Gość: kibic IP: *.net.autocom.pl 10.09.05, 00:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ernest BRAVO RASIAK !!! IP: *.plusgsm.pl 10.09.05, 00:13 szacunek za ambicje - inni z katarów i innych egzotyk powinni brac przyklad....kadra nie opwinna sie otierac dla pilkarzy bez ambicji a takich jest chyba wiekszosc ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Stec na urlop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:17 Eee... Stec na urlop. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mave he, he... wreszcie cos smiesznego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:30 wreszcie cos smiesznego na tym smetnym portalu sportowym! czy pan Stec konkuruje z panem Wolowskim o to, kto napisze zabawniejszy artykul o Rasiaku? pan Wolowski pisal, ze Rasialdo jest nacechowane pozytywnie, a pan Stec taki dowcip wymyslil. sam nie wiem kto lepszy! ha, ha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede Rasiakomania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:46 Niedługo w salonach fryzjerskich najmodniejszą fryzurą będzie "drewniany gaj" al'a Grzegorz Rasiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPEC Re: he, he... wreszcie cos smiesznego! IP: *.adsl.highway.telekom.at 09.10.05, 03:29 Ten spec od pilki noznej moze ma jakies procenty z kontraktu Rasiaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rororo Przeczytwałem tytuł i wiedziałem że to Stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:43 napisał ten artykuł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fpv Panowie... spokojnie... IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 10.09.05, 09:20 Jest weekend i jak napisał jeden z internautów chłopaki z gazeta.pl też chcą się napić!!! Choć po lekturze tego artykułu nie wiem, czy w grę nie wchodzą jakieś twardsze rzeczy... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vel Steck do raju... IP: *.echostar.pl 10.09.05, 15:24 ...byle out z tego portalu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antystec! precz ze stecem! IP: *.cablevision.net.mx 10.09.05, 21:48 precz ze stecem! precz z wolowskim! niech sie spuszczaja na temat wynikow czwartej ligi w jakims dodatku lokalnym do "gazety krosno" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktor alban Stec do Faktu, toż to pacan jeden! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.10.05, 23:01 Dla steca transfer drewna ważniejszy od awansu do finałów, ha, ha! Krokodil dandee! Człowiek z buszu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.kolornet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:18 Czy ten artykul to jakis zart???? Ja Rasiakowi gratuluje transferu do Tottenhamu i zycze mu jak najlepiej ale bez przesady!! Albo redaktor Stec jest jego olbrzymim fanem albo ma problemy z obiektywna ocena sytuacji... Co do mysli zawartej w dwoch ostatnich linijkach artykulu to nie odniose sie do niej bo zwyczajnie: BRAK MI SLOW!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzes999 Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:20 To prawda Steca trzeba wyslac na urlop. Kazdy TRZEZWO myslacy czlowiek zrozumie ze to jakies glupoty, tak samo jak artykuł o Lozano, chyba pisał to na tej samej działce czegos tam... Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great Bilety na mecz Polska-Anglia bez wycieczki 10.09.05, 15:27 Kilkadziesiąt tysięcy Polaków chce kupić bilety na mecz z Anglią w Manchesterze, który może zdecydować o awansie naszej reprezentacji na piłkarski mundial. PZPN twierdzi jednak, że biletów już nie ma, i odsyła kibiców do biur podróży. A tam wycieczka na mecz kosztuje od 1,1 tys. do 2,6 tys. zł - Skandal za skandalem! Ile można?! - wściekają się kibice na forach internetowych. - Miałem jechać z kumplami, ale nici z wyjazdu. Takie to już jest traktowanie polskiego kibica. Konia z rzędem temu, kto wiedział, że 1 sierpnia na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej ukazała się informacja, że zamówienia na bilety trzeba składać do 5 sierpnia. Nie było żadnej reklamy, PZPN nie podał tej wiadomości w mediach. - Zgłosiło się do nas wówczas 731 nabywców indywidualnych. Prawie każdy kupił maksymalną dopuszczalną liczbę biletów, czyli cztery - mówi "Gazecie" Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny PZPN. 4 razy 731 to 2924. Angielska federacja piłkarska ma obowiązek przekazać Polakom 6484 bilety. Co więc stało się z resztą? Blisko 500 wejściówek PZPN musi dać zgodnie z umowami swoim sponsorom. Ile dostaną piłkarscy działacze "z terenu", Kręcina nie chce powiedzieć. Ponad 20 tys. zamówień na bilety przysłały biura podróży. Ile i komu sprzedał PZPN? - Nie potrafię powiedzieć, nie mam dokładnych danych - mówi sekretarz generalny. Udało nam się ustalić, że na najwięcej - po ok. 500 biletów - mogą liczyć firmy... byłych sędziów pierwszoligowych - biuro Sindbad Ryszarda Wójcika i Albatros Zbigniewa Ziobera oraz współpracująca z PZPN Olympic Travel. Co decydowało o wyborze tych biur? - Profesjonalizm - mówi Kręcina. - Każde biuro, które kupuje od nas wejściówki, podpisuje umowę, na mocy której bierze na siebie odpowiedzialność finansową w razie kar nałożonych na PZPN przez FIFA za nieodpowiednie zachowanie kibiców. Szef firmy Sindbad Ryszard Wójcik: - Złożyliśmy w PZPN zamówienie wraz z imienną listą kibiców. Oczywiście jakieś biura mogą narzekać, że przyznano im tylko 50 biletów, ale pretensje mogą mieć wyłącznie do siebie. Nie bez znaczenia był także fakt, że sponsorowaliśmy wyjazd reprezentacji polskich bezdomnych na mistrzostwa świata do Edynburga. - Nie ma tu mowy o żadnym kumoterstwie - zapewnia Kręcina. - Z Sindbadem i Albatrosem mamy bardzo dobre doświadczenia. Większość biletów, jakie ma PZPN, kosztuje 25 funtów, czyli 145 zł. Na stronie internetowej Sindbada można przeczytać, że za wejściówkę trzeba zapłacić 190 zł. Ale dla tych, którzy zdecydują się jechać na mecz z biurem, będzie to dopiero początek wydatków. Kibic będzie bowiem musiał jeszcze dopłacić 890 zł za wycieczkę do Manchesteru. Dotychczas problemu nie było, bo wyjazdowe mecze polskiej reprezentacji nie budziły takiego zainteresowania. Zupełnie inaczej będzie z meczami na przyszłorocznym mundialu w Niemczech, jeśli Polacy się tam zakwalifikują. Pierwsza wolna pula 1,1 mln biletów na mistrzostwa jest już sprzedana (wśród kilku milionów chętnych organizatorzy zorganizowali losowanie). Kolejna pula zostanie rozdzielona między kraje, które awansują na mundial. Jeśli znajdzie się wśród nich Polska, bilety (w cenie od 35 do 600 euro) sprzedawać będzie... PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.chello.pl 10.09.05, 15:45 W meczu z Walią od najgorszej strony pokazał się Rząsa, a zaraz za nim Rasiak. Gdyby nie ci dwaj zawodnicy, nie byłoby żadnych nerwów na boisku. Moim skromnym zdaniem Rasiak umie się promować, udzielając wywiadów stawia się w roli speca, oceniającego innych pretendentów ;-) Na dzień dzisiejszy uważam, że powinien grzać reprezentacyjną ławę, ale nikt nie wie jak się rozwinie w przyszłości. Ja życzę mu dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great Nie wchodź w odbyt temu piłkarzowi !!! 10.09.05, 00:21 Nie wchodź w odbyt temu piłkarzowi !!! Autor artykułu podlizując się jednemu piłkarzowi poniża innych (Frankowski, Bąk). Ale Rasiak nie lubi lizo-dooopów !!! Gość portalu: kibic napisał(a): > autora zdrowo pojeb*** Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liwer Re: Nie wchodź w odbyt temu piłkarzowi !!! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 10.09.05, 14:32 sorrka ale to nie rasiak jest gwiazdą tej reprezentacji więc może pan redaktor zacznie walić głową w ściane tak żeby mu się we łbie poukładało!! poza tym kto rasiaka okrzyknoł bohaterem meczu z austrią?? bo napewno nie ja!! poza tym niech się tak tym rasiakiem nikt nie podnieca bo nie wiedomo czy wogle się na boisku pokazywać będzie! dla mnie i tak w ataku polaków powinien być frankowski i żurawski! a i jeszcze jedno! to za żurawskiego zapłacili 3mln euro a nie za rasiaka więc ja tam nawet nie chce już bardziej poniżać wiedzy pana redaktora kogo transffer był w tym roku największy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dahorse wyjmij łeb z własnej dupy... IP: *.pai.net.pl 10.09.05, 15:28 ... a za Rasiaka "tylko" 2.25 mln. funtów = ok 3.7 mln euro... Więc twój tok rozumowania prowadzi do tego, że Frankowski (ok 800tys euro) powinien Rasiakowi wiązac buty... pozdro.. :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleble Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.chr13.1000lecie.pl 10.09.05, 00:21 autor chyba na haju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borracho Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.icpnet.pl 10.09.05, 00:22 Ten tekst idealnie psauje do JoeMonstera, a nie do niby powaznego portalu. Ale jaja. Nie no, zapisuje sobie to arcydzielo na pamiatke. Stecu, masz dobrego dilera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz LUBANSKIEMU KOLANO ROZLECIALO SIE SAMO... IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 10.09.05, 03:09 Zapytaj sie sam Lubanskiego a wtedy pisz i oglupiaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alphonisnho Re: LUBANSKIEMU KOLANO ROZLECIALO SIE SAMO... IP: *.aster.pl 10.09.05, 10:33 PRAWDA jest taka że Lubański wyszedł na boisko nieprzygotowany fizycznie do meczu - po kontuzji nie grał dwa tygodnie. Noga puściła mu sama z przeciążenia w trakcie rajdu po skrzydle (i nie było to złamanie) - Lubański po latach, niestety dopiero po latach, pisze o tym w książce-wspomnieniach, zdejmując krzywdzące pomówienia z McFarlanda, który go wtedy nawet nie dotknął! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eRTe Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:26 Na drzwiach redakcji sportowej GW powinna znaleźć się krótka instrukcja: Zabrania się pisać artykuły po pijaku. Zabrania się też pisać na haju, nawet lekkim. Po drobnej shizie też nie wolno jest pisać. Nawet jeśli umieszczamy tekst napisany sercem, nie rozumem dajmy jednak szansę koledze z redakcji na ogląd i drobne poprawki. Nie ma sensu kwasić w dzisiejszy piątek, tylko dlatego, że akurat się nic w piłce nie dzieje. To tyle. Pozdrawiam autora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.chello.pl 10.09.05, 00:26 tylko tak dalej, jeszcz kilka takich artykulikow i GW sama wysle Cie na badania psyche....ale za wierszowke zawsze pare groszy wpadnie, prawda??? PS albo rzeczywiscie dobry diler...tylko rednacz tez bierze, ze puscil takie wypociny....i ta Polska z malej litery...korektorzy spia chyba..nad textem Steca :D Odpowiedz Link Zgłoś
jck.x Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 00:28 raaanyyy ! co za bzdury w tym artykule ! nie dotrwałem nawet do połowy ! przykład: jeżeli Rasiak bedzie super hero to czy inni polscy plejersi będą wykupieni na pniu ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mave Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:33 zaraz caly zachod pomysli, ze u nas nawet drewno gra w pilke nozna. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:46 A mnie zastanawia to, że za kilka miesięcy bez formy Rasiak będzie przez 90% kibiców gnębiony i wyśmiewany do końca kariery. Facet miał kryzys, Janas i tak go powoływał. Dlaczego ksywa Dżepetto jest mniej popularna niż Drewnialdo? Dlaczego wszyscy wysławiają pod niebiosa Janasa, który powoływał piłkarza bez formy i dawał mu grać w reprezentacji? Dlaczego loża szyderców śmieje się z Pinokia, że jest wadliwy, skoro to Dżepetto go zrobił i on powinien przyjmować reklamacje? Kiedy piłkarz jest bez formy, grzeje ławę. A Grześ grał, bo Janas go wystawiał. Grzesia wina? Dostaje powołanie do reprezentacji i co, ma odpowiedzieć "sorry Dżepetto, ale jestem bez formy?". Przecież następnego dnia gazety by napisały "Siena zawróciła mu w głowie, Rasiak olewa kadrę". Mija pół roku. Grześ jest gwiazdą Derby, klubu, który walczy o Premiership. Strzela bramki, o których Frankowski mógłby śnić (widział ktoś z was mecz ze Stoke?), strzela te bramki w lidze lepszej, niż polska, mało tego, strzela je w całkiem nowym otoczeniu, błyskawicznie się aklimatyzując. Kupuje go Tottenham. Jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacyjnym meczu z Austrią. Zalicza kluczowe podanie w meczu z Walią. I dla 90% kibiców dalej jest drewniany, ślepo przed meczem zakładają, że Grześ gra wieś i nawet na niego nie patrzą. Ale Grześ ma to głęboko w poważaniu, będzie sobie grał, będzie strzelał bramki w lidze, o której każdy inny polski zawodnik z pola może sobie tylko pomarzyć (zaraz, gdzie jest Frankowski? w Elche? a jak to się wymawia? a gdzie to jest? aaa, ciepło mu tam. no fajnie, to ja wolę Katar). A za rok razem z Żurawskim poprowadzą polski atak na mistrzostwach świata. Odpowiedz Link Zgłoś
nauma Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 01:04 Popieram punkt widzenia Emeryta. Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 01:12 > zaraz, gdzie jest Frankowski? Franek na pewno nie miał tyle szczęscia w karierze co Rasialdo, najlepsze lata zmarnował z Wisłą w Polsce, ale poczekajmy aż Rasiak będzie miał 31 lat i wtedy porównamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khmmm Za dwa lata będziecie go na rękach nosić... IP: 212.122.214.* 10.09.05, 01:37 Popieram w zupełności. Rasiak doskonale się rozwija. Jest przeiceż młodszy od Żurawskiego i Frankowskiego. Choć nie aż tak młody, to w tej chwili jest najbardziej perspektywicznym polskim graczem. I ma charakter. Po tym gdy przez pół roku nie chcieli go w Sienie nie wracał jak wszystkie rodzime gwiazdy do Polski tylko szukał czegoś więcej, dostał szansę i ją wykorzystał. Tamta bramka dla Derby to jest właściwie klasyk piłki noznej niemal. Wyświetlają ją na stronie klubu zdaje się. A w meczu z Austrią Rasiak w kilku momentach zabłysnął geniuszem. I myślę ża jako jeden z niewielu Polaków RASIAK MA CHARAKTER. Jest tak uparty jak Boniek - ostatni wielki polski napastnik. Po nim wszyscy następni tylko się nad sobą użalali. Dlatego życzę mu najlepszego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:55 nic nie mam do Rasiaka, jest ok, ale nie róbmy z niego Ronaldo, wirtuoza boisk, bo to śmieszne, jak gra widać , nieźle, ale daleko mu do tego być filarem reprezentacji, wystarczy obejrzeć na trzeźwo mecze polskiej kadry, dla mnie to za dużo w ostatnich meczach nie pokazał, i nie za bardzo pasuje do stylu kadry, bo jest za mało dośrodkowań ze skrzydeł Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 02:01 panie emeryt my nie osądzamy rasiaka po meczach w drugiej lidze angielskiej ,my go osądzamy po meczach w kadrze polski i ja nie mówię że jest ostanio zły czy beznadziejny ale napewno nie jest najlepszy i gorszy od frankowskiego co potwierdz parktyka a były tu juz nawet takie głosy "nawiedzonych" znawców piłki że rasiak to podstawa reprezentacji ważniejsza od żurawskiego!ludzie nie róbcie z kota tygrysa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.telia.com 10.09.05, 15:32 Nie zupelnie tak. Krzywde Rasiakowi zrobil prezes Groclinu. Zamiast sie kulturalnie dogadac to odstawil Rasiaka do lasu. Rasiak to zupelnie inny typ pilkarza niz Zurawski czy Frankowski. Ale Rasiak ma pewne zalete: korniki mu do glowy jeszcze nie doszly. Co znaczy ze mu nie odbija, przyklada sie do pracy, na zelu do wlosow oszczedza. Nie chodzi na ku..., nie pije, nie ma problemow wychowawczych. Nie wiem czy Rasiak jest jeszcze w stanie sie czegos nauczyc, ale jak na razie nauczyl sie wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 00:33 no nie! autor tych peanów postradał zmysły i zapomniał że same kontrakty nie grają a sam rasiak póki mial jedną czy dwie asysty w meczach eliminacyjnych reprezentacji i to nie on nadaje ton tej kadrze ani to nie on strzela bramki dla tej drużyny.owszem rasiakowi idzie coraz lepiej ale poczekajmy i do jego gry w totenchamie i do gy na mistrzostwach świata i daje głowe że to nie on będzie kluczowym rozstrzygającym zawodnikiem polskim na tych mistrzostwach ,panie dziennikarzu fachowcu polej se pan łeb zimną wodą i spójrz pan trzeżwo na swiat!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.dyn.optonline.net 10.09.05, 00:43 czy to nie Lubanski jest jego menadzerem?gosc jest kumplem Janasa,to i rozumiem gre drewna w kadrze,ale zeby to?bez jaj,reklama na wzor amerykanski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Houston 30 Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 08:21 Jeżeli chodzi o menadżera Rasiaka to ma on ich aż dwóćh i są to Włosi, bracia di Giorgio. Trzeba trochę wiedzieć, żeby coś pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gutek9 panie Stec, u mnie na rynku.... IP: *.turek.sdi.tpnet.pl 10.09.05, 00:36 u mnie na rynku stoi taki koleś który sprzedaje kapustę. No i ten koleś ma takiego konia który ma taki koniowaty ryj (wie pan jak wygląda głowa konia). proponuję żeby szedł pan to temu koniowi przeczytać co pan napisał. moze on sie z panem wda w jakąś polemikę bo według mnie to "troszkę" pan przesadza z tym rasiakiem. z resztą tak samo jak gazeta oceniła go po meczu z austrią. dostał wyższą notę niz kosowski (?????????). a moze piszę tak bo nigdy rasiaka nie trawiłem? nie wiem. zycze mu jak najlepiej ale niestety wydaje mi sie ze nic oprócz drewna z niego nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Geralt Re: panie Stec, u mnie na rynku.... IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 10.09.05, 00:46 Wiorow nie drewna.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endrzej Za to drewno z niego jest coraz lepszej marki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:59 i twardsze jakby nawet. No no no. Kto by pomyslal. Niemniej drewno to drewno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c`mon spurs rasiak big head IP: *.range81-153.btcentralplus.com 10.09.05, 00:45 rasiak bedzie stal w polu karnym i pilka bedzie mu sie odbijac od wielkiej glowy po wrzutkach davidsa i jenasa i moze czasami wpadnie do siatki- zobaczymy. bedziemy krytykowac jak bedzie slabo gral, na razie musi wyczyscic buty defoe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Houston30 Re: rasiak big head IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 08:28 Dla mnie jesteś totalnym śmieciem Nigdy nie będziesz grał w takiej lidze jak Premierschip, nigdy nawet nie bęziesz oglądał na żywao meczu tej ligi. Skoro Totenham zdecydował się na zakup Rasiaka znaczy się, że prezentuje on umiejętności z którymi powalczy z Mido, Keanem czy Defoo. Jeszcze zobaczycie, wszyscy którzy potrafią tylko krytykować, że będziecie przepraszać za pisane bzdety. Owszem prezentuje on specyficzny styl gry, ale jest naprawdę dobry w tym co robi. Zobaczycie !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahahahahahahahaha Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:54 AHAHAHAHAHAHAHHAHAH nie moge przestac sie smiac, nie wierze.... "Co by było, gdyby mógł zagrać Rasiak?". I nie dali odpowiedzi, bo każde wyspiarskie dziecko by wiedziało, że Polski z Rasiakiem w tamtych czasach pokonać zwyczajnie się nie dało. Ahahahahahha Rasiak o losie... Co za wizja bardzo udany zarcik ale ta transmisja wyglada powaznie.. Mam nadzieje ze media obwieszczajac go gwiazda nie wyrzadza mu takiej krzywdy jak Janas powolujac go gdy nie gral w Groclinie. Bo wtedy nik n ie bedzie mial nad nim litosci a media napisza ze sie zmarnowal. Ja mu oczywiscie bie zycze tego ale w Angli sobie nie poradz on jest poprostu przecietny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pop liverpool IP: *.range81-153.btcentralplus.com 10.09.05, 01:00 jutro , o ile wejdzie na boisko pod koniec meczu jak juz bedzie 0;3 to pewnie gerrard wejdzie w niego dwoma nogami i podziekujemu rasiakowi na dlugie tygodnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KuziFan Basta z Rasiakiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:57 Przybastujcie z Rasiakiem, ze drewno itd. Rok temu smialem sie z niego do upadlego. Te wszystkie Drewnienka, "nie licze sloi i lat" czy "kornik na biegunach" - tak smialem sie, a sam Grzesio dawal mi argumenty (- robie sie na Wlocha - na pytanie, czemu zapuszcza dlugie wlosy). Ale dzis jest inaczej. Rasiak gra w Tottenhamie, ktory nie kupilby Polaka za 2 mln funtow dla jaj (wolalby Argentynczyka, mlodego Anglika, badz Koreanca - choc tego ostatniego i tak kupili, ale watpie, aby Rasiaka kupili dla wycieczek z Polski). Grzesio jest jedna z wiekszych, o ile nie najwieksza obok Boruca, Zurawskiego i Dudka (chodzi o rozpoznawalnosc itd) polskiej pilki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rob Re: Basta z Rasiakiem IP: *.range81-153.btcentralplus.com 10.09.05, 01:03 tottenham jest znany , ze czesto nie trafia z transferami. zawsze wielkie nadzieje, dobry start do sezonu a potem cos sie psuje... obym sie mylil tym razem, ale juz nie raz to mowilem i inni tez. SPURS! ARSENAL DIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt Re: Basta z Rasiakiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:59 to czego głupku śmiałeś z Rasiaka, ja zawsze go broniłem przed debilami takimi jak ty, ale też wcale go nie podziwiam, pasuje do stylu wyspiarskiego, wypromował się, to go biorą, to wszystko, żaden Real, dla mnie w kadrze gra średnio, ale będzie lepiej jak umocni swoją pozycję, tacy co wpadają ze skrajności w skrajność to kibice-idioci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KONOT Re: Basta z Rasiakiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 02:20 Zze Zgrzytem się zgadzam. Z Rasiaka cchłopaki nie wypada sięśmiać, bo chłop robi swoje: gra, strzela. Aby tak dalej w nowym klubie. A co dotyczy SSteca, to nie ma racji: niecch popatrzy na reprezentacje Ukrainy i zrewiduje poglady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanfan tulipan Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:58 odniosłem to samo wrażenie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt DLA WSZYSTKICH KRYTYKÓW RASIAKA... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:01 ... mam jeden adres: www.elchecf.es Odpowiedz Link Zgłoś
nauma Franek super wzrost i waga 10.09.05, 01:09 Buahahaha! Na ten moment wg tej strony (oficjalny skład Elche) www.elchecf.es/s_secciones.php?codigo=plantilla1&ID=63 Franek ma 64 metry i waży 1,72 Kg ;)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 10.09.05, 00:59 Tak sie jeszcze zastanowilem chwile i stwierdzam, ze w tej tezie o dillerze cos jest... panie redaktorze, niech Pan pamieta!!!! Narkotyki sa ZLE: ZAŻYWASZ=PRZEGRYWASZ!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TLP A co z 1982? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:03 Szlag mnie trafia i zdziwienie jednoczesnie, gdy wszyscy wspominaja 1974 pomijając 1982, równiez trzecie miejsce na MŚ. Czym Boniek, Smolarek, Mlynarczyk, Buncol, Piechniczek i reszta zawinili?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vd Re: A co z 1982? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 07:31 Gość portalu: TLP napisał(a): > Szlag mnie trafia i zdziwienie jednoczesnie, gdy wszyscy wspominaja 1974 pomija > jąc 1982, równiez trzecie miejsce na MŚ. Czym Boniek, Smolarek, Mlynarczyk, Bun > col, Piechniczek i reszta zawinili?? Ponieważ w RFN Polska wygrała 6 z 7 meczów, strzeliła 16 bramek. Do tej pory w niemieckiej telewizji mówią, że gdyby boisko w Frankfurcie nie było sadzawką Niemcy nie zagraliby w finale z Holandią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: killlp taaaaak! Polska ŻONdzi. HEHEHEHE IP: *.toya.net.pl 10.09.05, 01:04 komuś tu przegrzało zwoje. i to mocno. to nie jest science- fiction, political-fiction, itp. to jest BEŁKOT i debilizm. dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
jkm8 Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 01:06 ani jednego rzeczowego postu. Mozna sie zachwycac polska liga kelnerska, ale kelner zostanie kelnerem. Ilu Polakow gra w Lidze Mistrzow? Ilu Polakow gra w PIERWSZYCH ligach Anglii, Niemiec, Wloch, Hiszpanii? Jestem z pokolenia Wlodka Lubanskiego. I niestety to nie "autora zdrowo pojeb***" tylko tych malych polskich kiboli, ktorzy tutaj bulgocza. Na temat, Panowie, na temat. Ze co? Ze polska pilka jest O.K.? Ktora pilka? Gdyby byla OK, to na naszych stadionach byloby kompletnie inaczej- jak na Wyspach. Przychodzilaby kompletnie inna klientela. I posty tutaj bylyby zupelnie inne. Odpowiedz Link Zgłoś
as.pik Kochany, to ciebie poje**** 10.09.05, 02:22 Nie chodzi o to, jaka jest polska piłka, tylko że nie ma sensu zestawiać pięknej serii zwycięstw w eliminacjach z transferem jednego gracza, nawet gdyby był świetny (a jest dosyć średni). I stanowczo za wielkie halo robią z tego transferu, a przez to w ogóle dookoła sympatycznego skądinąd piłkarza. Zgadzam się z tymi, co uważają, że to mu raczej zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peyotl Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.cable.ubr10.newm.blueyonder.co.uk 10.09.05, 01:07 Ale wy wszyscy pierdo....cie Stec troche sie zagalopowal, ale generalnie ma racje. Ten znienawidzony przez was nie wiadomo dlaczego pilkarz moze byc poczatkiem dobrych lat dla naszej pilki. Bo kto jak kto, ale Frankowski nas nie wypromuje w drugiej lidze. Zurawski moze, ale on bedzie gral w prowincjonalnej lidze 3 mecze o stawke w tym roku. Poza Krzynowkiem i Smolarkiem to jedyny gosc w klasowej druzynie. .... A Premiership ogladaja wszyscy. Kiedys tez pluli na 'drewniaka' Kollera w Sparcie...ze niby w koszykowke powinien grac... i dobrze dla Czechow ze nie zaczal... Z Rasiakiem bedzie jeszcze lepiej. Mam nadzieje ze po mundialu bedzie juz gral w lepszym klubie niz podkowy. A w Premiership zaroi sie od naszych chlopakowi nie bedziemy sie podniecac, ze graja w dobrych klubach, bo to bedzie normalka. Odpowiedz Link Zgłoś
jkm8 Re: Rasiaka paszport do raju 10.09.05, 01:09 No, nareszcie, masz racje Peytol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkowa lepszym klubie? he he IP: *.range81-153.btcentralplus.com 10.09.05, 01:12 moze sobie pogra np. w Leyton Orient albo w Huddersfield Town razem z innym "super snajperem" Pawlem Abbotem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peyotl Re: lepszym klubie? he he IP: *.cable.ubr10.newm.blueyonder.co.uk 10.09.05, 01:18 No sorry podkowa, Spurs są najlepsi... A na Abbota tez przyjdzie kolej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkowa Re: lepszym klubie? he he IP: *.range81-153.btcentralplus.com 10.09.05, 01:22 pewnie przyjdzie.. jak bedzie mial 34 lata i cztery operacje kolan za soba. a tottenham sa tylko dobrym zespolem a nie najlepszym. nie czytaj miedzy wierszami bo ci sie wzrok popsuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peyotl Re: lepszym klubie? he he IP: *.cable.ubr10.newm.blueyonder.co.uk 10.09.05, 01:30 Nie widzialem Abbota w akcji, ty tez pewnie nie... cos tam przeczytales... pewnie to samo co ja. Zycie pokaze. Ja zycze wszystkim naszym chlopakom jak najlepiej. Dlaczego wg ciebie nie zagra nigdy w dobrej lidze w dobrym zespole? Rzeczowo prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egon Re: lepszym klubie? he he IP: 150.254.101.* 10.09.05, 13:55 peyotl, spursi to ostrogi, nie podkowy..... na takim malym marginiesie, for realy supporters. come on Spurs Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franiu Re: Rasiaka paszport do raju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 12:05 spurs to ostrogi nie podkowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Panie Stec - słonko przygrzało w główkę? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:34 A może spił się Pan alkoholem niewiadomego pochodzenia? A może wreszcie, w komplecie z Janasem i Rasiakiem tworzycie jakiś miłosny trójkąt? No bo jak racjonalnie wytłumaczyć wzajamne wchodzenie sobie w cztery litery, niekończące się peany pochwalne i kompletne zakłamywanie rzeczywistości. Panie Stec!!! Ochłoń Pan wreszcie! Rasiak jeszcze nie strzelił żadnej bramki dla Tottenhamu, ba nie zagrał dla niego nawet minuty! Skąd Pan wie jak będzie??? Ja mimo, że chciałbym aby Drewniakowi powiodło się w angielskiej ekstraklasie nie rokuję mu zbyt świetlanej przyszłości. Przecież podczas spotkań reprezentacji ten gość - mimo, że jest w trakcie sezonu - nie ma sił aby zagrać cały mecz. Snuje się bez celu i ochoty do gry przez zdecydowaną większość spotkania. Inni muszą biegać za niego. Jak piłka nie spadnie na Grzesia - nie ma akcji. Do tego - jak na napastnika - marnuje w sposób skandaliczny stuprocentowe sytuacje po zespołowych akcjach drużyny. Jak on ma grać na wyspach w meczach, gdzie wymaga się od każdego zawodnika 90 minut aktywnego biegania i nieustannego pressingu? Nawet jeśli - powiedzmy - nie poznają się na nim na treningach i pozwolą mu zagrać w pierwszym meczu to w przerwie będą musieli go reanimować... Uważajcie, żebyście teraz nie przesadzali, bo jak chłopakowi się nie powiedzie to - znając Was (tzn. dział sportowy GW) - chyba go zaszczujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
as.pik Co za cholerna rasiakomania ? 10.09.05, 02:16 Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale na razie on jest wciąż w drugim szeregu polskich napastników (i lepiej żeby w kadrze za dużo nie grał), a w Tottenhamie jeszcze nie zagrał ani minuty. Co się stało tym pismakom ? Będą nową epokę w polskim futbolu liczyć od tego transferu ? Przecież to zupełny nonsens. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 01:49 oj stec, stec, za dużo pijecie, i dyrdymały piszecie, tak wymyślać to mozna tylko po paru głębszych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sponsor Stec! Co ty młócisz?! I jeszcze Papieża w to ... IP: *.icpnet.pl 10.09.05, 02:07 ech, rozumiem, że zabierasz się już z Gazety, ale na litość - niech Ci już dadzą odprawę i SIO! proszę jednak Redakcję, aby nie dawała Ci szans dorabiania wierszówką. a ja już mam dla Ciebie nową rubrykę. Fakt na kioskach wywiesza co ciekawsze artykuły. będziesz jeszcze bardziej sławny! a jeśli któryś z czytelników poczuje się nieswojo, zawsze będzie mógł zaczerpnąć świeżego powietrza. i tak mógłbym pisać i pisać... poznajesz ten styl? ponawiam konkurs na nazwę zawodu uprawianego przez PANA STECA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg stec kochankiem łuczywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 02:56 dlatego pozwala sobie na te wynurzenia bez obawy zwolnienia, inaczej nie można już tłumaczyć cotygodniowego bełkotu tego poronionego grafomana- stec oto lista leków która pozwoli się uspokoić- Xanax, Prozak, Bor w kapsułkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AXX Panie Stec... IP: *.150.popsite.net 10.09.05, 06:08 Lubie Pana ale wyglada ze tym razem musial pan oddac artykul go gazety i nie wiedzial za bardzo o czym pisac. Pozdrowiena. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mcarci Re: Rasiak przeca to Drewno? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 10.09.05, 06:48 Bardzo proszę nie piszcie juz takich felietonów,bo się chłopcu w głowie przewruci.A fe!!! Odpowiedz Link Zgłoś