Gość: Jurek
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
04.06.02, 23:19
Już od dawna czuć było smród jaki się unosił wokół reprezentacji. Chłopcy
myśleli, że po awansie jako pierwsi w Europie nie mają sobie równych. Zaczęli
dyktować warunki Engelowi. Zamiast wziąć się do pracy zaczęli odwiedzać dom BB.
Może tam ich miejsce !
Jak należy podchodzić do piłki pokazał wszystkim Mirek Klose. Brawo Niemcy.
Jesteście moim faworytem. Zadne tam Brazylie, Argentyny czy Francje.