Dodaj do ulubionych

Dariusz Wołowski: Katastrofa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:17
No szkoda Holendrów, bo oni umieją w piłkę grać, tylko maja złego trenera....
Ale i tak wychodze z założenia, że Holandia wygra z Łotwą, a Czesi w
rezerwowym składzie (bo wątpie w to żeby trener Karel Bruckner nie wystawi
najlepszej jedenastki na ten mecz) wygrają z Niemcami i wtedy z grupy wyjdą
Czesi (najlepsza drużyna tej grupy) i Holandia, mająca potencjał, ale jak
zwykle nieodpowiedniego trenera....
Obserwuj wątek
    • Gość: futrzak Juz czas najwyzszy obalic mit ze holandia ma dobra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:59
      druzyne. holandia ma jedynie glosne nazwiska i nic wiecej. nazwiska kompletnie
      nie stanowiace druzyny. w tym podobna jest do druzyny portugalii albo angli,
      ktora tez nic(poza cwiercfinalem) nie osiagnie
      • Gość: TomeK Re: Juz czas najwyzszy obalic mit ze holandia ma IP: 150.254.109.* 21.06.04, 10:30
        Zgadzam się z futrzakiem.Holandia to zlepek gwiazdek, które za sobą nie przepadają i w ogóle nie tworzą drużyny.Gra ze słabszymi drużynami, kiedy można wszystko załatwić indywidualnymi akcjami jeszcze im wychodzi, ale jak przychodzi do gry z kimś o podobnym potencjale to już porażka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka