Gość: west pommern Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.interdom.net.pl 25.08.11, 20:26 Gratulacje z Pomorza Zachodniego, tak trzymać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeszow Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.as13285.net 25.08.11, 20:31 Szkoda, ze Legia nie reprezentowala nas w walce o Lige Mistrzow. Dzisiejszy mecz z najslawniejszym klubem sowieckiego okupanta, przejdzie do historii. Spartak gral w Lidze Mistrzow ,a pozniej byl cwiercfinalista Ligi Europy. Odpadl dopiero z FC Porto, ktore siegnelo po Puchar. Dzisiaj przyjemnie bylo patrzec, jak sowieci sie miotaja, a polski klub czeka na zadanie smiertelnego ciosu. Brawo Legia! Odpowiedz Link Zgłoś
darren.p Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! 25.08.11, 20:36 Masz rację. Myślę, że Legia z takim nastawieniem, wolą walki rozjechałaby ten cypryjski zespół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ihor Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.11, 20:42 Taki jest sport. Beznadziejny Slask przegrywa z Rapidem. Slask wygrywa z beznadziejna Legia. Legia wygrywa z beznadziejnym Spartakiem. Beznadziejna Wisla przegrywa z Apoelem ale kto powiedzial, ze nie moze wygrac z beznadziejna Legia, skoro udalo sie to Slaskowi i to na wyjezdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turtlezzz Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.11, 22:28 Ale słyszałeś, że Związek Radziecki upadł? Można sie bawić w różnorakie porównia, lecz myśleć stereotypami - nie warto. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! 25.08.11, 22:50 Gość portalu: turtlezzz napisał(a): > Ale słyszałeś, że Związek Radziecki upadł? Można sie bawić w różnorakie porówni > a, lecz myśleć stereotypami - nie warto. Pewnie ze tak, ale sadzac po tym co chóralnie krzyczeli dzis Rosjanie na stadionie w Moskwie pod adresem Legii.... Odpowiedz Link Zgłoś
quaga Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... 25.08.11, 20:35 Pełny szacunek za ten mecz. Gratulacje z Krakowa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyru Nie lubie Legii IP: *.cust.dsl.vodafone.it 25.08.11, 20:38 Ale powiem szczerze: LEGIONISCI MOJE UZNANIE !! OBY BYLO JAK Z MOIM LECHEM ROK TEMU- A MOZE WIECEJ? !!!(Choc dalej za wami nie przepadam, to zycze jak najlepiej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Małecki ... Co ? Samobój !!!!!! IP: *.aster.pl 25.08.11, 20:42 Co wiecej, Patrycja jak wpakowala Gola Wisle, to sie cieszyła. To jest dopiero kosmita ten Małecki, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x własnie też to zuważyłem...odbiło mu... IP: 62.233.210.* 26.08.11, 01:34 własnie też to zuważyłem...odbiło mu...lecial gdizę na środek boiska z podniesioną reką... trzeba było podac Genkowowi 10minut wcześniej byłoby po meczu...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Najważniejsze, ze to Polacy Wygrali ten Mecz !!!! IP: *.aster.pl 25.08.11, 20:46 Przychodzi mi na mysl wtorek i zachowanie Wisły. Przegrać To jest jedno, ale oni nawet sie nie ruszali, a pasterze i emeryci z cypru robili co chcieli. Zero Polaków. Jakaś zbieranina 3'co ligowców z całego Swiata. Oto recepta Pana Maskanta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech... Legia Warszawa dla Lech IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.08.11, 21:03 nie czytalem wczesniejszych opini :) ta jest moja autorską:) kibicuje lechowi w lidze - z racji miejsca zamieszkania, kibicuej wsztskim klubom polski w pucharach - z racji bycia Polakiem gratuluje Legii, mimo porazki gratuluje Wiśle, Slask....jest jeszcze za slaby jednak patrzac obiektywnie na polksi "futbol" to Lech bedzie mistrzem w tym sezonie .. dlaczego???? z tego zamego powodu dla ktorego nie byl mistrzem 2010-2011 poprostu nie wytrzymal kondycyjnie nasze kluby sa slabe na rowna walke w lidze i w pucharach mimo wszytstko.....powodzenia Legio, Wislo.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
astmatyker Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! 25.08.11, 21:16 No, fajnie, że Legia wygrała, ale czy koniecznie trzeba wyciszać radość z sukcesu tak napisanymi artykułami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejorz Gratulacje za piękny wynik IP: 95.108.114.* 25.08.11, 21:32 Pozdrawiam z Poznania i gratuluje pięknego wyniku i mam nadzieje, że Legia dojdzie tak daleko jak Lech niech wiedzą, że polskie drużyny też mogą się liczyć.. Odpowiedz Link Zgłoś
ropuch1pincet Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... 25.08.11, 21:34 Brawa dla Legii!grali,a nie srali w majty,przepraszam stali,jak Wisla.Przed meczem myslalem,ze Spartak wygra,a tu taka niespodzianka. Mamy dwa kluby jesienia w pucharach,taki wyczyn to najstarsi gorale pamietaja. Legia i Wisla do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jovialis Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! IP: *.wimbp.lodz.pl 26.08.11, 08:11 Piekna sprawa .! Szkoda tylko ze nasza telewizja ,nasze okno na swiat za które płace od 50 latma mnie gdzies . Jeszcze raz gratulacje dla piłkarzy Odpowiedz Link Zgłoś
com.bi-nerki Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... 25.08.11, 21:40 Gratulacje dla Legii z Wrocka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: życzliwy Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.11, 21:41 gratulacje z Poznania, nie życzę szczęścia w losowaniu (bo co to znaczy?), ale skuteczności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korona brawo warszawa! IP: *.51-222-83.unbundling.adsl.internet.lu 25.08.11, 21:42 brawo legia, szacun z kielc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Kuciak, chyba legia znowu ma bramkarza IP: *.home.aster.pl 25.08.11, 21:43 Skaba to spoko gosc, ale broni to co trzeba nic ponad to, pewnie puscilby ze dwie wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TSW1906 Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.60.citypartner.pl 25.08.11, 21:56 Gdyby Wisła zagrała tak odważnie z Apoelem bylibyśmy w LM. Gratulacje dla Legii za b.dobrą postawę do zobaczenia w finale LE ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hetman Z Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.11, 02:13 Gdyby Legia dziś zagrała tak jak Wisła, byłoby 0-5. Broniliby tego 0-2 :) Krakusy dostały zabiedzonych cypryjczyków i poszczały się w majty, a Legia (której nie lubię) pokazała, że jak spróbujesz i nie odpuścisz, to i z mocnym Spartakiem na Łużnikach można wygrać. PS. Nigdy Wiśle nie odpuszczę kompromitacji z pastuszkami i zawsze będę się wyśmiewał, bo jest z czego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.kwasenbrau Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.11, 21:58 L Odpowiedz Link Zgłoś
ksantypa_222 Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... 25.08.11, 21:59 SERDECZNE GRATULACJE Z ŁODZI ZA AWANS LEGII DO LE. To był bardzo dobry mecz godzien obejrzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirekny Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.nyc.res.rr.com 25.08.11, 22:05 Rybus na prezydenta !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mazi Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.11, 22:52 Wielki szacunek!!! Kiedyś wielki klub, teraz mocna drużyna z pięknym stadionem i trenerem, który wreszcie trafił w dobre miejsce. I dobrze, że dostał drugą szansę!!! 2 polskie kluby, sytuacja wspaniała :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legun Re:Tak utytułowanego i bogatego rywala polski klub IP: *.cable.net-inotel.pl 25.08.11, 22:57 Tak utytułowanego i bogatego rywala polski klub nie wyrzucił z pucharów od lat ten pisarek, jak mu tam; Robert B. to dziennikarski śmieć !!! gorszy niż kibole, których zawzięcie zwalcza jego gazeta; przecież w ten sposób ( kłamiąc) nawołuje i zachęca do nienawiści kiboli innych klubów. Juventus to przecież słabeusz?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Brawo Legia, brawo Warszawa! IP: *.fbx.proxad.net 25.08.11, 22:59 Ogromna radośc! Gdy biało-czarni wyrównali, nie mogłem w to uwierzyc. Mimo że trzecia bramka dla Legii wisiala na włosku, sadzilem ze zadziałają prawa Merfiego i Rosjanie strzelą jakąś przypadkową bramkę w dogrywce, albo wygraja w konkursie karnych. A tu prosze, bramka śmierci w niemal w ostatniej minucie meczu. Brawo, brawo, brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bruno Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.11, 23:01 Dla mnie Legia osiagnela wiecej niz Wisla.Wyeliminowala zespoly,z ktorymi krakowianie mieliby bardzo powazne problemy,poza tym czy taki APOEL jest lepszy od Spartaka,tu mozna miec watpliwosci.Gratulacje dla Legii ,widac ,ze zespol nie boi sie meczow wyjazdowych. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-48 Re: Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! 25.08.11, 23:37 Zgadzam się całkowicie. Legia wyeliminowała dwóch bardzo silnych rywali i to z lig, które od dawna są lata świetlne przed naszą Ekstraklasą. Tylko świetnie przygotowany fizycznie i mentalnie zespół mógł tego dokonać. Myślę, że Skorża jako trener sporo się nauczył i warto było dać mu jeszcze szansę. Szkoda, że Wisła nie dała rady awansować do LM, ale jestem przekonany, że gdyby tak była przygotowana fizycznie jak Legia, to bez problemu uporałaby się z Apoelem. Obie te drużyny musiały przejść egzamin w postaci piekielnego upału na boisku przeciwników i Legia wytrzymała w Gaziantep, a Wisła spuchła już po 20 minutach w Nikozji. Nawet Śląsk dziś nieźle wytrzymał ponad 30 stopniowy upał w Timisoarze i został za to nagrodzony bramką w końcówce. Myślę, że to wiele tłumaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
antropolog-na-marsie Brawo Legia, Śląsk, Lech, Wisła... 25.08.11, 23:11 Jak widać, po takim meczu nawet kibice Lecha i Wisły gratulują Legii. I bardzo dobrze. Ja też gratuluję dobrej postawy Legii, Śląskowi, Wiśle. Zamiast prać się po mordach na stadionach, zakrzyknijmy razem: Niech żyje polska piłka nożna. Niech żyje Legia, niech żyje Lech, niech żyje Wisła, niech żyje Śląsk. Nawet Polonia niech żyje!!! Ten mecz wyzwolił w kibicach ładunek pozytywnych emocji. Odpowiedz Link Zgłoś
darren.p Wreszcie. 25.08.11, 23:11 Jestem pod wrażeniem opinii i kultury forumowiczów. I popierania drużyny, która zagrała fantastyczny mecz. Nie było żenujących, słownych przepychanek między miastami i klubami. Oby tak dalej. Pozdro z Kielc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobby Legia Warszawa i Maciej Skorża odkupili winy! T... IP: *.ngm.net.pl 25.08.11, 23:34 Meczu niestety nie widziałem, ale szacunek dla piłkarzy i trenera. To rzadki u nas wypadek grać i walczyć do końca. Brawo. Nie jestem kibicem Legii ale potrafię docenić wysiłek i jestem pełen uznania dla wojowników. Ślązak. Odpowiedz Link Zgłoś