Dodaj do ulubionych

POJECHALI NA WYCIECZKĘ

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.02, 23:19
Już od dawna czuć było smród jaki się unosił wokół reprezentacji. Chłopcy
myśleli, że po awansie jako pierwsi w Europie nie mają sobie równych. Zaczęli
dyktować warunki Engelowi. Zamiast wziąć się do pracy zaczęli odwiedzać dom BB.
Może tam ich miejsce !

Jak należy podchodzić do piłki pokazał wszystkim Mirek Klose. Brawo Niemcy.
Jesteście moim faworytem. Zadne tam Brazylie, Argentyny czy Francje.
Obserwuj wątek
    • Gość: rudy Re: POJECHALI NA WYCIECZKĘ IP: 212.244.27.* 05.06.02, 05:44
      Chyba trochę Cię poniosło z tymi Niemcami:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka