Gość: ThirstyMale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 23:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KOPACZ Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: 213.155.174.* 30.06.06, 00:07 Robin Hooda? a zabierzemy biednym (Polsce, Turcji, Ghanie, Brazylii, Nigerii) piłkarzy, a damy bogarym (Niemcy) !! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek z niemiec Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 09:52 pilkarze chyba bez przymusu zmienili kraj, albo ???? Wolal bys grac pod Janasem bedac Podolskim ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Zwrócicie uwagę jak Klose trzyma cięciwę!!! :D IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 30.06.06, 15:41 Ciekawe czy wystrzelona tak strzała zbliżyła się do tarczy chociaż na 10 metrów. Hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viking Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 00:27 Całym sercem jestem za Argentyną nie tylko dlatego, że grają bardzo ładną dla oka piłkę, ale głównie dlatego, że nienawidze niemców !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dario_nh Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.chello.pl 30.06.06, 08:58 ja równierz będe kibicował argentynie,a tych dwóch napadziorow którzy sprzedali się za pare euro zostaną ośmieszeni przez argentyńskich obrońców, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 00:31 Chyba jednak Niemcy. I pewnie po nie za ładnym meczu. zpierwszejpilki.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dario_nh Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.chello.pl 30.06.06, 09:01 boję się o sędziowanie dzisiejszego meczu na korzyść niemców karne z ;kapelusza;to na tym mundialu normalność Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bat Klose jest taki pewny bo wie, że sędziowie będą... IP: *.rev.pro-internet.pl 30.06.06, 00:44 ...im sprzyjać. To pewne. Finał będzie Niemcy - Brazylia i z pomocą sędziów wezmą odwet za 4 lata temu. Smutne to, ale pewnie tak się stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack Re: Klose jest taki pewny bo wie, że sędziowie bę IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 00:48 Klose tak jak Sonnyboy sami siebie laduja. Baty od Itali 4:1 w maju po zenujacym meczu maja jeszcze pod skora. Praktycznie dotad Niemcy nie mieli na tych mistrzostwach powaznego przeciwnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Szwaby out !! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.06.06, 01:12 mam nadzieje ze to koniec mutantow.Argentyna im pokaze gdzie ich miejsce!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 303 Re: Szwaby out !! IP: *.hstl5.put.poznan.pl 30.06.06, 01:14 Daleko do domu miec nie beda:)) Klozety podolskie moglby ktos im polamac przeszczepy:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znafca ................................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 03:01 Ty schwaiger nie wypowiadaj się tak o Argentynie.. Jakbyś nnie wiedział to Matthaeus i Maradona to najlepsi kumple. To samo można powiedzieć o Vogtsie i Kempesie np. Bez takich proszę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kate.g Re: ................................. ...... IP: *.236.207.2.Dial1.NewYork1.Level3.net 30.06.06, 04:08 O nas tez niech sie taknie wypowiada. W koncu meczyli sie z nami 91 min. Juz Ekwador byl lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lublizac(;) Re: ................................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 07:32 LOL, takiej głupoty to dawno nie czytałem. Była drobna różnica w obu meczach... taka mała podpowiedź: w pierwszym my NIC nie graliśmy, w drugim zresztą też nie, ale przynajmniej broniliśmy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Szwaby out !! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:44 Dla nas Niemcow Polska jest juz tylko przeciwnikiem sportowym, nic wiecej. Przynajmnied dla wszystkich ktorych ja znam. Dla wiekszosci z Was nie tylko na tym forum jest to wojna i kontynuacja Grunwaldu, rozbiorow, Westerplatte. To smutne, kiedy nienawisc do innych jest wieksza niz milosc do wlasnego kraju. Dlatego malo kto Was lubi albo ceni w tej Europie, nas przynajmniej respektuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: Szwaby out !! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 09:54 Stefan,kapeluch z glowy.Powiedziales im tutaj moj tekst , tylko w formie " wersal ". Ja z nimi tak nie potrafie rozmawiac.NIE POTRAFIE I NIE CHCE ; BO WIEM ZE DO WIEPRZA TRZEBA TYLKO Z KIJEM. Ty natomiast rzucasz te perly przed nich.Daremny trud .Oni je zdepcza , zezra i zbrukaja.Nie sa w stanie twojego tekstu zrozumiec.Przeczytaj co tu nabrudzili , bedziesz wiedzial na przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Szwaby out !! 30.06.06, 11:08 Widac cepie, zes z lasu i z wieprzami napewno umiesz sie obchodzic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: Szwaby out !! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:11 Z waszymi na pewno potrafie , mimo ,ze niektorzy chrzakaja w waszym jezyku. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 01:25 Du bist kein normaler Deutsche, du bist ein kleines pollackisches Männchen - und das ist Dein Problem. Wenn Du in Deutschland Deine Klappe aufmachst, so merkt sofort jeder, dass Du durch die Verwandschaft mit dem deutschen Schäferhund nach Deutschland gekommen bist. Also schweige hier Schweiger und schluß!!! I po co czytasz tu o sporcie, z zalu za krajem? Zaden normalny Niemiec by tak nie postapil, tylko takie przyszywance, co musza udowodnic, ze sa twardsi niz HJ. A sie tylko osmieszasz moj maly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rychusa Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 30.06.06, 02:11 Gdzies sie kurna Szwagier zapodzial...buhahaha.Niezly tekscik 1410 ten rok..popieram.Tylko dales szwagrowi tak do wiwatu,ze pobiegl po slownik...buhahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.itrm.de / *.heag.de 30.06.06, 09:08 Tak czytam sobie te opinie.... . To okropne z jaka nienawiscia Polacy odnosza sie do Niemcow i to juz tyle lat po wojnie. Podczas mojego urlopu nad Morzem mialem okazje sie o tym podczas dyskusji w restauracjach z mlodymi(!)Polakami albo nawet czytajac sportowa prase przekonac. I jak PL chce sie zaaklimatyzowac w Unii Europejskiej??? Z takim nacjonalnym podejsciem. Ludzie, wiecej obiektywizmu, mniej nacjonalnego szowinizmu! Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 11:39 A czy czytales posty schweigera? Mieszkałem w Niemczech bardzo wiele lat. Znam je, jak wlasna kieszen i nie widziałem tam takich wariatów, jak schweiger. Dziwi mnie, ze tu jest wielu takich. Najbardziej bolesne jest to, ze sa to Slazazy, ktorzy byli cale lata opluwani, za ich niby niemieckosc. Wyrzucano ich i to wlasnie oni nienawidza Polakow w sposob zupelnie szalenczy, irracjonalny sposob. Wystarczy wejsc na strony Opola, czy Katowic i spotka sie tam brutalne potyczki na slowa pomiedzy cyrkowymi wariatami z obu stron. Lektura tego jest zabawna. Zabawne jest to, ze w Niemczech z takich ludzi kazdy sie smieje. A stanowią oni problem dla wladz. A ja ze swojej strony, moge powiedziec tylko tyle. Kibicuje obecnie Niemcom, poniewaz pamietam Klinsiego z dawnych lat i uwazam go za super goscia. Zycze mu, aby zrobił to, co kiedys zrobił Kaiser Franzl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1348_Namyslow Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 10:11 w 1410 tylko z tego powodu ze czesscy zoldacy zdradzili, bo litwin ich przekupil a reszty jakis sienkiewicz nafantazjowal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalala Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:46 czeskich żołdaków na dużą skalę to przekupili w wojnie trzynastoletniej, a nie w wielkiej wojnie. historii się uczyć a nie bzdury pisać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xnxn Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 30.06.06, 02:16 Bezczelny prostak z ciebie przyszywany szkopie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fanatico Listkiewicz Precz ! IP: *.nwrk.east.verizon.net 30.06.06, 04:10 co mnie obchdza Niemcy ? Listkiewicz spier... z PZPN !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUNAK Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: 157.25.9.* 30.06.06, 08:02 Zobaczcie jak grają inni www.junakgola.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 08:50 "Gramy najładniej i najskuteczniej na mundialu." Dotychczasowy bilans bramkowy Niemiec to 10-2, taki sam ma Argentyna, natomiast Brazylia 10-1. Niemcy są jak zawsze butni, bezczelni i aroganccy, ale to przeciez wiadomo. Idiotyczne przechwałki Klinsmanna; swoją drogą niezła metoda, żeby tej bandzie idiotów tak wmówić, że są najlepsi, żeby reczywiście w to uwierzyli. Tylko Niemcy tak potrafią. Co prawda 4 lata temu przeszli USA w ćwierćfinale, ale na wcześniejszych mundialach nie sprostali znacznie lepszej Chorwacji i będącej co najmniej na równym sobie poziomie Bułgarii, mimo że we wszystkich przypadkach uważali się za faworytów. Wierzę dziś w zwycięstwo lepszej Argentyny i pozdrawiam wierzących w jej zwycięstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 09:11 Klinsman tak jak Klose laduja siebie jak czyni to kazda druzyna. O zadna bute i arogancje tutaj nie biega nie biega, bo jesli mialbys jakiekolwiek pojecie o sonnyboyu to on do takich typow nie malezy. Tym bardziej Klose. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 09:25 Być może Klinsmann nie jest aż tak arogancki; jako piłkarza bardzo go ceniłem. Ale to że Niemcy grają najładniej na mundialu i są najskuteczniejsi prawdą nie jest. 87% Niemców ponoć wierzy w zwycięstwo i ta ich pewność siebie jest dla nich typowa, nawet gdy nie jest uzasadniona. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 09:39 Ale to zaden argument typowosci. 100% brazylijczykow (jak zwykle) nie wyobraza sobie , ze ktos inny niz Brazylia zostanie mistrzem swiata. Niemcy od lat grali nieladnie kopali antyfootbal. Teraz na tych MS jest inaczej, stad prawdopodobnie ich wiara. Dochodzi fakt, ze sa gospodarzami turnieju i dobre jest oprawy calego turnieju, jesli gospodarz dochodzi do polfinalu (abstrahujmy od tego, ze sa niemcami). Jesli uwazasz siebie za obiektywnego to powiedz kto w przekroju dotychczasowych 3 meczy gral lepiej i bardziej atrakcyjnie?. (Nie przeceniajmy 6:0 Argentyny 4:0 Hiszpani) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:51 Zgadzam sie, a pozatym „Prawda leży na boisku” Zobaczymy, pozniej bedziemy madrziejsi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:04 Niemcy są i zawsze byli bardzo pewni siebie. Odpadli w 94 w ćwierćfinale, natomiast Brazylia doszła do finału. W 98 powtórka, a Brazylia znowu w finale, skoro już o niej mówimy. Nie wiem czy 100% Brazylijczyków zawsze uważa że zdobędą mistrzostwo, ale niech będzie. A Niemcy miewali lepsze drużyny niż obecną. Od tej teraz grającej, moim zdaniem, i Brazylia i Argentyna grają lepiej i atrakcyjniej. Wygrali trudniejsze grupy niż Niemcy, którzy mieli, jak dotąd, w zasadzie tylko jednego dość silnego rywala. Bycie organizatorem mistrzostw to oczywiście ogromny atut. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:21 Masz racje. Bezwzglednie Brazylia i Argentyna na codzien graja atrakcyjniej, ladniej, lepiej, maja o wiele lepszych technicznie zawodnikow. I nie jest prawda, ze Niemcy tego nie doceniaja czy nie widza (takie wnioski mozna wyciagnac, czytajac wybiorcze glosy mediow w Polsce). Wprost przeciwnie. Wiekszosc trenerow, bylych zawodnikow czy ekspertow wypowiadajacych sie w mediach w Niemczech ma zdanie podobne do twojego. Ale kazda z tych wybitnych druzyn stoi pod presja stadionu, publicznosci (nawet o to sie boje, ze sedziowie tez). I to jest autentyczny atut, dochodzi do tego wiara calego zespolu. Te wszystkie czynniki moga wiele nadrobic na korzysc Niemcow. Dlatego w tym meczu stawiam na Niemcow, bo jest to najwazniejszy mecz turnieju. (Poza finalem oczywiscie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:29 I w ten sposób szanse się nieco wyrównują, ale mimo to stawiam na remis ze wskazaniem na Argentynę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 09:24 Podoba mi sie twoj nick , nie bierz mojego postu osobiscie.Ale sie tu Polacy po moich uwagach rozwrzeszczeli .Ta nienawisc do nas , Niemcow to wam az z pyskow kapala , jak u wscieklych kundli.Wiecie czemu tak reagujecie? Ano dostawaliscie od nas , Niemcow caly czas w sporcie a przede wszystkim w 39-45. Dostawaliscie straszliwie.Jako spoleczenstwo ,poszliscie przed nami wtedy na kolana , na brzuch prawie , i to was gryzie .I bedzie was jeszcze 100 lat gryzlo.No a w pilce to juz jestescie przez nas , Niemcow caly czas po prostu DEKLASOWANI.Wsposob bolesny dla was ,pokazujemy wam ten kat , gdzie jest wasze miejsce. Stad ta wasza zoologiczna prawie nienawisc do nas.Nienawisc psa ,to tego kto go caly czas bije.Przyjemnych rozmysla nad moim tekstem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:15 Kochany Szwajgerze. Wspominasz o 39-45? Proszę! Może powiesz mi, czy tych Niemców, ktróych w ten sposób - plując na Polskę - tak starannie szkalujesz na tym forum, czy tych Niemców stać na zapłacenie za szkody jakie wyrządzili w czasie II WŚ Polsce? Otórz - nie stać ich, niestety. Są ZA BIEDNI :-)))) I to ich, Niemców, gryzie, niestety, ta porazka z 39-45 :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaa Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 10:18 a kto finansuje wasz pobyt w EU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:23 Niech zgadnę - Niemcy i pozostali członkowie UE? No to jednak Niemcy są SAMI za biedni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 10:36 Nie podskakuj,normand , nie podskakuj. Wiadomo ,ze was my, Niemcy finansujemy , tylko zeby wam ta jalmuzna przeszla przez wasze polskie gardla, zakamuflowalo sie te pomoc jako srodki unijne.Obojetne co tu bedziesz za karkolomne kombinacje myslowe wynajdywal , jestescie na naszym utrzymaniu.I DOBRZE TAK. My ,Niemcy chcemy by nysi sasiedzi byli europejczykami a nie azjatami.Choc droga przed wami do tego przez nas wam wyznaczonego celu jest jeszcze daleka. Aco do biedy niemieckiej , hehehehehehe, chcielibyscie tam u was sobie tak przynajmniej z TRZYDZIESCI LAT pobiedowac , co Polacy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:51 Widzisz, tu się mylisz, bo ja WCALE nie bieduję i chwale sobie to, ze żyję w Polsce. Jak już wyżej powiedziałem - nie stac Niemców na pełne odszkodowanie za straty a środki unijne nie pochodza tylko z Niemiec. To są fakty i ty im w swojej wypowiedzi nie zaprzeczasz. A jeśli mój sposób wysławiania się jest dla ciebie karkołomną kombinacją myślową, to przepraszam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:08 Oj normand , przekrecasz jak Polak.Nie napisalem ,ze ty jestes biedny , no bo nie znam cie.Napisalem ,ze wy , Polacy jestescie biedni i jeszcze PRZEZ NASTEPNE TRZYDZIESCI LAT, chcielibyscie miec u siebie te nasza ,dzisiejsza niemiecka biede.Przyjelibyscie ja z pocalowaniem naszej , niemieckiej reki a moze tez i d..y.O odszkodowaniach zapomnij fantasto , znasz to przeciez ; madry Polak po szkodzie. Lubisz w Polsce mieszkac?Ja tez lubie do was zagladac.Czuje sie u was jak Amerykanie w Meksyku zaraz po wojnie.Zyc nie umierac a tuziemcy sa do poslugi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 11:17 OK. Jeśli musisz się dowartościowywać w Polsce i na tym forum... współczuję :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasienka Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 11:12 Lieber Schweiger, du schreibst einfach ein Sch...! Tut mir leid für Dich aber du bist krank von Hass. Wer hat dich so erzogen, hat jemand dir weh getan oder einfach nur so? Deine sprachliche Leistung ( damit meine ich deine Polnischkenntnisse) ist beachtlich. Ich würde mich freuen wenn mein Mann Polnisch vor allem schriftlich beherrschem würde. Usmiechnij sie Schweiger Ciao! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:18 Liebe KASIENKA: "krank VON Haß "????: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasienka Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 11:32 Jawohl, du hast es erfasst! Ich wünsche dir dass heute die deutsche Manschaft gewinnt, vielleicht fängst du an andere Leute, auch die Polen und ich bin auch eine Polin, wenn nicht zu lieben wenigsten zu mögen. Pieknego dnia Ci zycze Servus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niekatolik Ludzie to dyskusja o pilce a nie animozjach! IP: 141.14.151.* 30.06.06, 11:58 Argentyna jest tu po prostu faworytem. Choiaz niemcy pokazali klase i wynik nie jest przesadzony. Chociaz boli to ze bramki dla niemcow zdobywaja polacy, nawet ci wypierajacy sie powiazan..... Wygrac musi dobry football, reszta nie ma znaczenia. Pozdrawiam wszystkich niemcow, polakow i argentynczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niekatolik Polska gra dalej, tylko ze pod niemiecka bandera:) IP: 141.14.151.* 30.06.06, 11:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Ludzie to dyskusja o pilce a nie animozjach! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 12:33 Amen, swietne podsumowanie. Niech lepszy wygra i niech beda to Niemcy tym razem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow 30.06.06, 12:04 Der ist aber ein Pole. Bloss ein ausgewanderter Wasserpole. Seine Vorfahren stammen wahrscheinlich vom Lande um Oppeln. Sucht man in seinem Stammbuch danach, so findet man reichlich Beweismaterial. Was macht der hier? Kein normaler Deutsche tut so etwas. Falls einer uns nicht mag, so hat er eigene Seiten, wo er das zum Ausdruck bringen kann. Schweiger ist schlicht und einfach eiin bescheuertes Männchen. Schweiger, ja nie bede sie znizac do poziomu szowinistycznych wariatów twojego pokroju. To jest chore. Zamiast mowic o meczu, wyciagac kompletne durnoty. Czemu to sluży? Nie lubisz Polakow - nie przychodz tu. Po Twoim jezyku, widac, ze stad wyjechales. Pewnie z powodu takich samych atakow, jak Twoje, tyle ze z gorolskiej strony. Czym jestes lepszy od tamtych? Niczym!!! Chcesz sie odreagowac?? Idz do Fitnessklubu!!! A wiem, ze Niemcem z Niemiec tamtych nigdy nie bedziesz, oni nie akceptuja wariatów. Znam ten kraj i lubie go. A dzis bede kibicował Klinsiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 12:29 Ja tez będę kibicować Niemcom. Grają błyskotliwie i to mi sie bardzo podoba :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lalka_01 Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow 30.06.06, 10:40 wiesz co, mieszkam w De i dlatego zycze moim znajomym i przyjaciolom milego meczu. Ale gdy czytam takie burackie teksty jak twoje, to MUSZE byc za Argentyna. Obys sie udlawil wlasnymi lzami i oby ci piwo skislo z zalosci. 2:1! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 09:38 Niemcy nie mają szans. Obrońcy nie dadzą rady zatrzymać Messiego i Teveza. "Dwie wierze" z Niemiec wypadają przeciętnie w Bundeslidze i musiałby stać się prawdziwy cud, żeby powstrzymali tak fantastycznie atakującą Argentynę. Z przodu - ok, mają Klose, Ballacka, ale przecież Argentyńczycy mają na tym mundialu jedną z najlepszych formacji defensywnych. Nie życzę Niemcom porażki, tylko zupełnie nie rozumiem ich optymizmu: oni naprawdę nie pokonali od wieków żadnej klasowej drużyny. Klose i w Werderze potrafił mieć wielkie serie, ale przy mądrej grze przeciwnicy jego drużyny całkowicie neutralizowali zagrożenie ze strony naszego rodaka. A z Podolskiego zrobiono gwiazdę zdecydowanie na wyrost. I jeśli ktoś ma pecha - to właśnie Niemcy, nie mogli gorzej trafić w ćwierćfinale. Argentyna wygra 3:1 albo 4:2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:48 Tlumacze Ci to: Kiedy juz nie wierzysz we wlasne sily juz oddales mecz walkowerem i na pewno nie masz szans. To dokladnie to co przytrafi sie Polsce z zadziwiajaca regularnoscia :D Odpowiedz Link Zgłoś
dziun Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:35 amerykanskie metody szkoleniowe wprowadzone przez Klinsmana polegaja na doskonalym przygotowaniu psychicznym druzyny. Nie jest to bez znaczenia choc przypomina momentami klaskanie w dlonie i spiewanie piosenek patriotycznych przez stojac w koleczku pracownikow firmy WallMarkt (widzialem to na wlasne oczy). Ta obrobka mozgu robi swoje co jest coraz bardziej widoczne podczas ostatnich konferencji prasowych przedstawicieli ekipy niemieckiej. ZObaczymy juz za pare godzin co z tego wyniknie. Ewentualna porazka zespolu niemieckiego doprowadzi do prawdziwej depresji spora czesc spoleczenstwa (najprawdopodobniej index gieldy niemieckiej DAX pojeci pare ladnych procent w dol). Niech wygra lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:52 Znana ci jest inna dzialalnosc Klinsmana (mysle zawodowa) w Stanach niz "uzywanie zycia"? Klinsmann jako trener reprezentacji byl wymyslem dzisiejszego szefa DFB, bylego dlugoletniego prezesa VFB Vorveldera, gdzie Kinsmann zapoczatkowal i robil swoja dalsza kariere. O ile sobie przypominam bylo to zaskoczenie dla wszystkich, ale skoro po odejsciu Vollera nikt nie kwapil sie do objecia tej fuchy (poza Matthausem byc moze)wiec zostal nim. nie widze tez zadnych metod amerykanskich typu Wallmatktu w jego dzialaniu czy wypowiedziach. Robi to co kazdy statystyczny trener druzyny bedacej "na fali". Gra dalej i buduje swoja swoja role, grozi rezygnacja w razie porazki. Wszystko to miesci sie w logice. Z wyglupami przyglopow amerykanskich ma to niewiele wspolnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: solano albicelestes.com IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 30.06.06, 09:48 niemcy zapominają, że nie grali ze mocnymi przeciwnikami na razie. no moze tylko szwecja i ekwador, ale szwecja wyszla bez woli walki i totalnie nieskoncentrowana, a ekwador to do konca nie wiadomo na ile jest dobry i nie wystapil w podtsawowym skladzie z niemcami. wydaje mi sie ze niemcy mogliby miec spore problemy zeby wyjsc z grupy argentyny - grupy c. to co za nimi przemawia to tylko wlasny stadion, kibice, pewnosc siebie i moze (mam nadzieje ze nie) sedziowie. albicelestes.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: albicelestes.com IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:55 Nie z kim ale w jakim stylu gralismy napawa nas optymizmem. Ale oczywiscie zycze wszystkim kibicom zeby lepszy zespol wygral oraz zeby sedzia nie mial fatalnego wplywu na wynik. Ja wierze we wlasne sily Niemiec i malo mnie interesuje co inni mysla o Argentynie. Jesli my gramy jak potrafimy to bedzie bardzo bardzo ciezko dla nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 343 Re: albicelestes.com IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 30.06.06, 10:45 Stefan na niemieckie forum raus! skad znasz tak dobrze polski?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: albicelestes.com IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 11:24 Idiotom nie odpowiadam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiciuś Re: albicelestes.com IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 11:31 właśnie odpowiedziałeś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalala Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:44 jak mnie śmiesza polacy którzy podają się za niemców i wyzywaja własny kraj i rodaków... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czerwona kartka Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.akron.net.pl / *.akron.net.pl 30.06.06, 11:04 Zapomniałeś się podpisać pełnym nickiem: SCHWEINsteiger :P --- Gość portalu: Schweiger napisał(a): > Po to jestescie by dawac nam jak d..a od sr...a.Niemcy beda mistrzem > swiata .Jutro wygramy 3:1 z tymi Indianami z Patagonii.Pierw znokautowalism > was , na dechy i do domu , w Dortmundzie , teraz kolej na nastepnych > patalachow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiciuś hejka frustraci! IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 11:38 do wszystkich obrzucających Niemców stekami typu szwaby won itp itd. Z rozsądnego punktu widzenia powinniście dziś jednak trzymać kciuki Niemcom, dziś, w półfinale i finale. Dlaczego ? Bądziecie mogli wtedy dumnie twierdzić że białe orły walczyły jak lwy do przedostatniej minuty i pechowo oraz za sprawą sędziego przegrały z późniejszym mistrzem świata. Listek już powiedział że przegrana z Ekwadorem nie przynosi takiej ujmy patrząc na to jak Ewkador zawalczył z Anglią :-) Pozdro dla normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: hejka frustraci! 30.06.06, 11:45 Glupoty opowiadasz. Dla prwdziwych kibicow nie liczy sie twoja logika tylko sympatie do stylu reprezentowanego footbalu i poziomu technicznego idoli. I dlatego Brazylia czy Argentyna beda zawsze mialy o wiele wiecej sympatykow niz Niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swawolny_dyzio Czy wam tu jeszcze chodzi o pilke? Czy o komleksy? IP: 141.14.151.* 30.06.06, 12:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazz Re: hejka frustraci! IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 13:26 W d... niemcom za ten program na ZDF po meczu Polska-Niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty niemcy A R G E N T Y N A IP: *.c151.petrotel.pl 30.06.06, 11:42 Argentyna! Skopcie w koncu dupsko tym szwabom! ______________ www.kibiceplocka.glt.pl Odpowiedz Link Zgłoś
polonski Re: Do lasu z taka taktyka .. 30.06.06, 18:18 Jest juz 1:0.. hlehle....a bedzie prawdopodobnie4:0 dla argentyny!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś