lang-uage 03.10.11, 21:08 debile i tyle w temacie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tetradrachma I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.home.aster.pl 03.10.11, 21:08 Nooo to POlaczkowie macie problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 21:11 Że niby jakieś półgłówki z listy PISd to problem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gravity Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.11, 00:26 Jeden POlaczek już szczeka. Odpowiedz Link Zgłoś
pyry_na_frytki Jeśli jebani będą płacić sami za leczenie to tak! 04.10.11, 09:54 Powinni mieć prawao do napie...nia się choćby toporami. I przypuszczam że ta liga miałaby dużo większą frekwencję niż to jałowe bieganie...Na Zawiszy np. walczy na broń białą po stu wojowników... Prawdziwa bitwa, trupy, kaleki itd. Za to wszystko zwracałob się z biletów które może i nie byłyby najtańsze, ale to nie byłąby jakaś lipa z PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Jeśli jebani będą płacić sami za leczenie to IP: *.static.icpnet.pl 04.10.11, 10:07 Jestem ZA ćwoku Zagrabski. Tylko pamiętaj, że osoby z ustawek wyłączamy z ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych. I wtedy debile chodzą na ustawki, a kibice na mecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milo COYS! Re: Jeśli jebani będą płacić sami za leczenie to IP: 212.109.148.* 04.10.11, 10:54 Chciałem to samo napisać. Powinniśmy ich wpuścić na jakiś ogrodzony teren i niech się tam biją aż popadają. Aby nie narażać na szwank funduszu zdrowia przez bandę debilów, którzy świadomie się okaleczają należy ich przedtem wykluczyć z wszelkich ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych. Nie ma co na siłę podtrzymywać przy życiu idiotów, którzy wg praw naturalnej selekcji dawno już powinni wymrzeć. A przede wszystkim powinno się ich wysterylizować, by ten odpad ewolucyjny nie przekazywał dalej swych nic nie wartych genów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Re: Jeśli jebani będą płacić sami za leczenie to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 10:56 Gość portalu: Tom napisał(a): > Jestem ZA ćwoku Zagrabski. Tylko pamiętaj, że osoby z ustawek wyłączamy z ubezp > ieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych. I wtedy debile chodzą na ustawki, > a kibice na mecze. To równie dobrze wyłączmy z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych: bokserów, judoków, karateków, zapaśników i ogólnie wszystkich uprawiających sport mogący powodować kontuzje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milo COYS! Re: Jeśli jebani będą płacić sami za leczenie to IP: 212.109.148.* 04.10.11, 11:05 Sportowcy mają dodatkowe ubezpieczenia a leczeni są głównie przez kluby, dla których występują. Dodatkowo zawody, w których biorą udział zawsze są zorganizowane w ten sposób, by do minimum ograniczyć ryzyko kontuzji (m.in. sędziowie, którzy czuwają nad bezpieczeństwem zawodników i przestrzeganiem restrykcyjnych reguł). Jakoś to Twoje porównanie chyba nie do końca przemyślane (ale czemu się tu dziwić, skoro szare komórki zgoliłeś razem z włosami i pusta głowa służy Ci odtąd jako oręż). Odpowiedz Link Zgłoś
lopose.crime Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u 04.10.11, 01:12 Spiierdalaj na mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
darius1960 I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... 03.10.11, 21:08 Jestem za legalizacją "ustawek".Olbrzymie klatki, przed wejściem podpis na oświadczeniu na co delikwent decyduje się i kłódki na drzwi.Co Wy na to kochani? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spokojny Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 22:33 Popieram. I żadnych kartek, pomocy itp. Niech się powyrzynają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqq Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.11, 23:52 tylko leczenie po wszystkim z własnej kieszeni a nie NFZ czyli wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zainteresowany I walki gladiatorow IP: *.socal.res.rr.com 04.10.11, 00:34 Tylko bez zwierzat. Jesli ktos jest takim debilem ze na wlasne zyczenie chce sie okaleczyc, na trwale stracic zdrowie czy zycie to dlaczego zabraniac??? Walki gladiatorow dla tych ktorzy nie lubia pilki noznej. Zame zyski. Czesc debili mniej. Wplyw za sprzedane bilety i nowe miejsca pracy. Zwiekszone wplywy z podatkow do skarbu panstwa. Tysiace miesc pracy przy budowie aren walk ( kiboli czy tez gladiatorow - wszystko jedno). Pieniadze za sprzedane prawo do transmisji telewizyjnych. W i w wiekszosci przypadkow rozwiazany problem burd stadionowych i zamieszek ulicznych. Cois pominalem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milo COYS! Re: I walki gladiatorow IP: 212.109.148.* 04.10.11, 10:59 Tak - stabilizację polityczną, gdyż hordy troglodytów stracą możliwość głosowania na równych sobie durni, którzy poklepują ich po plecach. Odpowiedz Link Zgłoś
press_f1_for_help Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u 04.10.11, 08:06 Ale jeden warunek - kłódkę zdejmujemy, gdy zostanie JEDEN :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 21:10 Obowiązkowe leczenie dla mężczyzn chodzących w ciepłe dni w szalikach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kulczynskiego I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 21:13 od razu powinien dostać dożywotni zakaz stadionowy i przymusową pracę społeczną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nafletek I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.10.11, 21:26 no i brawo jasiu !!! Niech sie debile wytłuką i bedzie spokój od razu powietrze sie oczysci bo smierdzi z tych zasss##anych stadionów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dfgfdg liga ustawkowa hahahahahh IP: *.rev.pro-internet.pl 03.10.11, 21:32 o jeny, te dziennikarzyny czasem jak coś palną to nie wiadomo czy się śmiać z ich głupoty czy płakać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsy Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.tarniny.pl 03.10.11, 21:41 ustawki? jak najbardziej za, niech się hołota sama powybija Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mick I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.178-41-103.t-com.sk 03.10.11, 21:50 Ja się zgadzam z tym postulatem, a nawet bym go poszerzył o legalizację posiadania broni, tasaków, toporów, mieczy, łuków i kusz podczas takich ustawek. W rok pozbędziemy się niepotrzebnych śmieci i będzie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
zapora10 Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u 03.10.11, 21:57 A tych co przeżyją poddać obowiązkowej przymusowej sterylizacji.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Saszar I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 21:57 Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na piękne występy siatkarzy, siatkarek, szczypiornistów, żużlowców tylko wciąż rozpacza się nad stanem piłki nożnej w Polsce i nad żalami kiboli? Prawdziwy kibic widzi zabawę i pasję w kibicowaniu a nie łasi się do tej czy innej partii politycznej. Kaczyński przy Tomaszewskim staje się nagle wielkim znawcą sportu a pewnie ta sama orientacja jak jego ś.p. brat Lech, który po obejrzeniu 90 minut meczu z Austrią nawet nie wiedział jak bramkarz się poprawnie nazywa. Ludzie, bądźcie rozsądni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gravity Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.11, 00:29 Dobrze wiedział jak się nazywa, tylko media przedstawiły to tak, jakby prezydent był ograniczony i nie wiedział. A tobie gratuluję ślepej wiary we wszystko czym media ludzi karmią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cheche Ty za to ślepo wierzysz Rydzolowi i kaczystom IP: *.acn.waw.pl 04.10.11, 00:57 Borubara, Rokear Pereiro czy flagę Indonezji w rękach mlaskacza widział i słyszał każdy ;-) :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sea Re: Ty za to ślepo wierzysz Rydzolowi i kaczystom IP: *.toya.net.pl 04.10.11, 10:12 po co mu odpisujesz oni i tak zyja w swoim swiecie, z tym Borubarem bylo dobre:) media sa bebe a oni cacy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milo COYS! Re: Ty za to ślepo wierzysz Rydzolowi i kaczystom IP: 212.109.148.* 04.10.11, 11:10 Pareiro owszem, powiedział ale z tym Borubarem to było mocno naciągane. Nie znoszę pisorów ale sam słyszałem, że Lechu mówił jakoś tak: "podobał mi się Boruc bar(dzo)" tylko, że dziennikarz cofnął mikrofon i jakoś tak niezgrabnie Lechu urwał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tejton Co za zboczeńcy!!! IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 21:59 Zalegalizujmy gwałty, kradzieże, włamy i napady. Ku chwale pisowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1920 I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: 213.241.123.* 03.10.11, 22:01 Totalne debile, do tego kandydaci z PiS i NP, to to już w ogóle idiotyzm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PUNKracy I liga. Jest kandydat debili na osła. Chce ust... IP: *.ghnet.pl 03.10.11, 22:04 zapomniał dodać o bezwarunkowym umieszczaniu takich postaci na przymusowym leczeniu psychiatrycznym...no coment Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golfik Popieram. W centrum Polski duże koloseum, zamykane IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 22:18 solidnymi wrotami. Wpuszczać kiboli wyposażonych we wszelką broń białą, a po godzinie otwierać wrota. Tych którzy nie są w stanie opuścić areny, przysypać warstwą piachu. I następna tura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łoj Budujemy Narodowe Kolloseum im. Lecha K ? IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 22:27 To niezły pomysł. Tych co chcą ustawek wpuszczać razem z lwami. I nie otwierać drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: simus I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.11, 22:36 Noo jak najbardziej poparł bym ich na takich zasadach jakie podał kolega wyżej, odrzucił bym tylko w regulaminie broń palną, a do okoła klatki na wszelki wypadek służby bezpieczeństwa wyposażone w ostrą amunicję. Jeżeli mamy rozmawiać o tak żałosnych zmianach jakie chce wprowadzić ten neandertalczyk, to może i ja wystartuje z propozycją do sejmu: otwarcia gett właśnie dla tego typu społeczeństwa, które wywodzi się z patologii, durnowatych poglądów i brakiem jakiego kolwiek użycia mózgowia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia I eh głąby IP: *.algo.radman.pl 03.10.11, 22:39 eh debile nic nei wiecie o ustawkach tam są lekarze wybierani z pośród kibiców i żadnej kasy społeczniaki na to nie wywalacie szkoda ze jak zawsze gó... prawda doczepiła sie tylko jednego postulatu z kilku.A są ciekawe.Poza tym lepiej żeby się sami lali w odpowiednim meijscu typu łąka las czy na stadionie?Dobrze facet gada ma głos mojej rodziny z Bydgoszczy.Dodam jeszcze ze w większości ci co uczestnicza w ustawkach to nei są debili półmózgi poprostu człowiek czasem potrzebuje adrenaliny nei to co wy kapcie telewizorek i pensja na czas. Pozdro dla kumatych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gravity Re: I eh głąby IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.11, 00:33 Dobrze mówisz, ale te głąby i tak nic nie zrozumieją. Śmieszne jest to, że laicy, którzy nigdy nie byli na stadionie i nie znają się na temacie, mają najwięcej do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: I eh głąby IP: *.ip.netia.com.pl 04.10.11, 08:42 To tak samo jak wy - najwięcej macie do powiedzenia na temat Wyborczej, chociaż większość z was nie potrafi płynnie czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sea Re: I eh głąby IP: *.toya.net.pl 04.10.11, 10:15 litery jeszcze poskladaja ale gorzej ze zrozumieniem:) Najbardziej lubie tekst pozdro dla kumatych:) na szczescie ja jestem nie kumaty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cheche A poza tym wwzyscy zdrowi? IP: *.acn.waw.pl 04.10.11, 01:10 Tacy lekarze jak staruch czy ten damski bokser z Poznania? Którzy muszą bić się z innymi, bo inaczej wyładują agresję na zawodnikach czy kobietach :/ Niech to tłumoki się wytłuką, oszczędzimy na zasiłkach i kosztach wiezień i aresztów dla nich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o w morde Re: I eh głąby IP: *.c194.msk.pl 04.10.11, 04:32 Gość portalu: Legia napisał(a): Dobrze fa > cet gada ma głos mojej rodziny z Bydgoszczy. rodzina debili? > Dodam jeszcze ze w większości ci co uczestnicza w ustawkach to nei są debili półmózgi > poprostu człowiek czasem potrzebuje adrenaliny... nooo a jak potrzebujesz np. telewizora, to go kradniesz ze sklepu - oczywiscie pomaga ci twoja rodzina ? łoku..., co za patologia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: I eh głąby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 16:42 Racja, walić prymitywów, którzy po pracy zakładają kapcie. Nie ma to jak zdrowy, młody dżentelmen, skaczący z rozpędu kobiecie na plecy. "Elita" tego narodu musi się przecież jakoś rozładować, a nie ma na to lepszego sposobu, jak rozwalić komuś czaszkę, czy zgruchotać kręgosłup. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 22:40 nasrane we łbie mają i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
kibic_rudego szczucia GW i Tuska na młodych ludzi ciąg dalszy 03.10.11, 23:05 tego ciennikarza Borakiewicza z GW powinno się oskarżyć o rasizm i sianie nienawiści pomiędzy Polakami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rycho I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce ust... IP: *.toya.net.pl 03.10.11, 23:19 Bandytom i chuliganom do sejmu wstęp wzbroniony. Odpowiedz Link Zgłoś
amadeusrecords Korwin 03.10.11, 23:28 "Korwin-Mikkego".. Dawno się tak nie ubawiłem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ter Re: Korwin IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.11, 23:55 A co tcię tak rozbawiło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vicek Pierdy i Smrody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 23:36 maja takich przedstawicieli na jakich ich stać, wyciągniętych ze stadionowych śmietników Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oleg Re: I liga. Jest kandydat kiboli na posła. Chce u IP: *.static.ptr.magnet.ie 03.10.11, 23:46 Jedna z pieciu najśmieszniejscyh wiadomosci ostatniego tygodnia! ---------- Wygraj grę F1 2010, wytypuj wynik GP Japonii www.facebook.com/note.php?note_id=247272608651842 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer oj boi sie boi IP: *.icpnet.pl 04.10.11, 00:32 michnikowszczyzna, szczegolne podziekowania dla Pana wierszowki dawno nie widzialem tak durnych tez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cheche Też jestem za legalizację ustawek IP: *.acn.waw.pl 04.10.11, 00:54 Niech to bydło się pozabija, wróci wówczas kultura na stadiony Odpowiedz Link Zgłoś