Dodaj do ulubionych

Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 23:55
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: KOPACZ Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: 213.155.174.* 30.06.06, 00:07
      Robin Hooda? a zabierzemy biednym (Polsce, Turcji, Ghanie, Brazylii, Nigerii)
      piłkarzy, a damy bogarym (Niemcy) !! ;)
      • Gość: jacek z niemiec Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 09:52
        pilkarze chyba bez przymusu zmienili kraj, albo ????
        Wolal bys grac pod Janasem bedac Podolskim ;-)
      • Gość: ppp Zwrócicie uwagę jak Klose trzyma cięciwę!!! :D IP: *.cable.ubr06.edin.blueyonder.co.uk 30.06.06, 15:41
        Ciekawe czy wystrzelona tak strzała zbliżyła się do tarczy chociaż na 10
        metrów. Hehehe...
    • Gość: Viking Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 00:27
      Całym sercem jestem za Argentyną nie tylko dlatego, że grają bardzo ładną dla
      oka piłkę, ale głównie dlatego, że nienawidze niemców !!!!!
      • Gość: dario_nh Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.chello.pl 30.06.06, 08:58
        ja równierz będe kibicował argentynie,a tych dwóch napadziorow którzy sprzedali
        się za pare euro zostaną ośmieszeni przez argentyńskich obrońców,
    • Gość: z Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 00:31
      Chyba jednak Niemcy. I pewnie po nie za ładnym meczu.

      zpierwszejpilki.blox.pl
      • Gość: dario_nh Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.chello.pl 30.06.06, 09:01
        boję się o sędziowanie dzisiejszego meczu na korzyść niemców karne
        z ;kapelusza;to na tym mundialu normalność
    • Gość: bat Klose jest taki pewny bo wie, że sędziowie będą... IP: *.rev.pro-internet.pl 30.06.06, 00:44
      ...im sprzyjać. To pewne. Finał będzie Niemcy - Brazylia i z pomocą sędziów
      wezmą odwet za 4 lata temu. Smutne to, ale pewnie tak się stanie.
      • Gość: Jack Re: Klose jest taki pewny bo wie, że sędziowie bę IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 00:48
        Klose tak jak Sonnyboy sami siebie laduja.
        Baty od Itali 4:1 w maju po zenujacym meczu maja jeszcze pod skora.
        Praktycznie dotad Niemcy nie mieli na tych mistrzostwach powaznego przeciwnika.
    • Gość: fan Szwaby out !! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.06.06, 01:12
      mam nadzieje ze to koniec mutantow.Argentyna im pokaze gdzie ich miejsce!!
      • Gość: 303 Re: Szwaby out !! IP: *.hstl5.put.poznan.pl 30.06.06, 01:14
        Daleko do domu miec nie beda:))
        Klozety podolskie moglby ktos im polamac przeszczepy:P
        • Gość: znafca ................................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 03:01
          Ty schwaiger nie wypowiadaj się tak o Argentynie.. Jakbyś nnie wiedział to
          Matthaeus i Maradona to najlepsi kumple. To samo można powiedzieć o Vogtsie i
          Kempesie np. Bez takich proszę
          • Gość: Kate.g Re: ................................. ...... IP: *.236.207.2.Dial1.NewYork1.Level3.net 30.06.06, 04:08
            O nas tez niech sie taknie wypowiada. W koncu meczyli sie z nami 91 min. Juz
            Ekwador byl lepszy.
            • Gość: lublizac(;) Re: ................................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 07:32
              LOL, takiej głupoty to dawno nie czytałem. Była drobna różnica w obu meczach... taka mała podpowiedź: w pierwszym my NIC nie graliśmy, w drugim zresztą też nie, ale przynajmniej broniliśmy. :)
      • Gość: Stefan Re: Szwaby out !! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:44
        Dla nas Niemcow Polska jest juz tylko przeciwnikiem sportowym, nic wiecej.
        Przynajmnied dla wszystkich ktorych ja znam. Dla wiekszosci z Was nie tylko na
        tym forum jest to wojna i kontynuacja Grunwaldu, rozbiorow, Westerplatte. To
        smutne, kiedy nienawisc do innych jest wieksza niz milosc do wlasnego kraju.
        Dlatego malo kto Was lubi albo ceni w tej Europie, nas przynajmniej respektuja
        • Gość: Schweiger Re: Szwaby out !! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 09:54
          Stefan,kapeluch z glowy.Powiedziales im tutaj moj tekst , tylko w formie "
          wersal ". Ja z nimi tak nie potrafie rozmawiac.NIE POTRAFIE I NIE CHCE ; BO
          WIEM ZE DO WIEPRZA TRZEBA TYLKO Z KIJEM. Ty natomiast rzucasz te perly przed
          nich.Daremny trud .Oni je zdepcza , zezra i zbrukaja.Nie sa w stanie twojego
          tekstu zrozumiec.Przeczytaj co tu nabrudzili , bedziesz wiedzial na przyszlosc.
          • jack20 Re: Szwaby out !! 30.06.06, 11:08
            Widac cepie, zes z lasu i z wieprzami napewno umiesz sie obchodzic.
            • Gość: Schweiger Re: Szwaby out !! IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:11
              Z waszymi na pewno potrafie , mimo ,ze niektorzy chrzakaja w waszym jezyku.
    • 1410_tenrok Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 01:25
      Du bist kein normaler Deutsche, du bist ein kleines pollackisches Männchen -
      und das ist Dein Problem. Wenn Du in Deutschland Deine Klappe aufmachst, so
      merkt sofort jeder, dass Du durch die Verwandschaft mit dem deutschen
      Schäferhund nach Deutschland gekommen bist. Also schweige hier Schweiger und
      schluß!!! I po co czytasz tu o sporcie, z zalu za krajem? Zaden normalny
      Niemiec by tak nie postapil, tylko takie przyszywance, co musza udowodnic, ze
      sa twardsi niz HJ. A sie tylko osmieszasz moj maly.
      • Gość: rychusa Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 30.06.06, 02:11
        Gdzies sie kurna Szwagier zapodzial...buhahaha.Niezly tekscik 1410 ten
        rok..popieram.Tylko dales szwagrowi tak do wiwatu,ze pobiegl po
        slownik...buhahaha.
        • Gość: Marek Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.itrm.de / *.heag.de 30.06.06, 09:08
          Tak czytam sobie te opinie.... . To okropne z jaka nienawiscia Polacy odnosza
          sie do Niemcow i to juz tyle lat po wojnie. Podczas mojego urlopu nad Morzem
          mialem okazje sie o tym podczas dyskusji w restauracjach z mlodymi(!)Polakami
          albo nawet czytajac sportowa prase przekonac. I jak PL chce sie zaaklimatyzowac
          w Unii Europejskiej??? Z takim nacjonalnym podejsciem. Ludzie, wiecej
          obiektywizmu, mniej nacjonalnego szowinizmu!
          • 1410_tenrok Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 11:39
            A czy czytales posty schweigera? Mieszkałem w Niemczech bardzo wiele lat. Znam
            je, jak wlasna kieszen i nie widziałem tam takich wariatów, jak schweiger.
            Dziwi mnie, ze tu jest wielu takich. Najbardziej bolesne jest to, ze sa to
            Slazazy, ktorzy byli cale lata opluwani, za ich niby niemieckosc. Wyrzucano ich
            i to wlasnie oni nienawidza Polakow w sposob zupelnie szalenczy, irracjonalny
            sposob. Wystarczy wejsc na strony Opola, czy Katowic i spotka sie tam brutalne
            potyczki na slowa pomiedzy cyrkowymi wariatami z obu stron. Lektura tego jest
            zabawna. Zabawne jest to, ze w Niemczech z takich ludzi kazdy sie smieje. A
            stanowią oni problem dla wladz.
            A ja ze swojej strony, moge powiedziec tylko tyle. Kibicuje obecnie Niemcom,
            poniewaz pamietam Klinsiego z dawnych lat i uwazam go za super goscia. Zycze
            mu, aby zrobił to, co kiedys zrobił Kaiser Franzl.
        • Gość: 1348_Namyslow Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 10:11
          w 1410 tylko z tego powodu ze czesscy zoldacy zdradzili, bo litwin ich przekupil
          a reszty jakis sienkiewicz nafantazjowal
          • Gość: lalala Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:46
            czeskich żołdaków na dużą skalę to przekupili w wojnie trzynastoletniej, a nie
            w wielkiej wojnie. historii się uczyć a nie bzdury pisać
    • Gość: xnxn Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 30.06.06, 02:16
      Bezczelny prostak z ciebie przyszywany szkopie.
    • Gość: Fanatico Listkiewicz Precz ! IP: *.nwrk.east.verizon.net 30.06.06, 04:10
      co mnie obchdza Niemcy ? Listkiewicz spier... z PZPN !!!
    • Gość: JUNAK Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: 157.25.9.* 30.06.06, 08:02
      Zobaczcie jak grają inni www.junakgola.republika.pl
    • Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 08:50
      "Gramy najładniej i najskuteczniej na mundialu." Dotychczasowy bilans bramkowy
      Niemiec to 10-2, taki sam ma Argentyna, natomiast Brazylia 10-1. Niemcy są jak
      zawsze butni, bezczelni i aroganccy, ale to przeciez wiadomo. Idiotyczne
      przechwałki Klinsmanna; swoją drogą niezła metoda, żeby tej bandzie idiotów tak
      wmówić, że są najlepsi, żeby reczywiście w to uwierzyli. Tylko Niemcy tak
      potrafią. Co prawda 4 lata temu przeszli USA w ćwierćfinale, ale na
      wcześniejszych mundialach nie sprostali znacznie lepszej Chorwacji i będącej co
      najmniej na równym sobie poziomie Bułgarii, mimo że we wszystkich przypadkach
      uważali się za faworytów. Wierzę dziś w zwycięstwo lepszej Argentyny i
      pozdrawiam wierzących w jej zwycięstwo.
      • jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 09:11
        Klinsman tak jak Klose laduja siebie jak czyni to kazda druzyna. O zadna bute i
        arogancje tutaj nie biega nie biega, bo jesli mialbys jakiekolwiek pojecie o
        sonnyboyu to on do takich typow nie malezy. Tym bardziej Klose.
        • Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 09:25
          Być może Klinsmann nie jest aż tak arogancki; jako piłkarza bardzo go ceniłem.
          Ale to że Niemcy grają najładniej na mundialu i są najskuteczniejsi prawdą nie
          jest. 87% Niemców ponoć wierzy w zwycięstwo i ta ich pewność siebie jest dla
          nich typowa, nawet gdy nie jest uzasadniona.
          • jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 09:39
            Ale to zaden argument typowosci. 100% brazylijczykow (jak zwykle) nie wyobraza
            sobie , ze ktos inny niz Brazylia zostanie mistrzem swiata.
            Niemcy od lat grali nieladnie kopali antyfootbal. Teraz na tych MS jest
            inaczej, stad prawdopodobnie ich wiara. Dochodzi fakt, ze sa gospodarzami
            turnieju i dobre jest oprawy calego turnieju, jesli gospodarz dochodzi do
            polfinalu (abstrahujmy od tego, ze sa niemcami).
            Jesli uwazasz siebie za obiektywnego to powiedz kto w przekroju dotychczasowych
            3 meczy gral lepiej i bardziej atrakcyjnie?.
            (Nie przeceniajmy 6:0 Argentyny 4:0 Hiszpani)
            • Gość: Stefan Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:51
              Zgadzam sie, a pozatym „Prawda leży na boisku”
              Zobaczymy, pozniej bedziemy madrziejsi.
            • Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:04
              Niemcy są i zawsze byli bardzo pewni siebie. Odpadli w 94 w ćwierćfinale,
              natomiast Brazylia doszła do finału. W 98 powtórka, a Brazylia znowu w finale,
              skoro już o niej mówimy. Nie wiem czy 100% Brazylijczyków zawsze uważa że
              zdobędą mistrzostwo, ale niech będzie. A Niemcy miewali lepsze drużyny niż
              obecną. Od tej teraz grającej, moim zdaniem, i Brazylia i Argentyna grają lepiej
              i atrakcyjniej. Wygrali trudniejsze grupy niż Niemcy, którzy mieli, jak dotąd, w
              zasadzie tylko jednego dość silnego rywala. Bycie organizatorem mistrzostw to
              oczywiście ogromny atut.
              • jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:21
                Masz racje. Bezwzglednie Brazylia i Argentyna na codzien graja atrakcyjniej,
                ladniej, lepiej, maja o wiele lepszych technicznie zawodnikow.
                I nie jest prawda, ze Niemcy tego nie doceniaja czy nie widza (takie wnioski
                mozna wyciagnac, czytajac wybiorcze glosy mediow w Polsce).
                Wprost przeciwnie. Wiekszosc trenerow, bylych zawodnikow czy ekspertow
                wypowiadajacych sie w mediach w Niemczech ma zdanie podobne do twojego.
                Ale kazda z tych wybitnych druzyn stoi pod presja stadionu, publicznosci (nawet
                o to sie boje, ze sedziowie tez).
                I to jest autentyczny atut, dochodzi do tego wiara calego zespolu.
                Te wszystkie czynniki moga wiele nadrobic na korzysc Niemcow.
                Dlatego w tym meczu stawiam na Niemcow, bo jest to najwazniejszy mecz turnieju.
                (Poza finalem oczywiscie)

                • Gość: Lukasz Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:29
                  I w ten sposób szanse się nieco wyrównują, ale mimo to stawiam na remis ze
                  wskazaniem na Argentynę.
    • niekatolik No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow RFN? 30.06.06, 09:08
      • Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 09:24
        Podoba mi sie twoj nick , nie bierz mojego postu osobiscie.Ale sie tu Polacy po
        moich uwagach rozwrzeszczeli .Ta nienawisc do nas , Niemcow to wam az z pyskow
        kapala , jak u wscieklych kundli.Wiecie czemu tak reagujecie? Ano dostawaliscie
        od nas , Niemcow caly czas w sporcie a przede wszystkim w 39-45. Dostawaliscie
        straszliwie.Jako spoleczenstwo ,poszliscie przed nami wtedy na kolana , na
        brzuch prawie , i to was gryzie .I bedzie was jeszcze 100 lat gryzlo.No a w
        pilce to juz jestescie przez nas , Niemcow caly czas po prostu
        DEKLASOWANI.Wsposob bolesny dla was ,pokazujemy wam ten kat , gdzie jest wasze
        miejsce. Stad ta wasza zoologiczna prawie nienawisc do nas.Nienawisc psa ,to
        tego kto go caly czas bije.Przyjemnych rozmysla nad moim tekstem.
        • Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:15
          Kochany Szwajgerze. Wspominasz o 39-45? Proszę!

          Może powiesz mi, czy tych Niemców, ktróych w ten sposób - plując na Polskę -
          tak starannie szkalujesz na tym forum, czy tych Niemców stać na zapłacenie za
          szkody jakie wyrządzili w czasie II WŚ Polsce?
          Otórz - nie stać ich, niestety. Są ZA BIEDNI :-))))

          I to ich, Niemców, gryzie, niestety, ta porazka z 39-45 :-))
          • Gość: Aaa Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 10:18
            a kto finansuje wasz pobyt w EU
            • Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:23
              Niech zgadnę - Niemcy i pozostali członkowie UE?
              No to jednak Niemcy są SAMI za biedni...
              • Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 10:36
                Nie podskakuj,normand , nie podskakuj. Wiadomo ,ze was my, Niemcy finansujemy ,
                tylko zeby wam ta jalmuzna przeszla przez wasze polskie gardla, zakamuflowalo
                sie te pomoc jako srodki unijne.Obojetne co tu bedziesz za karkolomne
                kombinacje myslowe wynajdywal , jestescie na naszym utrzymaniu.I DOBRZE TAK.
                My ,Niemcy chcemy by nysi sasiedzi byli europejczykami a nie azjatami.Choc
                droga przed wami do tego przez nas wam wyznaczonego celu jest jeszcze daleka.
                Aco do biedy niemieckiej , hehehehehehe, chcielibyscie tam u was sobie tak
                przynajmniej z TRZYDZIESCI LAT pobiedowac , co Polacy?
                • Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 10:51
                  Widzisz, tu się mylisz, bo ja WCALE nie bieduję i chwale sobie to, ze żyję w
                  Polsce.
                  Jak już wyżej powiedziałem - nie stac Niemców na pełne odszkodowanie za straty
                  a środki unijne nie pochodza tylko z Niemiec. To są fakty i ty im w swojej
                  wypowiedzi nie zaprzeczasz.

                  A jeśli mój sposób wysławiania się jest dla ciebie karkołomną kombinacją
                  myślową, to przepraszam :-)))
                  • Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:08
                    Oj normand , przekrecasz jak Polak.Nie napisalem ,ze ty jestes biedny , no bo
                    nie znam cie.Napisalem ,ze wy , Polacy jestescie biedni i jeszcze PRZEZ
                    NASTEPNE TRZYDZIESCI LAT, chcielibyscie miec u siebie te nasza ,dzisiejsza
                    niemiecka biede.Przyjelibyscie ja z pocalowaniem naszej , niemieckiej reki a
                    moze tez i d..y.O odszkodowaniach zapomnij fantasto , znasz to przeciez ; madry
                    Polak po szkodzie. Lubisz w Polsce mieszkac?Ja tez lubie do was zagladac.Czuje
                    sie u was jak Amerykanie w Meksyku zaraz po wojnie.Zyc nie umierac a tuziemcy
                    sa do poslugi.
                    • Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 11:17
                      OK. Jeśli musisz się dowartościowywać w Polsce i na tym forum... współczuję :-)
                • Gość: kasienka Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 11:12
                  Lieber Schweiger, du schreibst einfach ein Sch...! Tut mir leid für Dich aber
                  du bist krank von Hass. Wer hat dich so erzogen, hat jemand dir weh getan oder
                  einfach nur so? Deine sprachliche Leistung ( damit meine ich deine
                  Polnischkenntnisse) ist beachtlich. Ich würde mich freuen wenn mein Mann
                  Polnisch vor allem schriftlich beherrschem würde. Usmiechnij sie Schweiger Ciao!
                  • Gość: Schweiger Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.pools.arcor-ip.net 30.06.06, 11:18
                    Liebe KASIENKA: "krank VON Haß "????:
                    • Gość: kasienka Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.06.06, 11:32
                      Jawohl, du hast es erfasst! Ich wünsche dir dass heute die deutsche Manschaft
                      gewinnt, vielleicht fängst du an andere Leute, auch die Polen und ich bin auch
                      eine Polin, wenn nicht zu lieben wenigsten zu mögen. Pieknego dnia Ci zycze
                      Servus
                      • Gość: niekatolik Ludzie to dyskusja o pilce a nie animozjach! IP: 141.14.151.* 30.06.06, 11:58
                        Argentyna jest tu po prostu faworytem. Choiaz niemcy pokazali klase i wynik nie jest przesadzony.
                        Chociaz boli to ze bramki dla niemcow zdobywaja polacy, nawet ci wypierajacy sie powiazan..... Wygrac
                        musi dobry football, reszta nie ma znaczenia. Pozdrawiam wszystkich niemcow, polakow i
                        argentynczykow.
                        • Gość: niekatolik Polska gra dalej, tylko ze pod niemiecka bandera:) IP: 141.14.151.* 30.06.06, 11:59
                        • Gość: Stefan Re: Ludzie to dyskusja o pilce a nie animozjach! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 12:33
                          Amen, swietne podsumowanie. Niech lepszy wygra i niech beda to Niemcy tym razem ;)
                      • 1410_tenrok Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow 30.06.06, 12:04
                        Der ist aber ein Pole. Bloss ein ausgewanderter Wasserpole. Seine Vorfahren
                        stammen wahrscheinlich vom Lande um Oppeln. Sucht man in seinem Stammbuch
                        danach, so findet man reichlich Beweismaterial. Was macht der hier? Kein
                        normaler Deutsche tut so etwas. Falls einer uns nicht mag, so hat er eigene
                        Seiten, wo er das zum Ausdruck bringen kann. Schweiger ist schlicht und einfach
                        eiin bescheuertes Männchen.
                        Schweiger, ja nie bede sie znizac do poziomu szowinistycznych wariatów twojego
                        pokroju. To jest chore. Zamiast mowic o meczu, wyciagac kompletne durnoty.
                        Czemu to sluży? Nie lubisz Polakow - nie przychodz tu. Po Twoim jezyku, widac,
                        ze stad wyjechales. Pewnie z powodu takich samych atakow, jak Twoje, tyle ze z
                        gorolskiej strony. Czym jestes lepszy od tamtych? Niczym!!! Chcesz sie
                        odreagowac?? Idz do Fitnessklubu!!!
                        A wiem, ze Niemcem z Niemiec tamtych nigdy nie bedziesz, oni nie akceptuja
                        wariatów. Znam ten kraj i lubie go. A dzis bede kibicował Klinsiemu.
                        • Gość: Normand Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow IP: 195.114.160.* 30.06.06, 12:29
                          Ja tez będę kibicować Niemcom. Grają błyskotliwie i to mi sie bardzo podoba :-)
        • lalka_01 Re: No to trafili, czyzby to byl koniec wystepow 30.06.06, 10:40
          wiesz co, mieszkam w De i dlatego zycze moim znajomym i przyjaciolom milego
          meczu. Ale gdy czytam takie burackie teksty jak twoje, to MUSZE byc za
          Argentyna.
          Obys sie udlawil wlasnymi lzami i oby ci piwo skislo z zalosci. 2:1!
    • Gość: oko Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 09:38
      Niemcy nie mają szans. Obrońcy nie dadzą rady zatrzymać Messiego i Teveza. "Dwie wierze" z Niemiec wypadają przeciętnie w Bundeslidze i musiałby stać się prawdziwy cud, żeby powstrzymali tak fantastycznie atakującą Argentynę. Z przodu - ok, mają Klose, Ballacka, ale przecież Argentyńczycy mają na tym mundialu jedną z najlepszych formacji defensywnych. Nie życzę Niemcom porażki, tylko zupełnie nie rozumiem ich optymizmu: oni naprawdę nie pokonali od wieków żadnej klasowej drużyny. Klose i w Werderze potrafił mieć wielkie serie, ale przy mądrej grze przeciwnicy jego drużyny całkowicie neutralizowali zagrożenie ze strony naszego rodaka. A z Podolskiego zrobiono gwiazdę zdecydowanie na wyrost. I jeśli ktoś ma pecha - to właśnie Niemcy, nie mogli gorzej trafić w ćwierćfinale. Argentyna wygra 3:1 albo 4:2.
      • Gość: Stefan Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:48
        Tlumacze Ci to: Kiedy juz nie wierzysz we wlasne sily juz oddales mecz
        walkowerem i na pewno nie masz szans. To dokladnie to co przytrafi sie Polsce z
        zadziwiajaca regularnoscia :D
      • dziun Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:35
        amerykanskie metody szkoleniowe wprowadzone przez Klinsmana polegaja na
        doskonalym przygotowaniu psychicznym druzyny. Nie jest to bez znaczenia choc
        przypomina momentami klaskanie w dlonie i spiewanie piosenek patriotycznych
        przez stojac w koleczku pracownikow firmy WallMarkt (widzialem to na wlasne
        oczy). Ta obrobka mozgu robi swoje co jest coraz bardziej widoczne podczas
        ostatnich konferencji prasowych przedstawicieli ekipy niemieckiej. ZObaczymy juz
        za pare godzin co z tego wyniknie. Ewentualna porazka zespolu niemieckiego
        doprowadzi do prawdziwej depresji spora czesc spoleczenstwa (najprawdopodobniej
        index gieldy niemieckiej DAX pojeci pare ladnych procent w dol). Niech wygra lepszy.
        • jack20 Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" 30.06.06, 10:52
          Znana ci jest inna dzialalnosc Klinsmana (mysle zawodowa) w Stanach
          niz "uzywanie zycia"?
          Klinsmann jako trener reprezentacji byl wymyslem dzisiejszego szefa DFB, bylego
          dlugoletniego prezesa VFB Vorveldera, gdzie Kinsmann zapoczatkowal i robil
          swoja dalsza kariere.
          O ile sobie przypominam bylo to zaskoczenie dla wszystkich, ale skoro po
          odejsciu Vollera nikt nie kwapil sie do objecia tej fuchy (poza Matthausem byc
          moze)wiec zostal nim.

          nie widze tez zadnych metod amerykanskich typu Wallmatktu w jego dzialaniu czy
          wypowiedziach. Robi to co kazdy statystyczny trener druzyny bedacej "na fali".
          Gra dalej i buduje swoja swoja role, grozi rezygnacja w razie porazki.
          Wszystko to miesci sie w logice.
          Z wyglupami przyglopow amerykanskich ma to niewiele wspolnego.
    • Gość: solano albicelestes.com IP: *.itcomp.pl / *.itcomp.pl 30.06.06, 09:48
      niemcy zapominają, że nie grali ze mocnymi przeciwnikami na razie. no moze tylko szwecja i ekwador, ale szwecja wyszla bez woli walki i totalnie nieskoncentrowana, a ekwador to do konca nie wiadomo na ile jest dobry i nie wystapil w podtsawowym skladzie z niemcami. wydaje mi sie ze niemcy mogliby miec spore problemy zeby wyjsc z grupy argentyny - grupy c. to co za nimi przemawia to tylko wlasny stadion, kibice, pewnosc siebie i moze (mam nadzieje ze nie) sedziowie.

      albicelestes.com
      • Gość: Stefan Re: albicelestes.com IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 09:55
        Nie z kim ale w jakim stylu gralismy napawa nas optymizmem. Ale oczywiscie zycze
        wszystkim kibicom zeby lepszy zespol wygral oraz zeby sedzia nie mial fatalnego
        wplywu na wynik. Ja wierze we wlasne sily Niemiec i malo mnie interesuje co inni
        mysla o Argentynie. Jesli my gramy jak potrafimy to bedzie bardzo bardzo ciezko
        dla nich.
        • Gość: 343 Re: albicelestes.com IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 30.06.06, 10:45
          Stefan na niemieckie forum raus! skad znasz tak dobrze polski??
          • Gość: Stefan Re: albicelestes.com IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 30.06.06, 11:24
            Idiotom nie odpowiadam
            • Gość: kiciuś Re: albicelestes.com IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 11:31
              właśnie odpowiedziałeś
    • Gość: lalala Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:44
      jak mnie śmiesza polacy którzy podają się za niemców i wyzywaja własny kraj i
      rodaków...
    • Gość: czerwona kartka Re: Klinsmann: Zagramy taktyką "Robin Hooda" IP: *.akron.net.pl / *.akron.net.pl 30.06.06, 11:04
      Zapomniałeś się podpisać pełnym nickiem: SCHWEINsteiger :P
      ---
      Gość portalu: Schweiger napisał(a):
      > Po to jestescie by dawac nam jak d..a od sr...a.Niemcy beda mistrzem
      > swiata .Jutro wygramy 3:1 z tymi Indianami z Patagonii.Pierw znokautowalism
      > was , na dechy i do domu , w Dortmundzie , teraz kolej na nastepnych
      > patalachow


    • patman Hasta la vista Argentina 30.06.06, 11:36
      Mogą już pakować walizki.
    • Gość: kiciuś hejka frustraci! IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 11:38
      do wszystkich obrzucających Niemców stekami typu szwaby won itp itd.

      Z rozsądnego punktu widzenia powinniście dziś jednak trzymać kciuki Niemcom, dziś, w półfinale i finale. Dlaczego ? Bądziecie mogli wtedy dumnie twierdzić że białe orły walczyły jak lwy do przedostatniej minuty i pechowo oraz za sprawą sędziego przegrały z późniejszym mistrzem świata. Listek już powiedział że przegrana z Ekwadorem nie przynosi takiej ujmy patrząc na to jak Ewkador zawalczył z Anglią :-)

      Pozdro dla normalnych

      • jack20 Re: hejka frustraci! 30.06.06, 11:45
        Glupoty opowiadasz. Dla prwdziwych kibicow nie liczy sie twoja logika tylko
        sympatie do stylu reprezentowanego footbalu i poziomu technicznego idoli.
        I dlatego Brazylia czy Argentyna beda zawsze mialy o wiele wiecej sympatykow
        niz Niemcy.
      • Gość: swawolny_dyzio Czy wam tu jeszcze chodzi o pilke? Czy o komleksy? IP: 141.14.151.* 30.06.06, 12:04
      • Gość: Jazz Re: hejka frustraci! IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.06, 13:26
        W d... niemcom za ten program na ZDF po meczu Polska-Niemcy.
    • Gość: anty niemcy A R G E N T Y N A IP: *.c151.petrotel.pl 30.06.06, 11:42
      Argentyna! Skopcie w koncu dupsko tym szwabom!
      ______________
      www.kibiceplocka.glt.pl
      • polonski Re: Do lasu z taka taktyka .. 30.06.06, 18:18
        Jest juz 1:0.. hlehle....a bedzie prawdopodobnie4:0 dla argentyny!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka