Gość: ss
IP: *.ds13.agh.edu.pl / 192.168.13.*
05.06.02, 09:22
Wydaje mi sie ze trener Engel sie nie nadaje na trenera reprezentacji - ma
doskonaly warsztat, wspolpracownikow ale niestety nie ma tego czegos co ma np
F.Smuda czy KAsperczak - moze czas to zmienic !!!!
Pozdrawiam