Dodaj do ulubionych

Moja samokrytyka J.Engel

IP: *.punkt.pl 05.06.02, 13:24
Powinno wygladać to tak:
Przepraszam wszystkich kibiców za to że zmarnowałem czas od meczu z norwegią
1 Zagrałem za mało meczy kontrolnych z klasowymi przeciwnikami ( popatrzcie
korea czy usa niemają lepszych piłkarzy a jak grają)
2 Popełniłem karygodne błedy w przygotowaniu ogłaszając ze selekcja jest
zamknienta ale wiąze sie to z tym ze niegralismy sparingów i niemogłem innych
sprowadzić i przeoczyłem fakt że połowa zawodników z eliminacji jest kompletnie
bez formy.
3 Zle zaplanowałem zgrupowanie przez co moi zawodnicy sa za wolni i bez kondycji
4 Zbyt wieżyłem w ludzi na których z lubanskim miałem nadzieje zarobić niezła
kase
5 Dalem d... ze strategią na korea i ich trener mnie strategicznie osmieszył

Przepraszam za moje błedy ale każdy się uczy i ja też. Wiem jak to naprawić i
prosze o następną szanse


Obserwuj wątek
    • Gość: KIBICE Re: Moja samokrytyka J.Engel IP: *.inet.cns.fra.dlh.de 05.06.02, 13:26
      Panu to my juz dziekujemy !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka