Gość: Lider
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.10.07, 09:46
Panie Pawle wszystko pięknie ale...
"Chciałem o obie kartki spytać sędziego, ale się nie udało. Arbitrzy po meczu
zamknęli się w szatni z obserwatorem PZPN-u. Dyskusja trwała, kwadranse
mijały, a ja odpuściłem, bo przecież musiałem zdążyć napisać tę relację..."
To zdanie to Pan, Pawlak czy Kaszowski? Jest to nie jasne, a domyślam się, że
to Pan, ale wygląda to jak żalenie się czytelnikowi, że trzeba relacje napisać...