Dodaj do ulubionych

Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii

IP: *.chemar.com.pl 31.08.05, 14:00
I bardzo dobrze może wisła zacznie sprowadzać i stawiać na bardziej
odpowiedzialnych zawodnikach
Obserwuj wątek
    • Gość: janusz Tylko Jagiellonia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:02
      o
      • Gość: ideowiec2 Re: Tylko Jagiellonia IP: 213.17.228.* 31.08.05, 14:34
        człowieku, weź się ogarnij! gdzie nie zaglądam to wszędzie widzę twoje wiejskie
        info... w której wy gracie lidze????
        • Gość: SCYZOR KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:36
          FANATYCY ZNAD SILNICY!!!
          • Gość: hehe i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:37
            uciekajcie szczury z tonacego okretu!!
            • Gość: He Hu ha Re: i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: *.chello.pl 31.08.05, 14:42
              Bardzo bys chciał chłopcze, ale mylisz się i to głęboko.
              I tak mistrz będzie z palcem w tyłku bo reszta polskich klubów nawet tej
              osłabionej i rozszarpywanej przez menadzerów Wisle do piet nie dorasta.
              Szczegolnie wobec kompromitacji jakie wyprawia Legia oraz słabosci Groclinu,
              Wisła nie ma ZADNEJ realnej konkurencji.

              Zreszta co widac po zakupie Kryszałowicza, Wisła potrzebowała parę godzin by
              zawodnik przyleciał jak na skrzydłach, a Amica potulnie go sprzedała...
              • Gość: Rzadki Re: i po wiśle...koniec! to juz jest koniec!!! IP: 62.29.248.* 31.08.05, 14:49
                osłabionej i rozszarpywanej przez menadzerów Wisle do piet nie dorasta.

                o jakich menadzerach mowisz? to pilkarze zwiewaja gdzie pieprz rosnie.
          • Gość: CKmen Re: KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:46
            forever!!!!!!!!
          • Gość: minikli Re: KORONA KIELCE!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:47
            tak wlasnie jest! ?TYLKO KORONA!!!
          • Gość: player Radomiak Ponad Wami Dziady... IP: *.ghnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 21:01
            ...z kielec.nie popisuj sie ze ci caps lock działa :)
            • Gość: kielecmen radomiak to pały!!! nic dodac nic ujac!!!... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 23:10
              j.w.
        • Gość: vidouq Re: Tylko Jagiellonia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 17:33
          Jak sie czepiasz kolego to czepiaj sie autora a nie Klubu któremu kibicuje...
          tak apropos to juz za rok EKSTRAKLASA :)a wtedy poznasz siłe podlaskiego
          futbolu !!!!
    • Gość: kobe Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neologic.pl 31.08.05, 14:11
      nareszcie... niech go nie widze i o nim nie slysze - dobrze ze sie go pozbyli
    • Gość: pasy Brawo Uche!!!nie ma co sie meczyc ze skislakami IP: *.aster.pl 31.08.05, 14:12
      policjantami
      • Gość: He Hu ha Re: Brawo Uche!!!nie ma co sie meczyc ze skislaka IP: *.chello.pl 31.08.05, 14:43
        za to z komuchami od kradziezy terenów Norbertanek, hali Sokoła, aparatczyka
        profesora i honorowego prezesa Cyrankiewicza wszyscy chą sie meczyc.
        Nawet takie gwiazdy jak Baran, Bania i Bojarski
        ROTFL...
    • Gość: root Nareszcie pozbyli się sk....syna. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:14
      • Gość: lozan dla root-a IP: *.adslplus.ch 31.08.05, 19:11
        Z Ciebie jest wielki sk...syn. Szkoda tego pilkarza
      • Gość: znawca Re: Kalu Przyjdz do nas KORONA KIELCE IP: *.muab.chcg.cgcil01r18.dsl.att.net 31.08.05, 20:52
        mysle ze Kalu u nas zrobi kariere.
    • Gość: stary qfwfq Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: 5.5R* / 193.194.132.* 31.08.05, 14:20
      No i mamy rownanie wisly w dól do średniej ligowej. przynajmniej liga bedzie
      ciekawsza, a jak jeszcze wyslą do 2-3 lig na zachodzie 1-2 zawodnikow to lige
      wygra Groclin.
    • jdk I to sie nazywa wzmacnianie druzyny?? 31.08.05, 14:23

    • Gość: libero Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:31
      szkoda mi tej Almerii....
    • Gość: fpv Ale frajerzy :D kupili Uche hihihihihihi IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 31.08.05, 14:32
      ciekawe kiedy zaczną żałować :)
    • Gość: spadaj Uche .W rewanżu z Panatą spacerował jak królewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:41
      Niech spada i nie wraca już do polski ten burak
    • Gość: jarecki Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 14:42
      I to już koniec , ja już nie mogę występowac
    • Gość: CHRIS Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: 81.255.48.* 31.08.05, 14:49
      NARESZCIE-GDYBY UCHE NIE GRAL PRZECIW GREKOM W DRUGIM MECZU TO BYC MOZE WISELKA
      BYLABY W LIDZE MISTRZOW.NIECH ENGEL DA SZANSE MLODYM
    • Gość: PA PA WISŁA To już jest koniec IP: *.echostar.pl 31.08.05, 14:50
      To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteście wolni możecie iść. To już jest
      koniec, wisełki niet. Prze cały sezon rozbrzmiewać będzie śmiech.

      A kibice Wisły mogą zacząć śpiwać: Nawet w drugiej lidze Wisły się nie wstydzę.
    • Gość: as w koncu go sprzedali, mam nadzieje ze drogo, )) IP: *.aster.pl 31.08.05, 14:52
      niech spadna teraz do trzeciel ligi, kalu powodzenia w meczach o stawke!!!
      • Gość: gość Re: w koncu go sprzedali, mam nadzieje ze drogo, IP: *.bphpbk.pl 31.08.05, 15:01
        o jaką stawkę, chyba o mistrzostwo barów mlecznych południowej Hiszpani :)))
        widocznie lubi słońce i nad Wisłą było mu za zimno:))
    • Gość: Kaazam Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.devs.futuro.pl 31.08.05, 15:10
      i bardzo dobrze, niech spie..!!!
      • Gość: maz Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:22
        Czy jest tam jeszcze ktoś do sprzedania? Może by tak hurtem sprzedać resztę
        Wisły, pomieszczenia klubowe wynająć na magazyn albo burdel, a stadion
        przekształcić na jescze jeden bazar?
        Brawo prezesi Wisły! Jesteście super! Tak trzymać!
    • Gość: bibo Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.man.polbox.pl 31.08.05, 15:28
      No to jak zwykle... wzmacniamy się wyprzedając do byle gownianych klubów...
      Już pod koniec września nie będziemy mieli nikogo w pucharach...
      Brawo.
      • ferris.b Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii 31.08.05, 17:33
        Prosze cie, po co komu taki Uche? Widziales jak on gra ostatnio? Gdyby to byl Uche z meczow z Lazio -
        wtedy by go nie oddali. Ale Engel, choc moze niezbyt rozgarniety jest, to jednak widzi ze Kalu op... sie
        jak malo kto, zachowania ma godne Nicolasa Anelki ale niestety umiejetnosci nie te... Wiec wydaje mi
        sie ze lepiej spuscic takiego obiboka i na to miejsce posadzic jakiegos ambitnego zawodnika. Cos sie
        znajdzie. W koncu Wisla zasysa rowno ze wszystkich polskich klubow. Kupia sobie kogos za moment na
        miejsce tego pier... Uche
    • Gość: jazda jazda jazda ROZPOCZYNA SIE NOWA ERA WISLY!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 15:28
      ...Mlodzi glodni sukcesow bracia Brozek, Blaszczykowski, Paulista...etc
      podciagna sie troche i zapisza nowa piekna karte. Juz tej jesieni!!!
      Trzeba kupic paru utalentowanych i mlodych (szkoda tego Jukki Sauso).

      Szkoda tylko Zurawia... ale on juz naprawde w Polsce sie marnowal!!!
    • Gość: marcy Czy ktoś ma info co z Kosowskim? IP: *.inetia.pl 31.08.05, 15:29
      Czy Gianni pokazał mu już gdzie Święci raczą się browarem po wygranych? :)

      Wiadomo w końcu na 100% co to za klub go zechciał?

    • Gość: seven najezdzajacy na prezesow wisly to debile IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.08.05, 15:30
      co jest prezes winny, ze co pol roku/rok z druzyny ktos chce odejsc, zeby wrecz nie powiedziec
      spie..lic w tempie ekspresowym i bez ogladania sie dokad, byle szybciej, byle dalej. ucze
      odchodzi po raz trzeci i na szczescie ostatni, chociaz chcialbym, zeby kiedys jeszcze wrocil na
      kolanach i blagal o powrot, kiedy wisla bedzie grala w lidze mistrzow.
      • aavanen Stadion Almerii 31.08.05, 15:36
        www.udalmeriasad.com/Descargas/Images/fotos/grandes/foto3.jpg Kiedy tak
        będzie w Polsce? Co tu się dziwić że wyjeżdżają z naszego kraju skoro nawet w
        europejskich drugich ligach są lepsze warunki do dalszego rozwoju
        • Gość: xxx BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 15:58
          ...cierpimy na brak kapitalu a i tak dajemy sie robic w konia!!!
          Przyklady??
          France Telecom do ktorego nalezy TPSA i IDEA za zmiane nazwy Idea na Orange
          (tzw. rebranding) pobiera 1.6% rocznych przychow Idei przez 10lat tzn. okolo
          1.1MILIARDA ZL !!!!

          ...a takich przykladow jest dziesiatki!!!!!
          • Gość: Jpo Re: BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.aster.pl 31.08.05, 16:31
            Ale jacy "MY"? TPSA nie należy do Polski, a tym bardziej do Ciebie koleżko -
            koniec podobnie bzdurnych wypowiedzi
            • Gość: x Re: BO DAJEMY SIE ROBIC W KONIA!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:50
              ...bzure to ty masz w glowie.Gdzie ja napisalem ze TPSA nalezy do Polski?
              Wlasnie napisalem ze nalezy do najbardziej zadluzonej firmy swiata: France
              Telecom.

              Podam kolejny przyklad:
              STOEN czyli Stoleczny Zaklad Energetyczny zostal sprzedany Niemcom grupa RWE-
              ktora sponsoruje Bayer Leverkusen. Czyli Warszawiacy placac za prad sponsoruja
              ...Bayer Leverkusen. Na otarcie lez Bayer przyjechal ostani od Warszawy i
              zagral z Legia...
              ...ale ty tego i tak nie pojmiesz.
              Rusz glowka i obserwuj swiat moze zmadrzejesz!
    • Gość: Stilon Re:Frankowski ty durniu!!!Uche ty kretynie!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:41
      Andrzej Lepper lepiej potrafi pokierować swoją karierą
    • Gość: PITO Wisełka popłynie IP: 195.20.110.* 31.08.05, 15:47
      teraz tylko patrzeć jak wisełka powieli schemat wielkiej legii,
      a franek skończy jak mięciel - gdzie on k... gra ???
      beznadzieja
      dobrze że kalu nie zagrał dla reprezentacji
      ufffff
    • Gość: o PAULISTA BEDZIE LEPSZY NIZ UCHE!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:08
      ...jest bardziej wszechstronny niz Kalu i ma byc moze troche lepiej pod sufitem
    • Gość: x PODOBNO FRANEK DOSTAL STRZALA W SZATNI IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:15
      ...podobno po meczu w Atenech Franek dostal w szatni strzala za postawe.
      Stad jego decyzje...
      Cos w tym jest bo ma niezla sliwe pod okiem, a to chyba nie z meczu:
      miasta.gazeta.pl/krakow/1786092,35815,2882739.html?x=3
      • Gość: kyiu to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:44
        ciekawe??? jak obstawiacie??

        miasta.gazeta.pl/krakow/1786092,35815,2882739.html?x=3
        • Gość: x Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:51
          hymmm...
          Stolar, Mauro moze Radek albo Klos..
          • Gość: seven Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 31.08.05, 18:10
            jesli to prawda to przestaje sie dziwic jego decyzji, a tego kto to zrobil uwazam za zlamanego
            ch..ja
            • Gość: x Re: to by sie zgadzalo tylko od kogo??? IP: *.crowley.pl 31.08.05, 18:25
              ...a skad wiesz jak tam bylo.
              Moze to Franek okazal sie tym zlamanym...
              • Gość: keniu wychlastali go?? :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 19:36
                hehehe?
    • Gość: bennie Re: Kalu Uche w hiszpańskiej Almerii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:25
      koniec wielkiej wisły...
      • Gość: x Glupis!!!! IP: *.crowley.pl 31.08.05, 16:25
    • Gość: bud nic sie nie zmieni, polska lige wisla i tak wygra IP: *.com.pl 31.08.05, 16:33
      Wisla robi optymalne rozwiazanie:

      sprzedaje tych ktorzy chcą odejsc a na ich miejsce moze wprowadzac malolatow. Na
      polska lige to i tak spokojnie wystarczy.

      a puchary... brak sukcesu nawet gdy wisla byla duzo mocniejsza niz teraz.
      Zamiast sie napinac na cos co sie nie udawalo od lat, prezesi moga sobie
      odpuscic. Paradoksalnie moze wlasnie teraz wyjdzie przy odswiezonym skladzie
      teoretycznie slabszym.

      Ciekawe jak zachowa sie Engel, czy zaakceptuje sytuacje w ktorej na pierwszy
      rzut oka oslabia sie druzyne. Jesli pogodzi sie z tym, moze z nowych pilkarzy
      stworzy niezla druzyne.

      Polska liga jest tak slaba ze dla dobrych ambitnych pilkarzy przebywanie tutaj
      byloby szkodliwe - brak wyzwan, brak perspektyw, brak rozwoju. Dobry pilkarz z
      takim poczuciem niewiele wnosi do druzyny. Dlatego bardzo dobrze dla wisly ze
      pozwala zrezygnowanym zawodnikom odejsc.
      • Gość: PITO PO CO W WIŚLE KUŹBA??? IP: 195.20.110.* 31.08.05, 17:44
        ma niezły kontrakt z tego co wiem, a nadal będzie trzeci...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka