IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.02, 23:19
Hymn Polski jest świętością niejaki Wybicki nie po to się wysilał aby miliony
Polaków słysząc hymn miało łzy w oczach aby jakaś tam "artystka" artystycznie
mogła go przerabiać.sz.p.artystko powinnaś przeprosić choć dla wielu między
innymi i dla mnie jesteś skończona i pamiętaj hymn jest hymnem a nie disco polo.
piszac jeszcze o hymnie ilu z nas ma wpojone to że słucha się go na stojąco i
powinno się zdjąść nakrycie głowy z tego co widziałem w barze gdzie byłem
zmuszony oglądać mecz mało kto.Choć p.prezydent Korei tagze.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka