Dodaj do ulubionych

Faworyt z Bytomia gra z Widzewem

IP: *.nsw.bigpond.net.au 19.10.07, 11:17
doopy zleja to nic tylko rozgonic towarzycho na 4 wiatry
Obserwuj wątek
    • Gość: Widzew ole Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.07, 19:33
      Widzew po co ten karniak. To mogliście wygrać. A teraz co???
    • Gość: Wisła mistrz!!! Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.07, 02:14
      Bez Wyrazu, ambicji i charakteru? Toż to legła warszawa- wypisz
      wymaluj. ;D
    • Gość: luki77 ZUB ODEJDŹ !!! IP: *.toya.net.pl 21.10.07, 10:02
      Zub miej honor !!! PO PROSTU - ODEJDŹ !!!!!!!!!!! JESTEŚ
      BEZNADZIEJNIE SŁABY !!!!! A PONADTO POŁOWA NASZEJ DRUŻYNY TEŻ DO
      WYMIANY !!!
      GRAMY ŻENUJĄCO !!!
      • Gość: noone 2nd IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.07, 11:04
        2 liga wita... i 3 też :(
    • Gość: Mario Faworyt z Bytomia gra z Widzewem IP: *.lodz.mm.pl 26.10.07, 13:49
      Osobiście kibicuje Widzewowi ale teraz już niestety nie ma szans ten sezon to
      ostatni na kilka przyszłych lat w Ekstraklasie i Ł.K.S. dulgo w lidze nie posiedzi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka