Dodaj do ulubionych

Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletów....

    • Gość: beton PZPN- owski beton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 13:10
      PZPN-owski beton plus rodziny i znajomi mają bilety i tak za darmo,
      więc dla nich bilet może kosztować nawet i 1000 zł. Bilet I
      kategorii na Ekwador -Polska w Gelsenkirchen MŚ 2006 kosztował 100
      Euro czyli jakieś 380 zł.
    • Gość: Blater Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletów... IP: *.mel.connect.net.au 27.09.07, 13:56
      Misio;Moj syn chcial kupic piec biletow,dostanie dwa <za dormo>a za
      trzy bedzie musil zaplacic.To sie zgadza p.Listkiewicz.
    • Gość: LM Listkiewicz tak cie nienawidze ze synowi zycze IP: *.acn.waw.pl 27.09.07, 14:09
      smiertelnej choroby, a gdyby wladze zapewnily mi nietykalnosc bez
      mrugniecia okiem 99% czlonkow pzpn strzelilbym w leb.
    • Gość: hepik Re: Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 14:27
      Stadion Legii=sektor 13-rząd 19 -cena biletu 100pln
      i9.tinypic.com/2vspykn.jpg
      Zdjęcie z meczu Polska-Azerbejdżan.Wtedy 60 pln.
    • Gość: korupcja Oj Michałku Michałku ty kłamczuszku IP: *.aster.pl 27.09.07, 14:44
      Jak już się kłamie to trzeba to robić z wyczuciem.
      Jeśli twój syn chciał kupić 5 biletów to zapraszam na Łazienkowską w dniu
      10.10.2007 parę godzin przed otwarciem kas. Choćby nie wiem co się działo to 5
      biletów KUPI na 99%. Bo pewnie przynajmniej połowa biletów trafi dopiero do
      sprzedaży właśnie tą drogą.

      No, ale twoja wypowiedź znaczyła przecież: "mój syn chciał dostać 5 biletów dla
      siebie i znajomych ale dostał tylko dwa, a za pozostałe 3 będzie musiał
      zapłacić". W takim wypadku wszystko by się zgadzało.
      • Gość: korupcja małe sprostowanie IP: *.aster.pl 27.09.07, 15:00
        w kasach będzie ok 2/3 biletów, wystarczy wejść na kupbilet.pl i sprawdzić ile i
        jaki bilety były w przedsprzedaży. Dla leniwych: niecała 1/3 żylety
        1/3 krytej
        łuk od łazienkowskiej

        i ładnie tak kłamać panie L.?
    • Gość: Jaro Nie wciskaj ciemnoty, baranie IP: *.spray.net.pl 27.09.07, 23:28
      syn chciał i nie dostał? syn prezesa nie dostał?
      to już chyba prezes musiał być bardzo krurviony na tego syna....
    • Gość: Aitor Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletów... IP: 212.244.79.* 11.10.07, 08:48
      Stadion w Poznaniu ma 2 razy większą pojemność, no ale gdyby tam rozegrano mecz,
      to rodzina Listkiewicza musiałaby specjalnie fatygować się taki kawał drogi, no
      i Warszawiacy obraziliby się. PZPN = PZPR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka