Dodaj do ulubionych

Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni

IP: *.hsd1.va.comcast.net 10.12.05, 01:53
Pozdrowienia dla pana Pawla.

:)
Obserwuj wątek
    • karso1 Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni 10.12.05, 02:00
      SPARING JAk najszybciej z kims z CONCACAF ten mecz z Ekwadorem nie moze byc
      odpowiednikiem umiejetnosci Kostaryki i Ekwadoru!!!
    • Gość: janasowski głupi RASIAK IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 05:16
      on musi zagrać!!!!!!
      • anna-dark Re: RASIAK 10.12.05, 12:13
        Drewnem Niemców !
        Drwalninho swoim hełmem rozbije niemiecki czołg! Nawet Kloss(e) nic nie zrobi. Twarz a la Frankenstein przestraszy nawet Ballacka. Drewniana szybkość zaskoczy nawet Dudka czy Boruca (to przy samobójach...). A potem... RASIAK! RASIAK! RASIAK! Królem strzelców MŚ 2006 !


        Gość portalu: janasowski głupi napisał(a):

        > on musi zagrać!!!!!!
        • Gość: paul jeanas RASIAK W REPREZENTACJI... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 15:58
          oznacza, ze Polska bedzie grala w oslabieniu.To nie moze skonczyc sie
          dobrze,najgorsze jednak beda usprawiedliwienia Janasa,ZE RASIAK WNOSIL WIELE DO
          GRY REPREZENTACJI,ze to najlepszy COFNIETY W ROZWOJU napastnik swiata,jego
          podania do bramkarza druzyny przeciwnika byly wykonywane z dokladnoscia lasera.
    • edmonton1 Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni 10.12.05, 05:28
      Klinsmann moze byc rozczarowany postawa Ekwadoru .Jest to druzyna zdolna wygrac
      z kazda druzyna z grupy . Wygrana 1-0 z Brazylia i 2-0 z Argentyna wzmaga
      apetyt na zwyciestwo Niemcami . Porazka z Polska pozostawila kompleks ciazacy
      negatywnie . Wobec powyzszego Polska pierwsza Niemcy drugie.
      • Gość: Makanapki 2. miejsce mamy załatwione, przeciez to jasne IP: *.wroclaw.mm.pl 10.12.05, 07:42
        A myślicie że dlaczego tak bardzo chciał z Niemcem w grupie być Boniek, a tym bardziej Listkiewicz? Ugadane.
    • Gość: a wykurzmy dreWNiaka z kadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 06:43
      grzegorz rasiak? NIE, DZIĘKUJĘ!
      • Gość: paul jeanas Nie mozna tak mowic... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 16:06
        RASIAK JEST DOBRY NA ANGLIKOW, jak strach na wroble.
    • krecilapka Admin zglos do kogos madrzejszego, 10.12.05, 07:45
      ze w tekscie jest babol i napisano "bez wapienia" w wypowiedzi Janasa. Moze to
      poprawia?
    • Gość: Żarty Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.net.pulawy.pl 10.12.05, 08:20
      Po co nam inauguracja - żeby znowu przegrać na oczach całego świata?
      • Gość: nażarty Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 09:30
        albo wygrać
        • Gość: md Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 09:36
          albo zremisowac :P
    • Gość: Bryanel www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 10.12.05, 14:30
      tez jestem zadowolony
    • Gość: Gregory Re: Paweł Janas: jesteśmy zadowoleni IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.05, 15:20
      Prośba dla pana Pawła...
      Niech pan nie bierze Rasiaka to może wyjdziemy z grupy...
      • Gość: paul jeanas Niestety,to nie da sie zrobic... IP: *.54.194.203.acc04-dryb-mel.comindico.com.au 10.12.05, 16:16
        Rasiak jest jedynym pilkarzem reprezentacji z podstawowym wyksztalceniem,
        DLATEGO JEST JEST JEJ PODSTAWOWYM ZAWODNIKIEM.To co ,ze jest malo inteligentny,
        on ma glowe do gornych pilek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka