Gość: bigrafel
IP: 193.120.116.*
15.10.07, 23:03
nigdy wcześniej tak nie ufałem trenerowi reprezentacji polski jak
teraz.wcześniej po takim 0:1 do przerwy wyłączałem tv i szłem gdzieś
rozchodzić tą złość,bo wiedziałem że i tak nic już nie zrobią ci
nasi kopacze i ich trenerzy.teraz nie.teraz z niecierpliwoscią
czekałem na drugą połowę,czułem że Leo coś wymyśli,poprostu
wiedziałem to i się nie pomyliłem.ci którzy w niego nie
wierzą,poprostu mu zazdroszczą,a dla mnie on jest wielki! szerokiej
autostrady do austrii czy szwajcarii od Małogoszcza panie trenerze!