Dodaj do ulubionych

Kibice Polonii

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.01, 17:22
Miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć w charakterze kibica w meczu o
mistrzostwo 1 ligi Polonia- GKS. Spotkanie to utwierdziło mnie w przekonaniu,
iż kibice Polonii nie mają pojęcią o dopingu( ciekawe jak 70 kibicom GKS
udawało się przekrzyczeć markotnych polonistów). 10 minut przed końcem
większość kibiców już wychodziła i zamiast dopingować swoją drużynę, gwizdali i
złośliwie komentowali jej poczynania. Nic dziwnego, iż Polonia tego meczu nie
wygrała. Kibicom Polonii proponuję wycieczkę na stadion Legii gdzie Kibice
dopingują a nie asystują piłkarzom.
Gratulacje dla GKSu który oddał jeden celny strzał i zdobył gola.
Obserwuj wątek
    • Gość: stolat Re: Kibice Polonii IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 02.04.01, 13:19
      Zgadzam się w 100%!!! Ciekaw jestem ilu byłoby kibiców na Konwiktorskiej, gdyby
      nie spęd dzieciaków w wieku przedszkolnym. Zabawne były te cienkie głosiki,
      skandujące Polonia,Polonia!...:)Te bachory poszłyby nawet na mecz księży z
      policjantami, gdyby im obiecano jakieś gówniane gadżety. Nie chwalcie się
      poloniści tym narybkiem, bo tylko na śmiech się narażacie. I przestancie już
      narzekać na swoją martyrologię historyczną, bo to już dawno i nieprawda.
      • Gość: L'V Re: Kibice Polonii IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.01, 19:27
        Wasze kompleksy sa zenujace. Dzieicakow bylo moze 400 i prawde mowiac zaluje ze tak malo - w co
        drugim kraju zachodnim jest specjalny sektor dla szkol. Co do wychodzenia... to ze pare minut przed
        kocem ludzie zeszli w strone barierek nie jest rownowazne z wychodzeniem z trybun - wystarczy znac
        stadion Polonii i wiedziec ze z siedzacej sa tylko dwa waskie wyjscia. Natomiast cala kamienna
        dopingowala do konca a potem dziekowala pilkarzom i nie pierd... ze na Legii jest to norma, bo akurat
        jestescie wysmiewani w calym kraju za wasze akcje z cyklu "Legia to tylko my, pilkarze i dzialacze to
        paroby" - znani z wysmiewania wlasnych graczy.
        No i przypominam jak na mistrzowskich dla nas derby lewa strona krytej wychodzila z meczu na 20
        minut przed koncem, NIGDY czegos takiego nie widzialem na innym stadionie.

        • Gość: stolat Re: Kibice Polonii IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 02.04.01, 21:37
          To widocznie na niewielu stadionach byłeś, skoro nie masz kompleksów, chodząc
          na Polonię...Kibice Legii rzeczywiście często psioczą na swoich pupili i stąd
          pewnie nie jesteśmy mistrzem co rok.
        • zbyszko wysmiewanie? 03.04.01, 03:39
          legijni kibice są znani z poczucia humoru oraz dystansu do siebie, tych cech
          jak wiadomo brakuje polonistom biorącym wszystko na poważnie no i w oczach
          kogoś takiego co mu czarna koszula zaciemnia umysł - może to wygladać jak
          "wyśmiewanie". Gdy polonia przegrywa mecze - jej obrażeni kibice redukują swoją
          liczbę(zamiast 2,5 tys - 0,5 tys), gdy przegrywa legia - kibice nie uciekają,
          ale nie pozostają bezczynni, więc spiewają "małysz na boisko" czy coś w tym
          stylu
          • Gość: Kosa Re: wysmiewanie? IP: 157.25.88.* 07.04.01, 17:44
            Co za brednie? Kibice gieksy prawie przez cały mecz siedzieli cicho, a teraz
            czytam , że przekrzyczeli cały stadion. Ale historia!
            Pozdrowienia dla zawsze sprzedajnych Dziurowiczów.
            • Gość: tomil Re: wysmiewanie? IP: 195.94.197.* 07.04.01, 17:55
              bravo Kosa i tak jesteśmy najlepsi !!! POLONIA FOREVER!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka