Gość: gość IP: *.chemar.com.pl 31.08.05, 14:00 I bardzo dobrze może wisła zacznie sprowadzać i stawiać na bardziej odpowiedzialnych zawodnikach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ideowiec2 Re: Tylko Jagiellonia IP: 213.17.228.* 31.08.05, 14:34 człowieku, weź się ogarnij! gdzie nie zaglądam to wszędzie widzę twoje wiejskie info... w której wy gracie lidze???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SCYZOR KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:36 FANATYCY ZNAD SILNICY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:37 uciekajcie szczury z tonacego okretu!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: He Hu ha Re: i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: *.chello.pl 31.08.05, 14:42 Bardzo bys chciał chłopcze, ale mylisz się i to głęboko. I tak mistrz będzie z palcem w tyłku bo reszta polskich klubów nawet tej osłabionej i rozszarpywanej przez menadzerów Wisle do piet nie dorasta. Szczegolnie wobec kompromitacji jakie wyprawia Legia oraz słabosci Groclinu, Wisła nie ma ZADNEJ realnej konkurencji. Zreszta co widac po zakupie Kryszałowicza, Wisła potrzebowała parę godzin by zawodnik przyleciał jak na skrzydłach, a Amica potulnie go sprzedała... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzadki Re: i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: 62.29.248.* 31.08.05, 14:49 osłabionej i rozszarpywanej przez menadzerów Wisle do piet nie dorasta. o jakich menadzerach mowisz? to pilkarze zwiewaja gdzie pieprz rosnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKmen Re: KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:46 forever!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minikli Re: KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:47 tak wlasnie jest! ?TYLKO KORONA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: player Radomiak Ponad Wami Dziady... IP: *.ghnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 21:01 ...z kielec.nie popisuj sie ze ci caps lock działa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielecmen radomiak to pały!!! nic dodac nic ujac!!!... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 23:10 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vidouq Re: Tylko Jagiellonia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 17:33 Jak sie czepiasz kolego to czepiaj sie autora a nie Klubu któremu kibicuje... tak apropos to juz za rok EKSTRAKLASA :)a wtedy poznasz siłe podlaskiego futbolu !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobe Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neologic.pl 31.08.05, 14:11 nareszcie... niech go nie widze i o nim nie slysze - dobrze ze sie go pozbyli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasy Brawo Uche!!!nie ma co sie meczyc ze skislakami IP: *.aster.pl 31.08.05, 14:12 policjantami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: He Hu ha Re: Brawo Uche!!!nie ma co sie meczyc ze skislaka IP: *.chello.pl 31.08.05, 14:43 za to z komuchami od kradziezy terenów Norbertanek, hali Sokoła, aparatczyka profesora i honorowego prezesa Cyrankiewicza wszyscy chą sie meczyc. Nawet takie gwiazdy jak Baran, Bania i Bojarski ROTFL... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: root Nareszcie pozbyli się sk....syna. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lozan dla root-a IP: *.adslplus.ch 31.08.05, 19:11 Z Ciebie jest wielki sk...syn. Szkoda tego pilkarza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca Re: Kalu Przyjdz do nas KORONA KIELCE IP: *.muab.chcg.cgcil01r18.dsl.att.net 31.08.05, 20:52 mysle ze Kalu u nas zrobi kariere. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary qfwfq Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: 5.5R* / 193.194.132.* 31.08.05, 14:20 No i mamy rownanie wisly w dól do średniej ligowej. przynajmniej liga bedzie ciekawsza, a jak jeszcze wyslą do 2-3 lig na zachodzie 1-2 zawodnikow to lige wygra Groclin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: libero Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:31 szkoda mi tej Almerii.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fpv Ale frajerzy :D kupili Uche hihihihihihi IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 31.08.05, 14:32 ciekawe kiedy zaczną żałować :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spadaj Uche .W rewanżu z Panatą spacerował jak królewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:41 Niech spada i nie wraca już do polski ten burak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarecki Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:42 I to już koniec , ja już nie mogę występowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CHRIS Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: 81.255.48.* 31.08.05, 14:49 NARESZCIE-GDYBY UCHE NIE GRAL PRZECIW GREKOM W DRUGIM MECZU TO BYC MOZE WISELKA BYLABY W LIDZE MISTRZOW.NIECH ENGEL DA SZANSE MLODYM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PA PA WISŁA To już jest koniec IP: *.echostar.pl 31.08.05, 14:50 To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteście wolni możecie iść. To już jest koniec, wisełki niet. Prze cały sezon rozbrzmiewać będzie śmiech. A kibice Wisły mogą zacząć śpiwać: Nawet w drugiej lidze Wisły się nie wstydzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as w koncu go sprzedali, mam nadzieje ze drogo, )) IP: *.aster.pl 31.08.05, 14:52 niech spadna teraz do trzeciel ligi, kalu powodzenia w meczach o stawke!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: w koncu go sprzedali, mam nadzieje ze drogo, IP: *.bphpbk.pl 31.08.05, 15:01 o jaką stawkę, chyba o mistrzostwo barów mlecznych południowej Hiszpani :))) widocznie lubi słońce i nad Wisłą było mu za zimno:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaazam Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.devs.futuro.pl 31.08.05, 15:10 i bardzo dobrze, niech spie..!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:22 Czy jest tam jeszcze ktoś do sprzedania? Może by tak hurtem sprzedać resztę Wisły, pomieszczenia klubowe wynająć na magazyn albo burdel, a stadion przekształcić na jescze jeden bazar? Brawo prezesi Wisły! Jesteście super! Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibo Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.man.polbox.pl 31.08.05, 15:28 No to jak zwykle... wzmacniamy się wyprzedając do byle gownianych klubów... Już pod koniec września nie będziemy mieli nikogo w pucharach... Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
ferris.b Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii 31.08.05, 17:33 Prosze cie, po co komu taki Uche? Widziales jak on gra ostatnio? Gdyby to byl Uche z meczow z Lazio - wtedy by go nie oddali. Ale Engel, choc moze niezbyt rozgarniety jest, to jednak widzi ze Kalu op... sie jak malo kto, zachowania ma godne Nicolasa Anelki ale niestety umiejetnosci nie te... Wiec wydaje mi sie ze lepiej spuscic takiego obiboka i na to miejsce posadzic jakiegos ambitnego zawodnika. Cos sie znajdzie. W koncu Wisla zasysa rowno ze wszystkich polskich klubow. Kupia sobie kogos za moment na miejsce tego pier... Uche Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazda jazda jazda ROZPOCZYNA SIE NOWA ERA WISLY!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 15:28 ...Mlodzi glodni sukcesow bracia Brozek, Blaszczykowski, Paulista...etc podciagna sie troche i zapisza nowa piekna karte. Juz tej jesieni!!! Trzeba kupic paru utalentowanych i mlodych (szkoda tego Jukki Sauso). Szkoda tylko Zurawia... ale on juz naprawde w Polsce sie marnowal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Czy ktoś ma info co z Kosowskim? IP: *.inetia.pl 31.08.05, 15:29 Czy Gianni pokazał mu już gdzie Święci raczą się browarem po wygranych? :) Wiadomo w końcu na 100% co to za klub go zechciał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven najezdzajacy na prezesow wisly to debile IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.08.05, 15:30 co jest prezes winny, ze co pol roku/rok z druzyny ktos chce odejsc, zeby wrecz nie powiedziec spie..lic w tempie ekspresowym i bez ogladania sie dokad, byle szybciej, byle dalej. ucze odchodzi po raz trzeci i na szczescie ostatni, chociaz chcialbym, zeby kiedys jeszcze wrocil na kolanach i blagal o powrot, kiedy wisla bedzie grala w lidze mistrzow. Odpowiedz Link Zgłoś
aavanen Stadion Almerii 31.08.05, 15:36 www.udalmeriasad.com/Descargas/Images/fotos/grandes/foto3.jpg Kiedy tak będzie w Polsce? Co tu się dziwić że wyjeżdżają z naszego kraju skoro nawet w europejskich drugich ligach są lepsze warunki do dalszego rozwoju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 15:58 ...cierpimy na brak kapitalu a i tak dajemy sie robic w konia!!! Przyklady?? France Telecom do ktorego nalezy TPSA i IDEA za zmiane nazwy Idea na Orange (tzw. rebranding) pobiera 1.6% rocznych przychow Idei przez 10lat tzn. okolo 1.1MILIARDA ZL !!!! ...a takich przykladow jest dziesiatki!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jpo Re: BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.aster.pl 31.08.05, 16:31 Ale jacy "MY"? TPSA nie należy do Polski, a tym bardziej do Ciebie koleżko - koniec podobnie bzdurnych wypowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:50 ...bzure to ty masz w glowie.Gdzie ja napisalem ze TPSA nalezy do Polski? Wlasnie napisalem ze nalezy do najbardziej zadluzonej firmy swiata: France Telecom. Podam kolejny przyklad: STOEN czyli Stoleczny Zaklad Energetyczny zostal sprzedany Niemcom grupa RWE- ktora sponsoruje Bayer Leverkusen. Czyli Warszawiacy placac za prad sponsoruja ...Bayer Leverkusen. Na otarcie lez Bayer przyjechal ostani od Warszawy i zagral z Legia... ...ale ty tego i tak nie pojmiesz. Rusz glowka i obserwuj swiat moze zmadrzejesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stilon Re:Frankowski ty durniu!!!Uche ty kretynie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:41 Andrzej Lepper lepiej potrafi pokierować swoją karierą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PITO Wisełka popłynie IP: 195.20.110.* 31.08.05, 15:47 teraz tylko patrzeć jak wisełka powieli schemat wielkiej legii, a franek skończy jak mięciel - gdzie on k... gra ??? beznadzieja dobrze że kalu nie zagrał dla reprezentacji ufffff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o PAULISTA BEDZIE LEPSZY NIZ UCHE!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:08 ...jest bardziej wszechstronny niz Kalu i ma byc moze troche lepiej pod sufitem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x PODOBNO FRANEK DOSTAL STRZALA W SZATNI IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:15 ...podobno po meczu w Atenech Franek dostal w szatni strzala za postawe. Stad jego decyzje... Cos w tym jest bo ma niezla sliwe pod okiem, a to chyba nie z meczu: miasta.gazeta.pl/krakow/1786092,35815,2882739.html?x=3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kyiu to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:44 ciekawe??? jak obstawiacie?? miasta.gazeta.pl/krakow/1786092,35815,2882739.html?x=3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:51 hymmm... Stolar, Mauro moze Radek albo Klos.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.08.05, 18:10 jesli to prawda to przestaje sie dziwic jego decyzji, a tego kto to zrobil uwazam za zlamanego ch..ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.crowley.pl 31.08.05, 18:25 ...a skad wiesz jak tam bylo. Moze to Franek okazal sie tym zlamanym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keniu wychlastali go?? :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 19:36 hehehe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bennie Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:25 koniec wielkiej wisły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bud nic sie nie zmieni, polska lige wisla i tak wygra IP: *.com.pl 31.08.05, 16:33 Wisla robi optymalne rozwiazanie: sprzedaje tych ktorzy chcą odejsc a na ich miejsce moze wprowadzac malolatow. Na polska lige to i tak spokojnie wystarczy. a puchary... brak sukcesu nawet gdy wisla byla duzo mocniejsza niz teraz. Zamiast sie napinac na cos co sie nie udawalo od lat, prezesi moga sobie odpuscic. Paradoksalnie moze wlasnie teraz wyjdzie przy odswiezonym skladzie teoretycznie slabszym. Ciekawe jak zachowa sie Engel, czy zaakceptuje sytuacje w ktorej na pierwszy rzut oka oslabia sie druzyne. Jesli pogodzi sie z tym, moze z nowych pilkarzy stworzy niezla druzyne. Polska liga jest tak slaba ze dla dobrych ambitnych pilkarzy przebywanie tutaj byloby szkodliwe - brak wyzwan, brak perspektyw, brak rozwoju. Dobry pilkarz z takim poczuciem niewiele wnosi do druzyny. Dlatego bardzo dobrze dla wisly ze pozwala zrezygnowanym zawodnikom odejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PITO PO CO W WIŚLE KUŹBA??? IP: 195.20.110.* 31.08.05, 17:44 ma niezły kontrakt z tego co wiem, a nadal będzie trzeci... Odpowiedz Link Zgłoś