Gość: TSD IP: *.hsd1.va.comcast.net 10.12.05, 01:53 Pozdrowienia dla pana Pawla. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karso1 Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni 10.12.05, 02:00 SPARING JAk najszybciej z kims z CONCACAF ten mecz z Ekwadorem nie moze byc odpowiednikiem umiejetnosci Kostaryki i Ekwadoru!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janasowski głupi RASIAK IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 05:16 on musi zagrać!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anna-dark Re: RASIAK 10.12.05, 12:13 Drewnem Niemców ! Drwalninho swoim hełmem rozbije niemiecki czołg! Nawet Kloss(e) nic nie zrobi. Twarz a la Frankenstein przestraszy nawet Ballacka. Drewniana szybkość zaskoczy nawet Dudka czy Boruca (to przy samobójach...). A potem... RASIAK! RASIAK! RASIAK! Królem strzelców MŚ 2006 ! Gość portalu: janasowski głupi napisał(a): > on musi zagrać!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul jeanas RASIAK W REPREZENTACJI... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 15:58 oznacza, ze Polska bedzie grala w oslabieniu.To nie moze skonczyc sie dobrze,najgorsze jednak beda usprawiedliwienia Janasa,ZE RASIAK WNOSIL WIELE DO GRY REPREZENTACJI,ze to najlepszy COFNIETY W ROZWOJU napastnik swiata,jego podania do bramkarza druzyny przeciwnika byly wykonywane z dokladnoscia lasera. Odpowiedz Link Zgłoś
edmonton1 Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni 10.12.05, 05:28 Klinsmann moze byc rozczarowany postawa Ekwadoru .Jest to druzyna zdolna wygrac z kazda druzyna z grupy . Wygrana 1-0 z Brazylia i 2-0 z Argentyna wzmaga apetyt na zwyciestwo Niemcami . Porazka z Polska pozostawila kompleks ciazacy negatywnie . Wobec powyzszego Polska pierwsza Niemcy drugie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Makanapki 2. miejsce mamy załatwione, przeciez to jasne IP: *.wroclaw.mm.pl 10.12.05, 07:42 A myślicie że dlaczego tak bardzo chciał z Niemcem w grupie być Boniek, a tym bardziej Listkiewicz? Ugadane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a wykurzmy dreWNiaka z kadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 06:43 grzegorz rasiak? NIE, DZIĘKUJĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul jeanas Nie mozna tak mowic... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 16:06 RASIAK JEST DOBRY NA ANGLIKOW, jak strach na wroble. Odpowiedz Link Zgłoś
krecilapka Admin zglos do kogos madrzejszego, 10.12.05, 07:45 ze w tekscie jest babol i napisano "bez wapienia" w wypowiedzi Janasa. Moze to poprawia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żarty Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.net.pulawy.pl 10.12.05, 08:20 Po co nam inauguracja - żeby znowu przegrać na oczach całego świata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nażarty Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 09:30 albo wygrać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: md Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 09:36 albo zremisowac :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bryanel www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 10.12.05, 14:30 tez jestem zadowolony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gregory Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.05, 15:20 Prośba dla pana Pawła... Niech pan nie bierze Rasiaka to może wyjdziemy z grupy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul jeanas Niestety,to nie da sie zrobic... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 16:16 Rasiak jest jedynym pilkarzem reprezentacji z podstawowym wyksztalceniem, DLATEGO JEST JEST JEJ PODSTAWOWYM ZAWODNIKIEM.To co ,ze jest malo inteligentny, on ma glowe do gornych pilek. Odpowiedz Link Zgłoś