Dodaj do ulubionych

Awantura w Gliwicach: "Niech pan pisze, że prze...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.07, 09:46
Panie Pawle wszystko pięknie ale...

"Chciałem o obie kartki spytać sędziego, ale się nie udało. Arbitrzy po meczu
zamknęli się w szatni z obserwatorem PZPN-u. Dyskusja trwała, kwadranse
mijały, a ja odpuściłem, bo przecież musiałem zdążyć napisać tę relację..."

To zdanie to Pan, Pawlak czy Kaszowski? Jest to nie jasne, a domyślam się, że
to Pan, ale wygląda to jak żalenie się czytelnikowi, że trzeba relacje napisać...
Obserwuj wątek
    • Gość: KKK Brutale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.07, 10:58
      Poziom brutalności w II lidze i niższych jest przeolbrzymi. Sędziowie powinni
      dostać nakaz karania czerwonymi kartkami za spowodowanie ciężkiej kontuzji -
      wszystko jedno, czy umyślne, czy nie. Skoro i tak popełniają tyle błędów ile
      popełniają, to takie kartkowanie przynajmniej będzie sprawiedliwe dla drużyn
      (choć niekoniecznie dla kartkowanego), i być może obniży skalę problemu.
    • Gość: krzyś Re: Awantura w Gliwicach: "Niech pan pisze, że pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.07, 11:31
      Paweł Czado, zmień Pan tytuł na stronie głównej. Zamiast "nie" wpisz
      Pan "niech".
    • Gość: wred Awantura w Gliwicach: "Niech pan pisze, że prze.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.07, 20:22
      Ale kto grał z kim i jaki był wynik? Bo w tekście sie nie dopatrzyłem tych szczegółów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka