Gość: Kado
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
01.04.01, 17:22
Miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w charakterze kibica w meczu o
mistrzostwo 1 ligi Polonia- GKS. Spotkanie to utwierdziło mnie w przekonaniu,
iż kibice Polonii nie mają pojęcią o dopingu( ciekawe jak 70 kibicom GKS
udawało się przekrzyczeć markotnych polonistów). 10 minut przed końcem
większość kibiców już wychodziła i zamiast dopingować swoją drużynę, gwizdali i
złośliwie komentowali jej poczynania. Nic dziwnego, iż Polonia tego meczu nie
wygrała. Kibicom Polonii proponuję wycieczkę na stadion Legii gdzie Kibice
dopingują a nie asystują piłkarzom.
Gratulacje dla GKSu który oddał jeden celny strzał i zdobył gola.