Dodaj do ulubionych

Amica Mistrzem Polski

IP: *.acn.pl / 10.128.128.* 30.03.02, 16:42
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek Re: Amica Mistrzem Polski IP: *.miloslaw.sdi.tpnet.pl 30.03.02, 16:52
      niestety. tak dlugo jak jej pilkarze beda zachowywac sie jak biurwy, czyli
      przychodza do roboty, przepekuja godzinki pracy po czym spierdalaja do domku,
      nie czujac zadnej innej wiezi z klubem dla ktorego graja...
      • rabarbarian Re: Amica Mistrzem Polski 02.04.02, 13:43
        Alek - a czym podpierasz to twierdzenie? Meczyla sie z Pogonia i rzutem
        na tasme wturlala jej bramke. Nie wiem czy Mikulski zaspal ale Guma byl
        na spalonym i chyba nawet wowczas Krol - mimo faulu na nim w polu karnym
        - bramki by nie zdobyl.
        Zcalym szacunkiem do prawie dobrze zarzadzanego �tworu� jakim jest amica
        i jej kibicow nie zycze jej zdobycia tytulu mistrza Polski.
        pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka