Dodaj do ulubionych

Juan Roman Riquelme w Tottenhamie?

21.08.07, 18:43
Bardzo niska cena jak na geniusza. To zdecydowanie piłkarz nr 1 na
świecie!
Obserwuj wątek
    • urbi665 Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? 21.08.07, 18:55
      Geniusz, tylko że taki, który wolałby pewnie grać sam wszędzie poza obroną.
      • Gość: waldos hehe geniusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:02
        nie przesadzajmy,geniusz riquelme objawia się tylko w ameryce południowej gdy
        gra dla boca,w totenhamie zarobi mase kasy i umrze piłkarsko ta liga jest
        zdecydowanie nie dla niego,nie poradził sobie z intensywnością gry w hiszpanii i
        w europie i nie zrobił zawrotnej kariery a w meczu z potsmouth czy innymi
        wynalazkami tak naprawde będzie walczył o to by nie połamano mu nóg.koleś jest
        za miękki na takie granie.ale okej chętnie zobaczę go przeciw essienowi.to
        bedzie pożarcie !
    • Gość: kokotopuk Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: 82.152.173.* 21.08.07, 20:04
      "Tottenham chce za niego zapłacić 15 mln euro.

      ..opłaca im się sprzedaż zawodnika i odzyskanie części pieniędzy, które na niego
      wydali - dodał Franchi.

      W 2005 r. Villarreal zapłaciło za pomocnika Barcelony 5 mln euro."


      • Gość: malpp Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.spray.net.pl 21.08.07, 21:23
        Tez na to zwrocilem uwage :D

        A co do geniuszu, to uwazam, ze on go posiada, ale rzeczywiscie moze
        troche sztuka dla sztuki czasem wychodzi w jego grze. Niemniej
        jednak uwazam, ze jest swietny i jeden z lepszych na swiecie. Poza
        tym Argentynczyk... ;)
    • tygrysio_misio Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? 21.08.07, 21:38
      Koguty juz wydali wiecej niz Chelsea i ManU razem wzieci....a
      jeszcze chca kupic Riqelme i Gutiego??


      ilu oni chca miec pilkarzy w skladzie?? 50??

      ta czy siak...ma najdzieje,ze Jol wie co robi...do tej pory zrobil
      wiele dobrego....mam nadzieje,ze tym razem nie przedobrzy i wko0ncu
      zdobedziemy mistrzostwo!!

      cholera nalezy mi sie!!
    • Gość: czaki de klown Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 22:13
      mysle ze dla kogutow priorytetem powinien byc teraz gutti. Riqelme jest niezly
      ale mysle ze spaliulby sie na wyspach podobnie jak Reyes. Ktos slusznie zauwazyl
      ze takie czolgi jak essien , ferdinand, terry beda go wycinali niemilosiernie.
    • Gość: Wkm Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.aster.pl 21.08.07, 22:20
      Roman zdecyduj się jednak na Atletico Madryt
    • Gość: HB Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.gdynia.mm.pl 21.08.07, 22:22
      We're Tottenham, We're Tottenham, Super Tottenham, From the Lane!!
      We're Tottenham, Super Tottenham, We're Tottenham, From the Lane!!
    • Gość: ja Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.winn.cable.ntl.com 21.08.07, 22:28
      Poki co gazety w UK nie rozpisuja sie o Riquelme, tylko o tym czy Jol utrzyma
      posade. Pomimo ze z druzyna po raz drugi z rzedu zajela piate miejsce i w tym
      sezonie maja duze szanse na lige mistrzow (i co wazniejsze dla kibicow kogutow
      zajecie wyzszego miejsca niz odwieczny rywal Arsenal) to zarzad szuka nowego
      trenera... A wszystko dlatego ze przegrali 2 pierwsze mecze kolejki. Odnoszac
      zwyciestwo w trzecim meczu sezonu maja wiecej punktow niz zeszloroczny mistrz MU
      i jakos nikt nie mowi o zwalanianiu Fergusowa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka