke!!! Kiełb jest moim zdaniem jeszcze lepszy od peszki i to o wiele ma bardzo dobry drybling!!!! Dziwie sie ze Kiełb tak mało gra w lechu;/!!! widzieliscie co robił z obroną MNC;)?!!! potrzeba mu tylko zaufania i na pewno chłopak zacznie grac na swoim poziomie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beny teraz to będzie pił i grzał ławe IP: 46.112.64.* 28.12.10, 14:50 ile wlezie. Lepsza pensja, za rok jakiś turecki klubik, cypryjski i za lat emerytura. Pozazdrościć co Sławek cysterne dużą wypije, kobitek poużywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CzłapCzłap Transfer Peszki już niemal pewny IP: unknown 28.12.10, 14:51 Zawiść granic nie zna, już widzę jak nikt roboty nie zmienia dla lepszych pieniędzy. Ale zawsze dobrze jest mieszać z błotem ludzi którym się coś udało a samemu zapindalać za średnią krajową. Przechodzi do klubu spadającego z Bundesligi? i co z tego? ost tam byłby pewniakiem pierwszy u nas, a nie! przepraszam, Lech przecież to już górna półka, prestiż na który pracowali Latami, przed LE klub był wszak znany i ceniony jak Europa długa i szeroka. Zejdźcie na ziemię, niech tak kilka sezonów LE wyjdą z grupy można mówić o silnym klubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Jaka zawiść idioto? Koleś zarabia 90tyś IP: *.toya.net.pl 28.12.10, 15:16 miesięcznie i jeszcze mu mało na życie? Ciekawe. Nawet jak odłoży na lokatę długoterminową to spokojnie z procentów pożyje, ale nowobogackie życie piłkarza wymusza posiadanie domu o powierzchni 800m3 Ferrari itd. Rzygać się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czł Re: Jaka zawiść idioto? Koleś zarabia 90tyś IP: unknown 28.12.10, 15:29 No i o takiej zawiści jaką ty (celowo z małej litery) prezentujesz mówię ;) Co Ci do tego ile zarabia / na co wydaje kasę i czy chce zarabiać więcej? Do którego roku życia taki piłkarz zarabia? Gościu chce ustawić siebie na starość i swoją rodzinkę możliwe że na 2 pokolenia do przodu, co w tym złego? Nakradł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no_tak Re: Jaka zawiść idioto? Koleś zarabia 90tyś IP: *.pkp.wroc.pl / 10.32.2.* 28.12.10, 16:17 Ależ ty jesteś beznadziejnie głupi. To, że nuczyłeś się składać litery w wyrazy i zdania nie oznacza, że od razu musisz pisać. LOGIKA to coś tak bardzo ci obce, że nie będę próbował wytłumaczyć ci na czym polega idiotyzm twojej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elguth Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.pools.arcor-ip.net 28.12.10, 15:31 no widze sami profesjonalisci sie tutaj na forum wypowiadaja. Lech wyleci z hukiem z pucharu, w tym sesonie na puchary sie nie zanosi. Przyszly seson to max 3 albo 4 miejsce znowu poza pucharami. Puchary to jedyne mecze gdzie moze zablyszczec jak ich niema to caly seson prowincja. FC Koeln to Europa na kazdym meczu min. 42 tys. ludzi. Mecze z FC Bayern i Dortmundem innymi slowem dla kazdego kopacza cel w jego karierze. FC moze mu jak bedzie madry jako pomost do niezlej kariery posluzyc. A polska extraklasa to max. 2 Bundesliga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuck Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.xdsl.centertel.pl 28.12.10, 15:33 poziom naszej ligi nigdy sie nie zmieni jesli bedzie dochodzic do takiego czegos. zajebiscie jest fajnie wyszli z grupy a ten ku... ma to w dupie baran. WEZCIE PRZYKŁAD Z PANA ARBOLEDY!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DDC Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.zamek.net.pl 28.12.10, 16:23 Niesamowite jak Polskie drużyny same eliminują się z pucharów bo jak nazwać pozbycie się tak niezbędnego zawodnika przed 1/16 LE i to za tak marne pieniądze a mógłby grać jeszcze trochę i zyskać na wartości transferowej. Lech już popłynął a FC Koeln dobry to był kiedyś a teraz to przeciętna drużyna jakich w Europie pełno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jgdkhgl;s Transfer Peszki już niemal pewny IP: *.147.143.172.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.12.10, 17:52 Czy połowa z was futbolem interesuje się pare miesięcy ?? W lechu ma marne perspektywy. Lech jest moją ulubioną polską drużyną ale niestety muszę przyznać racje że ma marne szanse wygrać z bragą. ( pewnie powiecie że nie jestem prawdziwym fanem , no cóż trudno ) Pamiętacie sytuację ze Stiliciem , po pucharze UEFA kluby były nim zainteresowane i gdyby odszedł może by mu się za granicą udało , został a drugi sezon miał beznadziejny i teraz już nikt go nie chce. Podniecacie się tą całą LE ale to w rozgrywkach ligowych wychodzi siła zespołu , tam nie liczą się przypadkowe zwycięstwa czy remisy , tam trzeba grać na równym poziomie od początku do końca. Skoro te nasze orły z poznania są takie wspaniałe to czemu przegrywały ze spartą praga czy z interem baku. Gdzie wtedy był ten wielki lech który potrafi pokonać najbogatszy lub świata ( co z tego że najbogatszy skoro od kilku lat nic nie osiągnął ) tak samo juve , te dwa kluby to po prostu wielkie nazwy nic poza tym i ktoś to nazwał grupą śmierci dobre sobie :P Taka braga rozniesie ich w pył tak jak robiły to legia jaga czy ruch :D W koeln ma ogromną szansę się pokazać w meczach z wielkimi z tamtej ligi jak bayern borusia shalke werder stutgart. Ja mu życzę powodzenia bo chłopak ma potencjał a w niemczech okaże się czy naprawdę ma talent , bo kopać w polskiej lidze to obecnie nic szczególnego. PS. Przypomnijcie sobie historie Brożka który tak usilnie chciał zostać i teraz gó... z tego ma. Brawo Sławek , jedź do Niemiec robić kariere. Odpowiedz Link Zgłoś