cexik 21.08.07, 18:43 Bardzo niska cena jak na geniusza. To zdecydowanie piłkarz nr 1 na świecie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
urbi665 Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? 21.08.07, 18:55 Geniusz, tylko że taki, który wolałby pewnie grać sam wszędzie poza obroną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldos hehe geniusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:02 nie przesadzajmy,geniusz riquelme objawia się tylko w ameryce południowej gdy gra dla boca,w totenhamie zarobi mase kasy i umrze piłkarsko ta liga jest zdecydowanie nie dla niego,nie poradził sobie z intensywnością gry w hiszpanii i w europie i nie zrobił zawrotnej kariery a w meczu z potsmouth czy innymi wynalazkami tak naprawde będzie walczył o to by nie połamano mu nóg.koleś jest za miękki na takie granie.ale okej chętnie zobaczę go przeciw essienowi.to bedzie pożarcie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kokotopuk Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: 82.152.173.* 21.08.07, 20:04 "Tottenham chce za niego zapłacić 15 mln euro. ..opłaca im się sprzedaż zawodnika i odzyskanie części pieniędzy, które na niego wydali - dodał Franchi. W 2005 r. Villarreal zapłaciło za pomocnika Barcelony 5 mln euro." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malpp Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.spray.net.pl 21.08.07, 21:23 Tez na to zwrocilem uwage :D A co do geniuszu, to uwazam, ze on go posiada, ale rzeczywiscie moze troche sztuka dla sztuki czasem wychodzi w jego grze. Niemniej jednak uwazam, ze jest swietny i jeden z lepszych na swiecie. Poza tym Argentynczyk... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? 21.08.07, 21:38 Koguty juz wydali wiecej niz Chelsea i ManU razem wzieci....a jeszcze chca kupic Riqelme i Gutiego?? ilu oni chca miec pilkarzy w skladzie?? 50?? ta czy siak...ma najdzieje,ze Jol wie co robi...do tej pory zrobil wiele dobrego....mam nadzieje,ze tym razem nie przedobrzy i wko0ncu zdobedziemy mistrzostwo!! cholera nalezy mi sie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czaki de klown Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 22:13 mysle ze dla kogutow priorytetem powinien byc teraz gutti. Riqelme jest niezly ale mysle ze spaliulby sie na wyspach podobnie jak Reyes. Ktos slusznie zauwazyl ze takie czolgi jak essien , ferdinand, terry beda go wycinali niemilosiernie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wkm Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.aster.pl 21.08.07, 22:20 Roman zdecyduj się jednak na Atletico Madryt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HB Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.gdynia.mm.pl 21.08.07, 22:22 We're Tottenham, We're Tottenham, Super Tottenham, From the Lane!! We're Tottenham, Super Tottenham, We're Tottenham, From the Lane!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Juan Roman Riquelme w Tottenhamie? IP: *.winn.cable.ntl.com 21.08.07, 22:28 Poki co gazety w UK nie rozpisuja sie o Riquelme, tylko o tym czy Jol utrzyma posade. Pomimo ze z druzyna po raz drugi z rzedu zajela piate miejsce i w tym sezonie maja duze szanse na lige mistrzow (i co wazniejsze dla kibicow kogutow zajecie wyzszego miejsca niz odwieczny rywal Arsenal) to zarzad szuka nowego trenera... A wszystko dlatego ze przegrali 2 pierwsze mecze kolejki. Odnoszac zwyciestwo w trzecim meczu sezonu maja wiecej punktow niz zeszloroczny mistrz MU i jakos nikt nie mowi o zwalanianiu Fergusowa. Odpowiedz Link Zgłoś