Gość: Alek IP: *.acn.pl / 10.128.128.* 30.03.02, 16:42 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek Re: Amica Mistrzem Polski IP: *.miloslaw.sdi.tpnet.pl 30.03.02, 16:52 niestety. tak dlugo jak jej pilkarze beda zachowywac sie jak biurwy, czyli przychodza do roboty, przepekuja godzinki pracy po czym spierdalaja do domku, nie czujac zadnej innej wiezi z klubem dla ktorego graja... Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarian Re: Amica Mistrzem Polski 02.04.02, 13:43 Alek - a czym podpierasz to twierdzenie? Meczyla sie z Pogonia i rzutem na tasme wturlala jej bramke. Nie wiem czy Mikulski zaspal ale Guma byl na spalonym i chyba nawet wowczas Krol - mimo faulu na nim w polu karnym - bramki by nie zdobyl. Zcalym szacunkiem do prawie dobrze zarzadzanego �tworu� jakim jest amica i jej kibicow nie zycze jej zdobycia tytulu mistrza Polski. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś