Gość: Buli
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.06.04, 18:17
No szkoda Holendrów, bo oni umieją w piłkę grać, tylko maja złego trenera....
Ale i tak wychodze z założenia, że Holandia wygra z Łotwą, a Czesi w
rezerwowym składzie (bo wątpie w to żeby trener Karel Bruckner nie wystawi
najlepszej jedenastki na ten mecz) wygrają z Niemcami i wtedy z grupy wyjdą
Czesi (najlepsza drużyna tej grupy) i Holandia, mająca potencjał, ale jak
zwykle nieodpowiedniego trenera....