Gość: beton PZPN- owski beton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 13:10 PZPN-owski beton plus rodziny i znajomi mają bilety i tak za darmo, więc dla nich bilet może kosztować nawet i 1000 zł. Bilet I kategorii na Ekwador -Polska w Gelsenkirchen MŚ 2006 kosztował 100 Euro czyli jakieś 380 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blater Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletów... IP: *.mel.connect.net.au 27.09.07, 13:56 Misio;Moj syn chcial kupic piec biletow,dostanie dwa <za dormo>a za trzy bedzie musil zaplacic.To sie zgadza p.Listkiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LM Listkiewicz tak cie nienawidze ze synowi zycze IP: *.acn.waw.pl 27.09.07, 14:09 smiertelnej choroby, a gdyby wladze zapewnily mi nietykalnosc bez mrugniecia okiem 99% czlonkow pzpn strzelilbym w leb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hepik Re: Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 14:27 Stadion Legii=sektor 13-rząd 19 -cena biletu 100pln i9.tinypic.com/2vspykn.jpg Zdjęcie z meczu Polska-Azerbejdżan.Wtedy 60 pln. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korupcja Oj Michałku Michałku ty kłamczuszku IP: *.aster.pl 27.09.07, 14:44 Jak już się kłamie to trzeba to robić z wyczuciem. Jeśli twój syn chciał kupić 5 biletów to zapraszam na Łazienkowską w dniu 10.10.2007 parę godzin przed otwarciem kas. Choćby nie wiem co się działo to 5 biletów KUPI na 99%. Bo pewnie przynajmniej połowa biletów trafi dopiero do sprzedaży właśnie tą drogą. No, ale twoja wypowiedź znaczyła przecież: "mój syn chciał dostać 5 biletów dla siebie i znajomych ale dostał tylko dwa, a za pozostałe 3 będzie musiał zapłacić". W takim wypadku wszystko by się zgadzało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korupcja małe sprostowanie IP: *.aster.pl 27.09.07, 15:00 w kasach będzie ok 2/3 biletów, wystarczy wejść na kupbilet.pl i sprawdzić ile i jaki bilety były w przedsprzedaży. Dla leniwych: niecała 1/3 żylety 1/3 krytej łuk od łazienkowskiej i ładnie tak kłamać panie L.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Nie wciskaj ciemnoty, baranie IP: *.spray.net.pl 27.09.07, 23:28 syn chciał i nie dostał? syn prezesa nie dostał? to już chyba prezes musiał być bardzo krurviony na tego syna.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aitor Listkiewicz: Mój syn chciał kupić pięć biletów... IP: 212.244.79.* 11.10.07, 08:48 Stadion w Poznaniu ma 2 razy większą pojemność, no ale gdyby tam rozegrano mecz, to rodzina Listkiewicza musiałaby specjalnie fatygować się taki kawał drogi, no i Warszawiacy obraziliby się. PZPN = PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś