Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa za 39 złotych

IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.08, 10:29
ehh te nasze mądre głowy...dopłacać 39zł za pakiet z ligą polską?! kpina hehe,
w większości miast za dopłatą 29zł można mieć z kablówki pakiet 3 kanałów
canal+ ;]
Obserwuj wątek
    • Gość: enjej Oj eksperci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 10:39
      Przecież taka oferta - możliwość zakupu multipakietu (C+, C+ Sport, C+ Sport2
      i C+ Film) za 39 zł na urządzeniach innych platform jest już dostępna! Od
      wielu lat w podobnej formule sprzedawane są 3 kanały C+ w telewizjach
      kablowych. Żaden to więc straszny warunek dla C+, który "musi zaakceptować" -
      sami to wprowadzili jakiś czas temu, bo na tym zarabiają.
      I jeszcze jedno - nie Ekstraklasa jest za 39 zł, tylko Ekstraklasa, liga
      włoska, hiszpańska, angielska i sporo dobrych filmów.
      • juriusz_huszkedres Jasne, że taka oferta jest - ale tylko w kablówce 01.02.08, 11:01
        Dotychczas z mojej wiedzy wynika, że w Polsacie Cyfrowym i N nie można było
        wykupić sobie multipakietu Canala. No, a jak teraz będzie, to w końcu zrobi się
        sensownie... chociaż 39 plus opłata za podstawowy pakiet innego operatora to dla
        mnie trochę za dużo.
      • Gość: Znawca Re: Oj eksperci... IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 11:01
        Odezwał się ekspert. Nie ma takiej oferty żeby na urządzeniach innych platform
        (Polsat, N) oglądać C+) - kupując multipakiet dostajesz od Cyfry dekoder i masz
        kolejne pudełko do postawienia...
        • Gość: marq Re: Oj eksperci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 17:54
          Niekoniecznie, szefie. Jest opcja z samą kartą do dekodera. Wyciągasz kartę
          n-ki, wkładasz kartę multipakietu i smiga.
    • Gość: sa Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: 195.117.90.* 01.02.08, 10:39
      To jest dopłata za cały canal+ (3 kanałay) ciulu
    • jaceq Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? 01.02.08, 10:54
      Dziękuję, postoję. Wolę ligi: hiszpańską, angielską, włoską, szkocką i parę
      innych za darmo, z talerza.
      • Gość: Tomek Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? IP: *.pbpolsoft.com.pl 01.02.08, 10:58
        Ciekawe gdzie za darmo obejrzysz te ligi?
        Angielska, niemiecka czy włoska dostępne są tylko w stacjach kodowanych.
        • Gość: Znawca Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 11:03
          No właśnie nie tylko: www.liveonsat.com/
          Potrzebna odpowiednio duża antena :)
        • jaceq Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? 01.02.08, 11:04
          Gość portalu: Tomek napisał(a):

          > Ciekawe gdzie za darmo obejrzysz te ligi?

          W domu.

          > Angielska, niemiecka czy włoska dostępne są tylko w stacjach kodowanych.

          Softłer zakodował, to i softłer rozkodowuje.
    • sceptyk31 Ekstraklasa za 39 złotych 01.02.08, 11:13
      Za 39 zł to niech oni to sobie sami oglądają, za 16 zł mam ligę
      niemiecką i ligę mistrzów. Poza tym na bezplatnych kanałach można
      oglądac wiele innych lig np. mocną ligę rosyjską. Dzis już startuje
      Bundesliga.
    • Gość: kaktus Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.toya.net.pl 01.02.08, 11:37
      wiec nadal polska pilka bedzie kodowana i ogladana przez elite!!!!
      Świetna decyzja ciekawe kto i ile za to dostal pod stolem? Zamiast
      promowac polska pilke w telewizjach nie kodowanych to zamyka sie ja
      dla ludzi w canal + !! Mam tylko pytanie ile firm bedzie mialo
      ochote reklamowac sie na czyms co oglada maly odsetek kibicow? Tak
      wiem rzuci sie biedocie w pasmie odkodowanym skroty z calej kolejki
      gdzie 10% to transmisje z meczow 50% to pokazanie otaczajacych
      stadion reklam no i 40% to spoty reklamowe !!! W świetnym kraju
      żyjemy! Powodzenia rodacy ja jade do Irlandii
      • Gość: taaa Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.171.106.209.crowley.pl 01.02.08, 11:49
        to jedź wieśniaku. czym więcej wyjedzie takich ciołków jak tym normalniejszy
        będzie ten kraj. TVP będzie miała 4 transmisje w "otwartym kanale" ale ciebie
        już nie będzie...
      • Gość: stasio Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: 194.158.57.* 01.02.08, 11:49
        no to nara !
      • Gość: torre Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.08, 15:17
        A gdzie pokazuje się ligę w odkodowanych kanałach? Z mocniejszych
        tylko część hiszpańskiej (La Sexta, tylko naziemnie). Portugalska
        liga to już średniak. Reszta chyba w całości kodowana, a już na
        pewno Premier League więc powodzenia w jej oglądaniu w Irlandii.
    • Gość: Kibic Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.08, 11:49
      To jeszcze to coś ktoś chce oglądać. Pseudoliga ustawiana przy zielonym stoliku.
    • Gość: mario79 Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.ups.com 01.02.08, 15:45
      ja mam multipakiet i cyfre i nawet nie mysle o slabej lidze
      niemieckiej a te kilka wtorkowych meczy ligi mistrzow jestem wstanie
      przebolec!!! Zapominacie ze canal+ ma jeszcze NBA a juz jestem
      zaopatrzony z kumplami w browary na niedzielna nocke i SuperBowl!!:)
      wiec jest warto wydac kazda kase...
      • Gość: kazik Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.mammothnetworks.com 01.02.08, 19:23
        pewnie ze warto i nawet wiecej.prawdziwy milosnik sportu,ktory wie i
        rozumie,ze sport to tylko zabawa,a jezeli zabawa to i luksus,wiec
        zaplaci i w komforcie i w spokoju bez tzw."kibicow" bedzie mial swe
        przezywanie sportu.tak trzymac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka