Gość: J23 IP: *.nsw.bigpond.net.au 19.10.07, 11:17 doopy zleja to nic tylko rozgonic towarzycho na 4 wiatry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Widzew ole Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 19:33 Widzew po co ten karniak. To mogliście wygrać. A teraz co??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wisła mistrz!!! Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.07, 02:14 Bez Wyrazu, ambicji i charakteru? Toż to legła warszawa- wypisz wymaluj. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki77 ZUB ODEJDŹ !!! IP: *.toya.net.pl 21.10.07, 10:02 Zub miej honor !!! PO PROSTU - ODEJDŹ !!!!!!!!!!! JESTEŚ BEZNADZIEJNIE SŁABY !!!!! A PONADTO POŁOWA NASZEJ DRUŻYNY TEŻ DO WYMIANY !!! GRAMY ŻENUJĄCO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.lodz.mm.pl 26.10.07, 13:49 Osobiście kibicuje Widzewowi ale teraz już niestety nie ma szans ten sezon to ostatni na kilka przyszłych lat w Ekstraklasie i Ł.K.S. dulgo w lidze nie posiedzi Odpowiedz Link Zgłoś