Dodaj do ulubionych

Bojkotujmy POLSAT!

15.12.01, 09:10
Burak solorz zapewne straci duzo na swojej pazernosci. Dajmy mu stracic jeszcze wiecej.
Zachlanne liczy kase, ktorej nie ma i w przyszlosci straci jeszcze wiecej.
Dzieki stosunku polsatu do klientow czyli NAS wyrobil sobie bardzo zla marke i zapewne jego
stacja straci duzo wiecej niz zaplacil za prawa do transmisji mistrzostw swiata.
Dzieki demokracji dajmy solorzowi odczuc co o nim sadzimy!
Proponuje wysylac mejle, wysylac listy i dzwonic do firm, ktore sie reklamuja na polsacie z
informacja ze wlasnie permanentnie zrezygnowalismy ogladac ta stacje jako nie sznujaca
klientow i myslimy ze firmy , ktore sie reklamuja na tej stacji maja podobny poglad na swoich
klientow czyli NAS i rowniez myslimy o zaprzestaniu kupowac ich produkty jesli beda sie
reklamowaly na tej stacji. Jesli firmy te otrzymaja duzo poczty od niezadowolonych klientow
odbije sie to zapewne na przychodach z reklamy , z ktorych polsat zyje.
Dajcie znac o tym bojkocie znajomym i pokazmy solorzowi ze byle burak nie bedzie
szantazowal Polakow!
Jesli znacie mejle i nr telefonow do firm relamujacych sie na polsacie umiescie je na forum i
razem bedziemy mogli utrzec solarzowi nosa.
Obserwuj wątek
    • Gość: kapen Re: Bojkotujmy POLSAT! IP: *.chello.pl 16.02.02, 16:11

> Jesli znacie mejle i nr telefonow do firm relamujacych sie na polsacie umiescie
      > je na forum i
      > razem bedziemy mogli utrzec solarzowi nosa.

Reklamy w Polsacie wykupują domy mediowe dla swoich klientów. Posługują się przy
      tym badaniemi oglądalności np. wykonywanymi przez firmę AGB. Żeby Polsatowi
      zaszkodzić, trzeba przestać go oglądać, czego ja nie robię juz od dawna.
      PArę namiarów na domy mam, mogę podać, jak koniecznie chcesz.
    • fuzzy Re: Bojkotujmy POLSAT! 20.02.02, 19:08
      Popieram bojkot i obiecuję nie oglądać polsatu, ale jak nic się w temacie
      Mistrzostw nie zmieni, to i tak dzień przed pójdę do pierwszego lepszego punktu
      i kupię ten pierdolony dekoder, chociaż za to miałby mi kutas uschnąć, i
      podejrzewam, że zrobicie to samo !!!
    • Gość: Kamils Re: Bojkotujmy POLSAT! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 22:37
      Masz rację za prawa do transmisji polsat trochę zapłacił a każdy obejrzy mecze
      Polaków w telewizji publicznej. Nie znam niestety żadnych przydatnych adresów,
      ale może uda mi się coś zdobyć. Z drugiej strony nie bardzo wierzę w Polaków (
      po tym co pokazali w trzech ostatnich meczach) i pasowałoby obejrzeć inne
      ciekawe mecze grupowe. Jak wymyślisz jeszcze coś napisz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka