Dodaj do ulubionych

Wisła chce dać milion euro za Pitbulla

IP: *.student.pw.edu.pl / 194.29.137.* 05.01.05, 03:00
lol ale nazwisko!!! a już myślałem że Davidsa chcą ściągnąć :D :D :D
Claudio gratulacje, jak grasz tak jak się zowisz to moze być ciekawie :D
połamane nogi, pogryzieni przeciwnicy etc. :P
Obserwuj wątek
    • Gość: kor Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 05.01.05, 04:05
      skoro ten pitbull jest taki dobry a gremio porto alegre to przeciez firma
      to:1.dlaczego jakis prawdziwy klub go jeszcze nie kupil,2.dlaczego kosztuje
      tylko 1mln(!)
      • Gość: Sztefen Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.um.krakow.pl / *.um.krakow.pl 05.01.05, 07:55
        jego nazwisko może zrobić furore w Polsce...
        Juz widze flagi na stadionie z podobizną pitbulla. Nawet nie trzeba szyć nowych
        bo już takie są...
        • Gość: Ciemna gwiazda Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.client.comcast.net 05.01.05, 08:06
          Ale ten pitbull wyglada jak jamnik!
          W ostatnim sezonie gral w filli Gremio w 3 lidze ,ale do wisly sie nadaje.Wroze
          mu kariere rownie blyskotliwa jak Edno.
          • Gość: elvis Żeby z niego ratlerek nie wyszedł. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:10
            Kupili Brasilię a dostali Mongolię.
            • Gość: TROJAN RACJA IP: *.devs.futuro.pl 05.01.05, 18:58
              Niezły dowcip. Co prawda nigdy jeszcze nauka z pittbulla ratlera nie zrobiła,
              ale może się to uda...polskiej lidze!
      • Gość: WWW.TYP.COB.PL [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 16:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: patton Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 08:12
      a ile dali by za szarika.
      • Gość: Olo buhahhahahaahha :))) IP: *.met.pl 05.01.05, 08:27
        Dobre nazwisko,ciekawe czy też taki dzik jak jego nazwisko:))
    • Gość: Bóbr W wiśle grają kotlety IP: *.devs.futuro.pl 05.01.05, 08:32
      • Gość: Polak A cała Polska szama bobry :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 11:45
    • Gość: hepik Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 08:36
      Żeby tylko nie okazał się ratlerkiem i do tego w papierowym wydaniu GW:))
    • Gość: tch2000 Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: 80.51.237.* 05.01.05, 09:14
      W Brazylii każdy piłkarz sam wymyśla sobie swój pseudonim. Np. PELE, to w
      rzeczywistości Edson Arantes de Nascimento, tak więc "Pitbull" to raczej
      megalomania tego kolesia niż faktyczne nazwisko.
      • glory Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla 05.01.05, 09:22
        Tez dalem sie nabrac z tym Pitbullem. He,he Edgar Davids w Wisle(?).Litosci!!
    • Gość: zyx Terefere....Przecież wisła musi splacić Cupiała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:25
      głupoty piszą
    • Gość: SOS Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:25
      O tak, pies pasuje do psów!
      • Gość: yeti Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:33
        Och, osiołki. Naprawdę nazywa się Claudio Mejolaro.pzdr.
        • szczepan2 Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla 05.01.05, 10:18
          Yeti ma racje, a poziom waszej ignorancji jest równy tekstowi pana
          MiBi. "Pitbullem" - Claudio Mejolaro zainteresowane sa przede wszystkim kluby
          niemieckie. Stuttgart i Borussia D. Jesli Wisla wygralaby rywalizacje finansowa
          z nimi, bylby to prawdziwy cud...nad Wisla. "Pitbull" na chwile obecna jest
          jednym z bardziej rozchwytywanych napastników brazylijskiej ligi.Ponoc
          porównanie go do Teveza (na razie pod względem stylu gry, nie klasy) przez
          Liczkę jest całkiem na miejscu.
          • Gość: yeti Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 11:28
            Rzeczywiście. Brazylijczycy są w cenie. A ten jest młody i perspektywiczny. I
            póki co niedrogi. Nawet jeśli nie strzelałby tyle bramek co Żurawski to i tak
            jego cena wzrośnie. Gdyby udało sie go pozyskac za 1 mln to byłaby rewelacja.
            No ale do tego droga bardzo daleka. pzdr.
    • Gość: Andrzej O kurde, to dopiro byłby HIT ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.05, 09:40
      takiego zawodnika w polskiej lidze w historii nie było. Już na jego samego, aby
      go oglądąc waliłyby tłumy. Kasa szyb ko by się zwróciła. Jeśli cupiał go kupi to
      jego wycofanie z wisły można włożyć między bajki.
    • Gość: baret Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.chello.pl 05.01.05, 10:56
      >Nad rozwiązaniem kontraktu z Wisłą trener Henryk Kasperczak rozmawiał wczoraj
      >z prezesem Januszem Basałajem. Bez efektów.

      To są skutki przewartosciowania osób które tylko wygladają na piłkarzy i
      trenerów.
      Nie wystarczy ubierac sie jak piłkarz, mieć parę zajebistych tatuazy, jezdzic
      wypasioną bryką, być półgłówkiem itepe by byc prawdziwym piłkarzem lub trenerem.
      • Gość: romeo A skad wiselka kase bedzie miala... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.05, 11:54
        Niajpierw niech posplacaja dlugi...
        • Gość: yeti Re: A skad wiselka kase bedzie miala... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 12:04
          He, widzę że w sercach wielu futbolowych fanów po ostatnich wydarzeniach przy
          Reymonta zapłonęła iskierka nadziei że Wisła sie rozsypie. Za bardzo bym na to
          nie liczył. I na miejscu legijnych kibiców za bardzo tez bym tego nie chciał bo
          w takim wypadku razem z Wisłą popłynie przynajmniej połowa ekstraklasy a
          finansowo to i Legii sie dostanie. No i poza tym jaka to przyjemnośc ogrywać
          frajerów???
      • Gość: czerw Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: 81.15.161.* 05.01.05, 13:22
        Pitbull jest wart max 500 tys. Euro, trwa negocjacje miedzy Gremio i
        Stuttgartem, tyle Gremio rzadzi. Warto zwrocic uwage na to, ze Pitbull pomogl
        Gremio wpasc do drugiej ligi.
    • Gość: treneiros brasil Re: Wisła chce dać milion euro za Pitbulla IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 05.01.05, 13:35
      www.gremio.net/site/portal/detalhe_menu.asp?campo=70
    • Gość: p. ZDJĘCIE PITBULLA IP: *.acn.waw.pl 05.01.05, 17:37
      a tak naprawde ten gostek nazywa sie claudio mejolaro, wyglada na to, ze
      pitbull to tylko ksywka.

      Interesowal sie nim juz podobno stuttgart i to calkiem niedawno:

      [url]skysports.planetfootball.com/list.asp?
      hlid=242287&CPID=22&CLID=169&lid=&title=Stuttgart+eye+Gremio+ace&channel=Footbal
      l_Home

      a tutaj jest zdjecie:

      [url]www.sambafoot.com/fr/joueurs/950_Claudio_Pitbull.html

      19 goli w sezonie do tej pory.. nie wierze by wisle udalo sie go sciagnac :/
      • Gość: p. proba poprawki pierwszego linka:) IP: *.acn.waw.pl 05.01.05, 17:39
        [url]skysports.planetfootball.com/list.asp?
        hlid=242287&CPID=22&CLID=169&lid=&title=Stuttgart+eye+Gremio+ace&channel=Footbal
        l_Home
    • Gość: Sedzia pilkarski Niehaj Wisla najpierw zaplaci za Kasperczaka ! IP: *.dip.t-dialin.net 05.01.05, 18:41
      Brak koncepcji rzadzenia klubem!!!
    • Gość: TROJAN BĘDZIE TAK DOBRY JAK JEST AGRESYWNY PIES TEJ RASY IP: *.devs.futuro.pl 05.01.05, 18:55
      Miejmy nadzieję, że będzie on bardzo silnym wsparciem dla Wisły. Co najmniej
      takim, jakim jest wsparciem pies pittbull dla policji, straży granicznej,
      pożarnej i ekip poszukiwawczych.
    • Gość: rm Sprzedam Owczarka Niemieckiego za 300 tys euro IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 05.01.05, 20:35

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka