Dodaj do ulubionych

Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb....

    • Gość: ragnarsson "kibolstwo" IP: *.csk.pl 11.11.07, 21:32
      Stec i kumple chyba czują się lepszymi od innych. No ale w końcu to
      wybrańcy bogów, pracują w samej GW! Jak napiszą więcej takich
      artykułów, jak wykażą się gorliwością i rewolucyjnym zapałem w walce
      z kibicami, jak dojdą do mistrzostwa kolegów z działo politycznego w
      propagandzie to może nawet sam Adam Michnik uściśnie im dłoń!
      Swoimi artykułami obrażają kibiców... Masturbują się psychicznie z
      ekstazą wypisując "kibolstwo", KIBOLE. W swoim rewolucyjnym zapale
      godnym ich idola, zbrodniarza CHE, którego wizerunek tak chętnie
      wszędzie wpychają gdzie się da(mimo,że propagowanie kominuzmu jest
      zakazane konstytucją RP), stanęli nawet w jednej linii z pzpn, które
      sami niedawno krytykowali jak się da!!! To pokazuje, że są gotowi na
      wszystko byle udowodnić swoje z kosmosu wzięte tezy i napędzać
      propagandę.
      • Gość: hans hebron Re: "kibolstwo" IP: *.icpnet.pl 11.11.07, 22:22
        jak rozumiem stec klamie w tym artykule? nie bylo takich
        przyspiewek? w ogole nie ma bluzgow na stadionach???
        ech wy, wszyscy wielcy krytykanci...ten portal zarabia na waszych
        wejsciach tutaj...po prostu nie czytajcie artykulow steca i bedzie
        wam dobrze.

        a juz niedlugo jeszcze znikniecie ze stadionow z tym waszym "legia
        ku.." i "zdechl kolejorz".
    • Gość: Stach Stecu ! To już nawet nie masz odwagi się podpisać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:38
      pod swoim artykułem.
    • Gość: ja bo co? oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:39
      dzień bez komptomitującego tekstu to dzień stracony, nie?
      tobie cieciu chyba słowo "kibol" robi za kobietę w życiu
    • Gość: papa II Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.zamosc.mm.pl 11.11.07, 21:40
      wszyscy kibole to palanty....powinno ich sie powywieszać !
    • Gość: J**** gazete w jakim celu byl ten artykul ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:44
      chcecie zeby cale polaczkowe spoleczenstwo bylo bardziej JP2 ?? w innych krajach jest pieknie i porzadnie wszyscy sie szanuja... co za debil wymyslil ten artykul??
    • Gość: ragnarsson czemu GW nie napisze o obserwatorze pzpn? IP: *.csk.pl 11.11.07, 21:45
      W GWnie wolą wynajdywać z kosmosu wielki społeczny problem -
      "kibolstwo". Na stadionie ktoś użył brzydkiego słowa! Niepojęte!
      Straszne! Aj waj! To na pewno największy problem polskiej piłki.
      Takim problemem nie jest szalony, niedowidzący delegat pzpn
      Tomaszewski, który kolejny raz przerwał mecz z sobie tylko wiadomego
      powodu. Ten aparatczyk z pzpn przerywa zabawę tysiącom ludzi na
      trybunach, nie pozwala grać piłkarzom, burzy transmisję telewizyjną,
      nie pozwala cieszyć się z widowiska sportowego i oglądać piłkarzy w
      grze!
      Ten komunista bez powodu przerwał mecz na PÓŁ GODZINY!!!
      Wszyscy chuligani się chowają przy tow.delegacie Tomaszewskim z
      pzpn! Kiedy ostatnio krwiożercze "kibolstwo" przerwało na tyle czasu
      mecz I ligi w Polsce? Ile razy w tym sezonie obrzydliwi "kibole"
      przerwali mecz na pół godziny? Bo Tomaszewski już drugi raz...

      Tym się zajmijcie, to jest prawdziwy problem - niedowidzący delegat,
      bzdurna lista znaków zakazanych przygotowana przez znanego
      demokratę, inteligenta i propagatora poezji kameruńskiej tow.Simona
      Mola. Flaga Jagiellonii nie zawierała ŻADNYCH znaków rasistowskich.
      Chuligan Tomaszewski przerwał mecz na pół godziny... Ale całe zło
      to "kibole"... Stec już pewnie smaży kolejny pseudointeligencki
      artykuł...
    • morfeusz_1 Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... 11.11.07, 21:51
      Autor artykułu używa słów powszechnie uważanych za obraźliwe.
      W związku z powyższym autor powinien zostać zbanowany na minimum 3
      tygodnie naruszył zasady netykiety,a przecież dzieci też
      czytają,włączają net i co widzą na pierwszej stronie - WSTYD.

      Głośno i wyraźnie musimy powiedzieć stop chamstwu,z drugiej jednak
      strony wnioski dziwne mi się nasuwają,a może my już w jakimś matrixe
      jesteśmy bez wyjścia,niedługo nie będziemy wychodzić wogóle z domu
      bojąc się własnego cienia,a może o to właśnie chodzi,sam nie wiem o
      so chosi

      Niedługo na stadiony będziemy mogli wchodzić jedynie w asyście
      dzieci swoich lub wypożyczonych do lat 12,w garniakach pod krawatem
      i po zjedzeniu minimum jednej główki czosnku... ;)


      Co na to inni komentatorzy np Pan Wit ???
    • Gość: R_LP Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.icpnet.pl 11.11.07, 21:53
      Jeżeli my jesteśmy "kibolami" to szanowny Pan Stec jest dla mnie
      dziennikarzyną... Proponuję wsłuchać się w słowa piosenek (z tak bardzo
      zachwalanej) ligi angielskiej.
    • Gość: mirek Re: Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Je IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:54
      Jaki jest cel tego artykułu? Czy tylko skatalogowanie stadionowych wulgaryzmów?
      bo brakuje mi jakoś sensu powstania tego artykułu.
    • Gość: Gość Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 21:59
      Społeczeństwo polskie jest chamskie i tacy sami sa kibice.
      przeklinaja trenerzy, zawodnicy nikt nie widzi w tym nic złego.
      Ogladałam mecz Legia-Jagiellonia, obserwator miał rację, wywieszony
      został symbol rasistowski, zadziwiajacy natomiast komentarz
      Węgrzyna, który twierdził, że obserwator się czepia. Na stadionach
      brak rodzin z dziećmi, zobaczcie jak wyglądają trybuny w Hiszpanii i
      Anglii. U nas jeden wielki wstyd.
      • Gość: ragnarsson Re: Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Je IP: *.csk.pl 11.11.07, 22:22
        Człowieku, jaki rasistowski symbol? Widziałeś tą flagę, czy łyknąłeś
        to co Tobie GW i inne media podały? Przecież nawet największy
        propagandzista Stec na swoim blogu preprosił za kłamstwo o
        rasistowskiej fladze.
        Problemem nie są kibice a obserwator-wariat tow.Tomaszewski, który
        drugi raz w sezonie(wcześniej na Jagiellonia-Widzew) przerwał mecz
        na pół godziny! To nim powinny się media zająć, bo chuligani przy
        tym wariacie wymiekają - keidy ostatnio "kibole" przerwali mecz I
        ligi na pół godziny.
        Węgrzyn miał rację i mam nadzieję, żę wytoczy Stecowi proces za
        imputowanie mu popierania rasizmu.

        Znowu ta Anglia :D Człowieku, w Anglii nie ma najczęściej
        zorganizowanego dopingu(tego chciałaby GW w Polsce, bo "kibole" źli)
        i siedząc tam na sektorze przez 90 minut słyszałbyś bluzgi! Tam
        kibice dopiero nie przebierają w słowach. A jak już spontanicznie
        coś zaśpiewają to również nie szczędzą bluzgów.

        U nas brak dzieci i rodzin? Co Ty w ogóle wypisujesz. Są nawet
        sektory rodzinne na niektórych stadionach, gdziekolwiek byłem na
        stadionach jest dużo najmłodszych, są dziewczyny, są starsi ludzie.
        tylko trzeba pójść na sektor dla zwykłych kibiców, nie trzeba
        na "młyn"(tam najzagorzalsi kibice) ani na VIP, czy lożę
        dziennikarską dla Steca i jego kumpli. Jak lubię gdy wypowiadają się
        na temat stadionów ludzie, którzy pewnie nawet na mecze nie chodzą
        tylko łykają rewelacje GWna... W piątek na wyjeździe Jagiellonii
        były i dzieci i całe rodziny i dziadkowie z wnukami - tak, tak... w
        nagrodę w wolnym ponoć kraju zostali spałowani i potraktowani w
        sposób chamski przez bezmózgich funkcjonariuszy prewencji.
      • Gość: BArtolomeo Re: Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Je IP: *.broker.com.pl 12.11.07, 00:48
        widocznie dawno nie byłeś (o ile w ogóle byłeś) na meczu OrangeEkstraklasy... -
        zobacz kto siedzi na sektorze rodzinnym w Kielcach, kto przychodzi na sektor AiB
        (a czasami na D lub E) na Wisłe
    • sotertad Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... 11.11.07, 22:04
      boiska piłki nożnej wyglądają jak miejsca resocjalizacji "żołnierzy"
      wszystkich mafii i band w których łamaniem ławek, paleniem rac,
      rzucaniem czym popadnie, wrzaskami, krzykami, biciem zdziwionych lub
      wzajemnym mordobiciem próbuje się spuścić powietrze z buzujących
      rozjuszonych łbów pełnych nienawiści i agresji, napakowanych różnymi
      środkami farmakologicznymi, alkoholem lub innymi odurzającymi
      środkami, a także jest to miejsce treningów, pokaz "odwagi śmiałości
      i nobilitacji" półświatka i jest tam miejsce na wszystko tylko nie
      na sportową rywalizację. ten wrzód rośnie i nikt nie podejmuje prób
      interwecji, nie ma nawet żadnego programu ani odważnego do
      podejmowania jakichkolwiek decyzji w kierunku choćby powstrzymania
      rosnącej fali agresji i zwykłego bandytyzmu na piłkarskich
      stadionach i nie mam tu na myśli sił policji, krat i bezsilnej
      obstawy stadionów, ulic, pociągów czy innych środków komunikacji a o
      decyzje o zamykaniu stadionowych potyczek i eliminowanie z gier
      klubów. za to wszystko odpowiada PZPN który mimo posiadanych w tym
      względzie kompetencji i władzy nic nie robi w tym kierunku zrzucając
      odpowiedzialność na innych, a przecież surowe kary pieniężne nawet
      doprowadzające do bankructwa klubów, eliminacja z rozgrywek, wymóg
      gry na neutralnych gruntach np. na stadionach bez widowni w innych
      miejscowościach, może w końcu doprowadziło by do świadomości
      włodaży klubów że to jest sport z cała kulturą przegrywania, wiem że
      to trudne bo i ci na świeczniku mają z tym tak wielkie trudności, ze
      wzbudzają agresję, ale na szczęście są nowi ludzie których kultura
      nie sięga wrszawskiego półswiatka, choć i tam istnieje bezwględne
      prawo i wielka kultura dostępna tylko wielkim, skoro małość zwycięża
      mamy to co mamy. Budujemy stadiony np. narodowy aby chamstwo
      niszczyło to co z tak wielkim trudem i wyżeczeniami zbudujemy za
      nasze pieniądze, działacze PZPN w blichtrze i w galach w wielkich
      salonach udawać będą znających się na rzeczy światowców a na
      stadionach pozostaną kraty i obrazki niczym z coloseum tylko nie na
      arenie a na trybunach, a w tv oglądać będziemy idiotów z gębami
      zakrytymi szalikami z kijami bejsbolowymi w rękach lub z deskami z
      ławek i kolejny raz przeczytamy nic nie zmieniającą notatkę w
      gazecie.
    • Gość: ad Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 22:05
      kibole zostawali natychmiast uciszani przez kibicow...Rozumiem ze
      wedlug kibol to taki ktos kto tylko wywoluje awantury i spiewa
      brzydkie piosenki o PZPN. A ci co organizuja zbiorki na chore dzieci
      i grzecznie dopingują swoją druzyne to juz sa kibice i nie maja nic
      wspolnego z kibolami...
      Smiesza mnie tacy dziennikarze ktorzy nie znaja realiow a pisza
      takie bzdety
    • Gość: michał hasło j.. pzpn jest słuszne IP: *.petrus.com.pl 11.11.07, 22:07
      a artykuł propagandowy.
      • Gość: hans hebron Re: hasło j.. pzpn jest słuszne IP: *.icpnet.pl 11.11.07, 22:19
        mozesz to jakos uzasadnic? czy tak jak poprzednia wladza uwazasz to
        za oczywista oczywistosc?
        • Gość: ja_czyli_kibic Uzasadnienie: IP: *.tsi.tychy.pl 11.11.07, 23:23
          PZPN to skorumpowana i skompromitowana instytucja z Listkiewiczem na czele. To
          100% komunistycznego betonu, skansen PRL pełen plugawców i
          pomiotów komuny.

          Je..ć je..ć PZPN!!!
          • Gość: hans hebron Re: Uzasadnienie: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.07, 10:28
            czyli nadal styl poprzedniego rządu- bez konkretow natomiast same
            insynuacje...
            • Gość: ja_czyli_kibic Dziecko NEO... IP: *.tsi.tychy.pl 12.11.07, 17:41
              Poczytaj trochę, to zrozumiesz, że te ,,insynuacje" to szczera prawda. :)
    • Gość: hans hebron czy wy w koncu zrozumiecie, ze to pilka jest dla IP: *.icpnet.pl 11.11.07, 22:15
      kibicow a nie kibice dla pilki??? tu nie chodzi o to, zeby
      najglosniej dopingowac- tu chodzi o to, zeby pilka byla na wysokim
      poziomie- i z tego sie biora dobre i zdrowe emocje. I wtedy nawet po
      przegranym meczu kibic wychodzi ze stadionu zadowolony- bo
      przegrali, a grali dobrze- i to sie liczy. A kogo obchodzi- oprocz
      samych wykonawcow- ze spiewaja "zawsze i wszedzie..."? spiewajac
      takie leczycie ujawniacie swoje kompleksy. I nie mieszajcie tutaj
      dwoch rzeczy- dopingowania i opraw z bluzgami. Oprawy sa potrzebne
      tylko i wylacznie grupom ultrasow, bo co innych kibicow obchodzi
      liczba odpalonych rac, ile metrow kwadratowych ma sektorowka (przez
      ktora duza czesc nie widzi w ogole meczu przez jakis czas), czy
      glosnosc dopingu? Ale bluzgow nic nie jest w stanie wytlumaczyc- bo
      tlumaczenia typu "jak sa emocje to czlowieka moze poniesc"-tzn ze
      jak ktos zabije kogos to tez sie moze tak tlumaczyc? Ze emocje
      poniosly?
      CO WAM DAJA TAKIE BLUZGI? myslicie ze policje to obchodzi? Ze jak
      sobie zaspiewacie "Legia ku.." albo "zdechł Kolejorz" to jestescie
      kims lepszym? Ze jak zjebiecie pzpn to w oczach swoich kobiet
      bedziecie prawdziwymi mezczyznami?
      Zenujace...i te komentarze, ze nie jestescie kibolami i ze w mlynie
      sa osoby studiujace...przy dzisiejszej liczbie tzw. szkol wyzszych
      typu Wyzsza Szkola Biznesu w Suwalkach nagle przybylo nam
      studentow... Jestescie kibolami. Kazdy, kto bluzga, rzuca
      kamieniami, rozrabia na stadionie, KAZDY KTO NIE STOSUJE SIE WYMAGAN
      ORGANIZATORA ROZGRYWEK- jest kibolem. Taka jest prawda. Kupujac
      bilet zgadzasz sie na regulamin organizatora- klubu- i jesli go nei
      przestrzegasz, nie ma dla ciebie miejsca na stadionie.
      Rozumiecie juz?
    • Gość: buhaha hahaha do jakiegoś kabaretu was trzeba redaktorzy IP: *.zetosa.com.pl 11.11.07, 22:18
      hehehe pośmiać się można z tych waszych wypocin ;) ale ubaw ;)
    • Gość: WYPOCINEK przpraszam a na co zasługują ci pseudodziałacze ;) IP: *.zetosa.com.pl 11.11.07, 22:20
      wypociny redaktorków i tak nic nie zmienią, to my chodzimy na mecze
      a nie wy hehehe
      • Gość: hans hebron Re: przpraszam a na co zasługują ci pseudodziałac IP: *.icpnet.pl 11.11.07, 22:24
        to moze ty zacznij dzialac w pilce? moze bedziesz lepszy?
        i nie tylko wy chodzicie na mecze. My tez- prawdziwi kibice
        • Gość: Bartolomeo Re: przpraszam a na co zasługują ci pseudodziałac IP: *.broker.com.pl 12.11.07, 00:54
          sorry ale dla ciebie to by już zabrakło biletów - zwłaszcza na mecze Wisły lub
          Lech - bo tam regularnie chodzi juz komplet 20000 "kiboli" w różnym przedziale
          wiekowym - a ty jak dalej masz zamiar wierzyć w to co pisuje Stec to sobie płać
          za Canal+ i oglądaj mecze "przeklętej" OrengeEkstraklasy i "wspaniałej" ligi
          włoskiej W TV
    • Gość: kibic_HutnikaKrak Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.kolornet.pl 11.11.07, 22:42
      No coz z tego wynika ze krucjata trwa...Ciekaw jestem na co liczy redakcja GW,na
      wprowadzenie oficjalnej cenzury? /bo wolnosc slowa i tak jest ograniczona/.
      Jak Polska dluga i szeroka nie zaden kibol tylko KIBICE,cale stadiony krzycza
      .. PZPN i maja do tego prawo,pzpn nadaje sie do likwidacji tylko i wylacznie.
      To ze sedziowie to ch..e to niejeden dziennikarz przyzna ale w gazecie nie mozna
      napisac,ze sedzia prowadzil ch..owo mecz,to zrozumiale ale dziwi mnie to,ze
      redakcje oburzaja takie okrzyki. Co macie do pozdrowien do wiezienia? Na pewno
      nie pozdrawiaja mordercy,pedofila,czy innego degenerata,za to mozliwe ze kogos
      nieslusznie umieszczonego w areszcie sledczym.
      Tak w ogole to panowie z redakcji sie chyba z choinki urwali bo te okrzyki sa na
      polskich stadionach od kilkudziesieciu lat.Takie same okrzyki sa na calym
      swiecie tylko ze w innych jezykach wiec panowie z redakcji podnieceni atmosfera
      na angielskich czy hiszpanskich stadionach byc moze nie wiedza co tam sie spiewa
      oprocz YNWAlone.
      Rozumiem,ze chcecie zmieniac polskie spoleczenstwo i oduczyc Polakow uzywania
      wulgaryzmow,no coz szczytny cel zycze powodzenia.
    • Gość: HH No to kaj jest ochrona? Chytać tego hultaja! IP: *.swietochlowice.net.pl 11.11.07, 23:01
      Za ciepnięcie tom sznyjkulom to trza mu skóra przetrzypać!
      Czamu go niy chycili i mu nie wkulali?
      Kaj te kamery? Kaj ochrona?
      A ze swojej strony to jo przepraszom tego pana z ŁKS za tego bandziora z naszych
      chorzowskich kibiców a jak go chycemy to mu sami wciory domy.
      Pyrsk!
    • Gość: Obiektywny Hipokryci, patrzcie jak pisaliście wczesniej! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 23:05
      miasta.gazeta.pl/lodz/1,35145,4534975.html
      "Pojedynek rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem, bowiem kibice
      Widzewa nie chcieli zwinąć flag z zakazanymi symbolami. W końcu
      delegat PZPN odpuścił. Później na trybunach panowała wspaniała
      atmosfera. Żywiołowy doping, ciekawa oprawa, no i jupitery,
      sprawiły, że popisy piłkarzy oglądało się z przyjemnością."

      www.sport.pl/pilka/1,70993,4119275.html
      Piękne trafienie, super gra całego zespołu i do tego wspaniała
      atmosfera na trybunach. Ktoś tam w niebie czuwał nad tym - dodał
      żartobliwie Reiss.

      miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35234,4199538.html
      "Przed zejściem do szatni białostoczanie wyszli jeszcze raz na
      środek murawy, gdzie podziękowali kibicom za wspaniały doping."

      Szukać dalej?
    • Gość: Thar Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Jeb... IP: *.users.altanet.pl 11.11.07, 23:16
      "Bandyta, który rzucił śnieżką" :) Normalnie, tatuaże mi sie poodklejały :)
      • Gość: Thar Re: Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Je IP: *.users.altanet.pl 11.11.07, 23:30
        I jeszcze dodam. Odbiegając od sytuacji na stadionach to poziom dziennikarstwa powala. Coś mi sie wydaję, ze autor artykułu ma aspiracje do pracy w Fakcie albo w innym czyms robiacym z gówna dynamit. Przeciez zdanie o bandycie rzucającym śnieżka brzmi jak wyjęte z Monty Pythona. "Jak Was ktos zaatakuje garscia malin to nie przychodzcie mi tu skomleć" :)
    • Gość: bugaj Re: Jak Polska długa i szeroka, kibol śpiewa: "Je IP: *.torun.mm.pl 11.11.07, 23:25
      a po cholore pisac o czyms co powinno byc norma? to chyba logiczne ze na meczu
      nie powinny leciec bluzgi, no chyba ze nie dla Ciebie..
    • Gość: Praski bandzior Sam jesteś bandyta ! IP: *.acn.waw.pl 11.11.07, 23:53
      Najlepszy z całości jest tekst..."bandyta ,który rzucił śnieżką".Myślę ,że
      powinien dostać ze 3 lata "wakacji" za ten okrutny czyn.
      • Gość: prawdziwy kibic Niech PZPN skończy oszukiwać. IP: *.tsi.tychy.pl 12.11.07, 00:09
        Niech zarząd PZPN poda się do dymisji. Oni rujnują piłkę bardziej niż milion
        kiboli. :(
    • Gość: kaczor A czy to nie ten sam PZPN, ktorego zarzad mial IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.07, 23:54
      podac sie do dymisji juz w marcu ?? czy nie ten sam, w ktorym
      zreszeni byli (są) przekupni sędziowie i organizatorzy ?? czy to ten
      sam, ktory nic nie zrobil w walce z korupcja, chodziaz policja
      aresztowala juz prawie 80 osob ?? czy to ten PZPN, w ktorym od lat
      siedza te same lesne dziadki i pierdza w te same wytarte juz
      stolki ?? czy to nie ten, ktory nic nie robi w sprawie szkolenia
      mlodziezy ?? jezeli to ten, to absolutnie kibice powinni zmienic
      haslo na "wielbic, wielbic PZPN". co za zenada i absolutny brak
      konsekwencji GW. a tak z wlasnego doswiadczenia, to 2 lata temu
      chcialem isc na old trafford na mecz angila - polska, bo bylem
      niedaleko. przez tydzien nikt w pzpn nie odbieral telefonu. na
      stronie nie bylo nic o mozliwosci kupienia biletow. pojawila sie za
      to w pewien piatek o 12, kiedy normalni ludzie sa w pracy i zniknela
      po 2 godzinach. cudowny PZPN sprzedal wszystkie bilety
      zaprzyjaznionym biurom podrozy, jak sie pozniej dowiedzialem. gdybym
      byl wtedy na stadionie, krzyczalbym najglosniej.
    • Gość: Motor artykuł jest tendencyjny IP: 83.238.201.* 12.11.07, 00:13
      od dziecka chodze na Motor od 1 ligi do 4 i nie pamiętam żeby któraś
      z gazet czy inne medium pisało że ta czy ta osoba została oskarżona
      o doprowadzenie klubu do agoni.Nie pamiętam by za czasów PRL i
      wczesnych lat 90-tych ktoś kontrolował sprawy finansowe.Co do
      kibiców,kiboli itd....z jednej strony ich symbolika-
      szaliki,flagi,wiele piosenek jest wykorzystywanych przez kibiców
      innych sportów,przez partie-sld np,symbolika jest obecna w
      codziennym zyciu.Często wydarzenia spowodowane przez tzw kiboli to
      czołówki gazet czyli zarobek dla nich oraz jak widać ciekawy tekst
      dla czytelnika(wychodzi na to że ludzie żyją tym kto komu dał w
      gębe,kto zerwał komu flagę itd....może brutalne ale prawdziwe).I
      obok tego całego przemysłu znaków,flag,piosenek,całej armatury
      kibicowskiej przez koszulki,szaliki,kaczpeczki itd jest podstawa i
      to ską wywodzą się kibole...a w ANGLII WYWODZILI SIĘ Z NIZIN
      SPOŁECZNYCH.To samo BYŁO w Polsce.Teraz wygląda że proporcje się
      zmieniają czego autor kompletnie nie zauważa.Faktem jest że na
      stadionach są mini grupki o poglądach skrajnie prawicowych,faktem są
      że są typowi zadymiarze którzy jednak też stanowią margines jeśli
      idze o procenty rozkładu na stadionie.Wygląda na to że w Polsce
      największy nurt stanowią ludzie mogący podchodzić pod tzw ultrasów
      czyli doping,flagi,race itd.I trudno zrozumieć to że nie rozdziela
      się tych grup.A przecież oprucz nich przychodza na mecze ludzie
      ktorzy chodzą na daną ekipę od lat ale np nie biora udziału w
      dopingu ani niczym innym.Tak naprawdę nie wiemy kto jest kim.Na
      rozum ten kto się leje jest zły,ten ktory ma poglądy
      nacjonalistyczno-patriotyczne też może być zły ale nie musi.Mamy
      wolność słowa...Ten co raz -dwa razy przeklnie z powodu emocji to
      też jest kibolem czy już nie?A może kibolem są ci co śpiewają za
      prowadzącym doping j...pzpn...itd.Samo bluzganie jest według mnie
      glupie bo niczego nie wnosi a tylko obniża poziom...Lepiej byłoby
      zebrać ekipy i zrobić demonstracje przez pzpn.Z delegacją
      postulatami itd.A bluzganie dla bluzgania jest dołujące.
    • Gość: max pzpn.. IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.07, 00:22
      moze wreszcie cos by zrobili z problemem kiboli, burd itd.
      oczywiscie problemu niemozna rozwiazac w 100% ale to co widac na
      trybunach to jakies lata 80 w agielskiej lidze...

      liga a liga

      przeciez to poziom pilki z podworka

      a kiboli powystrzelac i bedzie spokoj:) (uff;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka