Gość: mervel IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.08, 10:29 ehh te nasze mądre głowy...dopłacać 39zł za pakiet z ligą polską?! kpina hehe, w większości miast za dopłatą 29zł można mieć z kablówki pakiet 3 kanałów canal+ ;] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: enjej Oj eksperci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 10:39 Przecież taka oferta - możliwość zakupu multipakietu (C+, C+ Sport, C+ Sport2 i C+ Film) za 39 zł na urządzeniach innych platform jest już dostępna! Od wielu lat w podobnej formule sprzedawane są 3 kanały C+ w telewizjach kablowych. Żaden to więc straszny warunek dla C+, który "musi zaakceptować" - sami to wprowadzili jakiś czas temu, bo na tym zarabiają. I jeszcze jedno - nie Ekstraklasa jest za 39 zł, tylko Ekstraklasa, liga włoska, hiszpańska, angielska i sporo dobrych filmów. Odpowiedz Link Zgłoś
juriusz_huszkedres Jasne, że taka oferta jest - ale tylko w kablówce 01.02.08, 11:01 Dotychczas z mojej wiedzy wynika, że w Polsacie Cyfrowym i N nie można było wykupić sobie multipakietu Canala. No, a jak teraz będzie, to w końcu zrobi się sensownie... chociaż 39 plus opłata za podstawowy pakiet innego operatora to dla mnie trochę za dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca Re: Oj eksperci... IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 11:01 Odezwał się ekspert. Nie ma takiej oferty żeby na urządzeniach innych platform (Polsat, N) oglądać C+) - kupując multipakiet dostajesz od Cyfry dekoder i masz kolejne pudełko do postawienia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marq Re: Oj eksperci... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 17:54 Niekoniecznie, szefie. Jest opcja z samą kartą do dekodera. Wyciągasz kartę n-ki, wkładasz kartę multipakietu i smiga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sa Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: 195.117.90.* 01.02.08, 10:39 To jest dopłata za cały canal+ (3 kanałay) ciulu Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? 01.02.08, 10:54 Dziękuję, postoję. Wolę ligi: hiszpańską, angielską, włoską, szkocką i parę innych za darmo, z talerza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? IP: *.pbpolsoft.com.pl 01.02.08, 10:58 Ciekawe gdzie za darmo obejrzysz te ligi? Angielska, niemiecka czy włoska dostępne są tylko w stacjach kodowanych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.08, 11:03 No właśnie nie tylko: www.liveonsat.com/ Potrzebna odpowiednio duża antena :) Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Przekręt-Ekstraklasa za 39 złotych? 01.02.08, 11:04 Gość portalu: Tomek napisał(a): > Ciekawe gdzie za darmo obejrzysz te ligi? W domu. > Angielska, niemiecka czy włoska dostępne są tylko w stacjach kodowanych. Softłer zakodował, to i softłer rozkodowuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Ekstraklasa za 39 złotych 01.02.08, 11:13 Za 39 zł to niech oni to sobie sami oglądają, za 16 zł mam ligę niemiecką i ligę mistrzów. Poza tym na bezplatnych kanałach można oglądac wiele innych lig np. mocną ligę rosyjską. Dzis już startuje Bundesliga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.toya.net.pl 01.02.08, 11:37 wiec nadal polska pilka bedzie kodowana i ogladana przez elite!!!! Świetna decyzja ciekawe kto i ile za to dostal pod stolem? Zamiast promowac polska pilke w telewizjach nie kodowanych to zamyka sie ja dla ludzi w canal + !! Mam tylko pytanie ile firm bedzie mialo ochote reklamowac sie na czyms co oglada maly odsetek kibicow? Tak wiem rzuci sie biedocie w pasmie odkodowanym skroty z calej kolejki gdzie 10% to transmisje z meczow 50% to pokazanie otaczajacych stadion reklam no i 40% to spoty reklamowe !!! W świetnym kraju żyjemy! Powodzenia rodacy ja jade do Irlandii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taaa Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.171.106.209.crowley.pl 01.02.08, 11:49 to jedź wieśniaku. czym więcej wyjedzie takich ciołków jak tym normalniejszy będzie ten kraj. TVP będzie miała 4 transmisje w "otwartym kanale" ale ciebie już nie będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stasio Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: 194.158.57.* 01.02.08, 11:49 no to nara ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torre Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.08, 15:17 A gdzie pokazuje się ligę w odkodowanych kanałach? Z mocniejszych tylko część hiszpańskiej (La Sexta, tylko naziemnie). Portugalska liga to już średniak. Reszta chyba w całości kodowana, a już na pewno Premier League więc powodzenia w jej oglądaniu w Irlandii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.08, 11:49 To jeszcze to coś ktoś chce oglądać. Pseudoliga ustawiana przy zielonym stoliku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario79 Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.ups.com 01.02.08, 15:45 ja mam multipakiet i cyfre i nawet nie mysle o slabej lidze niemieckiej a te kilka wtorkowych meczy ligi mistrzow jestem wstanie przebolec!!! Zapominacie ze canal+ ma jeszcze NBA a juz jestem zaopatrzony z kumplami w browary na niedzielna nocke i SuperBowl!!:) wiec jest warto wydac kazda kase... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Re: Ekstraklasa za 39 złotych IP: *.mammothnetworks.com 01.02.08, 19:23 pewnie ze warto i nawet wiecej.prawdziwy milosnik sportu,ktory wie i rozumie,ze sport to tylko zabawa,a jezeli zabawa to i luksus,wiec zaplaci i w komforcie i w spokoju bez tzw."kibicow" bedzie mial swe przezywanie sportu.tak trzymac. Odpowiedz Link Zgłoś