Dodaj do ulubionych

Zarzut terroryzmu dla uczestników starć w Rzymie

IP: *.komputersat.pl 12.11.07, 14:11
Drodzy panowie redaktorzy z wyborczej. Wytłumaczycie mi co znaczy słowo
"kibol", "kiboli"?? Zamieszczanie takiego potocznego słowo w nagłówku to
porażka... Piszcie pseudokibice czy chuligani itp. No chyba że jesteście
pseudo-redaktorami.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vicinti Zarzut terroryzmu dla uczestników starć w Rzymie IP: 213.227.96.* 12.11.07, 14:44
      Prawdą jest, że część "kibiców" należy zamknąć w klatce i wypuścić jak zostanie
      jeden, ale to tylko nikły procent fanów futbolu. Z pewnością, każdemu czasem
      puszczają nerwy, jak przypuszczalnie było w tym wypadku i utarczkę słowną, nie
      wiem czemu, policja uznała za zagrożenie... No cóż... Nikt nie jest ideałem a z
      pewnością temu konkretnemu funkcjonariuszowi do tego daleko...
      • Gość: zet Re: Zarzut terroryzmu dla uczestników starć w Rzy IP: *.chello.pl 12.11.07, 14:47
        no dobra, co się stało na parkingu to jedna sprawa, osobną (choć powiązaną) jest to co później się działo w Rzymie - jakie dla tych zachowań usprawiedliwienie mają obrońcy kiboli, przepraszam kibiców? zupa była za słona?
        • swistak336 Dewaluacja słowa terroryzm. 12.11.07, 16:38
          Sorry, nie każda rozróba, choćby wytłuczone zostały okna w komisariacie, jest terroryzmem. Dzięki takim nieodpowiedzialnym pomysłom karnym pojęcie zarezerwowane do najbardziej umyślnych zbrobniczych i zaplanowanych aktów przenoszone jest na poziom pospolitej burdy wywołanej przez zbiegowisko.
    • Gość: ja, bo co? oj stec, stec IP: *.wne.uw.edu.pl 12.11.07, 14:45
      znowu kibole, kibole. No tak co ty byś bez nich zrobił. ale że pies zastrzelił
      człowieka to już nie napiszesz?
      • Gość: zet Re: oj stec, stec IP: *.chello.pl 12.11.07, 14:51
        jakie tam kibole, po prostu dziarskie chłopaki co to im pare samochodów i budynków z premedytacją weszło w drogę, także nie mieli innego wyboru niż je zniszczyć - przecież nawet samochody powinny wiedzieć, że kibicom nie wolno przeszkadzać gdy idą wspomagać ukochaną drużynę
      • bianchini szkoda 12.11.07, 17:07
        ze ciebie nie zastrzelili, smieciu bandycki :)
    • Gość: kixx Re: Zarzut terroryzmu dla uczestników starć w Rzy IP: *.acn.waw.pl 12.11.07, 14:46
      oni nie sa pseudoredaktorami,poniewaz uzyli by slowa pseudokibice
      to sa redaktole
    • Gość: Szczecinianin Kibice Milanu nie fetowali Kaki? IP: *.polsteam.com 12.11.07, 15:19
      Kibice Milanu i Atalanty nie fetowali Kaki?Rafale-jak to możliwe?
      Podejrzewam,że to gangsterzy z Żylety wpłynęli na taką a nie inną
      postawę Włochów!
    • Gość: CalcioTifosi <a href="http://www.sslazio.pl/index.php?news_action=more&n" targe IP: *.e-wro.net.pl 12.11.07, 15:39
      www.sslazio.pl/index.php?news_action=more&newsid=3528
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Zarzut terroryzmu dla uczestników starć w Rzy 12.11.07, 15:54
      I znowu doprowadzacie do sytuacji w której słowa przestają mieć znaczenie, a
      używanie takich kolokwializmów wpływa na wizerunek waszego wydawnictwa. Cóż,
      wolna wola, ale należy się liczyć z konsekwencjami.

      A co do terroryzmu to jest to już niewątpliwa paranoja. Bardzo modny termin,
      widzę że władze krajów UE i USA lubią szafować nim na lewo i prawo. A to
      przeciwników politycznych ktoś zamknie, albo niewygodnych działaczy społecznych.
      Teraz zwykłych chuliganów nazywa się terrorystami, niedługo jadąc bez biletu
      zostaniesz terrorystą.
      No i skończy się na tym, że słowo terrorysta straci swoje pierwotne znaczenie,
      tak jak stało się to ze słowami faszysta, nazista. GW również miała w tym
      niemały udział.
    • Gość: F89 ACAB IP: *.Red-88-15-209.dynamicIP.rima-tde.net 12.11.07, 16:12
      Sprzedajcie ludziom kolejne bzdury o terrorystach, "przypadkowych
      postrzalach" i kompletnie niezrozumialej agresji kibicow. Powinni
      przeciez spokojnie pojsc na mecze, pogratulowac policjantom slusznej
      decyzji i uznac, ze nagonka nie jest nagonka tylko "wyelminowaniem
      bandytow ze stadionow".
      Aha, policjant nie jest strona konfliktu. On jest sluga narodu, w
      tym kibicow. Od nich dostaje takze pensje. Fakt, ze nie rozumieja
      tego polscy policjanci nie dziwi mnie specjalnie.
      I gdzie jest ten madrala, ktory pisal o "smierci kibica w wyniki
      starc fanow Juve i Lazio"? Nosny tytul sie juz nie bardzo odnosi do
      prawdy?
    • Gość: Musaba Słuszny zarzut IP: *.c201.msk.pl 12.11.07, 16:58
      Uważam, że to bardzo słuszny zarzut. Przecież te bijatyki stanowiły
      realne zagrożenie dla całego kraju i jego mieszkańców. Ci bandyci
      zachowali się jak terroryści. Widoki z telewizyjnych relacji z tych
      zamieszek przypominały raczej relację z serii zamachów
      terrorystycznych niż reportaż o pseudokibicach. I pomyśleć, że
      Włochy mają drużynę szczycącą się mistrzostwem świata...Koszmar.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka