Gość: o zesz IP: *.dolsat.pl 24.06.07, 23:12 Prezesie, litosci...!! po co ten drewniak nam? :/ www.cyberdunk.com/?ref=4991 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj